Jak konturowac twarz nczynkowa? Czy wskazane jest uzywanie rozu? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-08-19, 18:44   #1
Polski Bursztyn
Rozeznanie

Jak konturowac twarz nczynkowa? Czy wskazane jest uzywanie rozu?

Czy przy cerze naczynkowej wskazane jest podreslenie twarzy rozem ,czy raczej nie unikac rozu?
Dziewczyna ktora tyle lat walczyla z tradzikiem,ktory pozniej pozostawil blizny na twarzy...tyle walczyla ,meczyla sie ,tyle zlego zaznala od ludzi,ktorzy oceniali ja po wygladzie,az w koncu odeszla z tego swiata Na Zawsze....
Polski Bursztyn jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-19, 19:05   #2
coco_kiciusia
Zadomowienie

Dot.: Jak konturowac twarz nczynkowa? Czy wskazane jest uzywanie rozu?

Ja używam różu,ale częściej brązera i rozswietlacza. W każdym razie jak już używam różu to staram się używać kolorów niepodkreslajacych naczynek,żadnych różowych zimnych odcieni tylko brzoskwiniowe i ciepłe czy ze złotymi drobinkami z tym ze mam ciepła karnację,wiec to mi pasuje.
Stary 2011-08-20, 16:26   #3
blebleble22
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
Ja używam różu,ale częściej brązera i rozswietlacza. W każdym razie jak już używam różu to staram się używać kolorów niepodkreslajacych naczynek,żadnych różowych zimnych odcieni tylko brzoskwiniowe i ciepłe czy ze złotymi drobinkami z tym ze mam ciepła karnację,wiec to mi pasuje.
Ja podobnie Najczęściej używam tylko rozświetlacza, ale w wakacje ciągle miałam na twarzy róż w odcieniu ciepłego, jasnego brązu. Brzoskwinie umiejętnie dawkowane też mi pasują. Też mam ciepłą karnację

Poza tym, to trochę zależy od tego, w jakim stanie mam cerę. Teraz staram się o nią dbać, więc zaczerwienień właściwie nie ma i mogę sobie podkreślać policzki
blebleble22 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-21, 15:23   #4
Polski Bursztyn
Rozeznanie

Dziewczyny a sa jeszcze jakies zakazy makijazowe przy twarzy naczynkowej? czego nalezy sie wystrzegac?
Dziewczyna ktora tyle lat walczyla z tradzikiem,ktory pozniej pozostawil blizny na twarzy...tyle walczyla ,meczyla sie ,tyle zlego zaznala od ludzi,ktorzy oceniali ja po wygladzie,az w koncu odeszla z tego swiata Na Zawsze....
Stary 2011-08-21, 15:55   #5
coco_kiciusia
Zadomowienie

myślę że podkładów, które wpadają w róż i zbyt jasnych (przynajmniej mi to nie służy). Najlepsze są wszelkie Beige, Sand, Caramel
Stary 2011-08-21, 19:56   #6
bentkuff
Zadomowienie

wg mnie nie wolno używać różu w odcieniach czerwieni. Sama mam naczynka, ale różu używa. Jesli dobrze zamaskujesz problemy naczynkowe to nie ma przeciwskazan do uzywania rozu. Ja mam ogromny problem z czerwonym nosem, i chyba w końcu zdecyduje sie na laser bo moj nos jest tak czerwony jak u kulfona...
ja ma jasna cere, nie opalam sie, chłodny koloryt i ja używam róży w odcieniach chłodnych, ale po samoopalaczu nakładam sobie cieplejsze róże
bentkuff jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-21, 20:34   #7
enn_
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
myślę że podkładów, które wpadają w róż i zbyt jasnych (przynajmniej mi to nie służy). Najlepsze są wszelkie Beige, Sand, Caramel
Podkład nie służy stricte do tuszowania zaczerwienień, jego odcień powinien pasować ogólnie do koloru cery, a nie być na siłę ciepły lub ciemny, żeby zatuszować zaczerwienienia bo to też nie będzie wyglądało dobrze. Jeśli naczynka są bardzo widoczne to można zastosować np. zieloną bazę pod podkład (miejscowo lub na całą twarz), co powinno znacznie zmniejszyć problem.
enn_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-21, 23:57   #8
Polski Bursztyn
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez bentkuff Pokaż wiadomość
wg mnie nie wolno używać różu w odcieniach czerwieni. Sama mam naczynka, ale różu używa. Jesli dobrze zamaskujesz problemy naczynkowe to nie ma przeciwskazan do uzywania rozu. Ja mam ogromny problem z czerwonym nosem, i chyba w końcu zdecyduje sie na laser bo moj nos jest tak czerwony jak u kulfona...
ja ma jasna cere, nie opalam sie, chłodny koloryt i ja używam róży w odcieniach chłodnych, ale po samoopalaczu nakładam sobie cieplejsze róże
To problem czerwonwgo nosa mozna zlikwidowac na zawsze? laserem?
a ile taki zabieg kosztuje i jak to wyglada ile razy?
Stary 2011-08-22, 07:35   #9
bentkuff
Zadomowienie

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=75993 tu jest wątek na wizażu
bentkuff jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości