Niesmiala propozycja:) - Strona 61 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Notka

Galeria Makijażu - Moje Makijaże Forum prezentujące galerie makijażu Wizażanek. Zapraszamy do prezentowania tutaj swoich makijaży jak też wymiany doświadczeń i opinii na ich temat.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2006-03-30, 13:27   #1801
agatka-a
Zakorzenienie

Dot.: Niesmiala propozycja:)

Cytat:
Napisane przez cmoksia
asikaa25, agatka-a bardzo chętnie pod warunkiem, że ktoś od Was przygarnie mojego brata taka mała wymiana
mam lepszy pomysł ty mnie zaadoptujesz ale zamieszkamy u mnie, bo tak to by brat musiał sam mieszkać
agatka-a jest offline  
Stary 2006-03-30, 18:45   #1802
cmoksia
Zakorzenienie

GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia

asikaa25 10 :P i jest mocno narwany to poropozycja dla ludzi nadmiernie cierpliwych, ewentualnie dla treserów pasjonatów

rzyrafka ja kiedyśw wrzucałam makijaż z tym cieniem, ale na zdjęciach błękitny wyszedł. A u siebie w rossmanie tylko raz go widzialam (bo tak w ogole to mam go z wymiany )

agatka-a jestem jak najbardziej za byle z dala od tego świra
Stary 2006-03-31, 22:50   #1803
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka

GG do kasienka.b
Talking Dot.: Niesmiala propozycja:)

To sie nazywa imponujace zbiory Chyba pokaze mamie ten watek Bo ciagle mi mowi ze mam zbyt wiele kosmetykow a moje zbiory to nawet nie polow atych najwiekszych z tego watku To sie mama zdziwi
Stary 2006-03-31, 23:49   #1804
rzyrafka
Zakorzenienie

Ja wkleję aktualizację moich zbiorów ok czerwca- obiecałam sobie, że równo za rok od mojego posta z mazidłami
rzyrafka jest offline  
Stary 2006-04-01, 08:29   #1805
agatka-a
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez cmoksia
agatka-a jestem jak najbardziej za byle z dala od tego świra
to na co czekamY? ja mam właśnie okres, że życie singielki mi przeszakdza, wiec chociaż sama nie bede mieszkać
agatka-a jest offline  
Stary 2006-04-02, 20:12   #1806
wścibiuszka
Zadomowienie

No to ja też nieśmiało przedstawie swoje zbiory. Chociaż w porównaniu z waszymi to moje kosmi wyglądają jak absolutne minimum
1)podkłady, kamulaże, rozswietlacze
2)pudry
3)paletki
4)róże i cienie
5)kredki, tusze, pomadki i błyszczyki
6)akcesoria, puszki, pędzle, aplikatory itp.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IM005762.jpg (100,1 KB, 307 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IM005769.jpg (93,1 KB, 295 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IM005775.jpg (84,7 KB, 295 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IM005780.jpg (100,8 KB, 323 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IM005792.jpg (79,8 KB, 256 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IM005796.jpg (102,7 KB, 215 załadowań)

Ciężka praca popłaca...
Rozwijam się jako:

wizażystka

wykładowca wizażu
Lipstick Studio
wścibiuszka jest offline  
Stary 2006-04-02, 21:37   #1807
Moonlight
Wtajemniczenie

Wścibiuszko ale masz piękną paletę, tę po środku takie kolorki żywe i ładne na oku też tak intensywnie wyglądają? co to za paletka?
Stary 2006-04-02, 22:08   #1808
naila
Zakorzenienie

Ładny zbiór. Podziwiam paletki cieni, ta największa to jakiej firmy? Chyba to nie jest Inglot? Bo ta po prawej to freedom Inglota
Napisz mi Wściubiuszko, jaki jest puder Cinecitty?

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline  
Stary 2006-04-02, 22:15   #1809
Etiuda
Raczkowanie

Wścibuszka, co to za sekstet na pierwszym planie wśród podkładów?
Etiuda jest offline  
Stary 2006-04-03, 14:55   #1810
wścibiuszka
Zadomowienie

Paletke już opisywałam na wizażystyce. Kupiłam ją chyba za utargowane 30zł na rynku. Jest to jedna z tych co raz na opakowaniu ma Lancome, Bourjois a u mnie akurat Loreal- na allegro ich pełno. Skusiłam się na nią gdyż zafascynowały mnie własnie jej kolory. Niektóre cienie są porównywalne z RR- z pewnością bardziej nasycone kolorem a niektóre o dziwo są bardzo intensywne i trwałe. Te podobne do RR nakładam czasem na wazeline- i wyglądają wtedy na takie "rozmydlone". Jak za taką cene to jestem z paletki więcej niż zadowolona.
Co do pudru Cinecitta- idealnie matuje, trwały ale jest to rodzaj kosmetyku "ciężkiego". Na codzień stosuje go z lekkim podkładem i nakładam go tylko na niektóre partie twarzy. Przychodząć do domu po kilku godzinach w szkole mordka wygląda nadal tak jak trzeba. Jest niesamowicie wydajny. Mam również podkład z tej serii i tak jak puder- trwale matuje i kryje ale bardzo obciąża cerę- kompletnie nie nadaje się do użytku codziennego- przetestowane na kilku osobach. Zaś na większe wyjścia, lub do zdjęć spisują się idealnie.
Pierwszy plan to paletka kamuflaży Beauty Art. Nie napiszę czy są dorbe czy nie, bo jeśli chodzi o kamluflaże to miałam styczność tylo z tymi i Italian Beauty. Z opisów wnioskuje, że napewno nie są one tak kryjące jak Art Deco czy Kryolan. Ciągle z nimi eksperymentuje. Doceniłam je kiedy pewnego dnia obudziłam sie z ogromnym uczuleniem na twarzy, a za kilka godzin miałam "sesje zdjeciową". Najpierw nałożyłam mieszankę zielonego i czerwonego. Lekko przypudrowałam i nałożyłam następną już "w zwykłym kolorze" mini warstwa wspomnianego pudru Cinecitty i po wysypce i plamach nie było śladu. Prawdziwa "tapeta" ale efekt w postaci ślicznych zdjec był.
Używam ich również jako korektora.

Ciężka praca popłaca...
Rozwijam się jako:

wizażystka

wykładowca wizażu
Lipstick Studio
wścibiuszka jest offline  
Stary 2006-04-03, 18:02   #1811
YenneferD
Zakorzenienie

GG do YenneferD
Minęło niecałe pół roku od czasu, gdy pierwszy raz pokazałam swoje zbiory. I powiem Wam, że dzisiaj, po zrobieniu zdjęć jestem przerażona ile Kobieta może "zyskać" kosmetyków w tak krótkim czasie Pod Waszym wpływem (musiałam to powiedzieć ) stałam się chyba rasową Pudernicą - nie wiem, śmiać się czy płakać A najgorsze jest to, że jeszcze kilka rzeczy bym chciała, taki puder brązujący w kulkach na przykład , obowiązkowo jeszcze jakiś błyszczyk i cień może Dochodzę do wniosku, że chyba oszalałam

To już koniec
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję

Edytowane przez Pomadka
Czas edycji: 2006-10-23 o 19:15 Powód: Post pod postem. Istnieje opcja EDYCJI/MULTICYTOWANIA proszę z nich korzytać.
YenneferD jest offline  
Stary 2006-04-03, 18:19   #1812
Pomadka
Pomadkorator

Wpisy w blogu: 3

Yenn imponujące zbiory.

Napisz mi co to za paletka 4-kolorowa [błyszczyków?] jest koło Inglotowej palety z cieniami. Spodobały mi się kolory
Stary 2006-04-03, 18:43   #1813
YenneferD
Zakorzenienie

GG do YenneferD

Cytat:
Napisane przez Pomadka
Yenn imponujące zbiory.

Napisz mi co to za paletka 4-kolorowa [błyszczyków?] jest koło Inglotowej palety z cieniami. Spodobały mi się kolory
Dziękuję , błyszczyki to Body Shop
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

YenneferD jest offline  
Stary 2006-04-03, 18:56   #1814
sloncee
Wtajemniczenie

GG do sloncee Wyślij wiadomość przez MSN do sloncee Send a message via Skype™ to sloncee

Hej Dziewczyny! Dla mnie to jest niepojęte jak można aż tyle przeróżnych kosmetyków mieć?! I może jeszcze je wszystkie używać? O lol jak ja bym tu wkleiła fotki swoich to za głowę by się można złapać :P Może to Was przerazić ale ja w swojej kosmetyczce mam tylko 2 tusze, kilka różnych cieni do powiek, pare kredek do oczu, puder, którego i tak nie używam 3 błyszczyki no i 3 lakiery do paznokci. Więcej mi nie potrzeba, chociaż zamierzam sobie kupić jakiś podkład albo krem koloryzujący A zresztą szkoda pieniędzy na same malowidła. Pozdrawiam Was Maniaczki kosmetyków

''Dreszcz najsłodszy, że pragnę i razem się boję! ''

L.Staff
sloncee jest offline  
Stary 2006-04-03, 19:21   #1815
agatka-a
Zakorzenienie

YenneferD fakt oszalałas ale i tak ci zazdroszcze niektóre z Twoich cieni wygladają jak nowe, jak nigdy nie uzywane

a co to jest za cień na zdjeciu z cieniami sypkimi, też sypki, jakby jasna oliwka - pierwszy licząc od strony prawej na samym dole
agatka-a jest offline  
Stary 2006-04-03, 20:16   #1816
Moonlight
Wtajemniczenie

Yennefer ta paleta okrągła to jakiej firmy jest? wydaje mi się, że zrobiona w podobnym "klimacie" co moja (Deborah) ale możliwe, że się mylę, bo tej paletki jeszcze nie widziałam
Stary 2006-04-03, 20:20   #1817
sloncee
Wtajemniczenie

GG do sloncee Wyślij wiadomość przez MSN do sloncee Send a message via Skype™ to sloncee
Talking Dot.: Niesmiala propozycja:)

No z drugiej strony to fajnie jest mieć tak dużo kosmetyków Na każdą okazję można by się malować inaczej Jenn ja tesh Ci zazdroszczę takich zbiorów

''Dreszcz najsłodszy, że pragnę i razem się boję! ''

L.Staff
sloncee jest offline  
Stary 2006-04-03, 20:28   #1818
Beekeeper
Zakorzenienie

Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper

Yenn, te sypkie cienie na samym dole to Bell?
Stary 2006-04-03, 20:39   #1819
Pomadka
Pomadkorator

Wpisy w blogu: 3

Cytat:
Napisane przez YenneferD
Dziękuję , błyszczyki to Body Shop
Hm, czyli słaba możliwość kupienia w PL.

Dzięki.
Stary 2006-04-03, 21:13   #1820
YenneferD
Zakorzenienie

GG do YenneferD

Cytat:
Napisane przez agatka-a
YenneferD fakt oszalałas ale i tak ci zazdroszcze niektóre z Twoich cieni wygladają jak nowe, jak nigdy nie uzywane

a co to jest za cień na zdjeciu z cieniami sypkimi, też sypki, jakby jasna oliwka - pierwszy licząc od strony prawej na samym dole
Paletki są "świeże", więc nie zdołałam użyć wszystkich cieni Część moich zbiorów to prezenty Ale i tak myślę, że cud się stanie, jak zdołam wszystkie zużyć

Cień to Bell nr 18

Cytat:
Napisane przez Moonlight
Yennefer ta paleta okrągła to jakiej firmy jest?
To Oriflame Bardzo fajna ta paleta, polecam

Cytat:
Napisane przez Beekeeper
Yenn, te sypkie cienie na samym dole to Bell?
Tak Tyż polecam Te duże sypkie to Bell, małe to APC

YenneferD jest offline  
Stary 2006-04-04, 15:08   #1821
rachela
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez YenneferD
To już koniec
Yen, zazdroszczę - masz tusz Full&Soft
Mimo że nie jestem cienio-maniaczką, bardzo mi się podobają dwa cienie - na samym dole, ten z białym kółeczkiem w środku (brązy) i obok, taki wirowy-trójkolorowy. Jakie to firmy? Czy brązy to maty?
Kończy mi isę mój kochany brąz z trojaczka Avonu i pilnie poszukuję czegoś innego Jeszcze się zastanawiam nad tymi podwójnymi z Oriflame (Choclate Brown? czy coś takiego). Pasują Ci te cienie?

I jeszcze jedno - jak oceniasz pędzelek do podkładu Sephory (o ile mi sie nic we łbie nie pokiełbasiło i to jest to )?

Oscar Wilde
rachela jest offline  
Stary 2006-04-04, 15:18   #1822
asikaa25
Raczkowanie

GG do asikaa25 Send a message via Skype™ to asikaa25

Zbiorki super. Sama sie zastanawiam czy ja mam ich mało, czy jeszcze coś kupić. Ale niedługo będe miala mój ukochany kuferek i wtedy sie okaże, czy wszystko się tam zmieści.
Buziaczki dla maniaczek!!!
Stary 2006-04-04, 15:44   #1823
Moonlight
Wtajemniczenie

osz... wiedziałam że coś zmyśliłam z tym Deborah uwielbiam wszelkie palety, ale z Oriflame nie jestem na czasie

piękne zbiory Yenn pozdrawiam
Stary 2006-04-04, 18:07   #1824
YenneferD
Zakorzenienie

GG do YenneferD

Dzięki, Dziewczyny

Rachela, po kolei Te cienie z białym kółeczkiem w środku to Joko, kółeczko rozświetla, reszta to maty. Aha, według mnie te brązy nie są ciepłe. Cień wirowy to Vollare. Cienie z Oriflame lubię, kolory mają fajne i bardzo dobrze się trzymają na bazie, ten mój brąz z bielą daje bardzo naturalny efekt.

Pędzelek do podkładu Sephory jest bardzo fajny Jestem przyzwyczajona do nakladania podkładu palcami no i dopiero uczę się nim posługiwać... Ale świetnie rozprowadza się nim Dermacol, inne podkłady zresztą też - rozprowadza je cieniutką warstwą, dochodzi we wszystkie zakamarki Ale ja potem i tak zawsze oklepuję twarz palcami

YenneferD jest offline  
Stary 2006-04-04, 20:24   #1825
Etiuda
Raczkowanie

Yennefer, znowu się uczepię Twojego pudru Powiedz coś więcej o błyszczącym, białym proszku
Etiuda jest offline  
Stary 2006-04-04, 21:07   #1826
YenneferD
Zakorzenienie

GG do YenneferD

Cytat:
Napisane przez Etiuda
Yennefer, znowu się uczepię Twojego pudru Powiedz coś więcej o błyszczącym, białym proszku
To odsypka pudru sylwestrowego Oriflame. Rozświetla i ma w sobie srebrne drobinki, taki średni brokat Nie nadaje się za bardzo na dzien, raczej na wieczorną imprezę. Próbowałam go kiedyś stosować jak cień sypki, ale nie nadaje się do tego - nie trzyma się na bazie i osypuje

YenneferD jest offline  
Stary 2006-04-04, 23:07   #1827
Etiuda
Raczkowanie

Eh, szkoda, że to badziew bo mi się podoba
Etiuda jest offline  
Stary 2006-04-04, 23:20   #1828
Olaola
Zadomowienie

Ojej, Yen... ;>
To i ja mam pytanie Głównie zafascynowało mnie foto błyszczyków. Czy możesz napisać mi, co to za cudeńka (firmy i numery) po lewej stronie zdjęcia, kolejno od dołu 3, 4 i 6?
Olaola jest offline  
Stary 2006-04-04, 23:24   #1829
YenneferD
Zakorzenienie

GG do YenneferD

Cytat:
Napisane przez Etiuda
Eh, szkoda, że to badziew bo mi się podoba
Nie nazwałabym tego badziewiem Do oczu się nie nadaje, ale to jest w końcu puder, a nie cień Jako puder spisuje się całkiem nieźle. Całkiem niezłym pudrem rozświetlajacym do ciała jest ten z Avonu (w białym opakowaniu, kształt walca) - daje fajny połysk, nie ma drobinek, cena w promocji była mała (7 pln bodajże za 40g)

Cytat:
Napisane przez Olaola
Ojej, Yen... ;>
To i ja mam pytanie Głównie zafascynowało mnie foto błyszczyków . Czy możesz napisać mi, co to za cudeńka (firmy i numery) po lewej stronie zdjęcia, kolejno od dołu 3, 4 i 6?
Proszę bardzo:

3 - I'm - Image Maker, numeru koloru niet, dostałam w prezencie, więc nie mam pojęcia gdzie go można kupić, pewnie w Niemczech

4 - Water Shine Liquid Diamonds Maybelline, numer 17 Sparkling Rose - nie wiem, czy go gdzieś znajdziesz, bo ten i pierwszy od dołu z lewej są z ostatniej serii zimowej, a ona limitowana była chyba

6 - Glam Shine L'oreal, numer 05 Mercury Crystal

YenneferD jest offline  
Stary 2006-04-05, 08:42   #1830
naila
Zakorzenienie

YenneferD, przepiękny zbiór! Zainteresowałam się cieniami sypkimi Bell - nawet nie wiedizałam, że tak ładnie wyglądają Napisz mi numer tego niebieskawego, obok nr 18 (ostataniego)
Dzięki.

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości