Bliznowiec a chrząstka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-08-30, 16:57   #1
rappam
Przyczajenie

Bliznowiec a chrząstka

Witam wszystkie wizażanki,
Od pewnego czasu nosze się z myślą zrobienia sobie kolczyka w chrząstce (tak ten temat był wiele razy poruszany etc, ale ja mam kilka innych pytań) otóż na oglądałam się zdjęć pt „efekty złego kolczykowania” oczywiście, mnie kłóć będzie siostra, która się tym zajmuje ma kursy etc co prawda rzadko z tego korzysta jednak ufam jej bezgranicznie. Otóż chodzi oto, że mam nieciekawą bliznę po wycięciu ziarniaka w okolicach dekoltu, owa blizna jest lekko zaróżowiona a mam ją już trzy lata na samym początku była wściekle różowa, nie zmniejsza się jedynie jaśnieje jednak rozmiary pozostają takie same, a ziarniak był dość spory to i blizna też jest spora. Pewna pani doktor powiedziała mi „zero kolczyków” jednakże całkiem niedawno z ciekawości przebiłam płatek ucha (tydzień temu) i póki co goi się dobrze. Kolczyki jedynie z Tytanu G23 bo na stal chirurgiczną mam uczulenie. W każdym razie ciekawi mnie czy na chrząstce też mi powstanie blizna skoro na płatku ucha nie ma ? A dodam, że w standardowym miejscu przebicia kolczyki mam od 12 roku życia, fakt z problemami ale są jednak nie ma żadnych blizn ! Dodatkowo jeśli mogłabym prosić mógłby któraś z was podać mi ”przepis” na tą papkę z aspiryny ? Szukałam wszędzie ale znaleźć nie mogę ;(
Pozdrawiam i z góry dziękuję !
rappam jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 18:11   #2
Fisiasia
Rozeznanie

Dot.: Bliznowiec a chrząstka

ja bym na Twoim miejscu zrezygnowala, skoro masz takie problemy... albo skonsultowala to z piercerem ze studia... lepiej sie zna niz Twoja siostra
Fisiasia jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości