solarium! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-06-14, 22:04   #1
NAWIEDZONA
Raczkowanie

Unhappy

solarium!

Heja,dziewczyny mam nadzieje, że mi pomożecie! Lubię nosić spódniczki i sukienki szczególnie latem, ale niestety moim problemem są białe jak mąka nogi, wogóle to mam jasną karnacje i ciężko się opalam ,a jak się opale to wyglądam jak "rak"! Wczoraj byłam na solarium i strasznie się spaliłam! Mam do Was pytanie, może znacie jakieś super balsamy, kremy które przyspieszają opalanie w solarium lub coś po solarium może jakieś balsamy utrwalające opaleniznę! Wiem że w solarium mają różne cudeńka, ale może coś Wy mi doradzicie!!!!????
Stary 2005-06-14, 22:09   #2
Justy
Zakorzenienie

Dot.: solarium!

ogólnie nogi zwykle opalają się ciężej niż reszta ciała. jesli dodatkowo masz jasną karnację, to rozsądniej będzie dać sobie spokój z opalaniem i używać samoopalaczy/balsamów brązujących.
Justy jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-15, 09:08   #3
NAWIEDZONA
Raczkowanie

Wolałabym jednak się opalić, nie mam przekonania do samoopalaczy! Efekty widać gdy uda ci się dobrze rozsmarować balsam, to już nie dla mnie! WYKLUCZAM SAMOOPALACZE!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!
Stary 2005-06-15, 09:19   #4
margitta
Zakorzenienie

Widocznie byłaś za długo na solarium. Ja mam bardzo jasną karnacje (tj. miałam) Poczekaj aż minie zaczerwienienie i stosuj co najwyżej balsamy po opalaniu - wszystkie są raczej dobre. A potem chodź przez jakiś okres np. co tydzień, ale na krótko. Ja chodzę na 10 min, ale do słabego solarium, właśnie gdzieś co tydzień lub dwa i skóra powoli się przyzwyczaiła do opalania i teraz jest brązowa powodzenia
margitta jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-15, 10:34   #5
madzikk
Raczkowanie

hej nawiedzonapolecam z całego serca produkty z Soleosą naprawde rewelacyjne a szczególnie Coffee Sun przyśpiesza i fajnie brązuje
madzikk jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-15, 18:07   #6
gercia
Raczkowanie

na początku trzeba być bardzo ostrożnym -lepiej pochodzić częściej ale na krótko-nawet 5,8 min. potem stopniowo dodawać minut,jak już nic ze skórą nie będzie się działo.Po pewnym czasie jak pisały już dziewczyny skóra sie przyzwyczai i wystarczyraz na 7,10 dni.Ja chodzę na turbo po 10,12 min. i mam ładną opaleniznę,a z natury też jestem jasna.
gercia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-15, 19:28   #7
natii4
Zakorzenienie

Spaliłaś się na solarium i ty jeszcze chcesz przyspieszaczy tego procederu

Kup sobie balsam brązujący-nakładając go wetrzyj go dokładnie,tak,by nie pozostały żadne białe smugi od tego preparatu.Będziesz się cieszyć pięknymi nogami,bez smug.Polecam karmel Daxa albo J&J i troszę oleju do główki najlepiej aplikowanego w trakcie czytania o fototypach skóry.

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-15, 19:40   #8
LnK
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez NAWIEDZONA
Wiem że w solarium mają różne cudeńka, ale może coś Wy mi doradzicie!!!!????

hehe.. no własnie te cudenka sa raczej najlepsze zagadaj z ta babka co pracuje tam zeby Ci dala jakis przyspieszacz do opalania trudnych miejsc.. chyba cos z Soleo bylo takiego :P bo ulotke czytalam
pozdrawiam
LnK jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości