Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII - Strona 52 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-09-07, 11:23   #1531
xLADYx
Zakorzenienie

Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
hejo

ja jakoś sie zawsze sama wyleczyłam jak coś sie działo...
aaa wczoraj poszłam do rosmana i 100zł poszło... dziewczyny macie racje kasa w rossku ucieka ulala! kupiłam tą maska z elseve... użyłam i efekt średni lepsza nivea long i garnier karite,ale zużyje . kupiłam też moją ulubioną z hrbala niebieską ale wycofują bo pisało promocja cena na pożegnanie 8,99.... z jednej strony fajna promocja z drugiej gdzie ja sie w nią zaopatrzę jak już wszystko wykupią

widziałam to hehe

materiał bardzo fajny i wykończenie bardzo porządne,tylko jedyny minus to bardzo delikatny zamek ale on jest tak wszyty ze chowa sie wiec nie powinno byc problemu
z grzywką ja też mam problem bo ciągle ją musze układać i prostować ze 2 razy na dzień
ja już wytrzymałam 5 tyg bez farbowania i jeszcze zamierzam oszczedzić moje włosy przez tydzień

oo top model

lady rób pazury i wloski!!!!!!!!!!!!!1
mówiłam że ją wycofują muszę iść zapas zrobić
top model
o 6 tygodni
pazury już zrobiłam tydzień temu
zjadłam śniadanko to zaraz wezmę się za odrost

---------- Dopisano o 11:23 ---------- Poprzedni post napisano o 11:21 ----------

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
hejka!

to powodzenia i czekamy na foty

dziś ma być niskie ciśnienie i to pewnie przez to źle się czujecie
kawka i kostka czekolady na poprawę humoru sprawdzone przeze mnie i na mnie działa

a ja dziś spędzę z wami cały dzionek idę na 12 założyć holter ciśnieniowy i dopiero jutro mi go zdejmą także znów kibluje w domciu bo nie lubie z tym chodzić, a w domku luz
kurczę kawa działa na mnie usypiająco taka czarna
zawsze pije latte, cappuccino albo rozpuszczalną z mleczkiem nigdy nie słodzę kawy ani herbaty
a czekolady dzisiaj nie otwieram bo wiem że nie skończyłoby się na pewno na jednej kostce
xLADYx jest offline  
Stary 2011-09-07, 11:25   #1532
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
mówiłam że ją wycofują muszę iść zapas zrobić
top model
o 6 tygodni
nawet nie mów bo ja też chyba musze bo jest super.. ja nie wiem ze to co dobre to wycofują a pokaż pazury
dziwczyny kupiłam takie mleczko do caiła i jest boskie polecam
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,37...wodnionej.html
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline  
Stary 2011-09-07, 11:28   #1533
asiabb1983
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
dzień dobry
u mnie też dziś smętnie, popaduje i jest zimno. Nie miałam w ogóle ochoty wstawać, wygrzebałam się o 10:30 chociaż ostatnio wstawałam wcześniej, bo szkoda mi było dnia. A dzisiaj piździawka lekka, ja tam dzisiaj znowu botki zakładam

idę zjeść, ogarnąć się i na miasto
u mnie też ale wole już taką pogodę niż upał
Cytat:
aaa wczoraj poszłam do rosmana i 100zł poszło... dziewczyny macie racje kasa w rossku ucieka ulala! kupiłam tą maska z elseve... użyłam i efekt średni lepsza nivea long i garnier karite,ale zużyje . kupiłam też moją ulubioną z hrbala niebieską ale wycofują bo pisało promocja cena na pożegnanie 8,99.... z jednej strony fajna promocja z drugiej gdzie ja sie w nią zaopatrzę jak już wszystko wykupią

materiał bardzo fajny i wykończenie bardzo porządne,tylko jedyny minus to bardzo delikatny zamek ale on jest tak wszyty ze chowa sie wiec nie powinno byc problemu
z grzywką ja też mam problem bo ciągle ją musze układać i prostować ze 2 razy na dzień
ja już wytrzymałam 5 tyg bez farbowania i jeszcze zamierzam oszczedzić moje włosy przez tydzień

o tak zakupy kosmetyczne to samo mam jak wejdę do roska albo natury

o rany półtora miesiąca podziwiam bo ja to już bym chyba nie mogła w lustro spojrzeć teraz już mnie odrost wnerwia a po 6 tygodniach ale podziwiam Cię i dobrze że dajesz włoskom luz

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm

aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline  
Stary 2011-09-07, 11:29   #1534
infatuated
Zakorzenienie

cześć

ja też jakaś średnio do życia, pije mojego ukochanego blacka mojito kawy nie luuubie

Agatko-czekam i ja na fotki włosków

Kotka-ja też dziś umyłam włoski i nałozyłam te maske czerwona elseve i bez szały po odżywce timotei było lepiej
infatuated jest offline  
Stary 2011-09-07, 11:29   #1535
Adzi07
Zakorzenienie

Cytat:
Domofon zadzwonił i dzwonił dzwonił trzeba było wstać odebrać
myślałam że to listonosz z moją przesyłką no ale niestety nie
ja poszłam spać przed 4 więc z 6 godzin spałam

ja mam RTL tylko właśnie czytałam w gazecie coś w stylu " ciekawe czy niemiecka stacja nie zakłóci odbioru polakom w czasie emisji walki" bo u nas płatne oglądanie
O to witam ja tak samo nie wyspana. Chyba dzis kogos zabije
A niemcy nie maja zwyczaju robienia takich szopek. Tu na 100% bedzie emisja jak zwykle. Takie cyrki tylko w pl

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline  
Stary 2011-09-07, 11:44   #1536
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
hejka!

to powodzenia i czekamy na foty

dziś ma być niskie ciśnienie i to pewnie przez to źle się czujecie
kawka i kostka czekolady na poprawę humoru sprawdzone przeze mnie i na mnie działa

a ja dziś spędzę z wami cały dzionek idę na 12 założyć holter ciśnieniowy i dopiero jutro mi go zdejmą także znów kibluje w domciu bo nie lubie z tym chodzić, a w domku luz
niestety ale zostalam zmuszona odstawic kawe i slodycze
nawet bardzo mi owocow nie wolno, ale to juz dla mnie przegiecie, bo u mnie owoce to podstawa zywienia
poki co wmuszam w siebie jogurt naturalny i czekam na reakcje- najwyzej wyladuje w klopie na reszte dnia

z dziadkiem spieprzylam sprawe...
wczoraj wyszlo w laboratorium ze ma przekroczona wartosc inr o jakies kilkadziesiat razy i jest stan krytyczny, kazali mi jechac z nim do szpitala bo dostanie krwotoku...
a leki bral tak jak kazali ze szpitala sama mu szykowalam...
i przeciez tak samo bral w szpitalu i bylo ok...
lekarka az nie wierzyla jak zobaczyla...mysle ze moze cos pokrecili w laboratorium bo to niemozliwe...
i teraz w piatek znow musze z nim jechac do lekarza i na badania, po poludniu odebrac mu wyniki i znow do lekarza skonsultowac...
Stary 2011-09-07, 11:49   #1537
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:
u mnie też ale wole już taką pogodę niż upał

o tak zakupy kosmetyczne to samo mam jak wejdę do roska albo natury

o rany półtora miesiąca podziwiam bo ja to już bym chyba nie mogła w lustro spojrzeć teraz już mnie odrost wnerwia a po 6 tygodniach ale podziwiam Cię i dobrze że dajesz włoskom luz
zrobiłam tak bo ostatnio robiłam wlosy co 4 tyg co 3 tyg... i tak pomyślałam zeby troche odpoczęły... a odrost mam 2 cm.
a zresztą wkleje wam fotki mojej dzisiejszej fryzury

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
cześć

ja też jakaś średnio do życia, pije mojego ukochanego blacka mojito kawy nie luuubie

Kotka-ja też dziś umyłam włoski i nałozyłam te maske czerwona elseve i bez szały po odżywce timotei było lepiej
piłam blacka mojito wczoraj i nawet dobry

a to fotki po 5 tyg od farbowania (zamazane znaczki firmy zeby nie było ze coś reklamuje )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00261.jpg (118,2 KB, 69 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00262.jpg (83,5 KB, 72 załadowań)
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline  
Stary 2011-09-07, 11:55   #1538
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
nawet bardzo mi owocow nie wolno, ale to juz dla mnie przegiecie, bo u mnie owoce to podstawa zywienia
poki co wmuszam w siebie jogurt naturalny i czekam na reakcje- najwyzej wyladuje w klopie na reszte dnia

wczoraj wyszlo w laboratorium ze ma przekroczona wartosc inr o jakies kilkadziesiat razy i jest stan krytyczny, kazali mi jechac z nim do szpitala bo dostanie krwotoku...
lekarka az nie wierzyla jak zobaczyla...mysle ze moze cos pokrecili w laboratorium bo to niemozliwe...
i teraz w piatek znow musze z nim jechac do lekarza i na badania, po poludniu odebrac mu wyniki i znow do lekarza skonsultowac...
bunny jak jem jogurt naturalny to tez mam ....... no wiec mi nic sie nie dzieje jak jem np.actiwie,fantazje i do tego lubie kromkę chleba z masłem nie wiem czemu ale tak mi smakuje i od tego mi nic nie jest a np. raz na jakiś czas zjem danio waniliowe bo lubie oczywiście z chlebem to raz mnie pociągnie do toalety a raz nie...
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline  
Stary 2011-09-07, 12:06   #1539
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
bunny jak jem jogurt naturalny to tez mam ....... no wiec mi nic sie nie dzieje jak jem np.actiwie,fantazje i do tego lubie kromkę chleba z masłem nie wiem czemu ale tak mi smakuje i od tego mi nic nie jest a np. raz na jakiś czas zjem danio waniliowe bo lubie oczywiście z chlebem to raz mnie pociągnie do toalety a raz nie...
ale mnie nie wolno owocowych jogurtow, serkow homo itp
bo to cukier

jesz jogurt z chlebem mnie by to do glowy nawet nie przyszlo, zreszta pieczywa tez mi teraz nie wolno zadnego
a mam ochote na kanapke
chyba umre z tych zakazow, moge jesc tylko to czego nie lubie albo mam po tym rewolucje zaladkowo-jelitowe

a jak sobie pomagalas w inf int.?
ze sama sie leczylas? napisz prosze

masz duzy odrost ale nie tak tragiczny jak ja- u mnie roznica kolorow jest straszliwa
Stary 2011-09-07, 12:23   #1540
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
nawet nie mów bo ja też chyba musze bo jest super.. ja nie wiem ze to co dobre to wycofują a pokaż pazury
dziwczyny kupiłam takie mleczko do caiła i jest boskie polecam
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,37...wodnionej.html
a jak pisałam że wycofują to nikt nie wierzył
fajne lubię firmę Eveline więc skuszę się pewnie
wkleiłam do albumu zwykły lakier pokryty żelem nic specjalnego

---------- Dopisano o 12:14 ---------- Poprzedni post napisano o 12:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
O to witam ja tak samo nie wyspana. Chyba dzis kogos zabije
A niemcy nie maja zwyczaju robienia takich szopek. Tu na 100% bedzie emisja jak zwykle. Takie cyrki tylko w pl
ja nie mam kogo zabić bo sama jestem a nie wybieram się na razie nigdzie
no tak takie szopki to tylko u nas

---------- Dopisano o 12:20 ---------- Poprzedni post napisano o 12:14 ----------

Cytat:

biedna ja to już jako dziecko miałam skazę białkową i do tej pory pojawia się u mnie ta wysypka jak zjem pewne produkty
Ty chora i jeszcze z dziadkiem nieciekawie znowu co za los

---------- Dopisano o 12:21 ---------- Poprzedni post napisano o 12:20 ----------

Cytat:
bo to cukier

jesz jogurt z chlebem mnie by to do glowy nawet nie przyszlo, zreszta pieczywa tez mi teraz nie wolno zadnego
a mam ochote na kanapke
chyba umre z tych zakazow, moge jesc tylko to czego nie lubie albo mam po tym rewolucje zaladkowo-jelitowe

masz duzy odrost ale nie tak tragiczny jak ja- u mnie roznica kolorow jest straszliwa
ja niby nie powinnam jeść białka jaja kurzego, orzechów, produktów mlecznych i mlekopochodnych, wołowiny, cielęciny, kakao, czekolady, napojów gazowanych, soków kartonowych, chipsów.

jajka czekoladę soki jogurty kakao lubię

---------- Dopisano o 12:23 ---------- Poprzedni post napisano o 12:21 ----------

Cytat:
zrobiłam tak bo ostatnio robiłam wlosy co 4 tyg co 3 tyg... i tak pomyślałam zeby troche odpoczęły... a odrost mam 2 cm.

piłam blacka mojito wczoraj i nawet dobry

a to fotki po 5 tyg od farbowania (zamazane znaczki firmy zeby nie było ze coś reklamuje )
spory odrościk

---------- Dopisano o 12:23 ---------- Poprzedni post napisano o 12:23 ----------

Kotka i jakie Ty masz białe włoski

Edytowane przez xLADYx
Czas edycji: 2011-09-07 o 12:22
xLADYx jest offline  
Stary 2011-09-07, 12:27   #1541
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:
bo to cukier

a mam ochote na kanapke

kurde z tym chlebiem nie wiem czemu mi tak sie wzieło kurcze no tak te owocowe mają cukier, bidulka

jak na początku chodziłam z tż to wszystko było łatwe... a potem sie zaczęło pieczenie podczas stosunku... no okropieństwo i po też..a potem swędzenie nie wiedziałam o co chodzi mamie bałam sie przyznać, wiec rzadziej sie kochaliśmy z tż i pewnego dnia wyczaiłam ten zel... i już coś takiego sie nie zdarza... ale rok temu porządnie sie nabawiłam jak przez całą miesiączke używałam tamponów bo byłam na urlopie ... wtedy poszłam do farmaceutki i polecila mi tantum rosa,płukalam 2 razy dziennie i po tygodniu przeszło
a teraz raz na miesiąc kupuje sobie lacibios femine ,używamy żelu, płyn do higieny intymnej używam z venus kora dębu, a jak coś chociaż troszeczkę mnie zaswędzi albo poczuje dyskomfort to albo dam tam żelu i na drugi dzien jest ok albo użyje tantum rosa ale to w tym roku to ze 3 razy moze mi sie zdarzyło i ten mój ukochany zel to podstawa dla mnie jest rewelacyjny (INTIMEL)
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline  
Stary 2011-09-07, 12:28   #1542
Kinqaa
Zakorzenienie

hej dziewczęta

pierwszy raz tutaj weszłam do Was więc jak źle trafiłam to z góry przepraszam, ale mam nadzieję, że znajdę tu fryzjerki, które coś mi doradzą, albo nawet wy dziewczęta na swoich zdobytych doświadczeniach coś od siebie napiszecie.

mój problem jest taki, że 2 lata temu moja koleżanka (fryzjerka) rozjaśniała mi włosy na bardzo jasny blond (dobrze się w nich czułam) , wyjechałam z kraju do UK, ubzdurało mi się, że jednak chcę zmienić kolor włosów i kupiłam farbę o kolorze ciemnym brązie, pofarbowałam samodzielnie, oczywiście wyszły mi coś rude i prześwity mam do dziś troszkę jasnego blondu poprzedniego. później ciągle kupowałam farbę z ciemnym brązem i w końcu zeszłam całkowicie do tego koloru ciemnego.

teraz wiem, że lepiej wyglądałam w blondzie, chciałabym znów wrócić, ale teraz na razie muszę działać na własną rękę i sama farbnąć włosy, tylko , że jestem świadoma i za pierwszym razem mi się nie uda, i pewnie będę znów przez jakiś czas ruda .
może macie jakieś sprawdzone sposoby, farby? żeby w miarę szybko wrócić do jasnego blondu.
na razie nie mam za bardzo pieniędzy na fryzjerkę .

z góry dziękuję za odpowiedzi.

pozdrawiam.

Never ignore someone who cares for you
because someday you will realize
you have lost a diamond
while you were busy collecting stones...

Edytowane przez Kinqaa
Czas edycji: 2011-09-07 o 12:29
Kinqaa jest offline  
Stary 2011-09-07, 12:32   #1543
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kinqaa Pokaż wiadomość
hej dziewczęta

pierwszy raz tutaj weszłam do Was więc jak źle trafiłam to z góry przepraszam, ale mam nadzieję, że znajdę tu fryzjerki, które coś mi doradzą, albo nawet wy dziewczęta na swoich zdobytych doświadczeniach coś od siebie napiszecie.

mój problem jest taki, że 2 lata temu moja koleżanka (fryzjerka) rozjaśniała mi włosy na bardzo jasny blond (dobrze się w nich czułam) , wyjechałam z kraju do UK, ubzdurało mi się, że jednak chcę zmienić kolor włosów i kupiłam farbę o kolorze ciemnym brązie, pofarbowałam samodzielnie, oczywiście wyszły mi coś rude i prześwity mam do dziś troszkę jasnego blondu poprzedniego. później ciągle kupowałam farbę z ciemnym brązem i w końcu zeszłam całkowicie do tego koloru ciemnego.

teraz wiem, że lepiej wyglądałam w blondzie, chciałabym znów wrócić, ale teraz na razie muszę działać na własną rękę i sama farbnąć włosy, tylko , że jestem świadoma i za pierwszym razem mi się nie uda, i pewnie będę znów przez jakiś czas ruda .
może macie jakieś sprawdzone sposoby, farby? żeby w miarę szybko wrócić do jasnego blondu.
na razie nie mam za bardzo pieniędzy na fryzjerkę .

z góry dziękuję za odpowiedzi.

pozdrawiam.
http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...38&postcount=1 jeśli prosisz o poradę to przeczytaj tego posta
xLADYx jest offline  
Stary 2011-09-07, 12:36   #1544
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:
a jak pisałam że wycofują to nikt nie wierzył
fajne lubię firmę Eveline więc skuszę się pewnie

ja niby nie powinnam jeść białka jaja kurzego, orzechów, produktów mlecznych i mlekopochodnych, wołowiny, cielęciny, kakao, czekolady, napojów gazowanych, soków kartonowych, chipsów.

jajka czekoladę soki jogurty kakao lubię [COLOR="Silver"]

spory odrościk

Kotka i jakie Ty masz białe włoski
no fajnie i łatwo sie wchłania,nie nawilża na 24 godziny ale dla mnie jest fajne
kurde to ty malujesz zwykłym lakierem i dajesz na to żel czy lakierożlem??
odrost jest fakt no ale jeszcze tydzień poczekam no włoski takie prawie bielutkie ty chyba nie masz fejsa nie? bo wrzucałam fotki z urodzin tż na fejsa i na nk i tam moj kolorek widać i na zdjeciach mam clipy ale fajnie mi sie komponują

aaaa pochwale sie a co (zapomniałam wam pokazać tej spudnicy koralowej w lipcu ją kupiłam)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0843 (2).jpg (222,4 KB, 94 załadowań)
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline  
Stary 2011-09-07, 12:36   #1545
Kinqaa
Zakorzenienie

Cytat:
http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...38&postcount=1 jeśli prosisz o poradę to przeczytaj tego posta
ok, sorrki już wstawiam zdjęcia

you have lost a diamond

Kinqaa jest offline  
Stary 2011-09-07, 12:37   #1546
EwCiA000
Zadomowienie

Hej dziewczyny;* wkońcu zrozumiałam o co chodzi z ta pigmentacją...tylko powiedzcie mi skoro chce zafarbowac na rudo to jaką farba powinnam uzyc przed tym? proszę o szybką odpowiedź

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline  
Stary 2011-09-07, 12:43   #1547
infatuated
Zakorzenienie

Ja niby jestem uczulona na czekolade, orzechy, sery plesniowe, ostre przyprawy
ale akurat czekolada z orzechami to moja miłość słodyczowa i ogolnie słodyczne wpieprzam na potęge wiec nie bede sobie odmawiać-zycie jest za krótkie jak już przesadze z iloscia i wiem, ze mnie wysypie to po prostu biore odrazu tabletke na alergie

a jogurty, serki to u mnie podstawa sniadania ale koniecznie smakowe, naturalnego nie cierpie, zero smaku poza tym bułeczka z żóltym serem mniam albo twarozek ze szczypiorkiem dziś zjadłam no i jeszcze płatki z mlekiem cini minnis uwielbiam kiedys miałam faze i przez 2 tyg dzien w dzien na sniadanie wcinałam

---------- Dopisano o 12:43 ---------- Poprzedni post napisano o 12:41 ----------

Cytat:
no fajnie i łatwo sie wchłania,nie nawilża na 24 godziny ale dla mnie jest fajne
odrost jest fakt no ale jeszcze tydzień poczekam no włoski takie prawie bielutkie ty chyba nie masz fejsa nie? bo wrzucałam fotki z urodzin tż na fejsa i na nk i tam moj kolorek widać i na zdjeciach mam clipy ale fajnie mi sie komponują

aaaa pochwale sie a co (zapomniałam wam pokazać tej spudnicy koralowej w lipcu ją kupiłam)
aaaa super włoski jakie clipy tu masz
i spodnica boski kolor pokaz w całości jak wyglada

Edytowane przez infatuated
Czas edycji: 2011-09-07 o 12:44
infatuated jest offline  
Stary 2011-09-07, 12:44   #1548
Kinqaa
Zakorzenienie

1. zdjęcie teraźniejsze
2. zdjęcie ok. 2 lata temu

i bym chciała wrócić do tego blondu .
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_020000000000000000000000000000000000.jpg (26,0 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 38640792222222222222.jpg (45,5 KB, 44 załadowań)

you have lost a diamond

Kinqaa jest offline  
Stary 2011-09-07, 12:44   #1549
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:
ale akurat czekolada z orzechami to moja miłość słodyczowa i ogolnie słodyczne wpieprzam na potęge wiec nie bede sobie odmawiać-zycie jest za krótkie jak już przesadze z iloscia i wiem, ze mnie wysypie to po prostu biore tabletke na alergie

a jogurty, serki to u mnie podstawa sniadania ale koniecznie smakowe, naturalnego nie cierpie, zero smaku poza tym bułeczka z żóltym serem mniam albo twarozek ze szczypiorkiem dziś zjadłam
ja też tylko ze z czekolada nie dosc ze z orzechami to jeszcze z rodzynkami ooo bułeczka z żóltym serem i ketchupem mniam mniam
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline  
Stary 2011-09-07, 12:45   #1550
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
kurde z tym chlebiem nie wiem czemu mi tak sie wzieło kurcze no tak te owocowe mają cukier, bidulka

jak na początku chodziłam z tż to wszystko było łatwe... a potem sie zaczęło pieczenie podczas stosunku... no okropieństwo i po też..a potem swędzenie nie wiedziałam o co chodzi mamie bałam sie przyznać, wiec rzadziej sie kochaliśmy z tż i pewnego dnia wyczaiłam ten zel... i już coś takiego sie nie zdarza... ale rok temu porządnie sie nabawiłam jak przez całą miesiączke używałam tamponów bo byłam na urlopie ... wtedy poszłam do farmaceutki i polecila mi tantum rosa,płukalam 2 razy dziennie i po tygodniu przeszło
a teraz raz na miesiąc kupuje sobie lacibios femine ,używamy żelu, płyn do higieny intymnej używam z venus kora dębu, a jak coś chociaż troszeczkę mnie zaswędzi albo poczuje dyskomfort to albo dam tam żelu i na drugi dzien jest ok albo użyje tantum rosa ale to w tym roku to ze 3 razy moze mi sie zdarzyło i ten mój ukochany zel to podstawa dla mnie jest rewelacyjny (INTIMEL)
a czy ten intimel mozna stosowac z gumkami?
masz moze ulotke do niego?
kurcze to nic nadzwyczajnego nie robilas, az dziw ze ci przeszlo...
to tylko ja tak slaba jestem ze organizm mi siadl i infekcja za infekcja?!

Cytat:

sliczne fotki, juz na nk widzialam
najbardziej mi sie podobala ta co skoczylas na tz
i jego mina zwyciezcy
Stary 2011-09-07, 12:51   #1551
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:

tak zwykłym lakierem na to żel a co tak nie można?
od dawna tak robię jak chce mieć całe w jednym kolorku
też mam clipy od marca ładnie komponują się i fakt takie białe jak moje
jakie clipy zamówiłaś? nosisz na co dzień czy od "święta"?
bardzo ładna spódniczka widziałam je na all

---------- Dopisano o 12:51 ---------- Poprzedni post napisano o 12:49 ----------

Cytat:
a czy ten intimel mozna stosowac z gumkami?
masz moze ulotke do niego?
kurcze to nic nadzwyczajnego nie robilas, az dziw ze ci przeszlo...
to tylko ja tak slaba jestem ze organizm mi siadl i infekcja za infekcja?!

sliczne fotki, juz na nk widzialam
najbardziej mi sie podobala ta co skoczylas na tz
i jego mina zwyciezcy
Kotka wklej do albumu
xLADYx jest offline  
Stary 2011-09-07, 12:51   #1552
infatuated
Zakorzenienie

Cytat:
ja też tylko ze z czekolada nie dosc ze z orzechami to jeszcze z rodzynkami ooo bułeczka z żóltym serem i ketchupem mniam mniam
ja rodzynek nie lubie w czyms moge same jesc
oo tak z ketchupem i ja majonez dokladam
infatuated jest offline  
Stary 2011-09-07, 12:53   #1553
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
1. zdjęcie teraźniejsze

ciemne chyba dekoloryzacja Bunny doradzi lepiej

---------- Dopisano o 12:53 ---------- Poprzedni post napisano o 12:52 ----------

Cytat:
pychotka
xLADYx jest offline  
Stary 2011-09-07, 12:55   #1554
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:
tu mam pomieszanie ale od jednego sprzedawcy 4grat hair
ten cały zestaw http://www.4great-hair.com/dopinka-c...lor-p-836.html
i 4 pojedyncze pasma z tego rodzaju http://allegro.pl/dopinka-wlosy-natu...800014495.html

te pierwsze są ciensze i kolorze 613
te drugie są grubsze i w kolorze 613/na jakiś ciemniejszy kolor ale delikatnie

Cytat:
1. zdjęcie teraźniejsze

teraźniejsze włoski widać ze zadbane i grube bo poprzednie strasznie cienkie i zniszczone

tu foto w pełnej okazałości (buźkę zasłaniam)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0853 (2).jpg (108,6 KB, 95 załadowań)
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline  
Stary 2011-09-07, 12:56   #1555
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
ale akurat czekolada z orzechami to moja miłość słodyczowa i ogolnie słodyczne wpieprzam na potęge wiec nie bede sobie odmawiać-zycie jest za krótkie jak już przesadze z iloscia i wiem, ze mnie wysypie to po prostu biore odrazu tabletke na alergie

a jogurty, serki to u mnie podstawa sniadania ale koniecznie smakowe, naturalnego nie cierpie, zero smaku poza tym bułeczka z żóltym serem mniam albo twarozek ze szczypiorkiem dziś zjadłam no i jeszcze płatki z mlekiem cini minnis uwielbiam kiedys miałam faze i przez 2 tyg dzien w dzien na sniadanie wcinałam

---------- Dopisano o 12:43 ---------- Poprzedni post napisano o 12:41 ----------

ja czekoladę z orzechami kocham laskowymi albo arachidowymi
jak mnie wysypuje to mam taki krem od dermatologa od razu smaruje i schodzi na drugi dzień ani śladu
ja na śniadanie które jem jakoś o 12 standardowo bułka z serkiem hochland albo takim smarowanym ze szczypiorkiem albo czosnek i zioła i na to plasterek sałaty albo topiony w plasterkach ze szczypiorkiem też hochland wtedy pod plasterek sałaty i na to ten serek
i na wszystko pomidor ogórek szczypiorek mało soli dużo pieprzu

Edytowane przez xLADYx
Czas edycji: 2011-09-07 o 12:57
xLADYx jest offline  
Stary 2011-09-07, 12:57   #1556
asiabb1983
Zakorzenienie

Cytat:

---------- Dopisano o 11:23 ---------- Poprzedni post napisano o 11:21 ----------

kurczę kawa działa na mnie usypiająco taka czarna
zawsze pije latte, cappuccino albo rozpuszczalną z mleczkiem nigdy nie słodzę kawy ani herbaty
a czekolady dzisiaj nie otwieram bo wiem że nie skończyłoby się na pewno na jednej kostce
pazurki bardzo mi się podobają
wrzuć foto włosków jak zrobisz
ja znów nie umiem funkcjonaować jak nie wypije czarnej kawki z mleczkiem a przed chwilą zjadłam właśnie 2 kostki gorzkiej czekolady
Cytat:

rany co ty w takim razie jesz chyba schudłaś skoro masz takie ograniczenia żywnościowe
ach biedny ten Twój dziadek jak tylko jest lepiej to za chwile piszesz że znów coś się pogorszyło
ale dobrze że ma Ciebie i troszczysz się o niego
Cytat:

włoski masz piękne a kolorek jaki jaśniutki nic Ci nie żółknie?
Cytat:

a mam ochote na kanapke

ja też nieraz z chlebkiem jem albo z płatkami

właśnie u Kotki tak się nie rzuca w oczy chociaż ma bardzo jasne , a ja to mam czorne jak węgiel w porównaniu z resztą chociaż ostatnio zauważyłam jakby trochę zjaśniały do takiego ciemnego blondu popielatego i więcej siwulków się pojawiło
Cytat:

---------- Dopisano o 12:14 ---------- Poprzedni post napisano o 12:13 ----------

zajrzałam i mi się podobają niby zwykłe ale kolorki super

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm

aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline  
Stary 2011-09-07, 12:58   #1557
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
i 4 pojedyncze pasma z tego rodzaju http://allegro.pl/dopinka-wlosy-natu...800014495.html

teraźniejsze włoski widać ze zadbane i grube bo poprzednie strasznie cienkie i zniszczone

sexi sexi bardzo jasne te włoski chyba jaśniejsze od moich a czym farbujesz odrost ?
xLADYx jest offline  
Stary 2011-09-07, 12:58   #1558
infatuated
Zakorzenienie

Cytat:

suuuuper
infatuated jest offline  
Stary 2011-09-07, 13:01   #1559
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
pazurki bardzo mi się podobają
wrzuć foto włosków jak zrobisz
ja znów nie umiem funkcjonaować jak nie wypije czarnej kawki z mleczkiem a przed chwilą zjadłam właśnie 2 kostki gorzkiej czekolady

rany co ty w takim razie jesz chyba schudłaś skoro masz takie ograniczenia żywnościowe
ach biedny ten Twój dziadek jak tylko jest lepiej to za chwile piszesz że znów coś się pogorszyło
ale dobrze że ma Ciebie i troszczysz się o niego

włoski masz piękne a kolorek jaki jaśniutki nic Ci nie żółknie?

ja też nieraz z chlebkiem jem albo z płatkami

właśnie u Kotki tak się nie rzuca w oczy chociaż ma bardzo jasne , a ja to mam czorne jak węgiel w porównaniu z resztą chociaż ostatnio zauważyłam jakby trochę zjaśniały do takiego ciemnego blondu popielatego i więcej siwulków się pojawiło

zajrzałam i mi się podobają niby zwykłe ale kolorki super
dziękuję uwielbiam ten pomarańczowy i zauroczył mnie ten niebieski więc nie mogłam się zdecydować takie na pożegnanie lata wrzucę wrzucę ale znowu C12 to tak samo pewnie będzie
xLADYx jest offline  
Stary 2011-09-07, 13:15   #1560
Agatau88
Zakorzenienie

Wrzucam zdjęcia bez lampy, TŻta teraz nie ma i nie ma kto mi zrobic calosci, ale takie sa całe.
Wella Koleston 10/16 z wodą 6% na odrost i refleksy.
Obcielam na równo chyba, chociaz nie wiem w sumie jak ciela, jakies 4 cm.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN1165.jpg (68,6 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN1164.jpg (77,1 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN1162.jpg (56,1 KB, 31 załadowań)
Agatau88 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
balejaż, blond, farby blond, farby do włosów, włosy blond

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości