zimny jasny braz. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-08-19, 19:05   #1
FARBANS
Przyczajenie

zimny jasny braz.

witam. od razu mowie, ze to mój pierwszy dzien i jesli sie powtarzam to przepraszam, ale przeszukałam kilka wontków, ale nie daly mi całkowitej odpowiedzi na moja konkretna sytuacje,wiec chcialam zapytac...a moze odkryłyscie cos nowego. ale do rzeczy.
Włosy naturalne sredni zimno szary blond, puszczace sie, lekko krecone wygladaja mało zdrowo i schludnie.
kiedys farbowane na jasniutkie blondy, poszły az w czarny. po kilku godzinach rozjasnione do blond balejazu, a teraz od roku wracam do lekkiego, jasnego brazu, z tym ze mam jasna cere i nie chce znowu czarnego, ale do szaro-niebiskich oczu i rózowo-szarych zimnych ubran nie pasuja rudosci...a kazdy ciemny blond czy jasny braz spłukuje mi sie na rudo, co jest mocno nieestetyczne...
dlatego prosze o polecenie jakies farby, która nie niszczy włosów (zwykle uzywałam L'oreal i włosy sa niezle) i daje zimny nie ciemny kolorek
a dodatkowo dobrej płukanki, szy szamonu, która "mrozi" kolor, bo do blondów takie widziałam, ale do brazu nie.
No i chciałabym zeby nie były to kosmiczne wydatki, bo juz sporo włozyłam we włosy...dlatego dobry fryzjer tez odpada, a kiepski nie pomoze...prosze o wyrozumiałosc i pomoc. dzieki!

w oczekiwaniu na długie włosy
FARBANS jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-22, 15:00   #2
senira666
Zakorzenienie

Dot.: zimny jasny braz.

nie chce cię martwić ale brązy są kolorami ziemistymi przez co mieszczą się w palecie barw ciepłych. nie ma czegoś takiego jak zimny brąz... nie ma też płukanek do ciemnych włosów - chyba że wyciąg z kasztanu ale on pogłębia kolor ale nie daje mu takiego chłodnego odcienia...
Stary 2011-08-23, 08:44   #3
FARBANS
Przyczajenie

pierwszy post i zaczęłam mało precyzyjnie. Przepraszam. masz absolutna racje-braz jako taki jest cieply i ma elementy rudosci...spróbuje usciclic, chodzi mi za ten chyba o jasniutki szatyn, cos zaraz po ciemnym blondzie, ale w zimnej, nawet popielatej tonacji...juz oglądałam farbe Londa, ale boje sie, ze farbowanie moze poniszczyc i chyba bedzie ciut za ciemna mimo ze to nr 25-popielaty ciemny blond... a pytanie czy srebrny albo niebieski szampon jest tylko do siwych i blond włosów czy jak go zastosuje to bedzie pożadany efekt ochłodzenia czy jakis dziwny kolor (kiepska byłam z chemi) dziekuje Ci za odpowiedz, a pozostałych prosze o cierpliowsc do mnie miłego dnia!

Stary 2011-08-23, 10:19   #4
malaika7
Rozeznanie

W palecie Loreala jest taki jasny brąz/ciemny blond popielaty (nie pamiętam czy Preference czy Exellence), to jest chyba jakaś nowość, wcześniej go nie widziałam. Nazywa się "orzechowy brąz" ale na próbniku i pudełku wygląda na zimny. Zobacz też Marijel, nie wiem... 8.11?? 7.1?
Stary 2011-08-23, 11:50   #5
senira666
Zakorzenienie

płukanki z reguły stosuje się na siwych włosach i to daje taki srebrnawo-niebieski efekt. A na blond wychodzi taki zimny srebrny. (jezeli się przesadzi to wychodzi nie fajny niebieski).
Nigdy nie spotkałam się ze stosowaniem płukanek do takiego koloru jak opisujesz i nie wiem co może z tego wyjść...
Stary 2011-08-24, 08:39   #6
FARBANS
Przyczajenie

Malaika7! osobiscie najbardziej lubie farby L'oreal i majac na włosach zmyty juz casting ciemny blond położyłam jakas nowosc excellance 6.13 "orzechowy bez" i przezyłam szok jakie wyszło ciemne na całosci włosów, a jakie jasno-perłowe na odrostach, mimo, ze nie miałam duzej roznicy w kolorze a naturalny odrost mialam w srednim blondzie. dziekuje bardzo za wszytkie odpowiedzi. W takim razie dam spokój płukankom i szamponom, a skupie sie na szukaniu farby. A czy któras z Was, Mile panie miala doczynienia z tymi farbami (chyba Preferance) które reklamuja w TV jako braz bez grama rudych refleksow, pozostajacy chłodnym? bo ja boje sie, ze sa same ciemne no i nazwa "kasztan" bez rudosci?cos nie gra...pozdrawiam!

Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości