Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII - Strona 131 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-09-26, 19:28   #3901
xLADYx
Zakorzenienie

Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
tej bluzeczki z łatami jutro zrobię a reszta idzie się prać
koniecznie zrób a ja idę zobaczyć koszulę na Tobie

---------- Dopisano o 19:28 ---------- Poprzedni post napisano o 19:25 ----------

Snow ta koszula to też trafiła Ci się fajna i granatowa ja teraz też poszukuje koszul bo lubię je wpuszczać w jeansy
xLADYx jest offline  
Stary 2011-09-26, 19:32   #3902
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
koniecznie zrób a ja idę zobaczyć koszulę na Tobie

---------- Dopisano o 19:28 ---------- Poprzedni post napisano o 19:25 ----------

Snow ta koszula to też trafiła Ci się fajna i granatowa ja teraz też poszukuje koszul bo lubię je wpuszczać w jeansy
no w koszuli jestem zakochana bardzo bardzo iii aż boję się jej nosić, żeby się nie poniszczyła do środka spodni też tak lubię nosić

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline  
Stary 2011-09-26, 20:03   #3903
asia_102
Wtajemniczenie

Cytat:
dzięki tak, przekonałam, widzę, że warto
Snowi, gdzie masz taki fajny sklepik?
Z mamą jak ostatnio poszłyśmy na rajd po sh tu w Szczytnie to wyszło mi z portfela 200pln
ale wracałyśmy jak bazarówy objuczone do domu

(¨`·.·´¨)
`·.(¨`·.·´¨)
` ·.,.·´
asia_102 jest offline  
Stary 2011-09-26, 20:13   #3904
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Lady te z zalacznika
fajne te butki, takie do latania

Cytat:
Cześć dziewczynki

Bunny
nie napisałam wszystkiego co w tym zestawie jest zapomniałam o nożyczkach
Dokładnie jest tak:
-suszarka fox smart
-prostownica fox jazz
-maszynka fox flamenco
-trymer fox optima xs
-lokówka fox optima
-nożyczki student
-degażówki student
-grzebienie fox nano w etui 10 szt.
-główka fox
-statyw fox
No i cena 655 zł
Tylko musze kupić to do 8 pazdziernika,bo potrzebuje na wtedy glowke
to z nozyczkami sie mega oplaca
Stary 2011-09-26, 20:15   #3905
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez asia_102 Pokaż wiadomość
Z mamą jak ostatnio poszłyśmy na rajd po sh tu w Szczytnie to wyszło mi z portfela 200pln
wysłałam Ci PW

Dbam o siebie

snowhitee jest offline  
Stary 2011-09-26, 20:18   #3906
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
czyli udany rajd

---------- Dopisano o 20:18 ---------- Poprzedni post napisano o 20:18 ----------

Cytat:
no w koszuli jestem zakochana bardzo bardzo iii aż boję się jej nosić, żeby się nie poniszczyła do środka spodni też tak lubię nosić
fajnie wyglądają wpuszczone w spodnie ja inaczej nie umiem chociaż jeszcze bokserkę pod i wiążę sobie niektóre
xLADYx jest offline  
Stary 2011-09-26, 20:24   #3907
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez _paulinka2 Pokaż wiadomość
Kitka śliczne jak zawsze

Asia od Jasia jakie loczyska :lovr:

Juliszka odrost się odcina u Ciebie, ja bym szukała dalej

Bunny
do kanałowego nie dali Ci znieczulenia ?????? :O

Lady dziękuję na uczelni ? fajnie. Sami faceci prawie

---------- Dopisano o 12:09 ---------- Poprzedni post napisano o 12:07 ----------

Princesska ja też pracuję jako asystentka stomatologa od 2 miesięcy

---------- Dopisano o 12:10 ---------- Poprzedni post napisano o 12:09 ----------

Princesska i jak ładnie Ci w tych ciemnych włoskach
no nie dali, bo powiedziala ze mam rope przy korzeniach i duzy stan zapalny i nie podziala i tak- no i wiercila na zywca, zalozyla ta trucizne-lekarstwo na 2 tyg. i przeszedl bol po dobie czasu.
i do tej pory mam tego zeba, ale on pobolewa czasem choc martwy- pewnie tylko jeden kanal mi robila.

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
cześć dziewuszki!

wiecie co ...poszłam zaprowadzić mojego syna do szkoły i ledwo wróciłam .tak mnie zaczęła noga bolec po drodze dokładnie biodro i promieniuje w kierunku pleców pod żebra.juz sie tak fajnie czułam a tu krótki spacer i wrócic nie mogłam ledwo sie doczłapałam do domu a tak sie spociłam z bólu że byłam mokrusieńka .ja nie wiem jak ja będę funkcjonować jak tu sie chodzic nie da ile to będzie bolało normalnie cały posladek i kość z tyłu tak boli że cos okropnego,ale puścilo jakby przy tym jajniku na szczęścienie czuje juz tego piekącego bólu ale to biodro i drętwienie nogi znów do kolana jak szłam to myslałam żeby jak najprędzej sie znaleźć w domciu

snow a jak u ciebie było z chodzeniem? długo cie bolało ? juz tak sie w miarę dobrze czulam a tu taki ból po krótkim spacerku tylko że dzis to przeszło na biodro i z tyłu na plecy z drętwieniem nogi

wiecie co jest najsmieszniejsze ? że wczoraj prawie cały dzień leżałam ,troszke ino chodziłam po domku i dzis mnie normalnie du..a tak boli jak siadam lub się kładę chyba od leżenia
biedna... zal mi cie ze tak cierpisz... moze polez az przejdzie bol, musisz sie oszczedzac

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ojej biedna Najgorzej wlasnie jak sie człowiek nawet ruszyc nie moze :/ A te leki cały czas bierzesz? Nie pomagaja nic?

Wstawiłam zakupy do albumu, ale nie mam czasu fotek na sobie robic wiec tak na podłodze, a dopiero jak sie zalozy to wiekszosc rzeczy uroku nabiera
sweterki wymiataja

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
buahot
jak tam 10/16?
Moj sprany po 3 tyg od farbowania wyglada tak jak na zdjeciu, dzis zrobiłam, mam trochę tłuste włosy ale trudno
Jak widzisz szarego nie ma wiec sie nie martw
Tylko nie wiem czemu mi sie zawsze tak włosy odksztalcaja, widać na zdjeciu, kazdy w inną stronę

blond bunny
ja do dentysty chodzę prywatnie wiec nie pomoge
no ja tez chcialam prywatnie ale mam juz zalatwione- bedzie mi robic zabki jedna z lubelskich slaw dentystycznych
ide jutro na 14.30.
wielu znajomych ja chwalilo- w tym protetyke robi tak ze nie znac ze nie wlasne to juz sie nie boje
i bardzo delikatna i w ogole, wiec wyluzowalam i niecierpliwie czekam jutra a koszt ma byc do gora 140zl- tak obiecala recepcjonistka zreszta z gory robia wycene kazdego ubytku.

---------- Dopisano o 20:24 ---------- Poprzedni post napisano o 20:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
hejo lasencje byłam w sobote w Lubinie w cuprum arena i kupiłam kurtkę w orsej taką jak chciałam nie za dluga i świetnie leży zakochałam sie cena niestety powalająca ale miałam 20 % zniżki którą dostałam na pocztę do tego dwie apaszki jedna panterka z H&M a dróga w gwiazdki z camaieu, paseczki z reserweda i bransoletke ale nie mam foto

to są napiękniejsze i zadbane włosy jakie widziałam są cudne jak u anioła, czemu los mnie takimi nie obdarzył

fotki zakupów (sory ze tak na pościeli i kiepska jakośc robione telefonem w nocy)
kurtka i apaszka panterka super
Stary 2011-09-26, 20:26   #3908
asia_102
Wtajemniczenie

Cytat:
wysłałam Ci PW

Cytat:
czyli udany rajd
bardzo nawet trafiłam bokserkę Levi's za 4zł i cudny bieżnik na stół do kuchni, taki opalizujący a dla Jaśka ile ciuchów

(¨`·.·´¨)
`·.(¨`·.·´¨)
` ·.,.·´
asia_102 jest offline  
Stary 2011-09-26, 20:30   #3909
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
kiepsko ten alfa złapał ,ale moze to wina złago wymieszania proporcji wiadomo jak to jest na pasemku tak nie widać inaczej na całej głowie .a może to byc wina tego że wzięłam utleniacz z wellatonu ? bo nie wiedziałam jak taka odrobine przyrzadzić z wody 12% więc wzięłam z fraby wellatonu 9%? w słońcu jest jasno ale w cieniu rudawo złoto mi sie wydaje i co dziwne nawet na długości nie pojaśniały nie wiem co robić Bunny doradź czy robić tą 9% czy 12% możliwe że źle pomieszałam ?i jeszcze ten utleniacz z wellatonu wzięłam?
asia to walnij z 12% na cale wlosy i juz nie kombinuj z pasemkami bo zle zmieszasz i juz panika
nie ma znaczenia firma utleniacza- ilez ja juz to razy pisalam
Stary 2011-09-26, 20:53   #3910
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
fajne te butki, takie do latania

to z nozyczkami sie mega oplaca
dzieki kochanie

A masz jakas opinie na temat tego Jantara? On może wysuszać włosy jak Kotka pisała? http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,59...ja.html&next=1
BLOND_PRINCESSKA jest offline  
Stary 2011-09-26, 20:54   #3911
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:

bardzo nawet trafiłam bokserkę Levi's za 4zł i cudny bieżnik na stół do kuchni, taki opalizujący a dla Jaśka ile ciuchów
fakt dla maluszków pełno ładnych ciuszków jest też
xLADYx jest offline  
Stary 2011-09-26, 21:06   #3912
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
dzieki kochanie

A masz jakas opinie na temat tego Jantara? On może wysuszać włosy jak Kotka pisała? http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,59...ja.html&next=1
nie wydaje mi sie zeby przesuszal wlosy.
nie ma alkoholowego skladu wiec nic takiego nie powinno sie dziac
Stary 2011-09-26, 21:07   #3913
zip sklad
BAN stały

Cytat:

fajnie, ze ktos kupuje jeszcze nie tylko w sklepach w galeriach. jutro ide 1szy raz na rzesy metoda 1:1. miala je moze ktoras z Was? warto? polecacie? macie moze jakis dobry adres w Szczecinie? dziekuje za odpowiedz. troche sie boje, bo mam problemy z oczami, sa wrazliwe, czesto pieka i je tre, wiec i rzesy tez. swoje mam dlugie, ale jasne koncowki-ze wzgledu na jasne wlosy.
zip sklad jest offline  
Stary 2011-09-26, 21:10   #3914
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez zip sklad Pokaż wiadomość
fajnie, ze ktos kupuje jeszcze nie tylko w sklepach w galeriach. jutro ide 1szy raz na rzesy metoda 1:1. miala je moze ktoras z Was? warto? polecacie? macie moze jakis dobry adres w Szczecinie? dziekuje za odpowiedz. troche sie boje, bo mam problemy z oczami, sa wrazliwe, czesto pieka i je tre, wiec i rzesy tez. swoje mam dlugie, ale jasne koncowki-ze wzgledu na jasne wlosy.
przeglądałaś w ogóle wątek? Kitka wklejała rzęsy ostatnio i pisałyśmy sporo o tym
xLADYx jest offline  
Stary 2011-09-26, 21:11   #3915
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
nie wydaje mi sie zeby przesuszal wlosy.
nie ma alkoholowego skladu wiec nic takiego nie powinno sie dziac
no wlasnie tez mi sie tak wydawalo
no nic pouzywam i zobacze czy beda efekty
Stary 2011-09-26, 21:39   #3916
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:

Kitka i jak obiadek?
chciałabyś nadal do Tż rozumiem Cię może nie wszystko jeszcze stracone widujecie się?
nie przylazł, tak się tylko odgrażał na tenisa mieliśmy jechać, ale miałam coś do załatwienia na mieście, więc pojechał sam, a później proponował kolację za ten obiad nieszczęsny ale już mi się nie chciało wychodzić z domu, jutro pewnie się spotkamy, zresztą musimy, bo w weekend już wyjeżdża
z TŻ widziałam się wczoraj i było ciężko później w klubie napiszę
Cytat:
Dziewczynki dzięki za trzymanie kciuków co nie co się dowiedziałam i mam nadzieję, że uda mi się załatwić ale szczególy napiszę w klubie
polecamy się na przyszłość
Cytat:
Lady dodałam do albumu zdj w koszuli niestety w bluzce nie zdążyłam
ale za to pochwalę się Wam ostatnimi zdobyczami z tego mojego sh outletu http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...&postcount=178 i http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...&postcount=112
super koszula
Cytat:
Napisane przez zip sklad Pokaż wiadomość
ja robiłam rzęsy, również mam bardzo wrażliwe oczy i nie polecam w związku z tym po niecałym tygodniu byłam na dopełnianiu, bo mi poodpadały (tak mi oczy łzawiły podczas zakładania, że nie zdążył klej dobrze złapać), a później też mi odpadały, bo swoje rzęsy mam długie i mocno kręcone. Zdjęłam je 2 tygodnie temu, a teraz regeneruje swoje rzęsy, bo od tych doczepianych są słabe i rzadkie (chociaż już jest duża poprawa po smarowaniu olejkiem rycynowym).
Wrzucałam zdjęcia rzęs
kitkulka jest offline  
Stary 2011-09-26, 23:32   #3917
_paulinka2
Wtajemniczenie

Princesska praca jak praca ogólnie fajna lubię ją. Poza tym mam spoko lekarzy więc nie mogę narzekać

Agatka śliczny ten kolorek masz

Lady no nie wiem czy za✂✂✂iście podrywają mnie ale jak mówię że mam córkę to minę mają niezłą

lost in minds, rzeczywiscie czysto i ladnie na odrostach pokaż całe włoski

Snow super ciuszki i koszula

dbam o włosy

_paulinka2 jest offline  
Stary 2011-09-26, 23:41   #3918
_eNchaNted_
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
oki wrzucam jeszcze fotki obiecane po ostatnim farbowaniu

jeszcze widać, że jest troszkę... srebrzyście
a ile ja się namęczyłam, żeby zrobić fotkę długości włosów
no nic, coś tam dostrzeżecie końcówki znowu do podcięcia, bo piórka są
zgadzam się z Kotką - masz najpiękniejsze włosy jakie kiedykolwiek moje oczy widziały!

Cytat:
jak zawsze na zakupach w środę u mnie nową galerię otwierają
Yatta chyba pracuje
hehe taka pierwsza myśl mi się nasunęła jak Kitka zapytała o Ciebie, żeś na łowy wyruszyła

Cytat:
Cześć dziewczyny

Żyje, żyje

Szkoła mi się zaczela i uczelnia i pracuje dalej
witaj czarnulko

Cytat:
zapomniałam Ci napisać, że Ci przepięknie wyszła ta alfa świetna jest ta farba, nawet jeśli nie rozjaśni do 11 poziomu to i tak jest czysto, a nie żółto czy rudo

my dalej wypoczywamy, więc farbowanie dopiero w przyszły weekend... a już się nie mogę doczekać
a w loczyskach spoko, ale wolałabym taką długość jak Twoja
tak, to prawda, farba jest cudowna! ładnie wychodzi i jest delikatna bardzo uwielbiam ją tylko tubka mnie drażni, ciężko mi się resztki wyciska, ale mogę jej to wybaczyć

a Jasio jest uroczy im większy tym piękniejszy
miłego wypoczywania

Cytat:
wrzucam do albumu gusta muzyczne też w tych klimatach nawet na Sonisphere byliśmy razem
rzeczywiście, widać podobieństwo, szczególnie na drugim zdjęciu

Cytat:
Napisane przez Juliszka Pokaż wiadomość
Kilka zdjęć po dwóch tygodniach od farbowania:
Nie jest idealnie, ale nie jest źle.

Myślicie, żeby się trzymać tego Excellence 03, czy szukać dalej?
moim zdaniem nie jest źle, z farbowania na farbowanie powinno się wyrównać..

Cytat:
wiecie co ...poszłam zaprowadzić mojego syna do szkoły i ledwo wróciłam .tak mnie zaczęła noga bolec po drodze dokładnie biodro i promieniuje w kierunku pleców pod żebra.juz sie tak fajnie czułam a tu krótki spacer i wrócic nie mogłam ledwo sie doczłapałam do domu a tak sie spociłam z bólu że byłam mokrusieńka .ja nie wiem jak ja będę funkcjonować jak tu sie chodzic nie da ile to będzie bolało normalnie cały posladek i kość z tyłu tak boli że cos okropnego,ale puścilo jakby przy tym jajniku na szczęście nie czuje juz tego piekącego bólu ale to biodro i drętwienie nogi znów do kolana jak szłam to myslałam żeby jak najprędzej sie znaleźć w domciu

snow a jak u ciebie było z chodzeniem? długo cie bolało ? juz tak sie w miarę dobrze czulam a tu taki ból po krótkim spacerku tylko że dzis to przeszło na biodro i z tyłu na plecy z drętwieniem nogi

wiecie co jest najsmieszniejsze ? że wczoraj prawie cały dzień leżałam ,troszke ino chodziłam po domku i dzis mnie normalnie du..a tak boli jak siadam lub się kładę chyba od leżenia
Asiu, szkoda mi Ciebie, co chwile Cię coś dopada trzymaj się jakoś

Cytat:
kiepsko ten alfa złapał ,ale moze to wina złago wymieszania proporcji wiadomo jak to jest na pasemku tak nie widać inaczej na całej głowie .a może to byc wina tego że wzięłam utleniacz z wellatonu ? bo nie wiedziałam jak taka odrobine przyrzadzić z wody 12% więc wzięłam z fraby wellatonu 9%? w słońcu jest jasno ale w cieniu rudawo złoto mi sie wydaje i co dziwne nawet na długości nie pojaśniały nie wiem co robić Bunny doradź czy robić tą 9% czy 12% możliwe że źle pomieszałam ?i jeszcze ten utleniacz z wellatonu wzięłam?
chyba kochana źle proporcje dobrałaś, albo woda za słaba
jak masz zrudziałe po tej szamponetce to może spróbuj lepiej na wodzie 12%..

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
buahot
jak tam 10/16?
Moj sprany po 3 tyg od farbowania wyglada tak jak na zdjeciu, dzis zrobiłam, mam trochę tłuste włosy ale trudno
Jak widzisz szarego nie ma wiec sie nie martw
Tylko nie wiem czemu mi sie zawsze tak włosy odksztalcaja, widać na zdjeciu, kazdy w inną stronę
śliczne są

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
hejo lasencje byłam w sobote w Lubinie w cuprum arena i kupiłam kurtkę w orsej taką jak chciałam nie za dluga i świetnie leży zakochałam sie cena niestety powalająca ale miałam 20 % zniżki którą dostałam na pocztę do tego dwie apaszki jedna panterka z H&M a dróga w gwiazdki z camaieu, paseczki z reserweda i bransoletke ale nie mam foto
świetna kurteczka ja również poproszę o zdjęcie jak leży na Tobie

Cytat:
Napisane przez lost_in_minds Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wczoraj robiłam tym Wellatonem 12/1 super jasny popielaty blond i wyszło super !!! bardzo jasniutko i zero żółci W dodatku super łagodna farba i włosy mięciutkie i lsniące
Mam tylko takie zdjęcia odrostu, potem może uda mi się lepsze zrobić jak w całości to wygląda
POLECAM!
bardzo ładnie Ci wyszło

Cytat:
No Princeska faktycznie czarne lepiej ci pasują
moim zdaniem też lepiej niż w tych jasnych

Cytat:
Wstawiłam zakupy do albumu, ale nie mam czasu fotek na sobie robic wiec tak na podłodze, a dopiero jak sie zalozy to wiekszosc rzeczy uroku nabiera
wszystko mi się podoba
skąd sweterki?

ja też dzisiaj sobie kupiłam czarne spodnie z bombiastymi kieszeniami, czarny sweterek z koronką i bluzeczke w kolorze kawy z mlekiem
mierzyłam jeszcze fajne butki na koturnie, sznurowane za 55zł, były brązowe i szare, ale w końcu się nie zdecydowałam na nie.. w środę jeszcze połażę po sklepach, jak nic nie znajdę to wrócę po nie

Cytat:
Lady dodałam do albumu zdj w koszuli niestety w bluzce nie zdążyłam
ale za to pochwalę się Wam ostatnimi zdobyczami z tego mojego sh outletu http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...&postcount=178 i http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...&postcount=112
ale fajne rzeczy najbardziej mi się podoba koszula z albumu

_eNchaNted_ jest offline  
Stary 2011-09-26, 23:47   #3919
asia_102
Wtajemniczenie

Cytat:
Princesska praca jak praca ogólnie fajna lubię ją. Poza tym mam spoko lekarzy więc nie mogę narzekać

Agatka śliczny ten kolorek masz

Lady no nie wiem czy za✂✂✂iście podrywają mnie ale jak mówię że mam córkę to minę mają niezłą

lost in minds, rzeczywiscie czysto i ladnie na odrostach pokaż całe włoski

Snow super ciuszki i koszula
Paulinko, a Ty pracujesz u siebie w mieście, czy dojeżdżasz do W-wy? dobrych masz lekarzy? bo mnie ząb boli

Dziewczyny, czy jak przestanę prostować włosy to skręt się wzmocni jeszcze za jakiś czas, czy to nie ma znaczenia?

---------- Dopisano o 23:47 ---------- Poprzedni post napisano o 23:44 ----------

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość

rzeczywiście, widać podobieństwo, szczególnie na drugim zdjęciu

i Jaś dziękuje

(¨`·.·´¨)
`·.(¨`·.·´¨)
` ·.,.·´
asia_102 jest offline  
Stary 2011-09-26, 23:53   #3920
_paulinka2
Wtajemniczenie

Asiu ja mam o tyle dobrze że pracuję w Legionowie, a lekarzy mam świetnych jest i wiadomo parę gorszych ! i też pracują oni w Warszawie :P

---------- Dopisano o 23:53 ---------- Poprzedni post napisano o 23:49 ----------

Asiu jaki Jaś jest cudowny a jaka ma minkę na zdjęciu z babcią

dbam o włosy

_paulinka2 jest offline  
Stary 2011-09-26, 23:57   #3921
asia_102
Wtajemniczenie

Cytat:
Asiu ja mam o tyle dobrze że pracuję w Legionowie, a lekarzy mam świetnych jest i wiadomo parę gorszych ! i też pracują oni w Warszawie :P

---------- Dopisano o 23:53 ---------- Poprzedni post napisano o 23:49 ----------

Asiu jaki Jaś jest cudowny a jaka ma minkę na zdjęciu z babcią
ale mi jest bliżej do Legionowa niż do W-wy, dlatego wypytuję
Jasiek w ogóle jest obłędny właśnie skończył skok i znowu jest grzeczny, tylko gadaaa, bez przerwy...

(¨`·.·´¨)
`·.(¨`·.·´¨)
` ·.,.·´
asia_102 jest offline  
Stary 2011-09-27, 06:25   #3922
zip sklad
BAN stały

kitkulka dzieki, wlasnie sie tego boje, chyba sie rozmysle, juz sama nie wiem co robic, licze na to, ze moze jak je zaloze, to ogranicze tarcie oczu. a jak nie bede chciala ich nosic, to musze isc je specjalnie sciagac czy same odpadna?
xLADYx ostatnio nie, nie siadalam na neta przez tydzien, bo chorowalam i mialabym za duzo do nadrabiania.
zip sklad jest offline  
Stary 2011-09-27, 08:47   #3923
snowhitee
Zakorzenienie

Muszę się jeszcze pochwalić, że wygrałam maskarę diorshow 360 w wizażowym konkursie

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość

ja też dzisiaj sobie kupiłam czarne spodnie z bombiastymi kieszeniami, czarny sweterek z koronką i bluzeczke w kolorze kawy z mlekiem
mierzyłam jeszcze fajne butki na koturnie, sznurowane za 55zł, były brązowe i szare, ale w końcu się nie zdecydowałam na nie.. w środę jeszcze połażę po sklepach, jak nic nie znajdę to wrócę po nie

ale fajne rzeczy najbardziej mi się podoba koszula z albumu
pokazuj zakupy

Cytat:
Dziewczyny, czy jak przestanę prostować włosy to skręt się wzmocni jeszcze za jakiś czas, czy to nie ma znaczenia?

---------- Dopisano o 23:47 ---------- Poprzedni post napisano o 23:44 ----------

si im dłużej będziesz pielęgnować loki tym skręt będzie mocniejszy i będą się lepiej układać

Dbam o siebie

snowhitee jest offline  
Stary 2011-09-27, 09:21   #3924
lost_in_minds
Raczkowanie

Cytat:
świetnie wyszło chyba jak u mnie po kolestonie
dziękuję
W całości to wygląda tak
Dziś piękne słoneczko
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg PB8754.jpg (69,0 KB, 56 załadowań)
lost_in_minds jest offline  
Stary 2011-09-27, 09:32   #3925
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
dziękuję
W całości to wygląda tak
Dziś piękne słoneczko
bardzo ładny efekt
Stary 2011-09-27, 09:39   #3926
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Snowi a co to za konkurs
gratuluję

Enchanted cześć
Ślicznie wyglądasz w tych loczkach

Edytowane przez BLOND_PRINCESSKA
Czas edycji: 2011-09-27 o 09:44
Stary 2011-09-27, 09:41   #3927
_paulinka2
Wtajemniczenie

Cytat:
ale mi jest bliżej do Legionowa niż do W-wy, dlatego wypytuję
Jasiek w ogóle jest obłędny właśnie skończył skok i znowu jest grzeczny, tylko gadaaa, bez przerwy...
a no to pracuję w legionowie i jest parę dobrych lekarzy których mogłabym Ci polecić

Cytat:
dziękuję
W całości to wygląda tak
Dziś piękne słoneczko

bardzo ładnie

dzień dobry kochane moje

---------- Dopisano o 09:41 ---------- Poprzedni post napisano o 09:40 ----------

Snow fajnie ja chyba nigdy nic nie wygrałam

dbam o włosy

_paulinka2 jest offline  
Stary 2011-09-27, 09:56   #3928
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
dziękuję
W całości to wygląda tak
Dziś piękne słoneczko
bardzo ładnie i ładne włoski mi jednak wyszło ciut chłodniej i jaśniej po kolestonie

Cytat:
Snowi a co to za konkurs
gratuluję

Enchanted cześć
Ślicznie wyglądasz w tych loczkach
trzeba było zagłosować na makijaże wizażystów sephora

Cytat:
a no to pracuję w legionowie i jest parę dobrych lekarzy których mogłabym Ci polecić

bardzo ładnie

dzień dobry kochane moje

---------- Dopisano o 09:41 ---------- Poprzedni post napisano o 09:40 ----------

Snow fajnie ja chyba nigdy nic nie wygrałam
to już moja 2-ga wygrana z wizażem

Dbam o siebie

snowhitee jest offline  
Stary 2011-09-27, 09:58   #3929
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Cytat:

trzeba było zagłosować na makijaże wizażystów sephora

to już moja 2-ga wygrana z wizażem
no i super
Pozniej pokazesz nam zdjęcia rzęs i padniemy z wrażenia
Stary 2011-09-27, 10:00   #3930
snowhitee
Zakorzenienie

Cytat:
no i super
Pozniej pokazesz nam zdjęcia rzęs i padniemy z wrażenia
aż sama się boję efektu mam bazę pod tusz lancome po której rzęsy już po zwykłej maskarze rimmel'a są mega długie i gęste to co to dopiero będzie po diorze

Dbam o siebie

snowhitee jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
balejaż, blond, farby blond, farby do włosów, włosy blond

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości