Pomóżcie, doradźcie . - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-08-24, 10:38   #1
martyneczka0011
Raczkowanie

Pomóżcie, doradźcie .

Hej.

Mam obecnie włosy pomalowane na jasny blond (BARDZO JASNY!). Na taki kolor maluję już ponad rok włosy ii już nie mogę patrzeć na wieczne odrosty, bo swoje włosy mam dość ciemne. ;/ Kolor, który obecnie mam co prawda jest łady, przyciąga wzrok wielu przechodniów. Ale myślę nad zmianą. Jakie fryzury teraz są modne? Myślałam nad spodem włosów pomalowanych na kolor czekoladowy, a na wierzchu blond z czekoladowymi pasemkami. Dodam, że mam niebieskie oczy, dość okrągłą twarz i włosy za łopatki . Mam nadzieję, że coś zaproponujecie. Z góry WIELKIE DZIĘKI.

PS Mam jutro umówioną wizytę u fryzjera, help!
martyneczka0011 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-24, 11:52   #2
walhali
Przyczajenie

Dot.: Pomóżcie, doradźcie .

Witam wszystkie dziewczyny.
Jestem tu nowa i zdesperowana i za bardzo nie mam czasu czytać wszystkich porad od 1 strony, przepraszam jesli powiele ten temat ale potrzebuję pomocy. To co teraz mam na głowie to niezły bajzel który sobie zrobiłam sama na własne zyczenie, chcąc uwolnic sie od fryzjera kupiłam sobie farbe wellatona 12.0 bardzo jasny blond i połozyłam ją na włosy uprzednio rozjaśnione i odrost 2cm (naruralne poziom 7-8 takie mysio- szare blond), więc wyszło tak całość biała a odrost jajeczko. Chcąc to pokryć kupiłam Loreala 10.21 bardzo bardzo jasny perłowy blond i wyszło tak samo na odroście tylko te białe sie zrobiły siwe, myłam szorowałam i nic. Chciałabym już nie kombionować tylko dobrac sobie odpowiedni kolorek a interesuje mnie taki słomkowy blond nie za jasny. Jeśli któras z was miała podobne historie prosze o radę czym to przykryc by nie wyszły zielone (niedajboże) tylko naturalnie i interesuje mnie farba loreala ale dostepna w sklepie -nie profesjonalna bo nie mam za bardzo do nich dostepu. Dziekuje z góry za podpowiedzi i gorąco pozdrawiam
walhali jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-24, 18:07   #3
nicole89
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez martyneczka0011 Pokaż wiadomość
Hej.

Mam obecnie włosy pomalowane na jasny blond (BARDZO JASNY!). Na taki kolor maluję już ponad rok włosy ii już nie mogę patrzeć na wieczne odrosty, bo swoje włosy mam dość ciemne. ;/ Kolor, który obecnie mam co prawda jest łady, przyciąga wzrok wielu przechodniów. Ale myślę nad zmianą. Jakie fryzury teraz są modne? Myślałam nad spodem włosów pomalowanych na kolor czekoladowy, a na wierzchu blond z czekoladowymi pasemkami. Dodam, że mam niebieskie oczy, dość okrągłą twarz i włosy za łopatki . Mam nadzieję, że coś zaproponujecie. Z góry WIELKIE DZIĘKI.

PS Mam jutro umówioną wizytę u fryzjera, help!

O nie nie. Jeśli mam być szczera, taka koloryzacja jest naprawdę tandetna i już dawno wyszła z mody. Postawiłabym na jakiś blond, ale w innym odcieniu, np. beżowy blond. Wszystko zależy od odcienia Twojej skory, oprawy oczu.

62-> 61-> 60-> 59-> 58-> 57-> 56->55-> 54->53-> 52

Pani Magister
nicole89 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-25, 09:05   #4
martyneczka0011
Raczkowanie

Po dłuższym przemyśleniu też tak pomyślałam. Postawię na czekoladowy brąz. A co tam, raz się żyje.
Stary 2011-08-25, 19:28   #5
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez martyneczka0011 Pokaż wiadomość
Po dłuższym przemyśleniu też tak pomyślałam. Postawię na czekoladowy brąz. A co tam, raz się żyje.
uważaj bo na bardzo jasnym blondzie mogą Ci wyjść,niemalże czarne.Może lepiej mleczna czekolada?Wellaton ma taki kolor i wychodzi super.Chyba,ze chcesz drastycznej i zdecydowanej zmiany.
agata456 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-26, 08:50   #6
martyneczka0011
Raczkowanie

Pomalowałam się na ciemną czekoladę I jestem zadowolona . Tylko za tydzień znów muszę pomalować, bo fryzjerka mówi, że szybko się zmyją z tej platyny. Zmiana jest ogromna, ale podoba mi się.
Stary 2011-08-27, 23:32   #7
Kolaszka
Raczkowanie

WALHALI myśle ze te powinny Ci pasować:
1.http://www.lorealparis.pl/_pl/_pl/pr...x?code=HCo20_9
2.http://www.lorealparis.pl/_pl/_pl/pr...x?code=HCo21_4
3. http://www.lorealparis.pl/_pl/_pl/pr...x?code=HCo1_20
4. http://www.lorealparis.pl/koloryzacj...ansowanie.aspx.
To tylko takie przykłady. Ogulnie myśle że farby w tonacji 7 przykryja Ci to ale nie przyciemnia zbytnio włosów.
Kolaszka jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości