Nab造szczanie w這s闚 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2003-06-01, 15:46   #1
Ula-M
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 254
Wy郵ij wiadomo嗆 przez ICQ do Ula-M GG do Ula-M

Nab造szczanie w這s闚

Hello s這nka [img]icons/icon7.gif[/img]
Znacie jakie dobre kosmetyki do nab造szczania w這s闚? Chodzi mi raczej o te z rodzaju spray'闚 ni wosk czy 瞠l. Mam proste, do嗆 d逝gie (za 這patki) w這sy, generalnie na nie nie narzekam, ale s jakie matowe (chocia nie farbowane, od篡wione [img]icons/icon7.gif[/img] i dowitaminizowane [img]icons/icon7.gif[/img] )Pomo瞠cie? [img]icons/icon7.gif[/img]
Aaa, no i jeszcze kwestia ceny - mo瞠 wystarczy je郵i powiem, 瞠 jestem studentk [img]icons/icon10.gif[/img]
Pozdrawiam ciep這 [img]icons/icon7.gif[/img]
Ula
Ula-M jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2003-06-01, 16:03   #2
ninal
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 200
Re: Nab造szczanie w這s闚

witaj, mam akutat pod r瘯 ulotk kosmetyk闚 l'oreala profesjonalnego (jestem fank), nie s one tanie, ale za to wydajne i naprawd dobre, mo瞠 wi璚 warto zainwestowa w jeden dobry produkt zamiast 10 pomy貫k.
piszesz, 瞠 wolisz w sprayu, wi璚 przepisuj: gloss control - spray nab造szczaj帷y, utrwalaj帷y fryzur, pure gloss - lekki spray nab造szczaj帷y, z tej serii l'oreala tecni.art jest jeszcze kilka produkt闚 w postaci wosku i 瞠lu, a wog鏊e to polecam zajrze na KW, tam w dziale w這sy-stylizacja powinny by jakie propozycje
serdecznie pozdrawiam
nina
ninal jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2003-06-01, 16:12   #3
Ula-M
Raczkowanie

Hej Nina [img]icons/icon7.gif[/img]
Dzi瘯i za szybk odpowied, KW ju przegl康a豉m ale niestety je郵i ju by這 co ciekawrgo i wysoko ocenionego, to z tylk jedn czy dwiema opiniami, a tyle mi nie wystarczy... A orientujesz si, ile kosztuje ten pure gloss z L'oreala?
Pozdrawiam,
Ula
Stary 2003-06-01, 16:22   #4
ninal
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 200

nie podam dok豉dnej ceny bo takiej nie znam, w salonie fryz. mign窸a mi cena chyba oko這 40 z ale pami皻aj, 瞠 to te zale篡 od miejsca, przyk豉dowo w warszawie w salonie na pl. wilsona te same kosmetyki s 鈔ednio 4 z dro窺ze ni w salonie w piastowie. niestety nie mog si podzieli z Tob opini na temat nab造szczaczy, tych hurtowo u篡wa moja siostra i wiem, 瞠 sobie chwali, a dziewcze jest bardzo wymagaj帷e. sama mog poleci szampony i od篡wki do w這s闚 farbowanych, szczeg鏊nie t ostatni seri do w這s闚 blond.
pozdrawiam cieplutko
nina
ninal jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2003-06-01, 16:32   #5
Ula-M
Raczkowanie

Dzi瘯uj Ci bardzo za odpowied [img]icons/icon7.gif[/img] Niestety 40 z to dla mnie deczko za du穎, chocia gdyby to mia豉 by rzeczywi軼ie rewelacja to mo瞠, mo瞠... Na razie jestem na etapie poszukiwania czego stosunkowo niedrogiego, ale w miar dobrego - w miar, bo mam mocne i g瘰te w這sy, chodzi tylko o nadanie im 豉dnego, jedwabistego po造sku... Mo瞠 kt鏎a z Was, dziewczyny, zna co, 瞠 si tak wyra輳, l瞠jszego kalibru? [img]icons/icon12.gif[/img]
Pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img]
Ula
Stary 2003-06-01, 17:35   #6
arielka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 343
Re: Nab造szczanie w這s闚 - rozmaryn

Ya s造sza豉m o tanim, domowym sposobie na nab造szczenie w這s闚. Trzeba spryska w這sy naparem w rozmarynu. Zio豉 zaparza si w garnku, wrzuca si do wrz帷ej wody i gotuje przez 10 min., potem jak wystygn spryskuj si nimi w這sy. Nie wiem czy to naprawd dzia豉, ale mo瞠 kto inny kto pr鏏owa si wypowie.
Stary 2003-06-02, 17:44   #7
Ula-M
Raczkowanie

O, a to ciekawe, je郵i mnie ten upa nie wyko鎍zy to jutro skocz do apteki po rozmaryn i zdam relacj z efekt闚 [img]icons/icon7.gif[/img]
Dzi瘯i serdeczne [img]icons/1cmok.gif[/img]
Stary 2003-06-02, 18:05   #8
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 833

Ulka, a pr鏏owa豉 sposobu prabab, czyli p逝kania w這s闚 w wodzie z octem? [img]icons/icon12.gif[/img] [img]icons/icon10.gif[/img]

[img]icons/1cmok.gif[/img]

J璠rek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyk闚
mikroREKLAMA
Smaczny?...
No pewnie :-D

Ta reklama pokazywana jest pod 5 833 postami tego u篡tkownika na forum. Jak za這篡 tak reklam? (klik!)
BabciaWeatherwax jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2003-06-02, 18:15   #9
Ula-M
Raczkowanie

Re: Nab造szczanie w這s闚 - ocet

A wiesz Buniu, 瞠 zapomnia豉m o tym occie! My郵a豉m nad domowymi sposobami, ale tylko cytryna i piwo mi si przypomnia造 [img]icons/icon7.gif[/img] Cytryna odpada, bo pono rozja郾ia, a wylewanie piwa na w這sy... to to profanacja [img]icons/icon10.gif[/img] No to ju mam dwa patenty [img]icons/icon7.gif[/img] Jutro wypr鏏uj, ju si nie mog doczeka [img]icons/icon10.gif[/img]
Buziaki [img]icons/icon7.gif[/img]
Ula
Stary 2003-06-02, 18:35   #10
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie

Wykopa豉m ca造 przepis:
1/4 l wody, 1 造瞠czka octu owocowego, 1 造瞠czka miodu
przygotowanie:
rozpu嗆 mi鏚 w lekko podgrzanej wodzie, dodaj ocet
U篡cie:
U篡j mieszanki do ostatniego p逝kania
efekt:
nadaje w這som po造sk, u豉twia uk豉danie

A potem daj zna, czy dzia豉 [img]icons/icon12.gif[/img] [img]icons/icon10.gif[/img] Chocia z pewno軼i potrzebnych b璠zie kilka p逝ka [img]icons/icon12.gif[/img]

J璠rek ma...

mikroREKLAMA
Smaczny?...

Ta reklama pokazywana jest pod 5 833 postami tego u篡tkownika na forum. Jak za這篡 tak reklam? (klik!)
Stary 2003-06-06, 14:57   #11
aally
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 13

Ula,
BioSilk - jedwab w p造nie w postaci jakby olejku - s r騜ne wielko軼i opakowa, najmniejsze kosztuje 10 z. i mi przy myciu w這s闚 co drugi dzie (w這sy si璕aj mi za ramiona) wystarczy這 na 2 miesi帷e. U篡wa si tego kropelk i wmasowuje delikatnie w wilgotne w這sy. Jest niez造 efekt. Uwaga 瞠by nie u篡 zbyt du穎.
BabciaWeatherwax napisa(a):
> Wykopa豉m ca造 przepis:
> 1/4 l wody, 1 造瞠czka octu owocowego, 1 造瞠czka miodu
> przygotowanie:
> rozpu嗆 mi鏚 w lekko podgrzanej wodzie, dodaj ocet
> U篡cie:
> U篡j mieszanki do ostatniego p逝kania
> efekt:
> nadaje w這som po造sk, u豉twia uk豉danie
>
> A potem daj zna, czy dzia豉 [img]icons/icon12.gif[/img] [img]icons/icon10.gif[/img] Chocia z pewno軼i potrzebnych b璠zie kilka p逝ka [img]icons/icon12.gif[/img]
>
> [img]icons/1cmok.gif[/img]
aally jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2003-06-06, 15:12   #12
Ula-M
Raczkowanie

Anetko, BioSilk powiadasz? A mo積a co wi璚ej? Jaka to firma? Bo przyznam szczerze nie spotka豉m si z t od篡wk jeszcze...
Btw. Buniu - p逝ka豉m ju w這ski tym octem, boj si cz窷ciej ni raz na tydzie bo wyczyta豉m, 瞠 przy cz瘰tym u篡waniu wysusza w這sy, a tego bym nie chcia豉. Na razie zauwa篡豉m tylko, 瞠 w這sy lepiej si rozczesuj i og鏊nie s jakie grzeczniejsze [img]icons/icon7.gif[/img] ale po造sku jeszcze nie ma. Niemniej nie zrezygnuj i za par tygodni zn闚 zdam relacj [img]icons/icon7.gif[/img]
A tak w og鏊e to wydaje mi si, 瞠 tak sobie je podniszczy豉m nak豉daniem szamponu bezpo鈔ednio na w這sy (nie rozrzedzonego), bo s matowe tylko "na g鏎ze", gdzie teoretycznie powinny by najzdrowsze [img]icons/icon9.gif[/img] Wi璚 od razu przestrzegam wszystkie dziewczyny [img]icons/icon7.gif[/img] Cho熲y軼ie si nie wiem jak zawsze spieszy造, rozcie鎍zajcie szampon, bo inaczej w這ski si zbuntuj [img]icons/icon7.gif[/img]
Pozdrawiam ciep這 [img]icons/icon7.gif[/img]
Ula
Aneta napisa(a):
> Ula,
> BioSilk - jedwab w p造nie w postaci jakby olejku - s r騜ne wielko軼i opakowa, najmniejsze kosztuje 10 z. i mi przy myciu w這s闚 co drugi dzie (w這sy si璕aj mi za ramiona) wystarczy這 na 2 miesi帷e. U篡wa si tego kropelk i wmasowuje delikatnie w wilgotne w這sy. Jest niez造 efekt. Uwaga 瞠by nie u篡 zbyt du穎.
Stary 2003-06-06, 15:27   #13
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie

Ula napisa(a):
> Btw. Buniu - p逝ka豉m ju w這ski tym octem, boj si cz窷ciej ni raz na tydzie bo wyczyta豉m, 瞠 przy cz瘰tym u篡waniu wysusza w這sy, a tego bym nie chcia豉.

Ulu, a z miodzikiem czy bez, cio? [img]icons/icon12.gif[/img] [img]icons/icon10.gif[/img]

J璠rek ma...

mikroREKLAMA
Smaczny?...

Stary 2003-06-06, 16:30   #14
babi
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 67

Hej,Ma豉,a pr鏏owa豉 serum Avonu do rozdwojonych ko鎍闚ek?Powinnam to serum oceni na KW i z czystym sumieniem postawi mu 5*(dzi to zrobi).Serum ma posta olejku,jest niezwykle wydajne,super nab造szcza w這sy,w這sy pi瘯nie si rozczesuj i bardo przyjemnie pachn.Ja mam w這sy cienkie,typowy s這wia雟ki mysi blond,dodatkowo rozja郾ione wieloma pasemkami w r騜nych odcieniach jasnych blond闚(czyli niestety -sianko na w這sach),a dzi瘯i temu preparatowi-przesta造 by matowe i ko鎍闚ki mniej si rozdwajaj.Naprawd b造szcz jakby lekko per這wo!Wierzcie mi-hollywoodzki glamour!Wiem,瞠 to mo瞠 brzmie jak slogany reklamowe,ale naprawd to serum jest skuteczne.Cena bez promocji-21,90 ,w promocji-16.90.Aha,ma filtry przeciws這neczne oraz nie powinno si przesadzi z ilo軼i preparatu przy nak豉daniu,bo-wiadomo-w這sy b璠 wygl康a jak t逝ste.Szczerze m闚i帷,mam hopla na punkcie po造sku w這s闚(bo tak trudno mi go uzyska),wi璚 przetestowa豉m wiele kosmetyk闚 tak dzia豉j帷ych i mog poleci jeszcze-balsam do w這s闚 Gliss Kur nadaj帷y po造sk(ale lepiej dzia豉 ten do sp逝kiwania ni w spraju),fajna jest brylantyna w 瞠lu Joanny(jest lekko per這wa),odradzam natomiast nab造szczacz Garniera(ten w zielonej kulce-nowo嗆)-w og鏊e brak efekt闚,chyba ,瞠 na jasnych w這sach w og鏊e trudno co dostrzec,bo taka jest ju ich specyfika.Na ciemnych zawsze fajniej wida po連k-nawet po niekt鏎ych szamponach [img]icons/icon9.gif[/img] [img]icons/icon22.gif[/img]
babi jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2003-06-06, 16:49   #15
Ula-M
Raczkowanie

No to po kolei [img]icons/icon10.gif[/img]
Buniu - bez miodzia, bo zapas闚 nie starczy這 (mr闚a jestem, nie pszczo豉 [img]icons/icon12.gif[/img] ) Ale nast瘼ne p逝kanko ju z miodem b璠zie [img]icons/icon7.gif[/img] (o ile b璠zie jeszcze co p逝ka, bo na razie to rw w這sy z g這wy jak czytam zagadnienia do poniedzia趾owego exama z fizyki [img]icons/icon10.gif[/img] )
Babi - oceniaj, oceniaj s這nko, bo KW w tej kategorii pustkami 鈍ieci, a szkoda... Co do serum, to nie jestem tak do ko鎍a pewna czy b璠zie dla mnie dobre, bo mam przet逝szczaj帷e si w這sy a olejek mo瞠 je jeszcze pogn瑿i, to samo brylantyna, po wszystkich takich specyfikach mam w這sy jak niemyte mimo, 瞠 nak豉dam ich mimimalne ilo軼i [img]icons/icon9.gif[/img]
No nic, na razie dzi瘯uj Wam serdecznie za wszystkie rady [img]icons/1roza.gif[/img] [img]icons/1cmok.gif[/img] [img]icons/1roza.gif[/img], za w這ski porz康nie zabior si po sesji i znaj帷 siebie pewnie wypr鏏uj wszystko, co zosta這 tu polecone [img]icons/icon10.gif[/img]
A teraz apel do wszystkich czytaj帷ych biegusiem na KW i ocenia nab造szczacze [img]icons/icon7.gif[/img]
Ula (poddaj帷a si momentowi bezw豉dno軼i o wektorze skierowanym w d馧... [img]icons/icon12.gif[/img] )
Stary 2003-06-11, 10:45   #16
aally
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 13

Przepraszam, 瞠 nie odpisa豉m ale dopiero dzisiaj zajrza豉m tutaj.
Biosilk jest preparatem firmy Farouk i jest dost瘼ny w sklepach z art. fryzjerskimi. W Warszawie s dwa takie sklepy na Koszykowej na odcinku od Pl. Konstytucji w stron Hali na Koszykach. W jednym z tych sklep闚 mo積a tak瞠 dosta fantastyczn i niedrog w這sk od篡wk do w這s闚 o nazwie RIGENOL. Kiedy j kupowa豉m by豉 w tubie o zielonkawym kolorze z br您owym napisem "Rigenol". Ostatnio widzia豉m j w du瞠j puszce ale powinny by i mniejsze opakowania. Polecono mi j jako preparat silnie regeneruj帷y w這sy. Efekt po 2-3 u篡ciach by taki, 瞠 wszyscy pytali co zrobi豉m, 瞠 mam tak b造szcz帷e w這sy))
Pozdrawiam
A.
aally jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:29.