Trwała. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-08-28, 22:51   #1
cherry_cola
Raczkowanie

Trwała.

Cześć od czwartku jestem posiadaczem loków na głowie. Naturalnie mam proste włosy więc się zaczęłam martwić co będzie z moimi włosami po upływie miesiąca, kiedy odrosty będą już widoczne... Czy po upływie dłuższego czasu nie zrobi mi się "siano" ?? Może są tu wśród was osoby z podobną sytuacją ?
Jak był taki wątek kiedyś, to bardzo przepraszam.
cherry_cola jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-29, 22:38   #2
Rybiorek
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 3
Dot.: Trwała.

Cytat:
Napisane przez cherry_cola Pokaż wiadomość
Cześć od czwartku jestem posiadaczem loków na głowie. Naturalnie mam proste włosy więc się zaczęłam martwić co będzie z moimi włosami po upływie miesiąca, kiedy odrosty będą już widoczne... Czy po upływie dłuższego czasu nie zrobi mi się "siano" ?? Może są tu wśród was osoby z podobną sytuacją ?
Jak był taki wątek kiedyś, to bardzo przepraszam.
faktycznie jest watek o trwalej

ja mam swoje krecone ale mam kolezanke ktora zrobila trwala na prostych, poradzilam jej dbac o wlosy jak o krecone i tak zrobila, jej wloski wygladaja pieknie, myj delikatnym szamponem (najlepiej bez sls), zawsze po myciu odzywka nawilzajaca (unikaj raczej silikonow, a przynajmniej niech odzywka nie ma ich za duzo), nie czesz ich na sucho, tylko jak masz odzywke na nich, nie szczotka a grzebieniem o szerokim rozstawie, do stylizacji najlepiej zel, jesli chcesz pianke to wylacznie bez alkoholu. mozesz tez poczytac watek kreconowlosych bo trwala kwalifikuje Cie do pielegnacji wlosow juz nie jak prostych a jak kreconych, krecone wlosy maja tendencje do wysuszania sie i wlasnie po trwalej rowniez, dlatego osoby ktore traktuja wlosy tak jak przed trwala jak proste czasami koncza z sianem (i szybka utrata skretu, zeby skret sie utrzymal nalezy wlasnie odpowiednio o wlosy zadbac). Jakby co sluze pomoca w dbaniu o kreciolki

a tu masz watek o trwalej, ciagnie sie do dzis

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości