Jaki środek przeciwpoceniu wybrać - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-08-20, 18:28   #1
tonnym
Przyczajenie

Jaki środek przeciwpoceniu wybrać

Witam
Ostatnio miewam problem z nadmierną potliwością pod pachami. Czytałem trochę o różnych preparatach jednak nie wiem, który wybrać i czy są one również przeznaczone dla mężczyzn? Mianowicie natrafiłem w internecie na preparaty takie jak: ziaja bloker, antidral, etiaxil oraz driclor. Z racji swojej ceny najbardziej moją uwagę przykuł bloker ziaja lecz czy jest on równie skuteczny jak reszta? Oraz czy takie środki wystarczą dla faceta czy może potrzeba czegoś mocniejszego
tonnym jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-20, 20:18   #2
muminek82
Wtajemniczenie

Dot.: Jaki środek przeciwpoceniu wybrać

polecam Ci antidral jest naprawdę super,używam od 5miesięcy i jest bardzo wydajny
muminek82 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-20, 20:29   #3
tonnym
Przyczajenie

Antidral zawiera alkohol. Czy nie wysusza Ci on skóry ? Żadnych podrażnień ? No i jak z pieczeniem po zastosowaniu tego środka ?
tonnym jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-20, 21:48   #4
muminek82
Wtajemniczenie

może na początku troszke wysuszał i piekłoale tylko na początku (czego się nie robi żeby czuć się komfotowo w upały),trzeba pamiętać żeby go używać na suchą skóre,stosuje go co 2-3 dni i oczywiście depilacja po 12h (przed zastosowaniem lub po)tego zawsze pilnuje
muminek82 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-20, 22:01   #5
Jessica_18
Przyczajenie

Smile Dot.: Jaki środek przeciwpoceniu wybrać

Kiedyś mialam ogromne problemy z poceniem się. Ale od kąd odkrylam pare lat temu antidral to zapomnialam co to są mokre plamy pod pachami. On jest niesamowity, naprawde. Owszem zawiera alkohol i rzeczywiście po jego zastosowaniu występuje swędzenie, ale za takie dzialanie naprawde warto pocierpieć. I jest na tyle mocny, że bez problemu zadziala na każdego
Jessica_18 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-20, 22:57   #6
madelaine_16
Rozeznanie

Ja używam Etiaxilu u mnie ceny wahają się od 39 do 55zł za opakowanie.Działa bardzo dobrze.Na początku pierwszego dnia lekko swędziało ,a potem nic.Uważam na okres między usuwaniem włosków,a stosowaniem preparatu minimum 12-15h inaczej piecze i swędzi. Od tamtego czasu używam go co ok 4 dni i zapomniałam co to są mokre pachy.Poza tym produkt bardzo wydajny.Na pewno starczy na kilka miesięcy.
madelaine_16 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-21, 11:59   #7
niczka87
Zakorzenienie

Od siebie polecam etiaxil i bloker z ziaji, oba działają b. dobrze.
Stary 2011-08-21, 12:22   #8
Fisiasia
Rozeznanie

mam bloker z ziaji, dosyc, ze tani to dziala i latwo dostepny w drogeriach
Fisiasia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-21, 12:25   #9
Fedha
Przyczajenie

Antidral strasznie mnie podrażnił. Niejednokrotnie tak swędziało i piekło, że nie mogłam spać i musiałam go zmyć. Ale trzeba przyznać, że naprawdę jest skuteczny. Polecam jeśli masz duży problem z nadmiernym poceniem. Efekt widać już po pierwszy użyciu. Nie da się go stosować codziennie, bo może ekstremalnie wysuszyć skórę. Najlepiej na początku użyć go przez trzy noce pod rząd, a później dwa razy w tygodniu i pamiętać o tym, żeby rano go zmyć i użyć jakiegoś delikatnego, nawilżającego dezodorantu (w kulce, albo w żelu).
Bloker Ziaji jest znacznie delikatniejszy, widoczne efekty pojawiają się po trzecim użyciu, nie podrażnia już tak bardzo jak Antidral, na dłuższą metę również jest skuteczny, chociaż efekt jest mniej spektakularny.

Oczywiście, że tych preparatów mogą używać również mężczyźni, a jako, że jeżdżę komunikacją miejską to uważam, że niejednokrotnie nawet powinni!
Fedha jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-21, 13:17   #10
201608040942
Konto usunięte

Z wymienionych tutaj rzeczy uzywac Ziaji( przywiozlam sobie z PL, ale tez do pozostalych nie mam dostepu). Ziaja tania i skuteczna, suche pachy i nic nie smierdzi.
Rok temu uzywalam Rexony

http://www.rexona-women.de/de/produk...46735211110890

polecana tez dla panow
http://www.rexona-men.de/de/produkte...90524781011631

Niestety w upaly lekki smrodek pod pacha sie wydzuielal, mimo ze pacha sucha byla, ale ze to krem to nic a nic nie podraznial ten antyperspirant i mogalm na dzien uzyc cos zwyklego i po sprawie.
Ziaja nie szwedzi mnie po aplikacji i nie wydziela sie nieprzejemny zapach z pod oachy w ciagu dnia, wiec i nic uzywac nie musze, jednak podraznienie wychodzi pozniej na drugi czy nawet kolejny dzien , mimo ze rano myje pachy i zmywam Ziaje. Pacha czasami zaczyna swedziec i jest podrazniona, skora lekko sucha i czerwona.
Ziaje uzywam porfilaktycznie 2 razy w tygodniu na noc, ale nie wiem czy kolejny raz ja kupie.
Rexona byla jednak milsza w uzyciu. Moglam ja tez uzyc na dzien zamiast na noc i to dzien w dzien i mialam sucha pache, a ze uzylam na dzien to i mimo suchosci nie wydzielal sie niemily zapach.
Za to ze nic a nic nie podrazniala, nie wysuszala skory, nie bylo swedzenia i nie musialam sie drapac, to sklaniam sie do rexony w kremie, ale jesli bedziesz Ziaje dobrze tolerowal, jak wiekszosc osob to czemu nie Ziaje, a moze wyporbujesz oba?
201608040942 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-21, 13:46   #11
Adaa_
Zakorzenienie

GG do Adaa_

Ziaja jest dobra, ja jeszcze perspi block używałam, ale ziaja lepsza

Aparatka:

Góra-21.09.10r
Dół-16.06.11r

Dbam o włosy
Adaa_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-21, 21:55   #12
pinupxgirl
Wtajemniczenie

Polecam Antidral - jest niezawodny!! Mi wystarcza na ok. rok czasu. Zwykle stosuje go 2-3 razy w tygodniu i moge zapomniec o innych antyperspirantach.
Co do blokera Ziaji ... U mnie zupelnie sie nie sprawdzil. Pierwszy lepszy antyperspirant dziala lepiej.

pinupxgirl jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-22, 12:38   #13
MdM
in love with life

Antidral (okolo 15-18zl). Jest najlepszy bo, skuteczniejszy niz Bloker i tanszy niz Etiaxil. A co do podraznien: one wszystkie szczypia, Antidral tez. Jesli nie bedziesz uzywal po goleniu pach i nie kazdego dnia (tylko co drugi, a potem co trzeci), powinno byc ok.
MdM jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-22, 13:42   #14
la_chica
Raczkowanie

polecam bloker z Ziaji
* lśniące włosy
* A6W 6 /42
* 8min. ABS 6, * 8min. buns 6
Dbam o siebie z Wizażankami
la_chica jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-24, 11:50   #15
Diableria
Raczkowanie

GG do Diableria

Polecam Bloker Ziaji albo niebieski Etiaxil (jednak jeśli chodzi o stosunek cena:działanie to Bloker wypada o niebo lepiej). WAŻNE!Pamiętaj aby aboslutnie nie stosować tych antyperspirantów po depilacji pach! (odczekaj min. 24 godziny) i żeby zachować regularność. Nie stosuj ich codziennie przez cały tydzień, rób przerwy. No i stosuje się je na czystą, suchą skórę.
Pozdrawiam i życzę powodzenia w stosowaniu
Diableria jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-24, 12:23   #16
karolynka90
Zakorzenienie

Miałam kiedyś Antidral - pachy tak mnie piekły, że nie spałam całą noc. I bardzo się podrażniła skóra

Bloker z Ziaji - jeszcze tańszy, równie skuteczny, a delikatniejszy. Wreszcie nie drapię się w nocy z bólu, tylko mogę spać.
Stary 2011-08-24, 20:46   #17
cherry_flamme
Zakorzenienie

Używam Ziaji i jestem zadowolona. Nie miałam problemów z poceniem się, ale latem, na wakacjach przy 30-40 stopniach każdy wymięka, a Ziaja dała sobie radę. Pachy suche, zero zapachu. Ten Bloker jest tak tani, że nawet jak się u Ciebie nie sprawdzi, to nie żal będzie go wyrzucić

Zwłaszcza 30 ostatnich dni.
cherry_flamme jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-24, 20:51   #18
Shinn
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez cherry_flamme Pokaż wiadomość
Używam Ziaji i jestem zadowolona. Nie miałam problemów z poceniem się, ale latem, na wakacjach przy 30-40 stopniach każdy wymięka, a Ziaja dała sobie radę. Pachy suche, zero zapachu. Ten Bloker jest tak tani, że nawet jak się u Ciebie nie sprawdzi, to nie żal będzie go wyrzucić
Dziś kupiłam ten Bloker. Zobaczymy czy się sprawdzi.

Wiki Królikowska: Ładne nogi, płaski brzuch czy fajne cycki?
Jakub Żulczyk: Przede wszystkim jędrny mózg.

Shinn jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-25, 14:54   #19
dezyderia
Przyczajenie

Ziaja Bloker jest świetny. Tylko, że NIE WOLNO smarować nim na choć trochę uszkodzoną skórę. Ja mam skłonność do sporych podrażnień, golę się codziennie i raz Bloker mi chyba poparzył te podrażnienia. Całą noc nie spałam, tak piekło. Potem ślady.

Polecam, ale smaruj się gdy nie masz pod pachami podrażnień!

Coś dla fanów nyan cat'a Kliknij w link powyżej, po czym ,,Lubię to!"; jak uzbieramy największą liczbę fanów, nyan cat USB będzie można kupić w sklepach! Z góry dziękuję
dezyderia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-26, 00:25   #20
niusia123
Przyczajenie

Ja również polecam etiaxil.może trochę cena szokuje,ale warto..odkąd go stosuje,zero plam na koszulkach pod pachami..jest rewelacyjny..
niusia123 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości