Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII - Strona 126 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-09-25, 21:51   #3751
czekoladowoo
Zakorzenienie

Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
oki wrzucam jeszcze fotki obiecane po ostatnim farbowaniu

jeszcze widać, że jest troszkę... srebrzyście
a ile ja się namęczyłam, żeby zrobić fotkę długości włosów
no nic, coś tam dostrzeżecie końcówki znowu do podcięcia, bo piórka są

pożarłam gołąbka, jeszcze godzinka i wychodzę w końcu z domu!
Faktycznie widać że jest troche srebrzyście ale mimo to bardzo ładnie I jakie długie już

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
bo ja zawsze leczylam zabki w nfz to placilam tylko za biale plomby po ok 100zl, amalgamaty te szare za friko
i to bylo tyle.
a teraz sie zastanawiam jak to jest prywatnie- w nfz nie bylam zadowolona bo zawsze mi cos spaprali , czy np. robi sie kanalowe na jeden kanal, do tego zdjecie rtg- lub kilka , do tego lekarstwa i opatrunki a na koniec wypelnienie kanalu i plomba- i to sie wsio sumuje? toz to by mi wyszlo z 500-600zl za zeba!
a z cennika w necie nic nie rozumiem bo podaja ceny od-do i kij ich wie, jak mi powiedza ze za zeba mam wybulic z 500zl to wole go chyba usunac za notabene 300zl
a korona 500zl OMG
dziewczynki zadna nie leczy zabkow prywatnie?
pomocy!
Bunny ja leczyłam prywatnie jak zakładałam aparat no i generalnie za zdjęcia osobno bo musiałam robic w innym miejscu. Wyrwanie zęba osobno. Za wiekszosc osobno sie płaciło. Tak samo moja mama jak robiła jej kanałówke to miała wycenione że to tyle, to tyle, to tyle, wizyta w gabinecie tyle. Wiec każda wizyta to jakies 50 zł + za to itd
Ja tez długo nie byłam i teraz znalazłam swietna babke na nfz. Plomby mam normalne białe - chyba, tzn lekko żółte są tak jak patrze, ale nie szare Teraz chyba mi został tylko 1 ząb do zrobienia i odkamienianie
Ale martwi mnie bo chyba wyrosła mi popsuta ósemka i np jedzenie jakichś takich rzeczy które wchodzą w zęby to koszmar bo mi włazi w nią I ból straszny.

Umyłam dzisiaj włosy tym Sunsilkiem do blond włosów i musze powiedzieć że już po tym pierwszym myciu widze różnice. Odrost po Joannie zrównał sie zresztą delikatnie, nie ma już tej szarości mocnej, włoski ładnie błyszczą. Kolorek sie ciut ocieplił ale to bardziej ocieplenie przez taki blask Baaardzo zadowolona jestem z tego szamponu. Także Novelove jak masz problem z tym popielem to może spróbuj też? Chociaż nie wiem czy ten Sunsilk u nas produkują jeszcze bo w sklepach nie widuje... a ja mam z innego źródełka. Ale jakiś inny na tej samej zasadzie może też by pomógł.
Bo ja naprawde różnice widze, nawet jak spłukałam to na mokrych włosach nie było tego paskudnego szarego...
Tak fajnie to wygląda że chyba jednak przeciągne to farbowanie Bo miałam robic w ten weekend ale jak góra mi sie tak nie odznacza po tym szamponie to nie bede cudować i poczekam troche I na spokojnie sie upewnie czy c12 czy ten Koleston/Alfaparf ewentualnie Londa bo ten odcien ktory ja chce ma akurat dobre opinie, ale do niej jestem najmniej przekonana

Edytowane przez czekoladowoo
Czas edycji: 2011-09-25 o 21:52
czekoladowoo jest offline  
Stary 2011-09-25, 21:58   #3752
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam problem dostałam wezwanie do bycia świadkiem na sprawie mojej mamy o ustalenie kontaktów między nią a ojcem mojej siostry.. wiem już, że jako córka mam prawo odmówić składania zeznań ale mimo to bardzo zależy mi na tym aby się tam w ogóle nie stawiać, jest mi to bardzo nie na rękę z różnych powodów.. Ktoś podsunął mi pomysł aby iść do tego sądu do sekretariatu i tam u nich pismo napisać, wyjaśniające. Da się tak aby jakoś to ominąć? zdenerwowałam się strasznie

jasne nie ma sprawy podeślę dziś lub jutro jak wszystko ogarnę
w sekretariacie to nic nie załatwisz raczej ale nie bój się kochana pójdziesz wystarczy odmówić zeznań i tyle nikt nie zmusi Cię masz prawo spokojnie odmówić

---------- Dopisano o 21:53 ---------- Poprzedni post napisano o 21:51 ----------

Cytat:
przydałaby się Infatuated...
ja mogę zapytać tatę albo brata, ale to może trochę potrwać zanim się dowiem

a jakieś zwolnienie lekarskie
zwolnienie lekarskie to chwilowy ratunek chyba że chodziło o to że teraz zwolnienie lekarskie i poczekać do powrotu Infy i poradzić się

---------- Dopisano o 21:53 ---------- Poprzedni post napisano o 21:53 ----------

Cytat:
Napisane przez anngeli Pokaż wiadomość
Nie wiedziałam jaki avatar ustawić, a ona jest dla mnie taką patronką blond delikatności
Muszę jakiegoś poszukać, albo zrobić swoich włosów jak już osiągnę kolor, który mi się śni po nocach
avek super

---------- Dopisano o 21:54 ---------- Poprzedni post napisano o 21:53 ----------

Cytat:
wiesz zwolnienie to akurat najmniejszy problem no ale co z tego jak to tylko czas przeciągnie i wezwą mnie po prostu na kolejną sprawę.. ehh jestem taka zła, prosiłam aby mnie w to nie plątali pojadę tam w poniedziałek rano, do tego sekretariatu i może coś wyproszę
zwolnienie nie ma sensu a do sekretariatu też jakoś odradzam bo to raczej strata czasu

---------- Dopisano o 21:55 ---------- Poprzedni post napisano o 21:54 ----------

Cytat:
no nic dziewczyny jakoś sobie poradzę, postaram się to załatwić

Bunny tak całkowicie bezstronna, dla mnie strasznie niezręczna sytuacja i bardzo się bałam, że w końcu może nadejść
jak bezstronna to jak pisałam idziesz i mówisz że nic nie chcesz wnosić do tej sprawy i odmawiasz składania zeznań

---------- Dopisano o 21:58 ---------- Poprzedni post napisano o 21:55 ----------

Cytat:
a no właśnie!
jak oglądam czasem sędzię Annę Marię Wesołowską (no co, czasem przy obiedzie mi się zdarza ) to ona pyta czy ktoś jest spokrewniony albo spowinowacony i wtedy można odmówić składania zeznań

też zdarza się ze to oglądam
ale mam też familii troszkę różnych stróżów prawa

---------- Dopisano o 21:58 ---------- Poprzedni post napisano o 21:58 ----------

Cytat:
Napisane przez asia_102 Pokaż wiadomość
Bunny, strasznie mi przykro z powodu dziadka przypomniało mi się pożegnanie z prababcią trzymaj się kochana

a jakie masz naturalki? jeśli ciemne to polecam alfaparf

ha, pokażę Wam jaki u mnie jest efekt po babydream, szamponie lush i odżywce timotei P mówi do mnie Gesslerowa
ale masz kręciołki Asiu baranek
xLADYx jest offline  
Stary 2011-09-25, 21:59   #3753
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
hej!

dziewczynki zaraz będę nadrabiać ale mam pytanie do snow
dziś byłam na pogotowiu w związku z bólem tak jakby od prawego jajnika promieniujący na prawą nogę (brak czucia, uczucie drętwienia nogi i mieśni) lekarka badajaca stwierdziła że to rwa kulszowa wiem że Ty na to cierpiałaś i powiedz mi czy tez miałaś takie objawy?: ból jakby od jajnika sięgający do pachwiny (tu najbardziej czuje jakby pieczenie ,mrowienie ,ciągnięcie w miejscu jakby jajnika i w kierunku pachwiny ) i na biodro oraz rozlewający się po nodze w dół .Nawet dziś miałam problemy z chodzeniem na tą nogę byłam 3 dni temu u gin i przebadała mnie i stwierdziła że to nie jajnik na wyrostek też to nie wygląda bo nie mam odpowiednich objawów tylko ten palący ból przy nodze i drętwienie nogi
czytałam na intrernecie że rwa boli z tyłu uda i teraz nie wiem co o tym mysleć niby tez mnie tam boli jakby promieniowało od kręgosłupa a chciałam znać twoje zdanie na ten temat bo miałaś tą rwę
dostałam leki i na chwile było ok a teraz znów zaczyna boleć i znów muszę wziąść dawke a dostałam ketonal 2x1, mydocalm forte 2x1 i ochronne na żołądek. a jak długo Ciebie to bolało?
biedactwo i jak teraz czujesz się?
xLADYx jest offline  
Stary 2011-09-25, 22:00   #3754
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
i kolejna za mną za tęskniła jak milutko

---------- Dopisano o 21:23 ---------- Poprzedni post napisano o 21:21 ----------

aż tak ? a ja widziałam je w sklepie nawet fajne wyglądały
ta bluzka za to świetna co zamówiłaś pokażesz się w niej?

---------- Dopisano o 21:24 ---------- Poprzedni post napisano o 21:23 ----------

8 tostów jeju przez cały dzień bym nie wsunęła gdzie Ty to mieścisz

---------- Dopisano o 21:30 ---------- Poprzedni post napisano o 21:24 ----------

o to fajnie może polecisz jakąś profesjonalną maskę? ja mam uraz do Gliss Kura czarnego po odżywce
jeśli chodzi o zęby to nie ma co żałować kasy, ja to leczyć mogę dam sobie powiercić ale wyrwać nie dałabym strasznie się boję rwania na szczęście dawno nie wyrywałam nic jeśli widzę małą dziurkę to od razu lecę robić

---------- Dopisano o 21:31 ---------- Poprzedni post napisano o 21:30 ----------

mi w to ciężko uwierzyć bo często farbuje podczas @ i nie widzę różnicy
ja mialam tylko jeden zab leczony kanalowo- tuz przed matura i myslalam ze z bolu oszaleje
i jak dotad sie trzyma- tylko sie przebarwil ale podobno to normalne przy martwym zebie po kilku latach.
mam tez kilka plombowanych dziurek maluskich szarymi paskudnymi plombami i to by wypadalo zmienic
ale mam wszystkie zeby- nigdy w zyciu nie rwalam i sie strasznie boje
nigdy mi sie nic nie ukruszylo itp.

ja teraz poluje na wloskie maski mil mil regenerante
Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny

Żyje, żyje

Szkoła mi się zaczela i uczelnia i pracuje dalej

Bunny napisałam Ci PW
Powiedz mi jeszcze kochana,bo ze szkoły mamy możliwość kupna zestawów( wszystko Foxa): lokówka, prostownica, suszarka, maszynka, trymer, zestaw grzebieni, głowka i statyw do niej. to wszystko za 650 zł. Brać
jasne ze bierz za taka kwote!
szybka wycena:
-lokowka kolo 100zl
-prostownica kolo 150zl
-suszarka kolo 100zl
-maszynka kolo 200zl
-trymer
-grzebienie kolo 50zl
-glowka kolo 150zl
czyli ci sie oplaci

ide czytac pw.
Stary 2011-09-25, 22:00   #3755
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:

piękne a kolor na 2 fotce jak u mnie
xLADYx jest offline  
Stary 2011-09-25, 22:02   #3756
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Faktycznie widać że jest troche srebrzyście ale mimo to bardzo ładnie I jakie długie już

Bunny ja leczyłam prywatnie jak zakładałam aparat no i generalnie za zdjęcia osobno bo musiałam robic w innym miejscu. Wyrwanie zęba osobno. Za wiekszosc osobno sie płaciło. Tak samo moja mama jak robiła jej kanałówke to miała wycenione że to tyle, to tyle, to tyle, wizyta w gabinecie tyle. Wiec każda wizyta to jakies 50 zł + za to itd
Ja tez długo nie byłam i teraz znalazłam swietna babke na nfz. Plomby mam normalne białe - chyba, tzn lekko żółte są tak jak patrze, ale nie szare Teraz chyba mi został tylko 1 ząb do zrobienia i odkamienianie
Ale martwi mnie bo chyba wyrosła mi popsuta ósemka i np jedzenie jakichś takich rzeczy które wchodzą w zęby to koszmar bo mi włazi w nią I ból straszny.

Umyłam dzisiaj włosy tym Sunsilkiem do blond włosów i musze powiedzieć że już po tym pierwszym myciu widze różnice. Odrost po Joannie zrównał sie zresztą delikatnie, nie ma już tej szarości mocnej, włoski ładnie błyszczą. Kolorek sie ciut ocieplił ale to bardziej ocieplenie przez taki blask Baaardzo zadowolona jestem z tego szamponu. Także Novelove jak masz problem z tym popielem to może spróbuj też? Chociaż nie wiem czy ten Sunsilk u nas produkują jeszcze bo w sklepach nie widuje... a ja mam z innego źródełka. Ale jakiś inny na tej samej zasadzie może też by pomógł.
Bo ja naprawde różnice widze, nawet jak spłukałam to na mokrych włosach nie było tego paskudnego szarego...
Tak fajnie to wygląda że chyba jednak przeciągne to farbowanie Bo miałam robic w ten weekend ale jak góra mi sie tak nie odznacza po tym szamponie to nie bede cudować i poczekam troche I na spokojnie sie upewnie czy c12 czy ten Koleston/Alfaparf ewentualnie Londa bo ten odcien ktory ja chce ma akurat dobre opinie, ale do niej jestem najmniej przekonana
widzisz mowilam ze ladnie ociepli i bedzie ok
Stary 2011-09-25, 22:04   #3757
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
Cześć dziewczyny

Żyje, żyje

Szkoła mi się zaczela i uczelnia i pracuje dalej

Bunny napisałam Ci PW
Powiedz mi jeszcze kochana,bo ze szkoły mamy możliwość kupna zestawów( wszystko Foxa): lokówka, prostownica, suszarka, maszynka, trymer, zestaw grzebieni, głowka i statyw do niej. to wszystko za 650 zł. Brać
o fajnie a już myślałam że zdradziłaś nas i przeniosłaś się do ciemnowłosych

---------- Dopisano o 22:04 ---------- Poprzedni post napisano o 22:02 ----------

Cytat:
Lady jutro zrobię fotkę i w koszuli też bo Ci obiecałam chyba mam jutro wolne, muszę załatwić tą sprawę w sądzie
koniecznie koszuli też próbuj ale myślę że niestety bez sensu do sekretariatu
xLADYx jest offline  
Stary 2011-09-25, 22:05   #3758
czekoladowoo
Zakorzenienie

Wogole dzisiaj od mamy dostałam fajne spodnie Czarne rurki z takiego fajnego materiału, do tego czerwony sweterek

Jutro zrobie fotki i wstawie razem z poprzednimi zakupami
Stary 2011-09-25, 22:07   #3759
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Cytat:
ja mialam tylko jeden zab leczony kanalowo- tuz przed matura i myslalam ze z bolu oszaleje
i jak dotad sie trzyma- tylko sie przebarwil ale podobno to normalne przy martwym zebie po kilku latach.
mam tez kilka plombowanych dziurek maluskich szarymi paskudnymi plombami i to by wypadalo zmienic

szybka wycena:
-lokowka kolo 100zl
-prostownica kolo 150zl
-suszarka kolo 100zl
-maszynka kolo 200zl
-trymer
-grzebienie kolo 50zl
-glowka kolo 150zl
czyli ci sie oplaci

ide czytac pw.
ok kupie tylko musze nazbierać pieniążki
a fox to dobra firma?

Cytat:
o fajnie a już myślałam że zdradziłaś nas i przeniosłaś się do ciemnowłosych
niee
nie udzielam się tam mimo mojego przefarbowania mam do was słabość i czytam co tam skrobiecie jak tylko daje rade
ale raczej nie pisze,bo pogonicie czarną owcę
BLOND_PRINCESSKA jest offline  
Stary 2011-09-25, 22:11   #3760
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:

szybka wycena:
-lokowka kolo 100zl
-prostownica kolo 150zl
-suszarka kolo 100zl
-maszynka kolo 200zl
-trymer
-grzebienie kolo 50zl
-glowka kolo 150zl
czyli ci sie oplaci

ide czytac pw.
ja wyrywałam niektóre mleczaki i pamiętam to do tej pory i mam traumę z dzieciństwa
nie wiem czemu jeździłam wyrywać mleczaki zazwyczaj same wypadają przecież
ja plomby robię te światłoutwardzalne ale chodzę też co jakiś czas je wymieniać
na leczeniu kanałowym nie znam się ale skoro piszesz że aż taki ból to współczuję
mi niestety ukruszyło się ale to że tak napiszę uraz mechaniczny

---------- Dopisano o 22:10 ---------- Poprzedni post napisano o 22:08 ----------

Cytat:
Wogole dzisiaj od mamy dostałam fajne spodnie Czarne rurki z takiego fajnego materiału, do tego czerwony sweterek

Jutro zrobie fotki i wstawie razem z poprzednimi zakupami
czekam
myślę czy wybrać się na zakupy jutro

---------- Dopisano o 22:11 ---------- Poprzedni post napisano o 22:10 ----------

Cytat:
a fox to dobra firma?

niee
nie udzielam się tam mimo mojego przefarbowania mam do was słabość i czytam co tam skrobiecie jak tylko daje rade
nigdy w życiu nie pogonię mówię za siebie bo nie wypada za wszystkich ale wierzę że dziewczyny myślą tak samo
pokażesz jakieś swoje nowe fotki w nowym kolorku?
xLADYx jest offline  
Stary 2011-09-25, 22:11   #3761
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez asia_102 Pokaż wiadomość
mój P nie przepada za tą panią, więc to chyba nie był komplement
za to on jest straaasznie podobny do Nergala, ale Nergal mi się podoba, więc nie mogę się odgryźć...

i znowu zaśliniłam ekran... cudne a jakie już długie
kurde i jaki masz porządek w domu, nie to co ja
do Nergala podobny? poka

a porządek mam w swoim pokoju, bo mam wszystko poupychane w szafkach, nie mam dzieci i rzadko w nim bywam ale tumany kurzu często śmigają po podłodze

Cytat:
o widzę ktoś za mną tęsknił
Yatty dawno nie było a Caskada to pisałam że chyba już 3 wątki opuściła jak nie więcej
zaskoczyło mnie to, że się nie odzywasz
do Yatty napisałam pw, ale nie odpisała jeszcze Caskada pewnie działa z biznesem
Cytat:
8 tostów jeju przez cały dzień bym nie wsunęła gdzie Ty to mieścisz
nie wiem, przed chwilą zjadłam 6 + gołąbka
Cytat:
i zadowolona jesteś? a pokażesz foto z buźką na wprost

zadowolona bardzo byłam, jak się zaczęła układać to super, ale teraz odrosła i trzeba ją opitolić, wtedy zrobię fotkę
Cytat:
Cześć dziewczyny
kto tu do nas w końcu zawitał
Cytat:

ale końcówy i tak do podcięcia
Cytat:
ja też, tatę i brata
Cytat:
piękne a kolor na 2 fotce jak u mnie

Snow właśnie nie mam pojęcia od czego te końcówki może od słońca, słonej wody
kitkulka jest offline  
Stary 2011-09-25, 22:16   #3762
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
do Nergala podobny? poka

a porządek mam w swoim pokoju, bo mam wszystko poupychane w szafkach, nie mam dzieci i rzadko w nim bywam ale tumany kurzu często śmigają po podłodze

zaskoczyło mnie to, że się nie odzywasz
do Yatty napisałam pw, ale nie odpisała jeszcze Caskada pewnie działa z biznesem

nie wiem, przed chwilą zjadłam 6 + gołąbka

zadowolona bardzo byłam, jak się zaczęła układać to super, ale teraz odrosła i trzeba ją opitolić, wtedy zrobię fotkę

ale końcówy i tak do podcięcia

ja też, tatę i brata

Snow właśnie nie mam pojęcia od czego te końcówki może od słońca, słonej wody
właśnie Asia pokazuj swojego Nergala
Nergal jest super uwielbiam go oglądać w The Voice Poland ma w sobie coś

jakoś tak wyszło że pojechałam sobie do koleżanki na weekendzik i nie było czasu na necie siedzieć

jeju masz spust kobieto ale ważne że nie widać po Tobie

ok oby dalej układała się po opitoleniu

Edytowane przez xLADYx
Czas edycji: 2011-09-25 o 22:19
xLADYx jest offline  
Stary 2011-09-25, 22:17   #3763
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Cytat:
nigdy w życiu nie pogonię mówię za siebie bo nie wypada za wszystkich ale wierzę że dziewczyny myślą tak samo

zdjęie wstawione

Cytat:
Hej Kitka
widziałam włosiaki śliczne jak zawsze
Stary 2011-09-25, 22:19   #3764
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Asiu od Jasia ale cudny Jaś

Cytat:

piekne

Cytat:
Napisane przez Juliszka Pokaż wiadomość
Kilka zdjęć po dwóch tygodniach od farbowania:
Nie jest idealnie, ale nie jest źle.

Myślicie, żeby się trzymać tego Excellence 03, czy szukać dalej?
jasniutko jest

ja pojutrze jade na uczelnie, po drodze zahaczę o hurtownie fryzjerka i dokupię oxy obiecuje, zadnej maski nie kupię

Bunny o ktorej masce mowisz?
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,13...enerujacy.html
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,25...-z-karite.html
z ciekawosci pytam

buahhot jest offline  
Stary 2011-09-25, 22:21   #3765
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
właśnie Asia pokazuj swojego Nergala
Nergal jest super uwielbiam go oglądać w The Voice Poland ma w sobie coś

jakoś tak wyszło że pojechałam sobie do koleżanki na weekendzik i nie było czasu na necie siedzieć

jeju masz spust kobieto ale ważne że nie widać po Tobie
też lubię Nergala

aaa weekendzik ja potrzebuję jechać na jakieś spa, chociaż na 2 dni, ale póki odkładam na te przeklęte buty to sobie nie mogę pozwolić, zacisnęłam pasa

spust mam, ale martwi mnie, muszę iść się przebadać na obecność jakiegoś tasiemca, ileż można żreć albo jakaś jestem zmutowana i mam dwa żołądki jak krowa
Cytat:
Hej Kitka
dziękuję
kitkulka jest offline  
Stary 2011-09-25, 22:22   #3766
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:

zdjęie wstawione

Hej Kitka
bardzo ładnie
xLADYx jest offline  
Stary 2011-09-25, 22:23   #3767
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
a fox to dobra firma?

niee
fox to niezla firma na start fryzjerski- cos jak valera.
wiadomo do jaguara daleko...
no cos ty! pisz z nami do woli! bylas blond wiec wiesz jak to jest i tworzysz z nami stara ekipe!

Cytat:
ja wyrywałam niektóre mleczaki i pamiętam to do tej pory i mam traumę z dzieciństwa
nie wiem czemu jeździłam wyrywać mleczaki zazwyczaj same wypadają przecież
ja plomby robię te światłoutwardzalne ale chodzę też co jakiś czas je wymieniać
na leczeniu kanałowym nie znam się ale skoro piszesz że aż taki ból to współczuję
mi niestety ukruszyło się ale to że tak napiszę uraz mechaniczny

---------- Dopisano o 22:10 ---------- Poprzedni post napisano o 22:08 ----------

czekam
myślę czy wybrać się na zakupy jutro

---------- Dopisano o 22:11 ---------- Poprzedni post napisano o 22:10 ----------

mnie mleczaki same wypadaly albo tata mi rwal na nitke i nie bolalo
plomb nigdy nie zmienialam- bo o dziwo nie wypadaly i uznalam ze nie bede kasy w bloto wyrzucac
Stary 2011-09-25, 22:23   #3768
czekoladowoo
Zakorzenienie

Cytat:
też lubię Nergala

aaa weekendzik ja potrzebuję jechać na jakieś spa, chociaż na 2 dni, ale póki odkładam na te przeklęte buty to sobie nie mogę pozwolić, zacisnęłam pasa

spust mam, ale martwi mnie, muszę iść się przebadać na obecność jakiegoś tasiemca, ileż można żreć albo jakaś jestem zmutowana i mam dwa żołądki jak krowa

dziękuję
A wiesz co Tak sie smiejesz, ale mam znajomą co ma 2 śledziony i też jest taka chudziutka, a je za 3
Stary 2011-09-25, 22:24   #3769
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Cytat:
bardzo ładnie
dzięki
slyszalam,że w Szczecinie nowe centrum handlowe
ma być coś nowego i ciekawego ?
Stary 2011-09-25, 22:24   #3770
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
też lubię Nergala

dziękuję
my zrobiłyśmy sobie spa
zbieraj zbieraj ja co miesiąc teraz planuje kupować jakieś szpileczki i torebkę i uzbiera się chce mieć kolorową kolekcję zobaczymy jak to wyjdzie
masz spust już tasiemca ale wymyśliłaś
xLADYx jest offline  
Stary 2011-09-25, 22:26   #3771
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Cytat:
no cos ty! pisz z nami do woli! bylas blond wiec wiesz jak to jest i tworzysz z nami stara ekipe!
dziekuje kochana wiec teraz będę wam marudzić do woli
Stary 2011-09-25, 22:27   #3772
kitkulka
Zakorzenienie

ja na szczęście mam kuzyna dentystę
ale o zęby trzeba dbać, jak się ma chore zęby to wszystko się psuje, problemy później tam w środku w brzuchu
kitkulka jest offline  
Stary 2011-09-25, 22:27   #3773
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:

mnie mleczaki same wypadaly albo tata mi rwal na nitke i nie bolalo
plomb nigdy nie zmienialam- bo o dziwo nie wypadaly i uznalam ze nie bede kasy w bloto wyrzucac
no mi o dziwo nie wszystkie same i właśnie do tej pory dziwi mnie to
niestety 8 też wyrywałam chirurgicznie to trzeba przeżyć tego nie da się opisać kto tego doświadczył to wie
ja plomby zmieniam co jakiś czas mimo że są ok nie wiem tak już mam odświeżam
xLADYx jest offline  
Stary 2011-09-25, 22:27   #3774
lost_in_minds
Raczkowanie

Idę właśnie kłaść ten 12/1 Nie wytrzymam do jutra

Taki odrost mam, niby mały, ale jak będzie żółto to będę płakać

Snowhitee-oddałam głos
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie804.jpg (45,7 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bez☠tytułu.jpg (34,3 KB, 17 załadowań)
lost_in_minds jest offline  
Stary 2011-09-25, 22:28   #3775
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
w sekretariacie to nic nie załatwisz raczej ale nie bój się kochana pójdziesz wystarczy odmówić zeznań i tyle nikt nie zmusi Cię masz prawo spokojnie odmówić

---------- Dopisano o 21:53 ---------- Poprzedni post napisano o 21:51 ----------

zwolnienie lekarskie to chwilowy ratunek chyba że chodziło o to że teraz zwolnienie lekarskie i poczekać do powrotu Infy i poradzić się

---------- Dopisano o 21:53 ---------- Poprzedni post napisano o 21:53 ----------

avek super

---------- Dopisano o 21:54 ---------- Poprzedni post napisano o 21:53 ----------

zwolnienie nie ma sensu a do sekretariatu też jakoś odradzam bo to raczej strata czasu

---------- Dopisano o 21:55 ---------- Poprzedni post napisano o 21:54 ----------

jak bezstronna to jak pisałam idziesz i mówisz że nic nie chcesz wnosić do tej sprawy i odmawiasz składania zeznań

---------- Dopisano o 21:58 ---------- Poprzedni post napisano o 21:55 ----------

---------- Dopisano o 21:58 ---------- Poprzedni post napisano o 21:58 ----------

ale masz kręciołki Asiu baranek
dzięki kochana za zainteresowanie ale pójdę jutro i tak, nic mi nie szkodzi a może akurat dowiem się czegoś ciekawego

Cytat:

oczywiście, że tak, przynajmniej ja !

Cytat:

zdjęie wstawione

Hej Kitka
ale ładnie wyglądasz jakoś tak hmm jak śnieżynka

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline  
Stary 2011-09-25, 22:29   #3776
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Asiu od Jasia ale cudny Jaś

piekne

jasniutko jest

ja pojutrze jade na uczelnie, po drodze zahaczę o hurtownie fryzjerka i dokupię oxy obiecuje, zadnej maski nie kupię

Bunny o ktorej masce mowisz?
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,13...enerujacy.html
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,25...-z-karite.html
z ciekawosci pytam
o obu- chce wziac male na probe- jest jeszcze zielona placenta z lozysk w wersji mil mil.
sa to maski wloskie z milano bodajze czy bolonii...

Cytat:
też lubię Nergala

dziękuję
przepraszam ale z ta krowa nie moglam sie powstrzymac
Stary 2011-09-25, 22:30   #3777
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez lost_in_minds Pokaż wiadomość
Idę właśnie kłaść ten 12/1 Nie wytrzymam do jutra

Taki odrost mam, niby mały, ale jak będzie żółto to będę płakać

Snowhitee-oddałam głos
dziękuję odrost mały, nie bój się będzie dobrze

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline  
Stary 2011-09-25, 22:32   #3778
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Cytat:

ale ładnie wyglądasz jakoś tak hmm jak śnieżynka
dzięki
Snowi a gdzie jakaś nowa notka na blogu?
Stary 2011-09-25, 22:33   #3779
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
dziekuje kochana wiec teraz będę wam marudzić do woli
a jak tam w pracy? dalej pracujesz tak gdzie wtedy jako asystentka dentysty?

Cytat:
ja na szczęście mam kuzyna dentystę
ale o zęby trzeba dbać, jak się ma chore zęby to wszystko się psuje, problemy później tam w środku w brzuchu
zazdroszcze.
a jaka jest rada jesli ma sie genetycznie slabe zeby?- moja mama w wieku lat 31 miala swoich juz tylko 4 szt.
a wszystko przez zapalenie okostnej i usuwanie hurtowo- ale jej sie zawsze psuly od srodka- piekne biale z wierzchu a jak bolaly i sie rozwiercilo- to prochno i ja tez tak mam....

Cytat:
no mi o dziwo nie wszystkie same i właśnie do tej pory dziwi mnie to
niestety 8 też wyrywałam chirurgicznie to trzeba przeżyć tego nie da się opisać kto tego doświadczył to wie
ja plomby zmieniam co jakiś czas mimo że są ok nie wiem tak już mam odświeżam
ja mam 8 skierowane do policzkow- kiedys jedna dentystka mi pow. ze bede miec zaje*iste klopoty z ich usunieciem- i do tego nie wyrosly do konca
a jak to jest z tym usuwaniem? naprawde tak boli mimo znieczulenia?
Stary 2011-09-25, 22:34   #3780
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
dzięki
slyszalam,że w Szczecinie nowe centrum handlowe
ma być coś nowego i ciekawego ?
tak w środę 140 sklepów ale sporo powtarza się
Zara i Stradivarius, Cubus, z nowych to Bershka, Pull & Bear, Massimo Dutti, Colloseum, Pandora, Swiss, Time Trend, Almi Decor, Flo, Duka, Adidas, Sizeer, Reebok, Heavy Duty, Saturn, Alma, Van Graaf, C&A, Intersport, Humanic, L´occitane, Reserved, Intersport, Empik, Rossmann, Douglas, Sephora, Deni Cler, Weekend by Max Mara, Simple, Vistula, Pierre Cardin, Pepe Jeans, Ecco, Coffee Heaven, Jacqueline Riu , Kawiarnia Castellari, Gatta, Duka, Mensa Home, Puccini, Cafe Club, Kapp Ahl, New Yorker, Triumph, Deichmann, Jonny Washer, Subway i McDonalds, Jubiler Trepilowscy, Sushi Mado, Asprod, Mango, Crocs, Berlin Döner Kebap i Pasztecik...
xLADYx jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
balejaż, blond, farby blond, farby do włosów, włosy blond

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości