Metamorfoza Qby...:-) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2003-06-10, 16:02   #31
admin
Gość

Re: Metamorfoza Qby...:-)

Kamila napisał(a):
> Jeśli chodzi o moje uwagi na temat bluzek i butów to poprostu broniłam kolegi przed pewnymi zarzutami....[img]icons/icon9.gif[/img].

Przeczytalem sobie ten watek na spokojnie i nikt niczego Qbie nie zarzucal, dziewczyny pisaly tylko z jaka grupa osob kojarzy im sie ten styl. Mysle, ze Qba powinien o tym wiedziec, jesli ma zamiar dalej sie tak ubierac [img]icons/icon7.gif[/img]

[img]icons/icon35.gif[/img]
  Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-10, 17:29   #32
palomino
Zakorzenienie

Kamila napisał(a):
> Jeszcze raz bardzo wam dziękuję za tak żywy odzew.

hmm, mi to sie zdaje że Kuba powinien zwrocic sie po porad przed zmianą image - bo teraz to ja troche nie rozumiem jaki cel maja opinie [img]icons/icon12.gif[/img] Kuba w koncu poza zapuszczeniem wlosow chce cos zmieniac czy nie?

>Największy właśnie problem stanowiła kolorystyka i kwestai fryzurki. Qba z tego co widać czuje się dobrze w tzw. stylu klubowym, lekko niedbałym, z pewnością zostanie on ożywiony przez odpowiednie kolorki [img]icons/icon10.gif[/img].

Co do "klimatow" mlodzieżowo-studencko-klubowych to chcialam powiedzieć, że tez studiuje i slowo daje że często po różnych klubach chodze, ale tego typu "styl" a raczej jego brak zupelnie jest mi z oglądu obcy.
Ludzie ubierają sie przeważnie w to w czym jest im dobrze - natomiast ten ubiór ze zdjecia zupelnie Ci nie pasuje.

I jeszcze jedno - mam kolegow podobnych z budowy ciala do Ciebie i żaden nie wygląda tak nieciekawie jak Ty w tym czyms na focie. Nawet nie wiesz jak sama jestem zaskoczona tym ze od ubioru moze tak dużo zależeć.
Ja zastanowilabym sie naprawde nad propozycjami Buni (dla mnie tylko cardigany odpadają - bo nie znosze ich w żadnej postaci [img]icons/icon12.gif[/img] ) i to nie tylko w sensie kolorystyki.

pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img]
i powodzenia w grzebaniu w sklepach [img]icons/icon12.gif[/img]
Stary 2003-06-10, 18:34   #33
Charlotte
Wtajemniczenie

GG do Charlotte

Tak, od ubioru wiele zależy. Można wystylizować się właśnie na 16-latka, ale można też na fajnego mężczyznę. Wszystko zależy od tego, czego się oczekuje. No cóż, jeśli Kuba uparł się na te ciuchy, to trudno, ok. Ważne, że samemu sobie będzie się podobał.
Nie rozumiem jeszcze tylko jednego. W czym ten "styl" przypomina lekką niedbałość??? Dla mnie jest właśnie cholernie sztywny, bardziej na imprezę techno, natomiast lekko, seksownie niedbałe sa propozycję podesłane przez Babcię [img]icons/icon7.gif[/img]
Charlotte jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-10, 18:49   #34
sarenka
Zakorzenienie

dla mnie też jest sztywny... strój "awangardowy" na mężczyźnie typu "inteligentny blondyn" wygląda mało luźno i "odjazdowo". ale kwestia gustu [img]icons/icon7.gif[/img].

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-10, 19:42   #35
sumerolog
Przyczajenie

>
> To jest kolekcja Diora. Moim zdaniem - do totalnego odstrzału, ein Bischen zu schwul... [img]icons/icon12.gif[/img]

Hehehe.... odpowiedziałbym na takie dictum - that`s the way I like it!!!

>
> I tutaj też prośba, żebyś może zobrazował swój wymarzony styl, ponieważ z tego co widzę, to metamorfoza nie ma sensu, bo Ty doskonale wiesz, czego chcesz [img]icons/icon7.gif[/img]
>

Doskonale wiem? No coz, styl - jak napisala Kamila zostal juz wybrany, ale kwestia jest w tym ze co do samego stylu watpliwosci nie mam az tak wielkich, natomiast co do jego "praktycznego wykorzystania" to i owszem.
Chodzi o rzeczy typu - jakie ciuchy najbardziej tu pasuja, jakie ubrania, czy koszule czy koszulki, spodnie waskie, czy moze rozszerzane, czy lepiej bluzy, czy moze kardigany czy fryzurka dluga, czy krotka, jaka stylizacja fryzury, czy do takich rzeczy mozna pozwolic sobie na jakies ekstrawagancje, typu blyszczyk albo cekiny na skroniach, co mi sie zreszta szalenie podoba, jaka kolorystyka, jakie okulary - czy moze te co teraz, czy raczej przestaiwc sie na szkla?
Musze przyznac ze najbardziej podobala mi sie wypowiedz Pani Agnieszki, bo ona najlepiej utrafila w to co chcialem uslyszec, i czego sie chcialem dowiedziec. Wlasnie o rady typu j/w mi chodzi. Stylu juz zmieniac jakos drastycznie nie zamierzam, no moze jesli akurat mi sie cos spodoba, ale na pewno nie bedzie to dres;p
Te zdjecia obrazuja mnie akurat w troche wystudiowanych pozach i wygladzie, no ale powiedzmy ze sie mniej wiecej tak ubieram na co dzien. I chodzi o to zeby doradzic jak to robic zeby wyglkadalo jeszcze lepiej.
Co do stylu - ja sie w nim czuje znakomicie, chociaz rozumiem ze moze sie nie kazdemu podobac (przy okazji - co jest zlego w podobaniu sie 16latkom? Mi osobiscie to pochlebia)) Lepiej 16latkom niz nikomu)) I co jest lzego w wygladaniu na troche mlodszego? Przez dlugi czas moim stylem byl styl alternatywny, i kiedy bylem jeszcze w ogolniaku to chodzilem w rozciagnietych bluzach i niedopasowanych spodniach. Czasy sie zmienily i chce troche powygladac modnie i fajnie, przy okazji czujac sie z tym dobrze, a akurat taki image grzecznego szczuplasa mi pasuje.
Czy mnetamorfoza ma sens? Jestem teraz na etapie wyprobowywania pomyslow i kompletowania nowej garderoby, przymierzania, lazenia po sklepach i wybrzydzania ze fason (czytaj: cena trzysta zlotych za skromny splachetek materialu) nie pasuje)))))))))))) wiec wszystko ma sens. Kazda porada sie liczy i kazda jest cenna , jakkolwiek nie z kazdej skorzystam, chocby z tego wzgledu ze niektore sie wykluczaja a niektore mi nie pasuja, to naturalne. Natomiast kilka pomyslow ktore sie pojawily wykorzystam na pewno. Natomiast za wszystkie dziekuje, i mam nadzieje ze ktos jeszcze cos podrzuci.
A na razie - zdjecie ktore ilustruje styl jaki mialbym na mysli... przynamniej po czesci. Zlosliwiec na szczescie zwolnil mnie niejako z obowiazku dostarczania zdjec z kolekcji wielkich projektantow - bo facet ktorego zaprezentowal to drugi typ, w jakim bym siebie widzial.
No to mniej wiecej taki styl mi bedzie odpowiadal.
Pozdrawiam
Jakub
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg young13a.jpg (23,8 KB, 7 załadowań)
sumerolog jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-10, 20:58   #36
Charlotte
Wtajemniczenie

GG do Charlotte

"...jakies ekstrawagancje, typu blyszczyk albo cekiny na skroniach, co mi sie zreszta szalenie podoba" - ALE U DZIEWCZYN, MAM NADZIEJĘ?!?!? [img]icons/icon10.gif[/img]

"...kiedy bylem jeszcze w ogolniaku to chodzilem w rozciagnietych bluzach i niedopasowanych spodniach" - ALEŻ NIKT CI NIC TAKIEGO NIE PROPONUJE! NIE WIEM JAK INNYM, ALE MI CHODZI O COŚ POŚREDNIEGO MIĘDZY TYM, A TYM CO NOSISZ TERAZ.

"...chodzi o to zeby doradzic jak to robic zeby wygladalo jeszcze lepiej" - TERAZ TO MY PRÓBUJEMY CI DORADZIĆ, ŻEBY TO WYGLĄDAŁO DOBRZE, O "LEPIEJ" POMYŚLIMY POTEM [img]icons/icon7.gif[/img]

JEDNAK NA NIC CHYBA NASZE RADY, BO JAK ZOBACZYŁAM TO ZDJĘCIE, KTÓRE ZAŁĄCZYŁEŚ, TO DOSZŁAM DO WNIOSKU, ŻE NIEWIEM JAK INNI, ALE JA CI NIE POITRAFIĘ JUŻ POMÓC... [img]icons/icon7.gif[/img]

POZDROWIONKA [img]icons/icon7.gif[/img]
Stary 2003-06-10, 21:05   #37
trojka
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 4

Wysyłam kilka fajnych luzackich ciuszków, ach tylko nie daj się wcisnąć w garniturek - taki gość kojarzy się tylko ze świadkiem albo akwizytorem.
Acha, nie sugeruj się kowbojkami.

Nie dotykajcie ich telefonów!
Nie czytajcie komunikatorów, maili.
Nie szukajcie na siłę problemów!
Słodka niewiedza i szacunek to spokój w związku.
trojka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-10, 22:59   #38
Camilla
Zakorzenienie

O Kasiu te ciuchy są extra :ehm:!!!Mój chłopak ubiera sie w podobny sposób, a ta kurtka na końcu...ehhh [img]icons/icon7.gif[/img]skąd wzięłaś te zdjęcia?? Z kogo kolekcji pochodzą?? [img]icons/icon11.gif[/img] [img]icons/icon29.gif[/img]
Pozdrawiam [img]icons/icon40.gif[/img]

jesteśmy razem

Camilla jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-10, 23:31   #39
ish
Przyczajenie

GG do ish

Jeżeli mogę wyrazić swoje zdanie [img]icons/icon12.gif[/img] ,to powiem tylko,że bardzo podoba mi się nowy styl Jakuba..taki ciekawy i bardzo na luzie [img]icons/icon7.gif[/img]
Jeżeli chodzi o spodnie, to właśnie lekko wycierane, sprawiające wrażenie nieco znoszonych, mogą być rozszerzające się lekko ku dołowi lub tez 'odcinane' w kolanach (czy też odszywane) nie umiem się wysłowić..nie wiem jak to się dokładnie nazywa..w kazdym razie ze szwami na kolanach,nie wiem,czy wogóle uruchomiłam czyjąś wyobrażnię takim opisem..[img]icons/icon12.gif[/img] acha,ale w żadnym wypadku..szerokie..[img]icons/icon7.gif[/img]
Teraz coś o górze [img]icons/icon7.gif[/img] więc wydaje mi się,że w tym wypadku dobrze jest zestawiać ze sobą kolory żywe i ciemne [img]icons/icon7.gif[/img] tzn. jeżeli coś ciemnego,to właśnie jakiś żywszy akcent (np.tak jak tutaj czerwona torba) i to mi się tutaj podoba [img]icons/icon7.gif[/img]odważne kolory i kontrasty to jest to.
Wydaje mi się,że dobrze wyglądałoby też bluzki nakładane jedna na drugą (tzn.pod spód z długim rekawem,na wierzch z krótkim) Ale to tylko moja subiestywna opinia [img]icons/icon12.gif[/img]acha..no i to propozycja na chłodniejszą niż lato porę roku [img]icons/icon7.gif[/img]
No i na koniec,bo jak będę za długo gadać,to nikomu nie będzie się chciało czytać [img]icons/icon12.gif[/img]- bardzo podobają mi się butki
Mam uwagę jednak co do fryzury - to rzeczywiście dłuższe włosy to bardz dobry pomysł..roztrzepane (chodzi mi o coś w stylu out-of-bed ..tak to się chyba nazywa )
życzę powodzenia [img]icons/icon36.gif[/img]
ish jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-11, 13:23   #40
Camilla
Zakorzenienie

Dziekuje Kasiu za odpowiedź [img]icons/icon35.gif[/img]

jesteśmy razem

Stary 2003-06-11, 19:23   #41
sumerolog
Przyczajenie

Oooooo.... ciesze sie ze komus sie jednak podoba))
Te ciuchy na linkach, zwlaszcza na international male sa po prostu swietne!!
Ciekawym czy da sie je kupic w Polsce.
No po prostu cos takiego jak bym sobie wymarzyl, zwlaszcza ta niebieska bluza. Kurteczka tez fajniutka.
Musze koniecznie obczaic sklepy w miescie mym rodzimym. Dzieki bardzo!!!! Wloski juz zaczynam zapuszczac, i jeszcze konsturuuje dodatki do ubrania
Stary 2003-06-11, 19:31   #42
sumerolog
Przyczajenie

Karola napisał(a):
> "...jakies ekstrawagancje, typu blyszczyk albo cekiny na skroniach, co mi sie zreszta szalenie podoba" - ALE U DZIEWCZYN, MAM NADZIEJĘ?!?!?

A dlaczego takie rzeczy moga tylko dziewczyny miec? Mowie o sobie - nie wiem czy np. blyszczyk mi pasuje czy nie, albo te cekinki, chociaz na moje oczko skromne to wyglada to calkiem fajnie i oryginalnie.

> JEDNAK NA NIC CHYBA NASZE RADY, BO JAK ZOBACZYŁAM TO ZDJĘCIE, KTÓRE ZAŁĄCZYŁEŚ, TO DOSZŁAM DO WNIOSKU, ŻE NIEWIEM JAK INNI, ALE JA CI NIE POITRAFIĘ JUŻ POMÓC...

Oj.... Jestem zatem skazany na masakre i zly gust?))
Stary 2003-06-11, 20:29   #43
Charlotte
Wtajemniczenie

GG do Charlotte

"Oj.... Jestem zatem skazany na masakre i zly gust?))" - na zły gust to może nie, bo gust to pojęcie względne, ale na pewno nigdy mi się nie spodoba facet poobklejany cekinkami i pomalowany błyszczykiem, w obcisłych spodenkach, damskich bluzeczkach i fajansiarskich butkach. W dodatku chudy facet. Ale to Twoja sprawa i Twój wybór, a na pewno znajdzie się jakaś dziewczyna której się spodobasz i będziecie żyli długo i szczęśliwie http://www.wizaz.pl/w-agora/images/icons/icon12.gif
Stary 2003-06-11, 20:55   #44
ish
Przyczajenie

GG do ish

<FONT size=1>No cóż - jednym podobają się 'obcisłe spodenki' , innym gatki z krokiem poniżej kolan i nogawkami mającymi za zadanie szorowanie powierzchni płaskich [img]images/icons/icon12.gif[/img]
Jednym styl wymagający trochę wyobrażni i inwencji twórczej,a możerównież odrobinyodwagi, a inni prefruja taki, przy którym nie trzeba sie zbytnio wysilać [img]images/icons/icon7.gif[/img]</FONT></P>
ish jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-11, 21:13   #45
sumerolog
Przyczajenie

Karola napisał(a):
&gt; &lt;EM&gt;"Oj.... Jestem zatem skazany na masakre i zly gust?))"&lt;/EM&gt; - na zły gust to może nie, bo gust to pojęcie względne, ale na pewno nigdy mi się nie spodoba facet poobklejany cekinkami i pomalowany błyszczykiem, w obcisłych spodenkach, damskich bluzeczkach i fajansiarskich butkach. W dodatku chudy facet. Ale to Twoja sprawa i Twój wybór, a na pewno znajdzie się jakaś dziewczyna której się spodobasz i będziecie żyli długo i szczęśliwie &lt;IMG alt= src="http://www.wizaz.pl/w-agora/images/icons/icon12.gif" align=absMiddle border=0&gt;

Chudy moze i jestem ale wole to niz byc tlusty.
Damskich bluzeczek nie nosze. Fajansiarskie butki - dziwne okreslenie, i nie sadze zeby pasowalo do tych zamszowek ktore mam na tych zdjeciach. I nigdy sie nie "obklejam cekinami" kilka razy sobie tak zaeksperymentowalem, i nakleilem sobie jeden badz dwa nie wiecej. Na litosc boska, w koncu mamy XXI wiek, wiek postmodernizmu i mieszania sie stylow kultur a takze plci. Spojrz woloko siebie - no moze u nas tego jeszcze nie widac, ale w Londynie, Amsterdamie, Berlinie na kazdym kroku spotkasz kazdy mozliwy wariant czlowieka. A mi sie podoba ta roznorodnosc, i ta swoboda, ze kazdy moze sobie pozowlic na jakies eksperymenty, na jakies szalenstwa. Zreszta jak mowi ish - dla mnie to jest po prostu niechodzenie na latwizne, bo do czegos takiego to napraqwde trzeba troche inwencji. A ja przynajmniej staram sie ja z siebie wykrzesac, zreszta po to jestem tutaj - zeby spytac chocby o to czy te moje nowatorskie pomysly maja jakis sens, czy to co wymyslam, to co sobie ukladam dla siebie bedzie mi pasowalo, czy mam wymyslic cos innego.
Trudno skoro ty uwazasz ze moje ciuchy "sa fuj" i ze wygladam w nich jak "swieza czternastka" to trudno. Chociaz ja lubie wygladac mlodziej i ciesze sie ze tak ci sie kojarze. Jednakowoz wydaje mi sie ze za bardzo przesadzasz z tym podobaniem sie wszystkim wokolo i tym ze "nie obejrzalabys sie za takim facetem", i robieniem mi tzw. osobistych wycieczek. Kiedy prosilem Kamile o wyslanie tu tych fotek to chodzilo mi o to zeby otrzymac dobra porade o tym co zrobic ze soba tak zeby sie podobac sobie samemu. Zreszta kilka osob mi wlasnie taka porade dalo i z tego jestem bardzo zadowolony i na pewno wezme to pod uwage przy nastepnych wojazach do sklepow. I zrobie to na pewno w zgodzie z wlasnym gustem tak aby czuc sie dobrze w moich ciuchach.
Pozdrawiam serdecznie
Jakub
PS. A tak w ogole to gdzie ja powiedzialem ze chce sie podobac dziewczynom???
Stary 2003-06-11, 21:43   #46
Charlotte
Wtajemniczenie

GG do Charlotte

1. No to przecież napisałam, że jeśli podobasz się w tym sobie sam, to ok, Twoja sprawa.

2. "Spojrz woloko siebie - no moze u nas tego jeszcze nie widac, ale w Londynie, Amsterdamie, Berlinie na kazdym kroku spotkasz kazdy mozliwy wariant czlowieka." - tak, ale dobieram dla siebie to, co MI pasuje, a nie to, w czym innym jest ładnie i korzystnie.

3. "dla mnie to jest po prostu niechodzenie na latwizne, bo do czegos takiego to napraqwde trzeba troche inwencji" - to równie dobrze mógłbyś włożyć zbroję rycerza lub suknię balową, to tez inwencja. Nie jest to dla mnie żadnenargument. Wykazać sie inwencją, to znaczy dla mnie dobrać dla siebie takie ubranie, które jednocześnie jest w miarę modne oraz w którym wygląda się atrakcyjnie i korzystnie, a nie jakiekolwiek modne ciuchy z młodzieżowego sklepu dla człowieka o innej budowie.

4. "Chodzilo mi o to zeby otrzymac dobra porade o tym co zrobic ze soba tak zeby sie podobac sobie samemu" - to chyba Ty wiesz najlepiej! Jak my możemy Ci powiedzieć, co masz zrobić, żeby podobać się samemu sobie!?! Nie wiem jak inni, ale ja w myslach nie czytam. Dlatego napisałam o sobie: co MI się nie podoba w tym Twoim nowym "stylu" i dlaczego.

5. "Na litosc boska, w koncu mamy XXI wiek, wiek postmodernizmu i mieszania sie stylow kultur a takze plci" - to ja chyba jestem jakas inna; ja lubię jak facet jest facetem, a kobieta kobietą.

No cóż, nie dogadamy się, ale nie szkodzi. Cieszę się, że podoba mi się styl ubierania się mojego chłopaka. Nie są to ani szerokie spodnie, ani zbyt wąskie, podobnie z koszulami i bluzkami. Jednak nie uważam, żeby chodził On na łatwiznę; wybiera po prostu to, co jest modne i w czym jest Mu ładnie. Wiele ciuchów Mu sie podoba, ale niestety nie może ich nosić, bo wyglądałby w nich niebardzo korzystnie. Ja zresztą tak samo.
No ale mamy po prostu inny sposób myslenia. Ja uważam, że należy nosić ciuchy, które do Ciebie pasują, Ty natomiast uważasz, że nie ważne, czy ciuch do Ciebie pasuje, czy nie, ważne, że Ci sie ten ciuch podoba. No i dobra.
Stary 2003-06-11, 21:49   #47
Charlotte
Wtajemniczenie

GG do Charlotte

"PS. A tak w ogole to gdzie ja powiedzialem ze chce sie podobac dziewczynom???" - nie powiedziałeś, ja tak sobie pomyślałam. Przynajmniej ja lubie się podobać zarówno sobie, jak imojemu chłopakowi, dlatego mimo tegoże mamy XXI wiek i mieszanie sie płci, jak powiedziałeś, nie założyłabym ciuchów w których wyglądałabym niedobrze, nawet, jeśli same ciuchy byłyby spoko.
Stary 2003-06-12, 12:38   #48
Brawurka
Raczkowanie

Ojoj... jeszcze troche a zupełnie przegapiłabym taka ciekawa dyskuje (zdecydowanie zbyt rzadko wpadam na wizaz ostatnimi czasy).

Ale do dzieła...
Stylu Kuby, ups Qby http://www.wizaz.pl/w-agora/icons/tongue.gif zmieniac nie bede bo sobie chlopak juz wykombinowal co mu sie podoba i chwała mu za to. Znalazł jakis tam styl w ktorym sie dobrze czuje i to jest najwazniejsze.
Szalenie mi sie podoba ze broni swoich racji http://www.wizaz.pl/w-agora/icons/icon7.gif Znam siebie i wiem ze gdybym usłyszała o swoim stylu to co on usłyszal od was to chyba wywalilabym całą szafe. Dobrze z Qba sie nie przejmuje tylko dalej pyta o rady.

Czerwone butki? A co w nich dziwnego? Czesto widuje na ulicy chlopakow w takich butach (mieszkam w Katowicach a nie Berlinie czy innym "centrum swiata") i nawet w jeszcze ciekawszych.
Błyszczyk? Hm, znam chlopaka ktory podkrada go swojej dziewczynie... ja osobiscie nie przepadam ale to nie jest wazne
Cekiny? Brokat? Na impreze jak najbardziej!! Strasznie mi sie podoba taka stylizacja połaczona z klubowymi klimatami. Na codzien... moze juz mniej ale prawda jest taka ze to co jednemu nie pasuje na innym wyglada po prostu bosko. Nie moge wiec stwierdzic czy Qbusiowi akurat to by pasowalo bo go w czyms takim nie widzialam (no chyba ze mi kolega przesle jakies inne foty na maila http://www.wizaz.pl/w-agora/icons/icon7.gif )
Włoski dłuzsze! To na 100%. Jak juz troche zapuscisz (pare cm) to mozesz zaszalec i zafarowac koncowki na jakis inny, kontrastowy kolor - mysle ze powinno pasowac do Ciebie http://www.wizaz.pl/w-agora/icons/icon7.gif

Własciwie to wpadłam nie tyle radzic cos spragnionemu metamorfozy Qbie co po prostu troszke chlopaka podbudowac, zapewnic ze dobrze wybral (nie wazne jak wygladasz, wazne jak sie w tym czujesz. Ja sie moge odszczelic i wygladac jak pani z okladnki "Vogue" a i tak sie kiepsko czuje bez moich ukochanych czarnych spodni i znoszonej, uwielbianej koszulinki http://www.wizaz.pl/w-agora/icons/icon10.gif )
A poza tym chcialam zapewnic ze Qba podoba sie nie tylko 16-latkom (całus dla Lejki i grona wielbicielek) bo ja juz pełnoletnia panna jestem (na wydaniu, hehe) a tez do Qby puszczam oczko http://www.wizaz.pl/w-agora/icons/icon12.gif
Pozdrowienia
Brawurka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-12, 12:38   #49
Brawurka
Raczkowanie

Ojoj... jeszcze troche a zupełnie przegapiłabym taka ciekawa dyskuje (zdecydowanie zbyt rzadko wpadam na wizaz ostatnimi czasy).

Ale do dzieła...
Stylu Kuby, ups Qby http://www.wizaz.pl/w-agora/icons/tongue.gif zmieniac nie bede bo sobie chlopak juz wykombinowal co mu sie podoba i chwała mu za to. Znalazł jakis tam styl w ktorym sie dobrze czuje i to jest najwazniejsze.
Szalenie mi sie podoba ze broni swoich racji http://www.wizaz.pl/w-agora/icons/icon7.gif Znam siebie i wiem ze gdybym usłyszała o swoim stylu to co on usłyszal od was to chyba wywalilabym całą szafe. Dobrze z Qba sie nie przejmuje tylko dalej pyta o rady.

Czerwone butki? A co w nich dziwnego? Czesto widuje na ulicy chlopakow w takich butach (mieszkam w Katowicach a nie Berlinie czy innym "centrum swiata") i nawet w jeszcze ciekawszych.
Błyszczyk? Hm, znam chlopaka ktory podkrada go swojej dziewczynie... ja osobiscie nie przepadam ale to nie jest wazne
Cekiny? Brokat? Na impreze jak najbardziej!! Strasznie mi sie podoba taka stylizacja połaczona z klubowymi klimatami. Na codzien... moze juz mniej ale prawda jest taka ze to co jednemu nie pasuje na innym wyglada po prostu bosko. Nie moge wiec stwierdzic czy Qbusiowi akurat to by pasowalo bo go w czyms takim nie widzialam (no chyba ze mi kolega przesle jakies inne foty na maila http://www.wizaz.pl/w-agora/icons/icon7.gif )
Włoski dłuzsze! To na 100%. Jak juz troche zapuscisz (pare cm) to mozesz zaszalec i zafarowac koncowki na jakis inny, kontrastowy kolor - mysle ze powinno pasowac do Ciebie http://www.wizaz.pl/w-agora/icons/icon7.gif

Własciwie to wpadłam nie tyle radzic cos spragnionemu metamorfozy Qbie co po prostu troszke chlopaka podbudowac, zapewnic ze dobrze wybral (nie wazne jak wygladasz, wazne jak sie w tym czujesz. Ja sie moge odszczelic i wygladac jak pani z okladnki "Vogue" a i tak sie kiepsko czuje bez moich ukochanych czarnych spodni i znoszonej, uwielbianej koszulinki http://www.wizaz.pl/w-agora/icons/icon10.gif )
A poza tym chcialam zapewnic ze Qba podoba sie nie tylko 16-latkom (całus dla Lejki i grona wielbicielek) bo ja juz pełnoletnia panna jestem (na wydaniu, hehe) a tez do Qby puszczam oczko http://www.wizaz.pl/w-agora/icons/icon12.gif
Pozdrowienia
Brawurka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-12, 14:18   #50
Charlotte
Wtajemniczenie

GG do Charlotte

No cóż, po prostu są gusta i guściki i trza sie z tym pogodzić, a nawet sie cieszyć, bo bez tego byłoby nudno. Głupio by też było, gdyby taki np. Qba podobał się wszystkim bez wyjątku i jeszcze sam sobie. Trzeba się też komuś niepodobać http://www.wizaz.pl/w-agora/icons/icon7.gif Nośta co chceta, obsypujta się błyszczykami i cekinkami, nie mój kolega, nie mój znajomy.

Co do jednego natomiast zgadzam się w 100% - pomysł do zapuszczenia włosów i pofarbowania końcówek na inny, kontrastowy kolor (ja bym proponowała srebrny lub bardzo jasny blond, jeśli siedzimy już w tych klimatach).

Pozdrowionka! http://www.wizaz.pl/w-agora/icons/icon7.gif
Stary 2003-06-12, 15:18   #51
Lee
Wtajemniczenie

przeczytałam tą notkę i komentarze do niej juz jakiś spory czas temu. Nie pisałam jednak bo nie wiem czy mam się śmiać czy płakać.Wszystko co tu czytam bcisłe ciuszki, błyszczyki, cekiny, ciuchy wprost z żenujacyg wybiegów czy "buszowanie" po sklepach to dla mnie JEDNO WIELKIE PRZEGIĘCIE. Nie wiem może i jestem staroświecka ale to jest cioterskie! ja w życiu bym nie chciała zeby moj facet wyglądał jak kobieta! Facet to facet! Twoje zachowanie jest STANOWCZO nie męskie. Żebyś mnie nie zgnoił od razu dodam ze gadałam na ten temat z 3 kumplami i bratem i oni mnie poprali, a własciwie nie tyle poparli co parsknęli smiechem. Ja w twoim stylu nie widze zadnego klubingu ani luzactwa. Widze zakompleksionego sztywniaka. I tyle.
ps. sama mam 15 lat wiec nie uogólniajce PROSZE ze Kuba podoba sie młodym dziewczynom.
pozdrawiam
i buźka dla Karoli
Stary 2003-06-12, 15:30   #52
Charlotte
Wtajemniczenie

GG do Charlotte

Lee, przepraszam za uogólnianie, masz rację http://www.wizaz.pl/w-agora/icons/icon7.gif

Nie będę tu pisała w czym sie zgadzam z Twoją opinią, bo musiałabym przepisać słowo w słowo Twoją wypowiedź http://www.wizaz.pl/w-agora/icons/icon7.gif Wyraziłaś dokładnie to, czego ja do końca nie wyraziłam, bo może troszkę mi było szkoda Qby, a może troszkę się bałam, że mnie tu zlinczują http://www.wizaz.pl/w-agora/icons/icon7.gif

I nie martw się, nie jesteś staroświecka, bo jak pisałam, można się ubierać naprawdę modnie, ale "po męskiemu" i naprawdę na luzie (i wcale nie mam na myśli spodni z krokiem w kolanach http://www.wizaz.pl/w-agora/icons/icon10.gif) http://www.wizaz.pl/w-agora/icons/icon7.gif Poza tym to by oznaczało, że większość tu Wizażanek jest staroświecka.

Ale jeśli Qba dobrze się czuje w tych ubraniach, to jest Jego wolny wybów, w końcu żyjemy w XXI wieku, wieku postmodernizmu i mieszania sie stylow kultur a takze plci! http://www.wizaz.pl/w-agora/icons/icon10.gif
Stary 2003-06-12, 15:35   #53
Ula-M
Raczkowanie

Wyślij wiadomość przez ICQ do Ula-M GG do Ula-M

Ehh http://www.wizaz.pl/w-agora/icons/icon7.gif Też się nie odzywałam, bo nie bardzo wiedziałam co doradzić Qbie (to nie mój styl http://www.wizaz.pl/w-agora/icons/icon7.gif ) ale cioterskie? To jest cioterskie? A podobno nie szata zdobi człowieka http://www.wizaz.pl/w-agora/icons/icon10.gif Dla mnie to jest po prostu ciekawe http://www.wizaz.pl/w-agora/icons/icon7.gif Nie podoba mi się wiele stylów ubioru - hiphopowy, dresiarski, discopolowy http://www.wizaz.pl/w-agora/icons/icon7.gif , nie bije mi też szybciej serce na widok takich "odjazdowych" ciuchów, jak Qby, ale on jest przynajmniej oryginalny, a jak widać po postach niektórym to się podoba http://www.wizaz.pl/w-agora/icons/icon7.gif Dla mnie i tak najbardziej ukochanym stylem będzie ten zaprezentowany przed Bunię (Bunia http://www.wizaz.pl/w-agora/icons/1cmok.gif mamy te same gusta http://www.wizaz.pl/w-agora/icons/icon10.gif ) ale nie kazałabym się wszystkim facetom naokoło tak ubierać tak jak nie wszystkie dziewczyny muszą ubierać się w mini i kuse topy, po "to się podoba". No, skończyłam http://www.wizaz.pl/w-agora/icons/icon7.gif To tak dla Qby przede wszystkim bo mnie też strasznie się spodobało, że bronisz swojego stylu, który jest naprawdę ciekawy http://www.wizaz.pl/w-agora/icons/icon7.gif
Pozdrawiam ciepło http://www.wizaz.pl/w-agora/icons/icon7.gif
Ula
Ula-M jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-12, 17:03   #54
Lee
Wtajemniczenie

cioterskie->ciota
Karolu, ja sie nie boje ze mnie zlinczują. Niech to robią. Mam swoje zdania i nie zawaham się go wyrazić. W zupełności Cie rozumiem. Na początku nie pisałam bo sadziłam,że to i tak bez sensu totalnie.Koleś ma już ten swój styl więc co sie poradzi? Ale jak zobaczylam ten błyszczyk to ześwirowałam.
Kubo, jesli chcesz to przeprowadz sie do Amsterdamu. Cale szczescie , ze do Polski nie dotarła ta "super moda" o ktorej piszesz. Mam nadzieje ze nie dotrze, bo idąc ulicą nie chce mowic do faceta prosze pani.
aaa i jeszcze jedno szczerze liczę na to ze w XXI w nie wymienie się płcią z bratem. Oby..bo przeciez to wiek postmodernizmu hm..
Kubo, pozdrawiam
Karolciu
Stary 2003-06-12, 17:07   #55
Charlotte
Wtajemniczenie

GG do Charlotte

Nie no, z tym zlinczowaniem to żartowałam, przecież każdy może mieć swoje zdanie http://www.wizaz.pl/w-agora/icons/icon7.gif
Stary 2003-06-12, 21:32   #56
Camilla
Zakorzenienie

Oczywiście, że każdy może mieć swoje zdanie http://www.wizaz.pl/w-agora/icons/icon7.gif.
Ogółem jestem w lekkim szoku, że metamorfoza mojego kolegi taką dyskusje wywołała http://www.wizaz.pl/w-agora/icons/icon23.gif .
Szkoda, że kiedy ja wysłałam swoje zdjęcia z prośbą o metamorfozę,nie spotkałam się z takim odzewem
http://www.wizaz.pl/w-agora/icons/icon12.gif http://www.wizaz.pl/w-agora/icons/icon10.gif
Pozdrawiam wszystkie wizażanki http://www.wizaz.pl/w-agora/icons/icon40.gif

jesteśmy razem

Stary 2003-06-13, 20:33   #57
sumerolog
Przyczajenie

No coz, widze ze jednak mimo tych zlosliwosci znalazlo sie pare osob co potraktowalo mnie troche powazniej. Dzieki za wszystkie rady i ciesze sie ze przynajmniej czesc osob na forum nie zdecydowala sie na krotkie skwitowanie i etykietke "zakompleksionego sztywniaka". Dzieki Wam wszystkim, za cieple slowa!!
Skrzetnie zakonotowalem sobie wszytskie rady i w przyszly tygodniu zaatakuje sklepy w moim miescie rodzimym
Moze jak juz bede mial wszystko dokladnie ustalone, zakupione i wystylizowane to przysle cos na forum, chociaz jeszcze zastanowie sie nad tym, zwazywszy doswiadczenie...
Pozdrawiam serdecznie zwlaszcza Pania Agnieszke (Bardzo dziekuje za znakomite rady!!), zlosliwca (Ten chlopak od Diora jest naprawde boooooski!!!) Malej Kasi (internationalmale stal sie moja ulubiona strona))), Ish, Uli, Brawurki (dzieki za dobre slowo!!) i Lejki http://www.wizaz.pl/w-agora/icons/icon7.gif
Jakub
Jakub
Stary 2003-06-13, 22:06   #58
Ula-M
Raczkowanie

Wyślij wiadomość przez ICQ do Ula-M GG do Ula-M

sumerolog napisał(a):

> Moze jak juz bede mial wszystko dokladnie ustalone, zakupione i wystylizowane to przysle cos na forum, chociaz jeszcze zastanowie sie nad tym, zwazywszy doswiadczenie...
> Jakub

Wyślij, wyślij koniecznie, daj się wykrzyczeć kobietom http://www.wizaz.pl/w-agora/icons/icon12.gif Żartuję oczywiście, ale ja jestem bardzo ciekawa efektów, po prostu lubię sobie popatrzeć na ciekawych ludzi, a Ty do takich należysz http://www.wizaz.pl/w-agora/icons/icon7.gif A Twój przypadek potwierdza tylko moje obserwacje, że im więcej krzyku i kontrowersji wokół jakiegoś stylu, tym ciekawiej - a w modzie o to chodzi, żeby nie wiało nudą http://www.wizaz.pl/w-agora/icons/icon12.gif
Pozdrawiam http://www.wizaz.pl/w-agora/icons/icon7.gif
Ula
P.S. Ciekawe co byście powiedzieli moi kochani na wygląd niemieckich gotów http://www.wizaz.pl/w-agora/icons/icon12.gif http://www.wizaz.pl/w-agora/icons/icon10.gif
Ula-M jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-13, 22:08   #59
lejka
Zakorzenienie

Wyślij koniecznie! http://www.wizaz.pl/w-agora/icons/icon10.gif
lejka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-03, 09:27   #60
Camilla
Zakorzenienie

Re: Metamorfoza Qby...:-)/oto efekt oceńcie:-)

Witam.
Jakiś czas temu zamieszczałam zdjęcie mojego dobrego kolegi z roku z prośbą o porady.
Troche w ciągu wakacji się zmienił ja go osobiście nie widziałam przez nie ale właśnie przesłał mi swoje zdjęcia.
Oceńcie same czy zmienił się na lepsze.... http://www.wizaz.pl/w-agora/icons/icon7.gif. Bo moim zdaniem tak http://www.wizaz.pl/w-agora/icons/icon10.gif. Może jakieś jeszcze sugestie będzecie miały??
Pozdrawiam was i ściskam serdecznie http://www.wizaz.pl/w-agora/icons/icon40.gif
Kamila

jesteśmy razem

Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości