Wszystkie szatyny garniera!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-08-24, 14:58   #1
marrrina
Raczkowanie

Wszystkie szatyny garniera!!!

Kochane jeżeli farbowałyście , którymś z szatynów Garniera( a jest ich trochę) to proszę o opinię i zdjęcia. Słyszałam,że są to fajne odcienie w raczej chłodnej tonacji a co najważniejsze wychodzą bardzo naturalnie chociaż zaraz po farbowaniu wyglądają dosyć ciemno(jak to farby drogeryjne) po 3-4 myciach odcień jest już jak na próbniku. Myślę,że wiele z Was szuka koloru bardziej naturalnego być może wątek ten ułatwi nam zebranie cennych informacji
marrrina jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-24, 19:56   #2
agata456
Zakorzenienie

Dot.: Wszystkie szatyny garniera!!!

Cytat:
Napisane przez marrrina Pokaż wiadomość
Kochane jeżeli farbowałyście , którymś z szatynów Garniera( a jest ich trochę) to proszę o opinię i zdjęcia. Słyszałam,że są to fajne odcienie w raczej chłodnej tonacji a co najważniejsze wychodzą bardzo naturalnie chociaż zaraz po farbowaniu wyglądają dosyć ciemno(jak to farby drogeryjne) po 3-4 myciach odcień jest już jak na próbniku. Myślę,że wiele z Was szuka koloru bardziej naturalnego być może wątek ten ułatwi nam zebranie cennych informacji
farbowałam Machoniowym Szatynem,Szatynem Opalizującym,oraz Ciemnym Szatynem
agata456 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-24, 20:40   #3
marrrina
Raczkowanie

i jakie wrażenia, który odcień polecasz a, który odradzasz???jak długo kolor się trzymał??? ja właśnie zastanawiam się nad szatynem opalizującym ale boję się żeby nie wyszedł za ciemny na pudełku jest piękny ale na pudełkach wszystkie takie są:P

Edytowane przez marrrina
Czas edycji: 2011-08-24 o 20:41
Stary 2011-08-24, 21:21   #4
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
i jakie wrażenia, który odcień polecasz a, który odradzasz???jak długo kolor się trzymał??? ja właśnie zastanawiam się nad szatynem opalizującym ale boję się żeby nie wyszedł za ciemny na pudełku jest piękny ale na pudełkach wszystkie takie są:P
Wszystkie polecamGarnier 100% Color jest według mnie nie do zdarcia.Niesamowicie trwała farba.Lekko mi wysuszyła włosy ale przy dobrym odżywianiu niema problemu.Ciemny szatyn wyszedł prawie czarny,potem po paru myciach wypłukał się do pięknego ciemnego szatynu/ciemnego brązu.Odcień był zdecydowanie chłodny,bardzo naturalny.Machoniowy Szatyn wyszedł również ciemny,ale był to ciepły odcień,w słońcu miał rudo czerwoną poświatę.Nie za bardzo mi się podobał bo ja nie lubię rudych refleksów.Szatyn opalizujący wyszedł piękny,bardzo naturalny i nie za ciemny.Taki naturalny,chłodny brąz.I chyba najbardziej podobał mi się ze wszystkich szatynów.Ciemny szatyn też jest super,ale to dla osoby która chce uzyskać prawie czarny naturalny kolor,innym nie polecam.Ja uwielbiam serię 100% Color,odcienie są niesamowicie piękne,naturalne i bardzo trwałe.i nie sugerowałam bym się kolorem na opakowaniu tylko próbnikiem,no i na początku kolory zawsze są dużo ciemniejsze dopiero po 2-3 myciach są takie jakie być powinny.No i zależy też na jaki kolor będzie farbę nakładać.

---------- Dopisano o 21:21 ---------- Poprzedni post napisano o 21:05 ----------

zerknęłam właśnie na paletę kolorów,i przypomniało mi się jeszcze,że miałam głęboki Szatyn.Również fajny ciemny brązik.ale nie powiem,że był chłodny.

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2011-08-24 o 21:22
Stary 2011-08-25, 10:30   #5
marrrina
Raczkowanie

dziękuje ślicznie za wyczerpującą odpowiedź...
chyba skuszę się na ten szatyn opalizujący a,że jestem megaaa niecierpliwa to pewnie jeszcze dziś pobiegnę po farbę haha. Teraz mam jasny/średni brąz z czekoladowym połyskiem. Jeszcze chodzi mi po głowie kolor jasny szatyn ale ten był w serii belle color a od jakiegoś czasu już go w sklepach nie widzę bynajmniej w moim mieście -może wycofali.
Stary 2011-08-25, 10:45   #6
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
dziękuje ślicznie za wyczerpującą odpowiedź...
chyba skuszę się na ten szatyn opalizujący a,że jestem megaaa niecierpliwa to pewnie jeszcze dziś pobiegnę po farbę haha. Teraz mam jasny/średni brąz z czekoladowym połyskiem. Jeszcze chodzi mi po głowie kolor jasny szatyn ale ten był w serii belle color a od jakiegoś czasu już go w sklepach nie widzę bynajmniej w moim mieście -może wycofali.
Belle Color też ma fajne odcienie,ale właśnie też ich nie widzę.Czasem są w Rosmanie ale rzadko...co do Szatynu Opalizującego to mam pare zdjęć ale nie mogę ich tu wkleić:/jakiś błąd...:/
Stary 2011-08-25, 11:09   #7
marrrina
Raczkowanie

próbuj próbuj może się uda bardzo bym chciała zobaczyć a na jaki kolor włosów kładałaś ten szatyn opalizujący???
Pewnie gdzieś na internecie można zamówić belle color- napaliłam się na ten jasny szatyn. Moja przyjacołka dawno temu farbowała nim włosy. Kolor był nieziemski bardzo naturalny coś takiego jak ma teraz kinga rusin lub kaśka sowińska. Czysta natura ale wiadomo kolor zalezy od włosów na jakie go kładziesz.

Edytowane przez marrrina
Czas edycji: 2011-08-25 o 11:18
Stary 2011-08-25, 11:14   #8
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
próbuj próbuj może się uda a na jaki kolor włosów kładałaś ten szatyn opalizujący???
na sprany jasny brąz również Garniera.A niestety nawet po zmniejszeniu nie mogę dodać zdjęc.Jeżeli chcesz wyśle na mail.Jeżeli chcesz podaj adres na priv
Stary 2011-08-25, 11:39   #9
marrrina
Raczkowanie

ok wysłałam Ci wiadomość na priv
Stary 2011-08-25, 13:46   #10
marrrina
Raczkowanie

Odebrałam fotki dzięki Ci wielkie
Ciemny szatym rzeczywiście wygląda dosyć ciemno ale bardzo naturalnie. A szatyn opalizujący w sam raz ładny lekki brązik(chyba się skuszę) , myślę że powinno równomiernie pokryć mój obecny kolor. Chociaż korci mnie jeszcze ten jasny szatyn tylko gdzie go dorwać
Stary 2011-08-25, 14:36   #11
agata456
Zakorzenienie

Garnier Nutrisse również w swojej palecie ma jasny szatyn,jest bardziej dostępny.Widziałam w Rosmanie np,no allegro również są.no i oczywiście w drogeriach internetowych.
Stary 2011-08-25, 14:44   #12
marrrina
Raczkowanie

Poszukam w sklepach internetowych bo jak to mówią jak czegoś nie ma w internecie to nie ma tego wcale ale że z nutrissa jest jasny szatyn to nie wiedziałam, rzucił mi się kiedyś w oczy jasny złotyy szatyn ale to już nie to samo
Stary 2011-08-25, 15:23   #13
agata456
Zakorzenienie

nie wiem,czy Belle Color wycofali...?bo zajrzałam do Drogerii internetowej gdzie zawsze robiłam zakupy,kiedyś miała ona wszystkie odcienie z Belle ale nie ma nic...w innych drogeriach również,ale Nutrisse znajdziesz na pewno.Albo po prostu zdecyduj się na Szatyn opalizujący.Kolor piękny więc po co kombinowaćzdjęcia miałam słabej jakości,ale widać,że kolor nie był czarny tylko ładny i naturalny.Nie wiem czy ja się czasem nie skuszę ponownie
Stary 2011-08-25, 15:30   #14
marrrina
Raczkowanie

Też mi się wydaje,że wycofali. Pofarbuje szatynem opalizującym a co tam...wyjdzie co wyjdzie
Stary 2011-08-25, 15:45   #15
agata456
Zakorzenienie

na jaki kolor będziesz nakładać?
Stary 2011-08-25, 16:05   #16
marrrina
Raczkowanie

na taki jasny/ średni brąz z odcieniem czekoladowym. Mam nadzieje,że coś wyjdzie
Ty też farbujesz???jaki masz teraz kolor?
Stary 2011-08-25, 16:30   #17
agata456
Zakorzenienie

kilka dni temu farbowałam jasnym brązem Garniera z serii Color&Shine tymi zmywalnymi do 28 myć.Wyszedł ciemny brąz,ciepły odcień.Chyba bardziej jednak pasują mi chłodne odcienie brązu.Fajny kolor ale baaaardzo szybko mi się zmywa.A chciałam odpocząć od trwałych farb bo przez parę lat używałam Garniera 100% color zaczynając od szatynów,kończąc na czerni,i fiolecieale kusi mnie na nowo jakis szatyn...fajen w nich jest to,że wyglądaja niesamowicie naturalnie...sama nie wiembardzo mnie kusi jakiś szatyn

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2011-08-25 o 16:31
Stary 2011-08-25, 16:34   #18
Eldo_rado
amor vincit omnia

Cytat:
Napisane przez agata456 Pokaż wiadomość
kilka dni temu farbowałam jasnym brązem Garniera z serii Color&Shine tymi zmywalnymi do 28 myć.Wyszedł ciemny brąz,ciepły odcień.Chyba bardziej jednak pasują mi chłodne odcienie brązu.Fajny kolor ale baaaardzo szybko mi się zmywa.A chciałam odpocząć od trwałych farb bo przez parę lat używałam Garniera 100% color zaczynając od szatynów,kończąc na czerni,i fiolecieale kusi mnie na nowo jakis szatyn...fajen w nich jest to,że wyglądaja niesamowicie naturalnie...sama nie wiembardzo mnie kusi jakiś szatyn
fakt, Garnier po czasie się w dużym stopniu jednak wypłukuje
Eldo_rado jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-25, 16:45   #19
marrrina
Raczkowanie

haha wiem,że trudno ulec tej pokusie oj wiem ja też właśnie chce kolor, który wychodzi naturalnie bez tych wszystkich złoto - bordowych poświat. Pofarbuje dziś wieczorem albo jutro i oczywiście nie omieszkam dać znać o rezultacie
Stary 2011-08-25, 16:57   #20
Eldo_rado
amor vincit omnia

ja uwielbiam miodowo-złote refleksy Garniera
Stary 2011-08-25, 17:02   #21
marrrina
Raczkowanie

To może złoty szatyn
u kogoś na głowie również podoba się taki karmelkowo- złotawy kolorek ale ja osobiście najlepiej czuje się w chłodnych odcieniach i chyba takie tez mi najbardziej pasują.
Moja mama kiedyś farbowałam jasnym złoym brązem Garniera ale trzymała znacznie krócej niż zalecają kolor zawsze wychodził bardzo ładnie i włosy były błyszczące.

Dziewczyny wogóle zaraz dojdziemy do wniosku,że Garnier to najlepsze farby na śweciehaha
ale chyba coś w tej naturalności Garniera jest bo jak farbowałam odcieniem ,,brąz" to mnie pytali czy to mój naturalny kolor

Edytowane przez marrrina
Czas edycji: 2011-08-25 o 17:11
Stary 2011-08-25, 17:07   #22
Eldo_rado
amor vincit omnia

ja farbowałam czekolada, ale wychodził mi praktycznie czarny potem kupowałam jasny brąz czy jakoś tak, no a skończyłam na orzechu laskowym- ciut jaśniejszy od brązu
Stary 2011-08-25, 17:47   #23
marrrina
Raczkowanie

no właśnie najgorsze jest to,że farby w ciemnych odcieniach i nie tylko drogeryjne bo profesjonalne fryzjerskie również zaraz po farbowaniu wychodzą dosyć ciemno nieraz wręcz czarno. Ja zawsze staram się 3mać krócej niż nakazują i rzeczywiście róznicę zauważam.

Edytowane przez marrrina
Czas edycji: 2011-08-25 o 17:49
Stary 2011-08-25, 17:52   #24
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Eldo_rado Pokaż wiadomość
ja uwielbiam miodowo-złote refleksy Garniera
również mi się podobają,ale niestety mi rudości i wszelkie refleksy w takim kolorze mi nie pasują
Stary 2011-08-25, 21:05   #25
Eldo_rado
amor vincit omnia

Cytat:
no właśnie najgorsze jest to,że farby w ciemnych odcieniach i nie tylko drogeryjne bo profesjonalne fryzjerskie również zaraz po farbowaniu wychodzą dosyć ciemno nieraz wręcz czarno. Ja zawsze staram się 3mać krócej niż nakazują i rzeczywiście róznicę zauważam.
ja też trzymam zawsze trochę krócej, ale mimo to wychodziły mi ciemniejsze niż na opakowaniu wskazują ale potem zmieniłam na jaśniejszą farbę i było lepiej.

Cytat:
Napisane przez agata456 Pokaż wiadomość
również mi się podobają,ale niestety mi rudości i wszelkie refleksy w takim kolorze mi nie pasują
mi ładnie rozświetlają cerę na szczęście i ożywiają włosy
Stary 2011-08-26, 11:57   #26
marrrina
Raczkowanie

Jestem po farbowaniu szatynem opalizującym
Kolor bardzo ale to bardzo mi się podoba - średni brąz raczej chłodny bardzo naturalny- dzieki Agata za polecenie tego koloru trzymałam na odrostach 15 min a później przeciągnełam końcówki na dosłownie 7-8 min. Zero czerni. Brąz...Brąz...Brąz zobaczymy jak będzie się wypłukiwał.
Jutro wstawię zdjęcia.
Myślę,że przy następnym farbowaniu pójde o krok dalej i pofarbuję jasnym szatynem a co

p.s. tak się zainspirowałam Panią z pudełka,że poszłam do fryzjera i ciachnęłam jeszcze grzywkę:p jak się bawić to się bawić

Edytowane przez marrrina
Czas edycji: 2011-08-26 o 12:03
Stary 2011-08-26, 12:03   #27
Eldo_rado
amor vincit omnia

marrrina wstawisz zdjęcie kolorku?
Stary 2011-08-26, 12:48   #28
marrrina
Raczkowanie

Jasna sprawa tylko nie wiem czy dziś dam radę ale jutro z pewnością
Stary 2011-08-26, 23:54   #29
marrrina
Raczkowanie

Wklejam zdj mojego szatyna opalizującego tak jak pisałam wyżej kolor bardzo mi się podoba, wyraźny brąz. Na zdjęciu wyszedł jakby z bordową poświatą być może od lampy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg szatyn.jpg (153,2 KB, 80 załadowań)
Stary 2011-08-27, 08:49   #30
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
Wklejam zdj mojego szatyna opalizującego tak jak pisałam wyżej kolor bardzo mi się podoba, wyraźny brąz. Na zdjęciu wyszedł jakby z bordową poświatą być może od lampy.
niema sprawycieszę się,że mogłam pomocsuper kolorek!aż mnie podkusiłaś i sama kupięa co do grzywki to też wczoraj ciachnęłam
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości