Minerały z UK Earthnicity - Strona 7 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Wróć   Forum Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Wszystko o kosmetykach mineralnych.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2014-10-18, 07:51   #181
nassy2
Przyczajenie

Dot.: Minerały z UK Earthnicity

dziewczyny używałyście nowych kolorów?
Ja osobiście nie wiem czy zakupić biscuit czy zostać z natural light? Natural light jest ciut za ciemny i czasem w niektórych miejscach wydaje się pomarańczowy. myślicie że biscuit mógłby być lepszy?
nassy2 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-18, 11:01   #182
annajustyna
BAN stały

Cytat:
Napisane przez nassy2 Pokaż wiadomość
dziewczyny używałyście nowych kolorów?
Ja osobiście nie wiem czy zakupić biscuit czy zostać z natural light? Natural light jest ciut za ciemny i czasem w niektórych miejscach wydaje się pomarańczowy. myślicie że biscuit mógłby być lepszy?
ja uzuwam sunrise i korektora do niego , kolor ok ale suche toto i dlatego wracam d koloru 3 i 4 marki Paese bo nie dość ze pasuja to i sa mniej suche a to jest to. Moja cera mieszana lepiej w nich wyglada niz w prawdziwych minerałach ijeszcz swietnie współgraja z filtrem hydrofilnym Pharmacerisa, który tylko lekko tłuści skórę ale po przypudrowaniu ryzowym Paese jest ok. Takze ja mam prawdziwe minerały ale Paese u mnie lepiej sie sprawdza.
annajustyna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-24, 17:48   #183
avciaxt
Raczkowanie

Dziewczyny, mam czego szukać w Earthnicity? Mam odcień skóry żółtawy/lekko brzoskwiniowy, jasny. Zamówiłam próbkę podkładu Sunrise i jest na mnie ciemny i pomarańczowy. Teraz się cieszę, że nie brałam biga w ciemno. Alabaster i Porcelain są raczej chłodne i lekko różowe z tego co widzę, nie?
avciaxt jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-06, 19:12   #184
luamalua
Raczkowanie

Podbijam wątek, gdyż właśnie dotarł do mnie zestaw startowy. Totalnie się na tym nie znam, zatem będzie to opinia laika.
Zamówiłam zestaw Natural Light z pędzlem kabuki i kilka próbek.
Korektor ivory - na razie mam problem z aplikacją. Próbowałam "wytrzepać" coś, ale ciężko szło, a ja chyba potrzebuję dość dużo korektora :/
Podkłady Biscuit i Sunrise - oba ładnie mi się stapiają z karnacją. W razie czego zamówiłam też do wymieszania próbki alabaster i porcealain, bo myślałam, że może być za ciemny. Jest jednak ok.
Na pewno muszę nakładać na dobrze nawilżoną skórę, bez tego czuję napięcie. Krycie całkiem fajne, ładnie wyrównuje drobne niedoskonałości, ale z większymi sobie nie poradził - muszę zatem popracować nad aplikacją korektora.
luamalua jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-23, 20:44   #185
Aysell
Wtajemniczenie

Dziewczyny, jaki kolor będzie dla mnie odpowiedni, jeśli używam Light Sunset Pixie? Kiedyś miałam też Golden Fair Annabelle Minerals, był odrobinę zbyt ciemny. W co celować? Może w Sunrise?

Aysell jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
earthnicity, kosmetyki, mineralne, minerały

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości