Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów Twoje włosy są suche, pozbawione blasku, zniszczone? Tutaj dowiesz się, jak pielęgnować włosy, by były zdrowe i lśniące. Jakich kosmetyków do włosów warto używać?

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2013-10-23, 07:53   #61
Smerfetka22
Raczkowanie

Dot.: Revitax ! Złoty Środek Na Nowe Włoski ?

Hej wreszcie udało mi się w miarę regularnie stosować Revitax. Moja kuracja trwa pond 2 miesiące. Powstrzymałam wypadanie włosów. Początkowo miałam podejrzenie ŁA, ale po badaniach okazało się, że jest to wypadanie telogenowe. Pani Dermatolog skrupulatnie wypytywała czy stosowałam/stosuję jakieś środki na wypadania. Ostatecznie zaleciła kontynuację kuracji Revitaxem.
Obecnie uzywam serum i szamponu. Szamponem myje głowę co drugie mycie,zostawiam go na ok 10 min, spłukuje i nakładam odżywkę. Nie zauwazyłam podrażnienia ani wysuszenia.
Serum stosuję codziennie. Za każdym razem wykonuję masaż szczotką Leną i to tu upatruję połowę sukcesu. Najpierw oklepuję skórę głowy, ok 10 psiknięć Revitax i znowu oklepywanie. Na poczatku jest to dosyć bolesne, ale z czasem skóra się przyzwyczaja.

Oprócz tego w skład mojej kuracji wchodzi:
mydełko Sesa
Radical

Dodam, że wcierki stosuje również przed myciem, np te które chcę już wykończyć, bo gdzieś mi zalegają. Oczywicie aplikacja powiązana z masażem moją Leną.

Ogólnie z wypadaniem walczę ponad półtora roku. W tym czasie włosy przestały odrastać, nie bylo babyhair.
Teraz to wszystko się zmieniło: jak dotykam głowy to czuję takie kłujace igiełki. Widzę zagęszczenie włosów. W pewnym momencie przestałam się przejmować wypadaniem. Teraz w trakcie mycia, rozczesywania po -wypada mi może ze 30 włosków, ale to max.

Rozpisałam się-dziewczyny naprawdę polecam, Revitax to świetny duet. Do tego koniecznie masaż szczotką z włosia dzika, nie musi być akurat Lena.
Mam nadzieję, że pomogłam. Pozdrawiam,

30.09.2013-tran
01.10.2013-Radical
Smerfetka22 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-23, 09:20   #62
Constanca
Raczkowanie

Smerfetko, a zauważyłaś szybszy wzrost włosa?
Stary 2013-10-23, 09:55   #63
Smerfetka22
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Constanca Pokaż wiadomość
Smerfetko, a zauważyłaś szybszy wzrost włosa?
Niestety nie...Wydaje mi się, że u mnie średni przyrost to ok 1,5 do 2 cm miesięcznie. Aktualnie mam 5-6cm odrost, ostatni raz farbowałam wlosy jakoś na początku sierpnia, więc by się zgadzało.

30.09.2013-tran
01.10.2013-Radical
Stary 2014-04-23, 14:00   #64
Lareeth
Przyczajenie

GG do Lareeth

Witam
Natknęłam się na ten szampon w zasadzie przez przypadek. Moje włosy strasznie wypadały, a że z natury mam mało włosów chciałam jakoś temu zapobiec. Przeglądając gazetkę z apteki, natknęłam się właśnie na szampon Revitax, który wtedy był w promocji. Zawsze marzyłam o długich, gęstych i ładnych włosach więc napis "na porost włosow" strasznie mnie zachęcił do kupna.
Stosuję ten szampon już od ponad roku. Efekty zauważyłam po mniej więcej miesiącu stosowania. Włosy rosną szybciej i pojawiają się "baby hair" (nowe włoski). Jestem z niego bardzo zadowolona i będę w dalszym ciągu go używała, lecz niestety nie rozwiązał mojego problemu wypadających włosów.
Stary 2014-04-24, 12:32   #65
amelka37
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Lareeth Pokaż wiadomość
Witam
Natknęłam się na ten szampon w zasadzie przez przypadek. Moje włosy strasznie wypadały, a że z natury mam mało włosów chciałam jakoś temu zapobiec. Przeglądając gazetkę z apteki, natknęłam się właśnie na szampon Revitax, który wtedy był w promocji. Zawsze marzyłam o długich, gęstych i ładnych włosach więc napis "na porost włosow" strasznie mnie zachęcił do kupna.
Stosuję ten szampon już od ponad roku. Efekty zauważyłam po mniej więcej miesiącu stosowania. Włosy rosną szybciej i pojawiają się "baby hair" (nowe włoski). Jestem z niego bardzo zadowolona i będę w dalszym ciągu go używała, lecz niestety nie rozwiązał mojego problemu wypadających włosów.
Chętnie bym się przyjrzała składowi tego revitaxu. Anyone?
amelka37 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-24, 12:47   #66
Smerfetka22
Raczkowanie

A ja odstawiłam wszystko. Myję włosy zwykłym szamponem pokrzywowym, czasami mydłem Aleppo, nie przesadzam z trzymaniem odżywek i masek, odstawiłam suplementy i wiecie co wypada mi bardzo mało włosów, są jakby grubsze, wogóle jestem z nich zadowolona. Jednak do Revitaxu wrócę, ponieważ ma on super działanie przeciwłupieżowe i jest skutezny. Mam też Vischy Dercos i nie wiem co z nim zrobić, ponieważ po nim lecą mi strasznie włosy.

30.09.2013-tran
01.10.2013-Radical
Stary 2014-04-24, 22:47   #67
Lareeth
Przyczajenie

GG do Lareeth

Skład
Aqua, Sodium laureth sulfate, Cocamidopropyl betaine, sodium chloride, disodium cocoyl glutamate, glycerin, piroctane alamine, coffeine, panthenol, niacinamide, menthol, dimethiconepropyl pg-betaine, citric acid, benzyl alcohol, tocopherol, propylene glycol, isopropyl alcohol, phenoxyethanol, polyquaternium-10, potassium sorbate, parfum, limonene, hexyl cinnamal.

Działanie
Odświeżający szampon zapobiegający uwarunkowanemu dziedzicznie lub hormonalnie wypadaniu włosów. Pielęgnuje włosy i jest przy tym łagodny dla skóry głowy. Kofeina wzmacnia osłabione cebulki włosów i jednocześnie stymuluje porost włosów. Dodatkowo szampon zawiera witaminę B3 i pantenol, włosy stają się elastyczne i łatwe do czesania. Ponadto szampon zapobiega tworzeniu się łupieżu.
Stary 2015-02-03, 07:39   #68
madziocha
Zadomowienie

Odświeżam wątek.
Serum revitax stosuję od 2 tygodni (codziennie wcierane w skórę głowy).
Narazie jedynym efektem jest to, że włosy lepiej się układają i są bardziej sypkie i uniesione. Nie mam problemu z wypadaniem, zależy mi na wzmocnieniu włosów i na szybszym wzroście oraz na zagęszczeniu włosów przy skroniach i przy szyi.
Minusem jest to, że 1 butelka starcza mi na tydzień. Zakupiłam kolejne dwie, zobaczymy jakiefekt. Która z Was jeszcze stosuje?
madziocha jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-02, 19:08   #69
donia876
fit-doradztwo :)

Halo halo, jest tu ktoś? Mam pytanie odnośnie tego, czy kolejność ma znaczenie przy działaniu Revitaxu. Czy może być tak: pierwsze mycie zwykłym szamponem, drugie mycie Revitaxem (pozostawiam kilka minut), odżywka? Czy może po revitaxie nie powinno się już stosować odżywki ani maski?
donia876 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-15, 20:06   #70
BiRi
Przyczajenie

Moja mama stosuje ten szampon od dwóch lat, zamiennie z Dove hair repair (granatowa seria). Nie myje włosów codziennie, ale raz jednym, a raz drugim. Po tym czasie jej włosy naprawdę zgęstniały, czuć w dotyku, że jest ich więcej na głowie (sama czasem specjalnie idę ją sobie nieco poczochrać z zazdrości ). Ja stosuję go od ok. 2 miesięcy, zużyłam jedno opakowanie i przyznam, że baby hair troszkę się pojawia Nie wiem, czy przyspiesza porost włosów, bo zaczynam właśnie zapuszczanie od naprawdę krótkiej fryzury. W każdym razie myślę, że cierpliwość to klucz w stosowaniu tego produktu, a w Internecie można go znaleźć nieco taniej, niż w aptekach i sklepach zielarskich
BiRi jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości