Farbowanie naturalnych rudych w這s闚 u faceta. - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2011-08-28, 18:39   #1
TartakM
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3

Farbowanie naturalnych rudych w這s闚 u faceta.

Witam,
Chc pofarbowa swoje naturalne rude w這sy najlepiej na br您 lub ewentualnie na czarno, ale ten mo瞠 wygl康a mniej naturalnie. Nie jestem blady wi璚 br您 mo瞠 do mnie pasowa. Jednym s這wem przyciemni nie rozja郾i. Zastanawiam si czy wystarczy szamponetka a mo瞠 trzeba u篡 farby. By豚ym wdzi璚zny za rade jakich ewentualnie specyfik闚 mog u篡. Nie chc pofarbowa si u fryzjera poniewa musia豚ym to robi za ka盥ym razem jak si 軼inam wi璚 co 1-2 miesi帷e... a farbowanie u fryzjera wychodzi znacznie dro瞠j.
Dodam 瞠 przez ca貫 wakacje pr鏏owa貫m przyciemni je sobie "domowymi" sposobami polecanymi w internecie- co odradzam je郵i kto chce sobie nimi przyciemni rude.
TartakM jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-08-28, 19:44   #2
agata456
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 323
Dot.: Farbowanie naturalnych rudych w這s闚 u faceta.

Cytat:
Napisane przez TartakM Poka wiadomo嗆
Witam,
Chc pofarbowa swoje naturalne rude w這sy najlepiej na br您 lub ewentualnie na czarno, ale ten mo瞠 wygl康a mniej naturalnie. Nie jestem blady wi璚 br您 mo瞠 do mnie pasowa. Jednym s這wem przyciemni nie rozja郾i. Zastanawiam si czy wystarczy szamponetka a mo瞠 trzeba u篡 farby. By豚ym wdzi璚zny za rade jakich ewentualnie specyfik闚 mog u篡. Nie chc pofarbowa si u fryzjera poniewa musia豚ym to robi za ka盥ym razem jak si 軼inam wi璚 co 1-2 miesi帷e... a farbowanie u fryzjera wychodzi znacznie dro瞠j.
Dodam 瞠 przez ca貫 wakacje pr鏏owa貫m przyciemni je sobie "domowymi" sposobami polecanymi w internecie- co odradzam je郵i kto chce sobie nimi przyciemni rude.
szamponetka po kilku myciach Ci si zmyje,radzi豉 bym szampon koloryzuj帷y s np 28 my z Garnier,albo farb trwa陰 ale ona wysusza i niszczy je郵i chcesz np zmiany na sta貫.Odradzam czer jej trudno si pozby.
agata456 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-08-28, 20:55   #3
devil inside
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 88

Cytat:
Witam,
Ja bym radzi pofarbowa trwa陰 farb, nie b璠zie ci si ca趾owicie zmywa jak szamponetka albo szampon koloryzuj帷y do 20-paru my.
Potem znowu mog wychodzi rude naturalne w這sy.
A tak zafarbujesz sobie trwa陰 farb i b璠zie 鈍i皻y spok鎩. Potem tylko odrosty co 1-2 miesi帷e.
Dodam jeszcze, ze przy trwa造ch farbach mo積a by spokojniejszym co do tego, 瞠 wyjdzie jaka niespodzianka na g這wie.

Co do wypowiedzi mojej przedm闚czyni, to nie ka盥y i nie po ka盥ej farbie ma si suche w這sy. Dobra od篡wka i sprawa za豉twiona.

devil inside jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-08-28, 21:31   #4
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez devil inside Poka wiadomo嗆
Ja bym radzi pofarbowa trwa陰 farb, nie b璠zie ci si ca趾owicie zmywa jak szamponetka albo szampon koloryzuj帷y do 20-paru my.
Potem znowu mog wychodzi rude naturalne w這sy.
A tak zafarbujesz sobie trwa陰 farb i b璠zie 鈍i皻y spok鎩. Potem tylko odrosty co 1-2 miesi帷e.
Dodam jeszcze, ze przy trwa造ch farbach mo積a by spokojniejszym co do tego, 瞠 wyjdzie jaka niespodzianka na g這wie.

Co do wypowiedzi mojej przedm闚czyni, to nie ka盥y i nie po ka盥ej farbie ma si suche w這sy. Dobra od篡wka i sprawa za豉twiona.
to prosz dorad dobr od篡wk bo niestety zmieniam je ci庵le i 瘸dna dostatecznie ich nie nawil瘸...:/
Stary 2011-08-29, 01:55   #5
devil inside
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez agata456 Poka wiadomo嗆
to prosz dorad dobr od篡wk bo niestety zmieniam je ci庵le i 瘸dna dostatecznie ich nie nawil瘸...:/
Nie lubi nak豉da od篡wek. Ale ostatnio jak mi si troch przesuszy造 kud造 od suszenia , lakieru, farby... to kilka razy nak豉da貫m na kilka minut gliss kura do w這s闚 farbowanych, taka od篡wka w ma貫j tubce, do sp逝kiwania i w這sy s ok.
W farbach loreala te s niez貫 od篡wki. Ko鎍z w豉郾ie jedn, kt鏎a mi zosta豉 z farbowania kiedy.

Stary 2011-08-29, 21:31   #6
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez devil inside Poka wiadomo嗆
Nie lubi nak豉da od篡wek. Ale ostatnio jak mi si troch przesuszy造 kud造 od suszenia , lakieru, farby... to kilka razy nak豉da貫m na kilka minut gliss kura do w這s闚 farbowanych, taka od篡wka w ma貫j tubce, do sp逝kiwania i w這sy s ok.
W farbach loreala te s niez貫 od篡wki. Ko鎍z w豉郾ie jedn, kt鏎a mi zosta豉 z farbowania kiedy.
no co Typrzecie to silikonowy szajsone w og鏊e nie odzywiaja tylko oblepiaj w這sy silikonami,瞠by dobrze wygl康a造 ale na ich od篡wienie nie maj wp造wu.Polecam prawdziwe zio這we od篡wki,a nie drogeryjne badziewie w kt鏎ym same silikony i chemia.
Stary 2011-08-30, 15:23   #7
devil inside
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez agata456 Poka wiadomo嗆
no co Typrzecie to silikonowy szajsone w og鏊e nie odzywiaja tylko oblepiaj w這sy silikonami,瞠by dobrze wygl康a造 ale na ich od篡wienie nie maj wp造wu.Polecam prawdziwe zio這we od篡wki,a nie drogeryjne badziewie w kt鏎ym same silikony i chemia.
Ale mnie to nie robi r騜nicy. W這sy maj dobrze wygl康a i si dobrze trzyma. Chcesz to si baw w jakie zio這we, to i tak nic nie daje

Stary 2011-08-31, 12:33   #8
TartakM
Przyczajenie

Mam 鈔ednio/kr鏒kie w這sy i na moje w這sy nie wykorzystam ca貫j saszetki szamponu koloryzuj帷ego, to czy jest taka mo磧iwo嗆 aby wykorzysta po這w produktu teraz a drug po這w np za miesi帷, czy przez ten czas nie wywietrzeje i nie straci swojego dzia豉nia... ?
Stary 2011-08-31, 13:21   #9
devil inside
Raczkowanie

Cytat:
Mam 鈔ednio/kr鏒kie w這sy i na moje w這sy nie wykorzystam ca貫j saszetki szamponu koloryzuj帷ego, to czy jest taka mo磧iwo嗆 aby wykorzysta po這w produktu teraz a drug po這w np za miesi帷, czy przez ten czas nie wywietrzeje i nie straci swojego dzia豉nia... ?
Czyli jednak zdecydowa貫 si na szampon.
Je瞠li nie pomieszasz farby z emulsja to mo瞠sz potem reszt wykorzysta np. za miesi帷. Tylko pami皻aj o dok豉dnym podzielenie sk豉dnik闚 na p馧, aby nie by這 niespodzianek. A potem dok豉dnie zakr耩 pozosta陰 reszt produkt闚.

Stary 2011-08-31, 15:38   #10
TartakM
Przyczajenie

Dzi瘯i za porady, jestem ju po farbowaniu wyszed 豉dny br您owy kolor, zero po rudo軼i
Stary 2011-08-31, 15:48   #11
devil inside
Raczkowanie

Cytat:
Dzi瘯i za porady, jestem ju po farbowaniu wyszed 豉dny br您owy kolor, zero po rudo軼i
Spoko
A powiedz jeszcze tylko czym farbowa貫.. firma i kolor.

Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:51.