Minerały z UK Earthnicity - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Wszystko o kosmetykach mineralnych.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2013-10-30, 16:10   #61
Paulcia85
BAN stały

Dot.: Minerały z UK Earthnicity

U mnie sobie radzi aż się zdziwiłam w końcu to taki puder Mam też podkład i zaskakująco kryje niedoskonałości, nawet więcej niż takie podkłady w płynie a myslalam, że jako proszek nie da rady ale jest spoko i mega podoba mi się to, że jak zwykle mam uczucie zatkanych porów tak tutaj takie poczucie lekkości nadal na twarzy, nie wiem jak to nazwać
Paulcia85 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-31, 13:37   #62
K_cieciorka
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Cremonka Pokaż wiadomość
Porównałam obok siebie kilka podkładów -wniosek : tinkerbell 2 z pixie, abyssinian 3 meow i właśnie honey beige to odcienie które są do siebie najbardziej zbliżone kolorystycznie. Ponieważ tinkerbell2 używam w lecie ( w zimie jest ciut za ciemne)a meow abyssinian mieszam 2i 3 to teraz mam dylemat. Wydaje mi się,że odcień korektora Honey byłby idealnym odcieniem podkładu dla mnie .Opakowania są bardzo ładne i praktyczn e przy tym
Ciekawe masz spostrzeżenia, ja mam wrażenie, że 2 pixie są jaśniejsze od 2 meow, a więc tym bardziej od 3 meow. Ups- mój błąd- Abissynian jest jaśniejszy od innych odcieni.
Niemniej obawiam się, że honey i natural buff które chciałam testować będą dla mnie za ciemne. Nic innego mi nie pasuje- jaśniejsze są różowe, a alabaster będzie totalnie za jasny. Hm, tutaj natural light nie wygląda różowo: http://1.bp.blogspot.com/-bAc1Vc2ZhR...ch+swatche.jpg
Z kolei na blogu jessica855 wygląda to inaczej, nie wydają się za ciemne, a jessica ma jaśniejszą karnację od mojej.
K_cieciorka jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-31, 13:59   #63
mulier
Zakorzenienie

GG do mulier

A ja mam jeszcze inne spostrzeżenia
Na codzień używam abyssinian 3, czasami manx.
Honey beige Earthnicity przypomina mi raczej manxa w tonacji 3-3,5 Abyssinian jest beżykiem z żółcią i kropelką oliwki ale bez brzoskwiniowych tonów, które z kolei są obecne w manxie. Na mojej cerze po aplikacji Honey beige Earthnicity wychodzą te brzoskwiniowe tony.
Wydaje mi się, że Honey jest na poziomie (ciemności) 3 - 3,5 z abyssiniana i 3,5 z manxa.

Ciekawe czy ktoś zrozumiał te moje przemyślenia

Edytowane przez mulier
Czas edycji: 2013-10-31 o 14:01
mulier jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-31, 17:49   #64
K_cieciorka
Zadomowienie

mulier czyli i tak żółtki Manx był dla mnie dużo za żółty, trójki dobre w wakacje. Czyli chyba nawet nie ma co testować honey.
Stary 2013-10-31, 19:54   #65
jessica855
Zakorzenienie

ja rozumiem bo mam Honey
na mnie pomarańczowe tony nie wychodzą, ale jest bardzo żółty, troche zbyt żółty...

ciężko dopasować sobie u nich kolor
Stary 2013-10-31, 20:17   #66
mulier
Zakorzenienie

GG do mulier

Cytat:
Napisane przez K_cieciorka Pokaż wiadomość
mulier czyli i tak żółtki Manx był dla mnie dużo za żółty, trójki dobre w wakacje. Czyli chyba nawet nie ma co testować honey.
Cytat:
Napisane przez jessica855 Pokaż wiadomość
ja rozumiem bo mam Honey
na mnie pomarańczowe tony nie wychodzą, ale jest bardzo żółty, troche zbyt żółty...

ciężko dopasować sobie u nich kolor
Dziewczyny, oto moje obserwacje i porównania (może to coś komuś pomoże a testowałam również rozcierając je obok siebie na waciku):

Natural Buff - odpowiednik (moim zdaniem oczywiście ) Siamese/Chartreux na poziomie 3. Naturalny odcień ze sporą dozą brzoskwiniowych tonów (dla mnie niestety chyba za różowy i obecnie za ciemny )
Honey Beige - To taki manx miedzy 3 a nawet 4 (manx 3 na waciku jest jaśniejszy). Moim zdaniem Honey jest mniej żółty niż manx ale jest do niego sporo podobny. Honey ma wiecej brzoskwini niż manx, to wyraźnie widać.
Natural light - dopiero jutro będę go dokładnie testować. Testy wacikowe wykazały jednak spore podobieństwo do Natural buff, tylko oczywiście w jaśniejszej wersji. Obawiam się, że będzie za różowy No nic, zobaczymy.

Na waciku abyssinian 3 wyraźnie odcinał się od pozostałych kolorów Earthnicity. Abyssinian jest bardziej beżowo-żółty, ciutkę oliwkowy. Testowane kolory Earthnicity wpadają albo w róż, albo w żółtą brzoskwinię Wydaje mi się, że dziewczyny, które szukają czystego beżu, jakiejś oliwki, czegoś w stylu abyssinian/korat z Meow ogą miec problem.....
A szkoda, bo minerały bardzo mi się spodobały! Świetnie kryją, pozostawiają satynową buźkę, nie podkreślają porów i długo się trzymają

Natomiast zakochałam się w pudrze utrwalająco-matującym Velvet HD - cudo, no cudo!!! Żaden puder nie robił mi tak dobrze normalnie jestem po nim piękna Zamówiłam sobie dzisiaj pełny wymiar.
A i jeszcze jedno - muszę pochwalić obsługę sklepu, ciągle miewam problemy techniczne z zamówieniami (ale zdarza się, dopiero zaczynają) odpowiadają ekspresowo i są bardzo pomocni

Stary 2013-11-01, 16:24   #67
Anecka
Zakorzenienie

Ja z kolei nie lubie sie z tym pudrem HD, za to Silg Glow to juz poezja

szkoda ze natural light jest taki brzoskwiniowy bo niestety zaden kolor mi nie pasuje z Earthnicity.. a nie bede zamawiac trzech podkladow pelnowymarowych zeby je zmieszac..

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-01, 17:20   #68
mulier
Zakorzenienie

GG do mulier

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Ja z kolei nie lubie sie z tym pudrem HD, za to Silg Glow to juz poezja

szkoda ze natural light jest taki brzoskwiniowy bo niestety zaden kolor mi nie pasuje z Earthnicity.. a nie bede zamawiac trzech podkladow pelnowymarowych zeby je zmieszac..
A możesz coś o nim (silk glow) więcej napisać? Jaki jest, jak go stosujesz? Jeszcze go nie testowałam.

Stary 2013-11-01, 19:13   #69
Anecka
Zakorzenienie

Zajrzyj do mnie na bloga - link w podpisie

Stosuje silk Glow na kosci policzkowe a pod tym daję róż.. jest cudownie czasami troszke daję nad ustami, na srodku

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Stary 2013-11-01, 20:07   #70
mulier
Zakorzenienie

GG do mulier

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Zajrzyj do mnie na bloga - link w podpisie

Stosuje silk Glow na kosci policzkowe a pod tym daję róż.. jest cudownie czasami troszke daję nad ustami, na srodku
ok, już idę

Stary 2013-11-02, 14:38   #71
Isilindil
Jestem groszek... ;)

Drodzy właściciele strony Earthnicity Polska - proszę o skończenie zaśmiecania forum.
Wizażanki - uważajcie na posty poniższych uzytkowników, nie wiadomo co jest prawdą a co nie. Posprzątanie zajmie mi chwilkę.

Użytkowniczki mineralki / Dystrybutor Earthnicity / Mangorantka / Dor_cia / Earthnicity Polska / Paulcia85

Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne

Isilindil jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-02, 16:28   #72
mulier
Zakorzenienie

GG do mulier

Cytat:
Napisane przez Isilindil Pokaż wiadomość
Drodzy właściciele strony Earthnicity Polska - proszę o skończenie zaśmiecania forum.
Wizażanki - uważajcie na posty poniższych uzytkowników, nie wiadomo co jest prawdą a co nie. Posprzątanie zajmie mi chwilkę.

Użytkowniczki mineralki / Dystrybutor Earthnicity / Mangorantka / Dor_cia / Earthnicity Polska / Paulcia85
To i KWC przyatakowali buuuu nieładnie

a dopiero co chwaliłam firmę i obsługę sklepu

Stary 2013-11-02, 18:41   #73
K_cieciorka
Zadomowienie

Sherloki, jak wy to wyłapujecie?
Stary 2013-11-04, 20:09   #74
Bejdi
Raczkowanie

Kolorystycznie Natural Light mnie rozczarował..różowi się Co do krycia to wypada dobrze,jesli chodzi o wyrównanie i ujednolicenie to wręcz celująco.
Stary 2013-11-04, 20:49   #75
mulier
Zakorzenienie

GG do mulier

Cytat:
Napisane przez Bejdi Pokaż wiadomość
Kolorystycznie Natural Light mnie rozczarował..różowi się Co do krycia to wypada dobrze,jesli chodzi o wyrównanie i ujednolicenie to wręcz celująco.
No właśnie..... róż, róż, róż.....
Kurcze, fajne właściwości, trwałość, krycie....tylko te kolory

Mam na nie ochotę, ale musiałabym wziąć honey+alabaster+natural light i mieszać wszystko. Spora inwestycja i zastanawiam się czy warto

Stary 2013-11-04, 21:09   #76
Bejdi
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez mulier Pokaż wiadomość
No właśnie..... róż, róż, róż.....
Kurcze, fajne właściwości, trwałość, krycie....tylko te kolory

Mam na nie ochotę, ale musiałabym wziąć honey+alabaster+natural light i mieszać wszystko. Spora inwestycja i zastanawiam się czy warto
Ja w takie miksy się nie bawie,może zmieszam z jakimś jaśniejszym odcieniem próbki żeby je wykorzystać,bo w pierwotnej wersji się zmarnują,ale z pełnowymiarowych zrezygnuje.

Tak w ogole to chyba zmęczyło mnie poszukiwanie "własnego" koloru a to dopiero początek mineralnej drogi...Zamawiałam meow,everyday,earthnicity i zaczynm się zniechęcać.To chyba nie dla mnie,chyba pójdę do drogerii i kupię coś co będzie dostępne od ręki
Stary 2013-11-05, 18:18   #77
Anecka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Bejdi Pokaż wiadomość
Rozowi? Ja mam rozowe tony na cerze, a natural light jest dal mine zolty/brzoskwiniowy.

Sprobuj Lumiere, oni robia Mixy, wiec nie musisz zamawiac kilku kolorow.. choc warto na poczatek probki wziac. Nie wiem jak teraz ale probki u mnie wystarczaly na miesiac uzytkowania dzien w dzien

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Stary 2013-11-05, 20:07   #78
Bejdi
Raczkowanie

No wiesz...zielony połączony z zółtym daje nam kolor niebieski,ten sam zielony połączony z pomarańczowym na przykład da nam inny odcień
Stary 2013-11-09, 16:06   #79
Cremonka
Raczkowanie

cytat z mulier: Testowane kolory Earthnicity wpadają albo w róż, albo w żółtą brzoskwinię Wydaje mi się, że dziewczyny, które szukają czystego beżu, jakiejś oliwki, czegoś w stylu abyssinian/korat z Meow ogą miec problem.....

Niestety mulier trafiłaś w sedno , kolorystycznie Earthnicity u mnie się nie sprawdza . Jestem z tych beżowo zółtych oliwek

Edytowane przez Cremonka
Czas edycji: 2013-11-09 o 16:08 Powód: wskazanie autora słów:)
Cremonka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-09, 17:03   #80
atena
Raczkowanie

Dot.: Kosmetyki mineralne Earthnicity z UK

Kosmetyki są dostępne w Polsce na www.earthnicity.pl. Zamawiałam próbki podkładów sypkich Natural Light i Porcelain oraz pudru rozświetlającego Silk Glow Light. Wszystko szybko i sprawnie, a produkty rewelacja
atena jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-10, 09:12   #81
Bejdi
Raczkowanie

Dot.: Kosmetyki mineralne Earthnicity z UK

Cytat:
Napisane przez atena Pokaż wiadomość
Kosmetyki są dostępne w Polsce na www.earthnicity.pl. Zamawiałam próbki podkładów sypkich Natural Light i Porcelain oraz pudru rozświetlającego Silk Glow Light. Wszystko szybko i sprawnie, a produkty rewelacja
Ja zamówiłam to samo,musiałam jednak pomieszać te kolorki aby móc uzywać...byłyby dla mnie idealne gdyby nie kolory.Szkoda jakby to nie było polecam aby wypróbować,są naprawdę super!
Stary 2013-11-15, 13:16   #82
mulier
Zakorzenienie

GG do mulier

Odebrałam swój zestaw startowy (Fair):
- jako gratis dorzucili mi próbkę bronzera Sunkissed Shimmer - jak dla mnie jest on za jasny, na mojej skórze pozostawia poświatę złoto-pomarańczową (niestety...pomarańczową, czego nie cierpię w bronzerach ). Jest bardzo mocno błyszczący, ale tu na plus - to nie jest brokat, tylko tafla, silnie błyszcząca złoto-pomarańczowa tafla.

- puder Silk Glow Light - buuuu po zachwytach na blogach nastawiłam się na jakieś cudo a to zwykły puder nabłyszczający. Dobry, bardzo dobry, ale nie powalił mnie na kolana. Mało tego, przez pierwszą godzinę, dwie wyłażą na tafli mikrodrobiny (fakt, delikatne i subtelne, ale jednak są). Po jakichś 2 godzinach znikają (odpadają), ale ja chcę efektu tafli, czystej tafli od zaraz, bez plątającego się brokatu. Ja wiem, że się "czepiam", ale cóż, stałam się wymagająca Ten sam efekt....nie, lepszy efekt uzyskuje pudrem Crystalline Cat Glow Powder Meow, który w sumie wychodzi taniej (o ile dla kogoś to nie problem poczekać na promocje i walczyć z przesyłką z USA) i nie ma kompletnie żadnych drobin - czysta mokra tafla.

- pędzelek - fenomenalny! Malutki, mięciutki, elegancki, ozdabia toaletkę, wygląda na solidne narzędzie pracy.

Co do podkładów - oceniałam je już wyżej i w KWC, gdyby nie kolory to byłby jeden z najlepszych podkładów jakie miałam w rękach.
Wśród wszystkich testowanych z tej firmy produktów przyznaję pierwsze miejsce pudrowi Velvet HD - to jest coś, czego nie znalazłam w innych firmach. Cudo! Nakładam go na całą twarz (tam gdzie nie mam nabłyszczaczy), doskonale trzyma mat, wszystko wygładza, chowa, wyrównuje, KOMPLETNIE go nie widać a do tego - mistrzostwo świata - nabłyszcza satyną. Moim zdaniem jest produktem dający idealny efekt połączenia nabłyszczania i matu, idealne Glow

Edytowane przez mulier
Czas edycji: 2013-11-15 o 13:26
Stary 2013-11-15, 17:06   #83
K_cieciorka
Zadomowienie

mulier, jeśli potrzebujesz rozświetlającej tafli, wyglądającej naturalnie, i nadającej się na co dzień to spróbuj tego:
http://www.costasy.pl/esklep,produkt...y_lolo#tab=115
Próbka w słoiczku 0,5g kosztuje 10,90, a można je kupić stacjonarnie w Galerii Mokotów, bo wysyłka kosztuje 8zł i średnio się to opłaca :P
Nie mogę porównać do Earthnicity, bo ja swoich próbek jeszcze nie zamówiłam.
Stary 2013-11-15, 19:34   #84
mulier
Zakorzenienie

GG do mulier

Cytat:
Napisane przez K_cieciorka Pokaż wiadomość
mulier, jeśli potrzebujesz rozświetlającej tafli, wyglądającej naturalnie, i nadającej się na co dzień to spróbuj tego:
http://www.costasy.pl/esklep,produkt...y_lolo#tab=115
Próbka w słoiczku 0,5g kosztuje 10,90, a można je kupić stacjonarnie w Galerii Mokotów, bo wysyłka kosztuje 8zł i średnio się to opłaca :P
Nie mogę porównać do Earthnicity, bo ja swoich próbek jeszcze nie zamówiłam.
A sprawdzę tego nie znam
LL bardzo cenię i szanuję. Z pudrów LL znam tylko Flawless Silk, ale ten spełnia rolę nie rozświetlacza, ale pudru wykończeniowego - a w tej roli wygrywa Earthnicity HD
Dzięki, będę pamietać

Stary 2013-11-15, 20:33   #85
K_cieciorka
Zadomowienie

Ja się skusiłam właśnie na próbkę, ale pełne opakowanie też kiedyś pewnie kupię. Wersję matującą też przetestuję najpierw w małym opakowaniu. Do GM zupełnie mi nie po drodze więc zaglądam tylko jak idę do stomatologa, czyli np w tym miesiącu
Stary 2013-11-19, 16:56   #86
JeanneInes
Raczkowanie

Z darmowych próbek dostałam natural light i był za ciemny, a dokładnie - za pomarańczowy. Dziś mi doszedł alabaster i porcelain, po sprawdzeniu alabaster ciut za jasny, a porcelain - strzał w dziesiątkę dziwi mnie że alabaster jest najjaśniejszy, bo i tak nie jest tak bardzo jasny, dla mnie może dwa tony za jasny, za to między porcelain a nastepnym, natural light jest już duża różnica i jasności i odcienia, tak jak mówię, natural light ma więcej tonów żółtych, pomarańczowych, a alabaster jest bardziej stonowany i spokojny.
Stary 2013-11-20, 22:11   #87
Anecka
Zakorzenienie

Wlasnie natural light nie ma nic wspolnego z nazwa natural heh dla mnie tez zolty a korektor sand.. pomarancz ze az w oczy bije.. po nazwie spodziewalabym sie neutralnego bezu.. ja niestety nie zamowie juz wiecej bo nie odpowiadaja mi kolory no I efekt na skorze.

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Stary 2014-01-07, 10:05   #88
an78
Przyczajenie

Witajcie dziewczyny, moja opinia odnośnie tych pudrów nie jest wcale taka dobra. Skusiłam się i zakupiłam próbkę testerów: Alabaster, Porcelain, testowałam też Honey Beige ale nie kryją dobrze sporo trzeba nałożyć aby ujednolicić cerę i dlatego na tak krótko wystarczają - jak czytałam opinie. Dla mnie nie są warte tej kaski. Dodam, ze mam ładną cerę i dobrze nawilżoną ale borykam się z naczynkami, staram się zamykać laserem ale i tak trochę je widać. Na chwilę obecną używam podkładu mineralnego matującego Anabell Minerals natural light i jeszcze nie znalazłam lepszego od niego, próbowałam tez Lancolm ale zapychał mi pory.

Edytowane przez an78
Czas edycji: 2014-01-07 o 10:07
an78 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-15, 20:21   #89
jessica855
Zakorzenienie

może kogoś rabat zainteresuje:
-20% kod: ZIMASCGKY
ważny do 28 lutego
Stary 2014-01-21, 15:08   #90
jessica855
Zakorzenienie

cichutko tu coś
wrzucę kilka zdjęć cieni, może komuś się przydadzą
odcienie: Sunshine, Champagne, Turquise
zdj. 1 - w słoiczku
zdj. 2 - swatche
zdj. 3 - makijaż z Champagne
zdj. 4, 5 - makijaż z Sunshine
zdj. 6 - makijaż z Turquise
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg earthnicity cienie champagne turquoise sunshine.jpg (64,3 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg earthnicity cienie do powiek swatches swatche.jpg (44,0 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg champagne earthnicity.jpg (33,3 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg eaarthnicity sunshine.jpg (38,7 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 983r478252.jpg (34,7 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1155.jpg (36,3 KB, 2 załadowań)

Tagi
earthnicity, kosmetyki, mineralne, minerały

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości