pomocy ! farbowanie w這s闚.. - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2011-08-27, 13:34   #1
onanowaa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 325

pomocy ! farbowanie w這s闚..

a wi璚 , szuka豉m podobnego w徠ku ale nie znalaz豉m niczego co by mi pomog這 ,
chodzi o to 瞠 mam w這sy farbowane farb "wi郾iowa czerwie" firmy Joanna, mam ju spore odrosty wi璚 postanowilam kupi farb i je ufarbowa, jednak w drogerii nie by這 tego odcienia kt鏎ego u篡wam , a 瞠 nie mia豉m czasu wzi窸am zbli穎ny troch jasniejszy Garnier color & shine kolor "czerwony rubin" dopiero po dotarciu do domu przeczyta豉m 瞠 jest to farba nietrwa豉 [krem koloryzuj帷y] do 28 my.... i teraz pytanie... czy zafarbuje mi w這sy by by造 w jednolitym kolorze ? [mam teraz wlosy podchodz帷e pod rudy bo poprzednia farba si ju wyp逝ka豉 a swoje odrosty mam koloru ciemny bl康-jasny br您] , czy w og鏊e chwyci mi ten kolor na w這sach farbowanych normaln farb ? nie chc mie odrost闚 innego koloru ni ca造ch w這s闚 , czy mo瞠 gdy b璠 trzyma豉 j na w這sach d逝瞠j to efekt b璠zie lepszy i mocniejszy ? szkoda mi wywala bo da豉m za ni ponad 30 z [2 opakowania bo mam d逝gie w這sy] , prosz o pomoc i z g鏎y dzi瘯uj

If the food don't kill ya , the service will.
onanowaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-08-27, 13:52   #2
agata456
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 323
Dot.: pomocy ! farbowanie w這s闚..

na pewno uchwyci,i my郵,瞠 taki kolor b璠zie podobny do wi郾i,ale d逝窺ze trzymanie nic nie da wed逝g mnie.Lubi te szampony ze wzgl璠u na fajne odcienie,ale trwa這嗆 jak dla mnie jest tragiczna.Tydzien temu pofarbowa豉m ciemnym br您em jestem po 3 myciach a koloru ju praktycznie niema,wysz造 rude refleksy i jestem z豉...dziewczyny w w徠ku o Color&Shine cz瘰to pisz,瞠 ta farba si nie zmywa itd...u mnie niema jej po 3 myciach:/niema powodu wywala,zr鏏 tym odcieniem mo瞠 akurat u Ciebie b璠zie trzyma si d逝zej.

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2011-08-27 o 13:54
agata456 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-08-27, 15:02   #3
onanowaa
Raczkowanie

o matko.. ja myje w這sy codziennie bo mi si strasznie przet逝szczaj... oby mi si nie zmy豉 od razu i 瞠by mi chwyci豉 r闚nomiernie i zabarwi豉 farbowane farb wlosy.... bo w ko鎍u ten barwnik jest s豉bszy od barwnika sta貫go i mo瞠 nie chwyci a tego si boje...

Stary 2011-08-27, 15:32   #4
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez onanowaa Poka wiadomo嗆
o matko.. ja myje w這sy codziennie bo mi si strasznie przet逝szczaj... oby mi si nie zmy豉 od razu i 瞠by mi chwyci豉 r闚nomiernie i zabarwi豉 farbowane farb wlosy.... bo w ko鎍u ten barwnik jest s豉bszy od barwnika sta貫go i mo瞠 nie chwyci a tego si boje...
nie wiem to chyba od w這s闚 zale篡,bo tak jak Ci pisa豉m na pocz徠ku mia豉m pi瘯ny ciemny br您 zero rudo軼i,dzi 4te mycie po farbowaniu i ju wysz造 mi odrosty,w s這鎍u s rude i koloru na w這sach prawie ju niema.Ale w w徠ku o tych szamponach dziewczyyny pisz,瞠 ci瞛ko si zmywa.U mnie zdecydowanie nie:/spr鏏uj nie wyrzucaj.Jak ju wyda豉 kase to u篡j.Du篡 plus wed逝g mnie ten tej farby jest taki,瞠 w og鏊e nie niszczy.W這sy po tej farbie u mnie s takie jak po u篡ciu najlepszej od篡wki,i nie tylko zaraz po farbowaniu ale do tej pory,no ale co mi po tym...przecie nie b璠 w這s闚 co tydzien farbowakolor na odrostach w og鏊e si nie r霩ni czego sie ba豉m.By 豉dny jednolity na ca貫j d逝go軼i.Tak瞠 my郵e,瞠 Twoj rubin te Ci r闚nomiernie wszystko przykryjer闚nomiernie si wymywa.Nie jest tak,瞠 w jednym miejscu sie zmywa,w drugim zostaje.Ale ja tylko ze swoich do鈍iadcze pisz.

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2011-08-27 o 15:35
Stary 2011-08-27, 15:47   #5
onanowaa
Raczkowanie

dzi瘯i wielkie napewno nie wyrzuc bo szkoda wydanych pieni璠zy , spr鏏uje , mam nadzieje 瞠 chwyci , najwy瞠j odczekam te 4 tygodnie i kupie tym razem ju normaln farb , mam nadziej 瞠 co z tego wyjdzie , bo tak jak m闚isz ka盥y ma inne w這sy i u ka盥ego inaczej to wygl康a dam zna jak wysz這 gdy tylko si ufarbuje

Stary 2011-08-27, 17:01   #6
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
dzi瘯i wielkie napewno nie wyrzuc bo szkoda wydanych pieni璠zy , spr鏏uje , mam nadzieje 瞠 chwyci , najwy瞠j odczekam te 4 tygodnie i kupie tym razem ju normaln farb , mam nadziej 瞠 co z tego wyjdzie , bo tak jak m闚isz ka盥y ma inne w這sy i u ka盥ego inaczej to wygl康a dam zna jak wysz這 gdy tylko si ufarbuje
wrzu fotki,strasznie jestem ciekawa tego odcienia.Bardzo fajny na pude趾u ciekawe jak w rzeczywisto軼iPowodzeni a!
Stary 2011-08-27, 17:41   #7
onanowaa
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez agata456 Poka wiadomo嗆
wrzu fotki,strasznie jestem ciekawa tego odcienia.Bardzo fajny na pude趾u ciekawe jak w rzeczywisto軼iPowodzeni a!

nie ma problemu b璠 i zdj璚ia ale farbowa b璠 dopiero po niedzieli , pewnie ko這 鈔ody

Stary 2011-08-31, 17:07   #8
onanowaa
Raczkowanie

dodaje zdj璚ia

Stary 2011-08-31, 17:17   #9
onanowaa
Raczkowanie

Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg pkt.jpg (21,5 KB, 15 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg jpg.jpg (22,3 KB, 15 za豉dowa)

Stary 2011-08-31, 17:34   #10
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
o jeju ale super

---------- Dopisano o 17:34 ---------- Poprzedni post napisano o 17:33 ----------

mo瞠sz wklei link jaka to by豉 farba?
Stary 2011-08-31, 18:11   #11
onanowaa
Raczkowanie

http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,31...lor-shine.html odcie "czerwony rubin"

Stary 2011-08-31, 19:05   #12
agata456
Zakorzenienie

na opakowaniu zdecydowana czerwie u Ciebie inaczej wysz這 ale superkurcze ja mam ciemno br您owe w這sy i chcia豉 bym nada im czerwonego po造sku ale boj si,瞠 na mysich odrostach wyjdzie co a'la Wisniewskina jaki kolorek nak豉da豉?
Stary 2011-08-31, 19:51   #13
onanowaa
Raczkowanie

powiem Ci 瞠 na sp這wia陰 czerwon wi郾i z joanny , aczkolwiek w這sy ju nie mia造 nawet koloru czerwonego by造 jasno rude z przeb造skami br您u , ale na odrostach chwyci mi kolor taki jak na opakowaniu czyli czerwony czerwony , a reszta jest taka jak na zdj璚iu , wi璚 napewno odradzam farbowania ca造ch w這s闚 jak masz teraz sw鎩 naturalny kolor bo barwnik chwyci mocno (ja mam ciemny blond swoje naturalne) , a na farbowanych my郵 瞠 powinno wyj嗆 co takiego jak u mnie

Stary 2011-08-31, 21:19   #14
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
powiem Ci 瞠 na sp這wia陰 czerwon wi郾i z joanny , aczkolwiek w這sy ju nie mia造 nawet koloru czerwonego by造 jasno rude z przeb造skami br您u , ale na odrostach chwyci mi kolor taki jak na opakowaniu czyli czerwony czerwony , a reszta jest taka jak na zdj璚iu , wi璚 napewno odradzam farbowania ca造ch w這s闚 jak masz teraz sw鎩 naturalny kolor bo barwnik chwyci mocno (ja mam ciemny blond swoje naturalne) , a na farbowanych my郵 瞠 powinno wyj嗆 co takiego jak u mnie
ja mam w這sy ciemno br您owe farbowane,praktycznie czarne, no i tak centymetr naturalnego mysiego odrostuale Tobie super wysz這,ciekawe jak b璠zie z trwa這軼i
Stary 2011-08-31, 21:34   #15
onanowaa
Raczkowanie

no w豉snie trwa這嗆.... my豉m w這sy ju 2 razy od farbowania i strasznie si wymywa.. a stosuje szampon i od篡wk do w這s闚 farbowanych... 2 mycia i w這sy 2 tony jasniejsze praktycznie ... no ale mo瞠 co z tego b璠zie , zobaczymy , mo瞠 to tylko tak z pocz徠ku jak to zaraz po farbowaniu

Stary 2011-09-01, 18:08   #16
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
no w豉snie trwa這嗆.... my豉m w這sy ju 2 razy od farbowania i strasznie si wymywa.. a stosuje szampon i od篡wk do w這s闚 farbowanych... 2 mycia i w這sy 2 tony jasniejsze praktycznie ... no ale mo瞠 co z tego b璠zie , zobaczymy , mo瞠 to tylko tak z pocz徠ku jak to zaraz po farbowaniu
no niestety...豉godna farba,豉dne kolorki ale...ja jestem ju prawie 2 tygodnie po farbowaniu i koloru prawie niema...
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:50.