Minerały z UK Earthnicity - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Wszystko o kosmetykach mineralnych.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2014-10-18, 07:51   #181
nassy2
Przyczajenie

Dot.: Minerały z UK Earthnicity

dziewczyny używałyście nowych kolorów?
Ja osobiście nie wiem czy zakupić biscuit czy zostać z natural light? Natural light jest ciut za ciemny i czasem w niektórych miejscach wydaje się pomarańczowy. myślicie że biscuit mógłby być lepszy?
nassy2 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-18, 11:01   #182
annajustyna
BAN stały

Cytat:
Napisane przez nassy2 Pokaż wiadomość
dziewczyny używałyście nowych kolorów?
Ja osobiście nie wiem czy zakupić biscuit czy zostać z natural light? Natural light jest ciut za ciemny i czasem w niektórych miejscach wydaje się pomarańczowy. myślicie że biscuit mógłby być lepszy?
ja uzuwam sunrise i korektora do niego , kolor ok ale suche toto i dlatego wracam d koloru 3 i 4 marki Paese bo nie dość ze pasuja to i sa mniej suche a to jest to. Moja cera mieszana lepiej w nich wyglada niz w prawdziwych minerałach ijeszcz swietnie współgraja z filtrem hydrofilnym Pharmacerisa, który tylko lekko tłuści skórę ale po przypudrowaniu ryzowym Paese jest ok. Takze ja mam prawdziwe minerały ale Paese u mnie lepiej sie sprawdza.
annajustyna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-24, 17:48   #183
avciaxt
Raczkowanie

Dziewczyny, mam czego szukać w Earthnicity? Mam odcień skóry żółtawy/lekko brzoskwiniowy, jasny. Zamówiłam próbkę podkładu Sunrise i jest na mnie ciemny i pomarańczowy. Teraz się cieszę, że nie brałam biga w ciemno. Alabaster i Porcelain są raczej chłodne i lekko różowe z tego co widzę, nie?
avciaxt jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-06, 19:12   #184
luamalua
Raczkowanie

Podbijam wątek, gdyż właśnie dotarł do mnie zestaw startowy. Totalnie się na tym nie znam, zatem będzie to opinia laika.
Zamówiłam zestaw Natural Light z pędzlem kabuki i kilka próbek.
Korektor ivory - na razie mam problem z aplikacją. Próbowałam "wytrzepać" coś, ale ciężko szło, a ja chyba potrzebuję dość dużo korektora :/
Podkłady Biscuit i Sunrise - oba ładnie mi się stapiają z karnacją. W razie czego zamówiłam też do wymieszania próbki alabaster i porcealain, bo myślałam, że może być za ciemny. Jest jednak ok.
Na pewno muszę nakładać na dobrze nawilżoną skórę, bez tego czuję napięcie. Krycie całkiem fajne, ładnie wyrównuje drobne niedoskonałości, ale z większymi sobie nie poradził - muszę zatem popracować nad aplikacją korektora.
luamalua jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-23, 20:44   #185
Aysell
Wtajemniczenie

Dziewczyny, jaki kolor będzie dla mnie odpowiedni, jeśli używam Light Sunset Pixie? Kiedyś miałam też Golden Fair Annabelle Minerals, był odrobinę zbyt ciemny. W co celować? Może w Sunrise?

Aysell jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
earthnicity, kosmetyki, mineralne, minerały

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości