co ze sobą zrobić?? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-06-19, 20:20   #31
Vivienne
... ale nie Westwood

Dot.: co ze sobą zrobić??

Cytat:
Napisane przez neitka
Alan I Vanessa.... zdradze Wam sekret... myślę sobie czasem , że wszyystko już bym w swoim wyglądzie zniosła... ale te pućki... no przecież ja mam bułki zamiast policzków...
Miewam podobne refleksje. NIENAWIDZE swych policzków, zupełnie jak Ty
[zreszta widac na avatarze, ze sa okropne ]

A poz tym, ja mam odwrotnie. Mysle, ze jestem fotogeniczna, a w rzeczywistosci- koszmar! Ale cóż, za swoje motto obralam zdanie: "nie ma brzydkich kobiet, sa tylko zaniedbane"

Pozdrawiam ślicznotkę

Stanisław Lem

Vivienne jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-20, 02:45   #32
vanilla_sky
Zakorzenienie

nie rozpaczaj tak, wez pod uwage to, ze na zdjeciach wiekszosc osob wychodzi idiotycznie, zwlaszcza jak zdjecie robione jest w trakcie mowienia, smiania sie, jedzenia... czasem rozpaczam z powodu zdjec tez jak juz wczesniej wspominalam, ale potem mysle sobie, ze przeciez tyle moich znajomych wychodzi kiepsko na zdjeciach jak palna jakas mine tez, a naprawde wygladaja niezle - jednym slowem to co widzisz na zdjeciach to nie jestes prawdziwa ty. zreszta patrzymy na siebie tak nieobiektywnie, ze nigdy siebie nie zobaczymy tak jak nas widza inni, a jak do tego dochodza kompleksy (tak jak u ciebie czy u mnie) to ta interpretacja wlasnego wizerunku jest jak odbicie w krzywym zwierciadle. nie mowie, zebys zmieniala sie od zaraz, ale bierz te rzeczy pod uwage, staraj sie podchodzic racjonalnie, patrz z boku na siebie i bierz poprawke na to, ze masz ten maly problem z samoakceptacja i moze on czasem znieksztalcac twoja ocene siebie samej.
a teraz do rzeczy. noz mi sie w kieszeni otwiera jak slysze o takich szkolach, gdzie dorastajacym pannom obrywa sie za farbowanie wlosow itp. mysle, ze robienie z tych rzeczy owocu zakazanego wiecej wyrzadza szkody niz pozytku.. ech, no oczywiscie, ze jak taka 17 latka by przylazla do szkoly z makeupem a la marylin manson to cos mozna by powiedziec, ale za samo farbowanie wlosow? zgroza.
jak tylko skonczysz liceum to rozjasnij wlosy, zrob jakies pasemka czy cos (jak doradzaly dziewczyny) - to ozywi twoja urode i sprawi, ze twarz bedzie sie wydawala mniej 'szara'. moze na razie nie szukaj jednej jedynej cechy ktora mialabys podkreslac - po prostu postaraj sie zadbac o wszystko ogolnie. postaw na naturalny makijaz - juz teraz mozesz zaczac kupowac kosmetyki, ktorych nie widac delikatny roz do policzkow (polecam loreal blush delice jasnorozowy, z nim ciezko przesadzic), jakis w miare jasny puder brazujacy (poszukaj w kwc), szeroki pedzel (uwazaj, te w supermarketach sa czesto koszmarne ) - zacznij proby modelowania twarzy no i te dwie rzeczy ozywia tez troche buzie
moze tez leciutki podklad? ja uwielbiam color adapt, idealny dla poczatkujacych, swietnie sie rozprowadza i nie tworzy maski czy tapety. zaczynaj od ilosci minimalnych i jesli bedziesz potem uwazala, ze to potrzebne to uzywaj troche wiecej. ja wyciskam na palce doslownie malutka kuleczke tego podkladu.
podkreslaj delikatnie oczy - brwi mozesz delikatnie poprawic kredka lub matowym cieniem (jasny braz), plus osobna kredka do oczu, moze jakies cienie, fajne dla lata sa np burgois trio effet lumiere rozowe.
przydalby sie tez blyszczyk, jakis puder, tusz do rzes... idz malutkimi kroczkami.
w kwestii ubran to radze ci przekonac sie do kolorow - sama zaluje, ze tak pozno do mnie dotarlo, ze kolory sa takie fajne. jak bylam w twoim wieku (gadam jak babunia ) to nosilam szarosci, brazy, granaty.. a teraz mnie wzielo na roze, turkusiki, czerwienie - dla lata przede wszystkim sa swietne pastele wiec nie stron od rozu, blekitu, koloru bzu.. baardzo korzystnie sie prezentuje styl kobiecy, ja wlasnie tez porzucilam dzinsy, koszule i swetry z czasow liceum, zaczelam nosic kobiece bluzeczki, eleganckie spodnie, spodnice, moja zmiane zauwazyli wszyscy, czesto slysze od osob ktore mnie nie widzialy kilka lat takie zdanie: ooo, nie poznalbym cie.
wszystko do mnie przychodzilo krok po kroku i z kazdym miesiacem, rokiem przekonywalam sie, ze to co wczesniej wydawalo mi sie "nie dla mnie" wlasnie jest dla mnie i dobrze w tym wygladam.
mam nadzieje, ze cokolwiek ci pomoglam i nie powtorzylam za bardzo wypowiedzi poprzedniczek, bo jak drugi raz zajrzalam do tego watku to nie czytalam ponownie wszystkich wypowiedzi.
i nie poddawaj sie, ok?
vanilla_sky jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-20, 02:48   #33
vanilla_sky
Zakorzenienie

a tak w ogole to nie masz jakiejs kolezanki puernicy, ktora wzielaby cie pod kosmetyczne skrzydla?
Stary 2005-06-20, 10:22   #34
lucja25
Raczkowanie

Neitka, przekonałam się, że facetom właśnie takie policzki się najbardziej podobają, bo są kobiece (dziewczęco-dziecięce), sprawiają, że twarz wygląda sympatycznie, radośnie itp. a na starość to będziesz je wychwalać, bo taki kształt buzi niewiarygodnie odmładza.
lucja25 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-20, 11:14   #35
Brook
Zakorzenienie

wiesz co napierw przeczytalam twoj post a dopiero pozniej zobaczylam fotki i bardzo sie zdziwilam naprawde ładnie wygladasz,zwłaszcza zeby i usmiech głowa do gory ,i posluchaj rad dziewczyn jesli jakas zmiana na Ciebie dobrze wplynie i poprawi humorek to działaj
Brook jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-20, 11:31   #36
stell1985
Raczkowanie

GG do stell1985

neitka może to troche głupio zabrzmi ale dobrym sposobem na dobre wychodzenie na zdjeciach jest cwiczenie min i póz przed lustrem ! potem to juz tylko przypudrowac nosek i jest looz
stell1985 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-20, 11:57   #37
Ewuska_90
Raczkowanie

Boże dziewczyny to mnie dobiłyście.... nie doceniacie swojej urody,co ja mam powiedziec ,jak na zdjęciach wychodze totalnie tragicznie,jeszcze jak sie zaczerwienie to totalny burak który wcale o siebie nie dba....nie gadajcie nawt głupot,jesteście piękne,ja mam trądzik,tłustą cere,włosy które trudno doprowadzić do ładu,brzydki uśmiech,czerwienie sie,brwi mi za szybko odrastają.....i wcale nie przesadzam,dzieczyny opamiętajcie sie!!
Ewuska_90 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-20, 11:59   #38
PaniKota
Raczkowanie

Neitko - jak bym siebie samą sprzed lat paru słyszała. Nic a nic brzydka nie jesteś, a na zdjęciach, które pokazałaś widać pannicę, która brzydka się czuje. I to może zadziałać na osoby nie wyczulone w szukaniu piękna jak wizażanki Więc zdecydowanie zacznij od polubienia czegoś w sobie. Ja po przejściu z kategorii wielkie dioptrie na kontakty odkryłam, że mam całkiem duże oczka i samoocena mi tak wzrosła, że aż byłam tym zdziwiona.
Co do restrykcyjnej szkoły - a mnie się zdaje, że to nie jest takie złe, bo wymusza subtelniejsze podkreślanie urody i osobowości. Nie mogę patrzec na tę prostacką sztampę - w większości szkół źle utlenione dziewuchy, wywalone brzuchy i makijaż, jakby się dziecko dorwało do kredek. Choć to przecież okres desperackiego czasem wyindywidualizowywania ( chyba są wszystkie literki) się z tłumu. Po szkole baw się makijażem, rób sobie różne cuda z oczyma, próbuj modelować buzię różem i pudrem brązującym (gdybyś zobaczyła jakie ja mam dopiero pućki).
Zdjęcia - Vanilla ma rację. Na tę naszą samoocenę wpływa opinia ludzi (jak mi teraż TŻ codziennie od 5 lat powtarza, że jestem najpiękniejsza, to dalej mówię, że jest ślepy, ale promienieję) oraz właśnie te cholerne zdjęcia - jak sie nad tym teraz zastanawiam, to właśnie przez nie miałam o sobie takie samo zdanie jak Ty. Potrzeba albo dobrego fotografa, najlepiej zakochanego w nas , który wydobędzie to, co najpiękniejsze, albo treningu - jeżeli masz cyfrówkę to sama albo z jakąś zaufaną przyjaciółką, ćwicz różne miny. Zobaczysz wtedy jak się do zdjęc ustawiać. Ja mam na ogół zamknięte oczy i otwartą buzię, bo gadam. A tu najlepiej lekki wytrzesz, nieznacznie wyciągnięta szyja i tzw. "clinton" (za co dziękuję pewnej Basi), czyli wyszczerzone w uśmiechu zęby - w rzeczywistości wygląda to idiotycznie, ale nie na zdjęciach - po prostu fałszują rzeczywistość i trzeba znać triki, by fałszowały ją zgodnie z naszym życzeniem. Oj, może jaki fotograf by je tu gdzieś zdradził
PaniKota jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-20, 12:17   #39
Joey
Zakorzenienie

Przeglądałam właśnie fotki, które dostałam dzis od koleżanki, a wczesniej ich nie widziałam. Trochę mnie to przygnębiło, ale ten wątek świetnie stawia na nogi w tej kwestii

Wiecie co zauważyłam? Zrobilam takie małe ćwiczenie. Na tych zdjęciach jest wiele osób, ktore uważam za ładne, atrakcyjne. Wyobraziłam sobie, że jestem nimi i oglądam te zdjęcia z ich perspektywy.

I wiecie co? Zaczęłam podświadomie wyszukiwać wady, defekty urody! Zaczęłam widzieć te osoby w jakimś krzywym zwierciadle! Zaczęłam rozumiec jak to jest być nimi i mieć kompleksy i narzekać, bo wczuwając się w ich sytuację sama zaczęłam się martwić tym jak to zdjecie brzydko wyszlo, ze dana osoba wyglada jak potwór itp...!!! Jestem zaskoczona! Dlaczego tak się dzieje?? Czy może to wszystko bierze się z tego, ze za bardzo utożsamiamy się z własnym ciałem. Może ja gdybym spojrzała na siebie oczami innych zaakceptowałabym swoj wygląd.
Joey jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-20, 12:39   #40
PaniKota
Raczkowanie

ja się uczę na wizażu wyszukiwania dobrych stron (podejście, czyli psychika) i ich uwypuklania (czyli technika).
Właśnie przeglądam wątek o Liv Tyler:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=50448 - porównaj Neitko zdjęcia wystylizowane, gdzie wybrana jest najlepsza mina i to jeszcze poprawiona komputerowo, zdjęcia z tzw "wyjść", gdzie ona wie jak się ustawić i zdjęcia, do których nie pozuje, a pewnie nawet nie wie, że jest fotografowana. No mogłaby mieć komlepksy widząc niektóre, a że nadal jest piękna, to zasługa tego, że się tak czuje i tego, że my automatycznie kategoryzujemy ją jako "piękną Liv".

Edytowane przez PaniKota
Czas edycji: 2005-06-20 o 16:24 Powód: adres był nieklikalny:)
PaniKota jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-20, 12:50   #41
Nierika
Zadomowienie

Neitko, przeciez sie widzisz codziennie przed lustrem i jest ok, a to najwazniejsze. Nie wszyscy sa fotogeniczni, i niefotogeniczny nie oznacza brzydki. Sa ludzie, powiedzmy sredniej urody, ktorzy na zdjeciach wychadza bardzo dobrze, a sa bardzo ladni, ktorych obiektyw po prostu nie lubi. Mysle, ze jakbys spotkala sie z jakims bardziej profesjonalnym fotografem, bylabys zadowolona . Oczywiscie nie mowie o platnych sesjach, bo wbrew pozorom nielatwo tam o dobre zdjecia.. Ale mniejsza o to, bo odbiegam od tematu. Ja tez bardzo czesto nie jestem zadowolona ze swoich zdjec, szczegolnie pozowanych. Po prostu sie nie poznaje, bo wydaje mi sie, ze w rzeczywistosci jestem troche ladniejsza. Nie ma co sie przejmowac i tak ludzie poznajac Cie nie widza Twoich zdjec (pomijajac Innternet ). Ja tez wychodze dobrze srednio na jednym na 45 zdjec .
Nierika jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-20, 14:27   #42
vanilla_sky
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Joey
Przeglądałam właśnie fotki, które dostałam dzis od koleżanki, a wczesniej ich nie widziałam. Trochę mnie to przygnębiło, ale ten wątek świetnie stawia na nogi w tej kwestii

Wiecie co zauważyłam? Zrobilam takie małe ćwiczenie. Na tych zdjęciach jest wiele osób, ktore uważam za ładne, atrakcyjne. Wyobraziłam sobie, że jestem nimi i oglądam te zdjęcia z ich perspektywy.

I wiecie co? Zaczęłam podświadomie wyszukiwać wady, defekty urody! Zaczęłam widzieć te osoby w jakimś krzywym zwierciadle! Zaczęłam rozumiec jak to jest być nimi i mieć kompleksy i narzekać, bo wczuwając się w ich sytuację sama zaczęłam się martwić tym jak to zdjecie brzydko wyszlo, ze dana osoba wyglada jak potwór itp...!!! Jestem zaskoczona! Dlaczego tak się dzieje?? Czy może to wszystko bierze się z tego, ze za bardzo utożsamiamy się z własnym ciałem. Może ja gdybym spojrzała na siebie oczami innych zaakceptowałabym swoj wygląd.
swietnie to ujelas, dokladnie o to mi chodzilo!!!
Stary 2005-06-20, 21:17   #43
neitka
Zadomowienie

GG do neitka
Arrow Dot.: co ze sobą zrobić??

Vivienne, no właśnie tak jak zakładałam ten post, to był taki kryzys w pomysłach jak tu jeszcze bardziej o siebie zadbać, a przy okazji potężny dołek odnośnie tego jak wyglądam... Teraz po tylu ciepłych słowach już mi lepiej. Ale tak naprawdę to chyba jestem szczęśliwsza, bo w końcu "coś" z sobą robię. Vanilla-Sky... baaaardzo serdecznie dziękuję Ci za poważne potraktowanie mojego problemu. Właściwie to jakieś pół godzinki gapiłam się w tekst od Ciebie i zastanawiałam się, czemu sama nie pomyślałam, żeby zacząć takimi właśnie małymi kroczkami...:/ zapiszę sobie zaraz po kolei i wypunktuję Twoje rady Może nie będę się ich kurczowo trzymać, ale to dowód dla mnie, że nie ma sytuacji, gdzie kończą się pomysły, zawsze można na coś nowego wpaść... OK, nie poddam się obiecuję.. co do pudernicy, to nie wiem jakiej szukać, czy takiej, której się nie wstydzę, czy takiej, którą uważam za, powiedzmy, osobę, której styl mi się podoba.. Będę szukać : PUDERNICA POTRZEBNA ! (zaczęłam od razu ) A z tymi kolorami to się dopiero wstrzeliłaś... faktycznie - kooocham brązy i ogólnie stonowane barwy.. teraz może poszaleję z pudernicą... Lucja 25---> serio, że im się podobają...? Ja bym się mimo wszystko chciała kiedyś dokopać do pięknych, lekko zarysowanych kości policzkowych....ehhh... :/ Stella1985 uwierz mi, że miny to ja miałam już obcykane.. a tu nadal klapa... Brook wieeeeelki buziak za ciepłe słowa, to mnie naprawdę podbudowuje Ewuska_90 zobacz, gadasz jak ja! To na pewno nie jest prawda... Na włosy są różniste odżywki ułatwiające układanie, na cerę - wizyta u dermatologa lub podkład... Może ja tak piszę, bo teraz dużo miłych słów usłyszałam, ale teraz wydaje mi się, że troszki pracy i może i wyjdzie ze mnie coś ładnego. Przyjmij ten tok myślenia, bo chyba jest prawdziwy. Pozdrawiam PaniKota... ja też czasem słyszę, że jestem ładna. Ja w to nie wierzę... jakoś mam wrażenie, po dziecinnemu troszkę, że słyszę to z sympatii zawsze :/ i że ktoś obcy kto na mnie obiektywnie patrzy by tak nie powiedział... Ale starczy tej argumentjacji bo jeszcze się udzieli... Joey--> postaram się zrobić coś podobnego, tez popatrzę na innych ludzi, oceniając tylko zdjęcie i zapominając jak wyglądają na żywo, może przyniesie mi to tyle dobrego, co i Tobie Nierirka, ale ja nie czułam się źle, bo miałam brzydkie zdjęcia, tylko dlatego, że przekonana byłam, że wyglądam równie strasznie jak na nich... jakoś nie umiem tego dobrze wytłumaczyć...:/

WSZYSTKIE KOCHANE WIZAŻANKI WIEEEELKI

Edytowane przez neitka
Czas edycji: 2005-06-20 o 21:28 Powód: literówki :)
neitka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-20, 22:06   #44
alan
Przyczajenie

GG do alan
Thumbs up Dot.: co ze sobą zrobić??

Jak bym mogl to wziol bym ciebie na kolano i pozadnie dal ci klapsa po tylku Jeny dziewczyno nie kazdy jest fotogieniczny nie kazy musi byc modelem by dobrze wychodzic na zdieciach. Ale i tak mimo tego uwazam ze piekna z ciebie dziewczyna chodz wydaje mi sie ze jeszcze tego nie zauwazylas. Jeszczew raz tobie powtorze glowa do gory moja droga i coz czekam na momet kiedy powiesz jestem piekna i nic pikniejszego odemnie nie ma Calus goracy
alan jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-20, 23:14   #45
Baubo
Rozeznanie

Ja też nie znoszę swoich zdjęć...ale, ale chyba mam wyjaśnienie dla czego tak wielu osobom się to zdarza.
Kojarzę taki eksperyment z psychologii społecznej w którym pokazywano ludziom ich zdjęcia i zdjęcia ich lustrzanego odbicia. Ponieważ na co dzień oglądamy siebie w lustrze to bardziej nam się podobają zdjęcia lustrzanego odbicia (do tej twarzy jesteśmy przyzwyczajeni) a naszym znajomym nasze normalne zdjęcia. Czyli może to z tego wynika, że tyle osób nie lubi patrzeć na siebie na fotografiach? Bo to jest nie to do czego są przyzwyczajeni na co dzień
Jestem trochę śpiąca ale na jutro postaram się poszukać opisu tego eksperymentu.
PS: Moim zdaniem wyglądasz OK .
Baubo jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-21, 15:01   #46
neitka
Zadomowienie

GG do neitka
Arrow Dot.: co ze sobą zrobić??

Baubo--> tak, chyba tez gdzieś czytałam coś podobnego....:/ oby to była prawda
Alan, dziękuję na serio za ciepłe słowa wydrukuję i powieszę nad łóżkiem...
a teraz moja kolejna prośba... miłe Panie (i Panowie również) po jutrze jadę na zakupki, takie typowo letnie, spódniczki, bluzeczki, kostiumy kąpielowe... Czy macie jakies pomysły odnośnie kolorów, dobre rady odnośnie tego, co będzie i jest modne tego lata, no i propozycje dla osób nizutkich...?

PZDR
Stary 2005-06-21, 15:15   #47
Joey
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Baubo
Ja też nie znoszę swoich zdjęć...ale, ale chyba mam wyjaśnienie dla czego tak wielu osobom się to zdarza.
Kojarzę taki eksperyment z psychologii społecznej w którym pokazywano ludziom ich zdjęcia i zdjęcia ich lustrzanego odbicia. Ponieważ na co dzień oglądamy siebie w lustrze to bardziej nam się podobają zdjęcia lustrzanego odbicia (do tej twarzy jesteśmy przyzwyczajeni) a naszym znajomym nasze normalne zdjęcia. Czyli może to z tego wynika, że tyle osób nie lubi patrzeć na siebie na fotografiach? Bo to jest nie to do czego są przyzwyczajeni na co dzień
Jestem trochę śpiąca ale na jutro postaram się poszukać opisu tego eksperymentu.
PS: Moim zdaniem wyglądasz OK .
Musi być w tym jakaś prawda Ja zwykle własnie ogladając zdjecia mysle sobie, że tak naprawdę - zupelnie inaczej wyglądam. A jak np. w H&M są takie lustra ze widzimy swój profil to juz w ogóle wytrzeszczam oczy ze zdumienia.
Tylko to trochę dołujące...bo ja wolę zeby lustro mówiło prawdziwszą prawdę niż zdjęcia, a nie na odwrót. (Bo na zdjęciach wyglądam okropnie, a w lustrze- znośnie).
Stary 2005-06-21, 15:19   #48
Joey
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez neitka
Baubo--> tak, chyba tez gdzieś czytałam coś podobnego....:/ oby to była prawda
Alan, dziękuję na serio za ciepłe słowa wydrukuję i powieszę nad łóżkiem...
a teraz moja kolejna prośba... miłe Panie (i Panowie również) po jutrze jadę na zakupki, takie typowo letnie, spódniczki, bluzeczki, kostiumy kąpielowe... Czy macie jakies pomysły odnośnie kolorów, dobre rady odnośnie tego, co będzie i jest modne tego lata, no i propozycje dla osób nizutkich...?

PZDR
Neitka, przejrzyj te stronki:
http://www.virtuela.de/wady.htm (z lewej strony jest też link do porad dot. stroju kapielowego, dzinsów i małej czarnej)

http://www.xl-pozytywnie.pl/arch/moda.htm - bardzo fajny opis typów sylwetek + porady dla kazdego typu

Pozdrawiam
Stary 2005-06-21, 22:29   #49
Baubo
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Joey
Musi być w tym jakaś prawda Ja zwykle własnie ogladając zdjecia mysle sobie, że tak naprawdę - zupelnie inaczej wyglądam. A jak np. w H&M są takie lustra ze widzimy swój profil to juz w ogóle wytrzeszczam oczy ze zdumienia.
Tylko to trochę dołujące...bo ja wolę zeby lustro mówiło prawdziwszą prawdę niż zdjęcia, a nie na odwrót. (Bo na zdjęciach wyglądam okropnie, a w lustrze- znośnie).
No własnie chodzi o to, że to jest nasz subiektywny odbior prawdy. Bo lubimy to co znamy (tak jak w "Rejsie" ). I nie widzimy, że to jak nas widzą inni też jest fajne
Baubo jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-21, 22:53   #50
Joey
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Baubo
No własnie chodzi o to, że to jest nasz subiektywny odbior prawdy. Bo lubimy to co znamy (tak jak w "Rejsie" ). I nie widzimy, że to jak nas widzą inni też jest fajne
Yhym.. W ogóle to wszystko takie pokręcone - ta kobieca samoocena. Na wizażu co chwila ktoś daje swoje fotki mówiąc, ze jest okropny, brzydki, i tak dalej, a potem okazuje się że to całkiem ładne osóbki
Stary 2005-06-22, 04:13   #51
vanilla_sky
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez neitka
Vanilla-Sky... baaaardzo serdecznie dziękuję Ci za poważne potraktowanie mojego problemu. Właściwie to jakieś pół godzinki gapiłam się w tekst od Ciebie i zastanawiałam się, czemu sama nie pomyślałam, żeby zacząć takimi właśnie małymi kroczkami...:/ zapiszę sobie zaraz po kolei i wypunktuję Twoje rady Może nie będę się ich kurczowo trzymać, ale to dowód dla mnie, że nie ma sytuacji, gdzie kończą się pomysły, zawsze można na coś nowego wpaść... OK, nie poddam się obiecuję.. co do pudernicy, to nie wiem jakiej szukać, czy takiej, której się nie wstydzę, czy takiej, którą uważam za, powiedzmy, osobę, której styl mi się podoba.. Będę szukać : PUDERNICA POTRZEBNA ! (zaczęłam od razu ) A z tymi kolorami to się dopiero wstrzeliłaś... faktycznie - kooocham brązy i ogólnie stonowane barwy.. teraz może poszaleję z pudernicą...
ciesze sie, ze humor ci sie poprawil i nadzieja wrocila, na poczatku to owszem, trzymaj sie kurczowo planu i pomysl wypisania na kartce jest bardzo dobry! z czasem wejdzie ci to wszystko w krew i bedzie naturalne jak mycie zebow a kolezanka pudernica nie musi byc zaraz laska ktora nawet po bulki chodzi odwalona jak stroz na Boze Cialo, ale jakas kolezanka, ktora odroznia puder matujacy od brazujacego czyli taka, ktora sie jako tako na rzeczy zna. wazne jest bardzo, zebys sie z nia czula swobodnie. i nie przestawaj czytac forum, z naciskiem na forum kosmetyczne i pytania do wizazystki, a powoli ta czarna magia wyda ci sie wiedza oczywista
Stary 2005-06-23, 13:49   #52
neitka
Zadomowienie

GG do neitka
Cool Dot.: co ze sobą zrobić??

Byłam dziś na zakupach... i na moje nieszczęście zawędrowałam do MAKALU. Na moje nieszczęście , bo ja uwielbiam ten sklep i miogłabym z niego nosić absolutnie wszystko, co nie znaczy że w moim wieku często się zdarza, że bez mrugnięcia okiem wyciągam 150 zł z portfela i kupuję coś stamtąd... właśnie tak dziś zrobiłam. Ponieważ będę mieć tego lata wesele, to dziś zakupiłam tylko sukienkę i tu: nie krzyczcie, brązowo białą. Ale jest cudna a upatrzoną pudernicę będę próbowac wyciągnąć do galrii gdzieś w momencie przecen Bo dziś strasznie marudziłam, przymierzyłam ciuchów mnóstwo a nic mi się nie podobało ...:/
Stary 2005-06-25, 19:29   #53
M_ileczka
Rozeznanie

jestes bardzo łądna dziewczyna, naprawdę skorzystaj z rad wizażanek i będziesz poprosu wyglądac cudnie
M_ileczka jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości