Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobi interesuj帷 fryzur? Jakich kosmetyk闚 i akcesori闚 do stylizacji w這s闚 u篡? Podziel si swoim do鈍iadczeniem ze stylizacji fryzur!

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2011-08-28, 10:40   #1
Naciaaa1991
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 528

W這sy falowane a grzywka

Witam

W這sy kr璚/faluj mi w miejscu takim jak tej pani na zdj璚iu. Czy je郵i zrobi sobie grzywk na skos albo prost - to b璠zie ona w豉郾ie tak falowa, jak dalsza cz窷 moich w這s闚?

To dla mnie bardzo wa積e, poniewa w ko鎍u chc zmieni fryzur
Jednak obawiam si ci庵le faluj帷ej grzywki, nie chc zaprzyja幡ia jej z prostownic...
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg x.jpg (39,8 KB, 163 za豉dowa)

Kiedy, w czasie rozmowy o osi庵ni璚iach wsp馧czesnej techniki, George Bernard Shaw powiedzia:
- Teraz, gdy ju nauczyli鄉y si lata w powietrzu jak ptaki, p造wa pod wod jak ryby, brakuje nam tylko jednego: nauczy si 篡 na ziemi jak ludzie...

Naciaaa1991 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-08-28, 11:07   #2
agata456
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 323
Dot.: W這sy falowane a grzywka

Cytat:
Napisane przez Naciaaa1991 Poka wiadomo嗆
Witam

W這sy kr璚/faluj mi w miejscu takim jak tej pani na zdj璚iu. Czy je郵i zrobi sobie grzywk na skos albo prost - to b璠zie ona w豉郾ie tak falowa, jak dalsza cz窷 moich w這s闚?

To dla mnie bardzo wa積e, poniewa w ko鎍u chc zmieni fryzur
Jednak obawiam si ci庵le faluj帷ej grzywki, nie chc zaprzyja幡ia jej z prostownic...
r闚nie mam lekko falowane w這sy,ale mniej ni Pani ze zdj璚ia,i obci皻a na prosto grzywke kt鏎a uwielbia si kr璚i i wywija.Tak瞠 by豉m zmuszona zaprzyja幡i si z prostownic i j prostowa.
agata456 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-08-28, 11:43   #3
milkcream
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5

To zale篡. A czy jak zostawisz w這sy do wyschni璚ia naturalnego, to grzywka jako si specjalnie wywija u nasady? Je瞠li tak, to znaczy, 瞠 w這ski chc si kr璚i a jak je skr鏂isz, b璠 l瞠jsze, to si pofaluj mocniej. Ale je瞠li nigdy nie masz problemu, bo po wyschni璚iu u nasady s idealnie g豉dkie, to dobrze Ja mam kr璚one/falowane i zrobi豉m sobie kiedy grzywk do linii brwi, a potem pali豉m prostownic. Ale moje w豉郾ie si wywija造 u nasady w r騜ne strony.
milkcream jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-08-28, 12:23   #4
agata456
Zakorzenienie

no niestety musz pali prostownica,ale u篡wam balsamu kt鏎y ma chroni przed wysok temperatura i szczerze powiem,ze grzywka jest w dobrym stanie.Mam wysokie czolo musze mie grzywke,a prostowanie jej w jakikolwiek inny sposob nie daje rady.Chyba,瞠 wy co poradzicie?jak wysusz grzywk jest napuszona,faluje sie i ka盥y kosmyk wywija si w inn stron:/fajnie Naciaaa1991 ,瞠 za這篡豉 ten w徠ek mo瞠 znajd te dobr rad dla siebie
Stary 2011-08-28, 19:03   #5
Naciaaa1991
Zadomowienie

Oj, to nie pocieszy造軼ie mnie... Nie chc u瞠ra si z prostownic.
My郵 wi璚, 瞠 z prostej grzywki b璠 musia豉 niestety zrezygnowa.
Mo瞠 ta na skos?

Kiedy, w czasie rozmowy o osi庵ni璚iach wsp馧czesnej techniki, George Bernard Shaw powiedzia:
- Teraz, gdy ju nauczyli鄉y si lata w powietrzu jak ptaki, p造wa pod wod jak ryby, brakuje nam tylko jednego: nauczy si 篡 na ziemi jak ludzie...

Stary 2011-08-28, 20:36   #6
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
Oj, to nie pocieszy造軼ie mnie... Nie chc u瞠ra si z prostownic.
My郵 wi璚, 瞠 z prostej grzywki b璠 musia豉 niestety zrezygnowa.
Mo瞠 ta na skos?
osobi軼ie uwa瘸m,瞠 瘸dna grzywka nie wygl康a 豉dnie jak si wywija we wszystkie strony.Ale wiesz,to,瞠 u mnie tak jest nie znaczy,瞠 bedzie tak u Ciebie.Spr鏏uj,nie spodoba Ci si mo瞠sz przecie ja podpi望 spink i zapusci z powrotem.sa te r霩ne balsamy niby prostuj帷e mia豉m kiedy taki ale na moje wywijasy nie dawa radyja u篡wam prostownicy ale nie zauwa篡豉m,zniszczenia czy wysuszenia.Dobra od篡wka i jest Ok.
Stary 2011-08-28, 22:03   #7
Naciaaa1991
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez agata456 Poka wiadomo嗆
osobi軼ie uwa瘸m,瞠 瘸dna grzywka nie wygl康a 豉dnie jak si wywija we wszystkie strony.Ale wiesz,to,瞠 u mnie tak jest nie znaczy,瞠 bedzie tak u Ciebie.Spr鏏uj,nie spodoba Ci si mo瞠sz przecie ja podpi望 spink i zapusci z powrotem.sa te r霩ne balsamy niby prostuj帷e mia豉m kiedy taki ale na moje wywijasy nie dawa radyja u篡wam prostownicy ale nie zauwa篡豉m,zniszczenia czy wysuszenia.Dobra od篡wka i jest Ok.
Tylko, 瞠 ju mia豉m kiedy grzywk na bok, no prawie grzywk, bo fryzjerka by豉 kiepska, ale mniejsza o to. I z tak nie by這 wi瘯szych problem闚, wr璚z przeciwnie - wygl康a豉 豉dnie

Co do tego, 瞠 jak mi si nie podoba to podepn spink - nic bardziej mylnego Mam wysokie czo這, a podpinanie w這s闚 do g鏎y jeszcze bardziej to uwidacznia. A na bok? No jak, skoro to prosta grzywka, nie da rady. Poza tym wydaje mi si, 瞠 takie zapuszczanie te d逝go trwa [a ja nie mam czasu, a raczej cierpliwo軼i, tak, ci篹ko mi dogodzi ]

Stary 2011-08-29, 08:47   #8
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
Tylko, 瞠 ju mia豉m kiedy grzywk na bok, no prawie grzywk, bo fryzjerka by豉 kiepska, ale mniejsza o to. I z tak nie by這 wi瘯szych problem闚, wr璚z przeciwnie - wygl康a豉 豉dnie

Co do tego, 瞠 jak mi si nie podoba to podepn spink - nic bardziej mylnego Mam wysokie czo這, a podpinanie w這s闚 do g鏎y jeszcze bardziej to uwidacznia. A na bok? No jak, skoro to prosta grzywka, nie da rady. Poza tym wydaje mi si, 瞠 takie zapuszczanie te d逝go trwa [a ja nie mam czasu, a raczej cierpliwo軼i, tak, ci篹ko mi dogodzi ]
kochana sk康 ja to znam...r闚nie mam bardzo wysokie czo這 i nie mog patrze na siebie jak jestem bez grzywki,i 軼inam na prosto i jestem zmuszona prostowa niestety...
Odpowiedz

Tagi
faluj帷e w這sy, grzywka na bok, prosta grzywka, w這sy, zmiana fryzury

Nowe w徠ki na forum Fryzury i styling

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:23.