Kosmetyki dla nastolatki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-08-29, 22:14   #1
Morrell
Przyczajenie

Kosmetyki dla nastolatki

Hej,
Mam pytanie dotyczące skompletowania zestawu kosmetyków.
Mam bardzo jasną, wręcz zielonkawą cerę. Do tego bląd włosy i szaroniebieskie raczej głęboko osadzone ( moja osobista zmora) oczy, przez co nie mogę używać eyelinera, i straaaszne sińce. Ogólnie rzecz biorąc piękna to ja nie jestem , więc potrzebuje naprawdę dobrych rozwiązań, które pomogą mi "ogarnąć twarz". Obecnie mam bardzo okrojony zestaw kosmetyków, w którym króluje M.A.C. (korektor, podkład, puder, zielona kredka do oczu, szary, biały i różowy cień, róż i oczywiście tusz do rzęs). Niestety jak na razie, odpowiedni odcień podkładu znalazłam w M.A.C.-u, ale prawda jest taka, ze nie miałam styczności z praktycznie żadnymi innymi firmami.
Proszę o porady, gdzie mogę znaleźć coś odpowiedniego, jakie firmy mogą być dobre i - co najważniejsze - gdzie mogę znaleźć proponowane kosmetyki. Byłabym również wdzięczna, za Wasze opinie na temat różnych firm.
Z góry dziękuję
Morrell jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-29, 22:23   #2
enn_
Zakorzenienie

Dot.: Kosmetyki dla nastolatki

KWC, wyszukiwarka na forum, Google.
enn_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-29, 22:56   #3
agniecha4791
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Morrell Pokaż wiadomość
Hej,
Mam pytanie dotyczące skompletowania zestawu kosmetyków.
Mam bardzo jasną, wręcz zielonkawą cerę. Do tego bląd włosy i szaroniebieskie raczej głęboko osadzone ( moja osobista zmora) oczy, przez co nie mogę używać eyelinera, i straaaszne sińce. Ogólnie rzecz biorąc piękna to ja nie jestem , więc potrzebuje naprawdę dobrych rozwiązań, które pomogą mi "ogarnąć twarz". Obecnie mam bardzo okrojony zestaw kosmetyków, w którym króluje M.A.C. (korektor, podkład, puder, zielona kredka do oczu, szary, biały i różowy cień, róż i oczywiście tusz do rzęs). Niestety jak na razie, odpowiedni odcień podkładu znalazłam w M.A.C.-u, ale prawda jest taka, ze nie miałam styczności z praktycznie żadnymi innymi firmami.
Proszę o porady, gdzie mogę znaleźć coś odpowiedniego, jakie firmy mogą być dobre i - co najważniejsze - gdzie mogę znaleźć proponowane kosmetyki. Byłabym również wdzięczna, za Wasze opinie na temat różnych firm.
Z góry dziękuję
Polecam wyszukiwarki i testowanie kosmetyków. W dzisejszych czasach wszchobecne są próbki i testery kosmetyków. Żadna z nas nie ma złotego środka, tylko cały czas poszukuje a to idelnego podkładu, kremu , tuszu. To co pasuje innym niekoniecznie musi pasować i Tobie.

---------- Dopisano o 22:56 ---------- Poprzedni post napisano o 22:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Morrell Pokaż wiadomość
Byłabym również wdzięczna, za Wasze opinie na temat różnych firm.
Z góry dziękuję
U góry po prawej stronie jest zakładka Kosmetyki Wszech Czasów tam znajdziesz opinie o większej części kosmetyków dostępnych w sklepach.
Stary 2011-09-01, 18:28   #4
nagiAkt
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
Polecam wyszukiwarki i testowanie kosmetyków. W dzisejszych czasach wszchobecne są próbki i testery kosmetyków. Żadna z nas nie ma złotego środka, tylko cały czas poszukuje a to idelnego podkładu, kremu , tuszu. To co pasuje innym niekoniecznie musi pasować i Tobie.

---------- Dopisano o 22:56 ---------- Poprzedni post napisano o 22:53 ----------

U góry po prawej stronie jest zakładka Kosmetyki Wszech Czasów tam znajdziesz opinie o większej części kosmetyków dostępnych w sklepach.

WIKTORIA

NASZ DZIUBEK
20.08.2014
15:10
nagiAkt jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-03, 23:37   #5
tiniaczek
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Simbollo Pokaż wiadomość
HejQa!! Jeśli macie skórę trądzikową - polecam Wam serię Clarena. Ja tonik i świetny żel do oczyszczania cery kupiłam na www.drobnostkowo.pl są też na allegro ich produkty - wystarczy wpisać drobnostkowo w wyszukiwarce. To nowy sklep, dopiero się rozkręca, ale ja kupiłam tam właśnie żel Clareny oraz doskonały korektor antybakteryjny ZA GROSZE właściwie. Polecam Wam wszystkim! A dodatkowo w paczce dostałam jeszcze kilka próbek kosmetyków, m.in. drożdżową maskę !!super.
Reklama na wizazu jest płatna, nawet taka nieudolna...
tiniaczek jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości