Niesmiala propozycja:) - Strona 67 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Notka

Galeria Makijażu - Moje Makijaże Forum prezentujące galerie makijażu Wizażanek. Zapraszamy do prezentowania tutaj swoich makijaży jak też wymiany doświadczeń i opinii na ich temat.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2006-04-19, 23:34   #1981
Pomadka
Pomadkorator

Wpisy w blogu: 3
Wink Dot.: Niesmiala propozycja:)

Cytat:
Napisane przez raspberry69
Ano warto jest miec kilka cieni,bo maja niesamowita game kolorystyczna i super sie nakladaja,a poza tym lepiej wydac 13 dolcow na MACa niz 5 na Cover Girl ktore sa nienapigmentowane i strasznie sie osypuja
Mam cienie CG i faktycznie są nienapigmentowane, jakby suche, ale ja je lubię, bo są pół perłowe.

Natomiast niedawno widziałam na Allegro pigmenty MAC'a - szt. 2, kolory 2. Oczywiscie jakaś zołza je wylicytowała... Czytaj sprzątnęła mi sprzed nosa, [pewnie to była jakaż wizażanka ], a chciałam tylko jeden kolor kupić, drugi byłby dla niej. Trudno, obejdę się smakiem... i może kiedyś dostanę je z innego źródła.
Stary 2006-04-19, 23:49   #1982
raspberry69
Zakorzenienie

Dot.: Niesmiala propozycja:)

Cytat:
Napisane przez cmoksia
o właśnie, widocznie moje informacje były bez przelicznika 1$=kilka zł, tylko właśnie 1$=1zł, tak jak piszecie to by się wtedy zgadzało.

raspberry, piszesz że to kosmetyki niedrogeryjne, więc gdzie można je dostać? coś słyszałam o super sklepach MACa z wiecznie super wymalowanymi sprzedawczyniami (niektórych makijaże do pracy czasami sobie oglądam ), ale sie zastanawiałam czy tam są tylko kosmetyki MACa czy to coś jak Douglas czy Sephora, gdzie jest ogrom różnych firm?
[znowu nam się off topic robi czy mi się wydaje? ]
A wiec stoiska sa w lepszych department store i tak jakby specjalnych butikach tylko z MAC. W Sephor'a ich niedostaniesz . Panie sprzredajace konkretna marke na ogol zawsze sa ladnie umalowane bo pracuja na prowizji wiec wiadomo ze chce na sobie zaprezentowac kosmetyki zeby naganiac klientow
Stary 2006-04-20, 00:08   #1983
sunapee
Zadomowienie

GG do sunapee

dziewczyny,widze ze MAC urosl do rangi super luksusowej marki To nie prawda,sa to zwykle kosmetyki sredniej klasy.Wiem,ze na MUT laski pieja i co drugi watek jest na temat MACa,ale to pewnie dlatego ze jest tam sporo osob,ktore maja dostep do tej firmy po nizszych cenach wiec w porownaniu z kosmetykami marketowymi wychodzi niezly interes A poza tym,nieoszukujmy sie,ale przy tutejszych zarobkach 13 dolarow na cien to zadne burzujstwo.Jesli chodzi o to co lepsze Inglot czy MAC to moim zdaniem nie da sie porownac bo to wszystko zalezy od np rodzaju powiek w przypadku cieni.Z mojej strony jedyne co moge polecic to wlasnie cienie,blyszczyki i szminki,reszta kosmetykow jest miernej jakosci i na prawde nie rozumiem zachwytow nad nimi.Takze ta MAComania jest ostro przesadzona moim zdaniem,no ale ja raczej nie jestem wierna jednej marce i pewnie dlatego mnie to nie rusza
Stary 2006-04-20, 00:31   #1984
Pomadka
Pomadkorator

Smile Dot.: Niesmiala propozycja:)

NO na MM to same maniaczki, lepiej tu nie zaglądać, bo można się wciągnąć w machine.
Cytat:
Napisane przez sunapee
dziewczyny,widze ze MAC urosl do rangi super luksusowej marki To nie prawda,sa to zwykle kosmetyki sredniej klasy.Wiem,ze na MUT laski pieja i co drugi watek jest na temat MACa,ale to pewnie dlatego ze jest tam sporo osob,ktore maja dostep do tej firmy po nizszych cenach wiec w porownaniu z kosmetykami marketowymi wychodzi niezly interes A poza tym,nieoszukujmy sie,ale przy tutejszych zarobkach 13 dolarow na cien to zadne burzujstwo.Jesli chodzi o to co lepsze Inglot czy MAC to moim zdaniem nie da sie porownac bo to wszystko zalezy od np rodzaju powiek w przypadku cieni.Z mojej strony jedyne co moge polecic to wlasnie cienie,blyszczyki i szminki,reszta kosmetykow jest miernej jakosci i na prawde nie rozumiem zachwytow nad nimi.Takze ta MAComania jest ostro przesadzona moim zdaniem,no ale ja raczej nie jestem wierna jednej marce i pewnie dlatego mnie to nie rusza
Chyba trochę na wyrost traktujesz temat MACowych kosmetyków.
Żaden luksus, a ciekawość spotęgowana tym, że nie można sobie ich kupić i samemu przetestować. I stąd te powtarzające się wątki o MACowych produktach...

POza tym temat [w ogóle (z tego co zauważyłam)] tyczy się głównie pigmentów MAC'a, a rzadziej tuszów, błyszczyków, konturówek...

O ceny zapytałam tylko dlatego, że byłam ciekawa jak się ona plasuje w porównaniu do innych produktów dostępnych na rynku. Ot cała MAComania.
Stary 2006-04-20, 01:00   #1985
sunapee
Zadomowienie

GG do sunapee

Cytat:
Napisane przez Pomadka
Chyba trochę na wyrost traktujesz temat MACowych kosmetyków.
Żaden luksus, a ciekawość spotęgowana tym, że nie można sobie ich kupić i samemu przetestować. I stąd te powtarzające się wątki o MACowych produktach...
nie raz spotkalam sie z opiniami dziewczyn (niekoniecznie na MM) jaka to wielka szkoda,ze MAC jest niedostepny w PL,bo podobno te kosmetyki sa takie super.Moj post mial na celu wyjasnic,ze nie ma czego zalowac,bo MAC to zaden rarytas,ot zwykla,przecietna firma kosmetyczna,ktorej odpowiednik mozna znalezc w PL

Cytat:
Napisane przez Pomadka
POza tym temat [w ogóle (z tego co zauważyłam)] tyczy się głównie pigmentów MAC'a, a rzadziej tuszów, błyszczyków, konturówek...
od kiedy to wszyscy scisle trzymaja sie tematu watku?? Czyli jak rozmowa jest o pigmentach to ja juz nie moge napisac swojej opinii o innych kosmetykach tej samej marki??? A moze jest ktos kto chetnie przeczyta jak jest z innymi kosmetykami a nie tlyko z pigmentami.Jesli Ciebie to nie interesuje,to nie czytaj,a ikona "roll eyes" jest bardzo nie na miejscu....

Cytat:
Napisane przez Pomadka
O ceny zapytałam tylko dlatego, że byłam ciekawa jak się ona plasuje w porównaniu do innych produktów dostępnych na rynku. Ot cała MAComania.
ja nie odpowiadalam bezposrednio na Twoj post,tylko ogolnie.Malo jest opinii na temat MACa na forum i byc moze niektorym dziewczynom moj post pomogl.Trudno mowic o MAComanii na MM,skoro firma jest niedostepna w PL,wyraznie zaznaczylam w poscie ze nie rozumiem zachwytow i MAComani panujacej na MUT a nie MM

dobrej nocy zycze
Stary 2006-04-20, 02:00   #1986
Beekeeper
Zakorzenienie

Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper

sunapee, na pewno nam rozjaśniłaś co nieco, bo ja po przeczytaniu kilku wątków na MUTcie faktycznie stwierdziłam, że te cienie, to muszą być chyba jakieś cuda, zwłaszcza, że zachwycają się nimi dziewczyny z każdej szerokości geograficznej...
A co powiesz np o kosmetykach Bobbiego Browna?
I o co chodzi z pigmentami, czy to są po prostu sypkie cienie czy jeszcze coś innego?!
Stary 2006-04-20, 03:40   #1987
sunapee
Zadomowienie

GG do sunapee

Cytat:
Napisane przez Beekeeper
A co powiesz np o kosmetykach Bobbiego Browna?
I o co chodzi z pigmentami, czy to są po prostu sypkie cienie czy jeszcze coś innego?!
Bee zaraz nam sie oberwie za rozmowy nie na temat
O BB za duzo Ci nie powiem,bo te akurat kosmetyki testowalam tylko na rekach przy okazji bytnosci w centrum handlowym,czasem sobie poogladam i na tym sie konczy.Nigdy mnie nie kusil ich zakup,moze dlatego ze z wygladu przypominaja bardzo MACa,a cenowo juz nie
A MACowe pigmenty to sa dokladnie sypkie cienie.I tu to samo co w przypadku cieni prasowanych,jak szukasz jakiegos koloru to wiadomo ze MAC bedzie go mial W przypadku pigmentow polecam kupno na ebayu tzw.probek.Sa to zazwyczaj ilosci 1/4 lub 1/2 lyzeczki od herbaty.W ten sposob mozna sobie potestowac rozne kolory,bo zakup jednego raczej sie nie oplaca,bo to diablo wydajne
Stary 2006-04-20, 10:49   #1988
tanzanit
Wtajemniczenie

Znowu nie przesadzajcue z ta Macomania na MUT. Tam wszyscy podniecaja sie tylko cieniami a raczej i ch gama (i to jestem w stanie zrozumiec). O reszcie produktow panuja umiarkowane opinie a przed fluidami wrecz ostrzegaja.

U mnie Mac znajduje sie cenowo na nizszej sredniej polce. Zwykle cien w markecie kosztuje 9-12 CHF a MAC 16CHF refil i 18 w pudelku.
tanzanit jest offline  
Stary 2006-04-20, 14:34   #1989
Pomadka
Pomadkorator

Smile Dot.: Niesmiala propozycja:)

Cytat:
Napisane przez sunapee
nie raz spotkalam sie z opiniami dziewczyn (niekoniecznie na MM) jaka to wielka szkoda,ze MAC jest niedostepny w PL,bo podobno te kosmetyki sa takie super.Moj post mial na celu wyjasnic,ze nie ma czego zalowac,bo MAC to zaden rarytas,ot zwykla,przecietna firma kosmetyczna,ktorej odpowiednik mozna znalezc w PL
MOżna sobie wyjaśniać, ale chęć przetestowania na własnej skórze jest spora. Dla nas to w jakimś sensie nowość, bo niedostępne, to tymbardziej kusi, wciąga...
Jak nie zobaczę,to nie uwierzę, tak możnaby to skwitować.

Założe się, że gdyby MAC był w PL, posypały by się uwagi odnośnie
asortymentu.

Cytat:
od kiedy to wszyscy scisle trzymaja sie tematu watku?? Czyli jak rozmowa jest o pigmentach to ja juz nie moge napisac swojej opinii o innych kosmetykach tej samej marki??? A moze jest ktos kto chetnie przeczyta jak jest z innymi kosmetykami a nie tlyko z pigmentami.Jesli Ciebie to nie interesuje,to nie czytaj,a ikona "roll eyes" jest bardzo nie na miejscu....
OMG! A gdzie ja napisałam, że nie wolno pisać w tym wątku o MAC'u? Gdybyś przeczytała mój post dokładnie wiedziałabyś, że piszę w ogóle, a nie o tym konkretnym wątku.

I bądź, proszę cię, troche subtelniejsza w wyrażaniu swoich myśli... jesteśmy na forum, jakby nie patrzeć. Czytam dużo, bo chcę, bo to jeden z moich obowiązków, bo jestem w jakimś stopniu zainteresowana kosmetykami, nie tylko firmy MAC.

Cytat:
ja nie odpowiadalam bezposrednio na Twoj post,tylko ogolnie.Malo jest opinii na temat MACa na forum i byc moze niektorym dziewczynom moj post pomogl.Trudno mowic o MAComanii na MM,skoro firma jest niedostepna w PL,wyraznie zaznaczylam w poscie ze nie rozumiem zachwytow i MAComani panujacej na MUT a nie MM
NO ja odebrałam twój post jako MAComania na MM, zwłaszcza samo zakończenie, ale to nie jest ważne.

Cytat:
dobrej nocy zycze
Dziękuję wyjątkowo dobrze spałam, choć krótko.
Stary 2006-04-20, 19:17   #1990
CzarnyElf
Zakorzenienie

Dziewczyny juz wszytko napisalyJa jeszcze dodam ze jestem rozczarowana pigmentem Mac'a-myslalam ze to bedzie rewelacja a moje sypkie cienie nieznanej firmy D'vintage sa 100 razy lepsze bo sie tak nie osypuja jak ten Mac.
Co do cieni Cover Girl-mam jedna paletke ktora ma super pigment ale nie widze jej nigdzie w sklepach teraz-oczywiscie inne paletki tej firmy sa gorsze ale ja nie narzekamNakladajac na mokro nie jest zle
Polecam tez cienie Milani Dziewczyny na MUT porownuja je do Mac'a tylko one kosztuja jakies $3 za sztuke
Stary 2006-04-20, 19:30   #1991
Pomadka
Pomadkorator

Wink Dot.: Niesmiala propozycja:)

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf
Dziewczyny juz wszytko napisalyJa jeszcze dodam ze jestem rozczarowana pigmentem Mac'a-myslalam ze to bedzie rewelacja a moje sypkie cienie nieznanej firmy D'vintage sa 100 razy lepsze bo sie tak nie osypuja jak ten Mac.
Co do cieni Cover Girl-mam jedna paletke ktora ma super pigment ale nie widze jej nigdzie w sklepach teraz-oczywiscie inne paletki tej firmy sa gorsze ale ja nie narzekamNakladajac na mokro nie jest zle
Polecam tez cienie Milani Dziewczyny na MUT porownuja je do Mac'a tylko one kosztuja jakies $3 za sztuke
I wszystko jasne.

Chwalić naszego Inglota, bo MAC'owi nie dorasta...

Dzięki Elfie.
Stary 2006-04-20, 19:32   #1992
króliczek
Zakorzenienie

ja Inglota nie tyle chwalę, co czczę
co zresztą widać w mojej "kolekcji"
króliczek jest offline  
Stary 2006-04-21, 12:08   #1993
kasiasiar
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 64

Witam wszystkie Wizażnki!
Do tej pory tylko oglądałam i podziwiałam Wasze kolekcje.Jednak nabrałam trochę śmiałości, dorwałam aparat i postanowiłam pokazać moje kosmetyki.Nie jest tego dużo,nie ma szalonych kolorów.Ale jak na moje potrzeby wystarcza.
Może nieługo odważę si ę jeszcze bardziej i zaprezentuję jakiś makijaż???
Na razie tylko podziwiam i stosuję się do rad.
Mam nadzieję ,że wszystko się uda(najbardziej się boję załączania zdjęć)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg szminki calosc.jpg (109,1 KB, 198 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg szminki1.jpg (116,2 KB, 208 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg szminki2.jpg (119,9 KB, 189 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg podkłady.jpg (92,8 KB, 191 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pudry.jpg (106,8 KB, 233 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tusze.jpg (95,1 KB, 158 załadowań)
kasiasiar jest offline  
Stary 2006-04-21, 12:12   #1994
kasiasiar
Zakorzenienie

i ciąg dalszy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg maybelline.jpg (83,2 KB, 122 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cienie calosc.jpg (113,5 KB, 192 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kredki.jpg (111,4 KB, 159 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg lak1.jpg (90,3 KB, 77 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg lak2.jpg (106,7 KB, 66 załadowań)
kasiasiar jest offline  
Stary 2006-04-21, 12:14   #1995
kasiasiar
Zakorzenienie

ciąg dalszy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg lak3.jpg (101,1 KB, 92 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg perf.jpg (103,8 KB, 123 załadowań)
kasiasiar jest offline  
Stary 2006-04-21, 12:24   #1996
konfitura
Wtajemniczenie

Witam fankę pomadek Widzę, że malujesz usta na dość ciemne kolory, co nie zdarza się często, tymbardziej chętnie zobaczyłabym Twój makijaż Nie ma się czego bać Załączanie zdjeć też nie takie straszne, jak widzisz

Jakie masz zdanie nt. podkładu Nivea?

konfitura jest offline  
Stary 2006-04-21, 12:30   #1997
kasiasiar
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez konfitura
Witam fankę pomadek Widzę, że malujesz usta na dość ciemne kolory, co nie zdarza się często, tymbardziej chętnie zobaczyłabym Twój makijaż Nie ma się czego bać Załączanie zdjeć też nie takie straszne, jak widzisz

Jakie masz zdanie nt. podkładu Nivea?
mieszane .Kupowałam go na allegro i jak zobaczyłam kolor to oniemiałam-wydaje się bardzo ciemny jednak po nałożeniu już taki nie jest-także bardzo trudno dobrać kolor.Zawiera puder ryżowy i po nałożeniu skóra jest bardzo aksamitna.Matuje na ok 4-5 godzin.Jest wydajny.Jestem nawet zadowolona z zakupu tego podkłady.
kasiasiar jest offline  
Stary 2006-04-21, 12:33   #1998
konfitura
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez kasiasiar
mieszane .Kupowałam go na allegro i jak zobaczyłam kolor to oniemiałam-wydaje się bardzo ciemny jednak po nałożeniu już taki nie jest-także bardzo trudno dobrać kolor.Zawiera puder ryżowy i po nałożeniu skóra jest bardzo aksamitna.Matuje na ok 4-5 godzin.Jest wydajny.Jestem nawet zadowolona z zakupu tego podkłady.
Dzięki. Jeszcze jedno pytanie: wysusza?

konfitura jest offline  
Stary 2006-04-21, 12:37   #1999
kasiasiar
Zakorzenienie

Raczej nie ale ja jestem maniaczką nawilżania,chodzę na solarium i moja cera ciągle woła o nawilżanie.Bez przerwy wklepuję jakieś kremy i maseczki i może dlatego nie zauważyłam, zeby wysuszał.
kasiasiar jest offline  
Stary 2006-04-21, 12:51   #2000
konfitura
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez kasiasiar
Raczej nie ale ja jestem maniaczką nawilżania,chodzę na solarium i moja cera ciągle woła o nawilżanie.Bez przerwy wklepuję jakieś kremy i maseczki i może dlatego nie zauważyłam, zeby wysuszał.
Ja jestem maniaczką nawilżania z musu, bo moja cera lubi się przesuszać. Ale na lato pewnie zaopatrzę się w jakiś lekki podkład matujący, więc robię wywiad szukając czegoś co nie wysusza.
Pomęczę Cię jeszcze trochę - miałaś może mus Maybelline? Jeśli tak to jak wypada Nivea porównujac do niego?

konfitura jest offline  
Stary 2006-04-21, 12:58   #2001
kasiasiar
Zakorzenienie

tak miałam ale mus jest zdecydowanie lżejszy.Taki typowy na letnie gorące dni.Ale niestety nie zakrywa niedoskonałości (choć latem przy opalonej skórze raczej nie ma ich zbyt wiele) i nie matuje skutecznie.Ja mam cerę tłustą skłonną do przesuszania.szybko zaczyna się świecić więc jak używałam musu to bez przerwy musiałam poprawiać makijaż pudrem.Nivea matuje na dłużej jednak moim zdaniem na upały nie bedzie dobry gdyż jest zdecydowanie cięższy niż maybelline
kasiasiar jest offline  
Stary 2006-04-21, 13:02   #2002
konfitura
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez kasiasiar
tak miałam ale mus jest zdecydowanie lżejszy.Taki typowy na letnie gorące dni.Ale niestety nie zakrywa niedoskonałości (choć latem przy opalonej skórze raczej nie ma ich zbyt wiele) i nie matuje skutecznie.Ja mam cerę tłustą skłonną do przesuszania.szybko zaczyna się świecić więc jak używałam musu to bez przerwy musiałam poprawiać makijaż pudrem.Nivea matuje na dłużej jednak moim zdaniem na upały nie bedzie dobry gdyż jest zdecydowanie cięższy niż maybelline
O, to zdecydowanie odpada. A szkoda, bo byłam zadowolona z "liftingujacego" podkładu Nivea, ale ten z kolei nie nadaje się na lato. Szukam czegoś lekkiego, właściwie nie mam niedoskonałości, ale lubię efekt podkładu Mus byłby ok gdyby nie wysuszał właśnie
Dzięki za wyczerpujace odpowiedzi

konfitura jest offline  
Stary 2006-04-21, 13:18   #2003
kasiasiar
Zakorzenienie

Nie ma za co.
A może podpasowały by Ci kremy koloryzujące Nivea.Są bardzo lekkie.Niestety szukałam ich przed chwilą na stronie Nivea i nie mogę znaleźć.Może już nie są dostępne?Ale miałam kiedyś taki(jakieś 10 lat temu),wtedy mama nie pozwalała mi używać podkładów,więc kupowałam kremy koloryzujące.Pielęgnowały skóre rewelacyjnie i nadawały lekki kolorek.
Może gdzieś jeszcze są dostępne np na allegro?
kasiasiar jest offline  
Stary 2006-04-21, 13:28   #2004
YenneferD
Zakorzenienie

GG do YenneferD

Kasiasiar, dużo ciemnych szminek widzę, chętnie zobaczyłabym Cię w nich I o szminki mam pytanie Co to za szminki - te sześć leżących? Jaka to firma i jakie kolorki (numery)? Jesteś z nich zadowolona? Jaki dają efekt?
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline  
Stary 2006-04-21, 13:35   #2005
konfitura
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez kasiasiar
Nie ma za co.
A może podpasowały by Ci kremy koloryzujące Nivea.Są bardzo lekkie.Niestety szukałam ich przed chwilą na stronie Nivea i nie mogę znaleźć.Może już nie są dostępne?Ale miałam kiedyś taki(jakieś 10 lat temu),wtedy mama nie pozwalała mi używać podkładów,więc kupowałam kremy koloryzujące.Pielęgnowały skóre rewelacyjnie i nadawały lekki kolorek.
Może gdzieś jeszcze są dostępne np na allegro?
Miałam, ale nie polubiłam go - latem ściekał mi z twarzy jak kiepski podkład Natomiast koloryzjący krem Vichy był super, ale to oczywiście nic matującego
Może wymagam zbyt wiele, w końcu od czego jest puder sypki

konfitura jest offline  
Stary 2006-04-21, 13:36   #2006
kasiasiar
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez YenneferD
Kasiasiar, dużo ciemnych szminek widzę, chętnie zobaczyłabym Cię w nich I o szminki mam pytanie Co to za szminki - te sześć leżących? Jaka to firma i jakie kolorki (numery)? Jesteś z nich zadowolona? Jaki dają efekt?
To Moisture Whip Maybelline.Bardzo je lubię,łatwe do nałożenia dość trwałe,pielęgnują usta ,zawierają witaminy i aloes.Na opakowaniu było napisane, że o 75%zwiększają nawilżenie ust.Niektóre z nich mają miętowy zapach i chłodzą usta. A kolorki to od prawej:
daring berry
sheer rose
sheer shel
sheer sand
crazy love
plum crazy
kasiasiar jest offline  
Stary 2006-04-21, 13:40   #2007
YenneferD
Zakorzenienie

GG do YenneferD

Cytat:
Napisane przez kasiasiar
To Moisture Whip Maybelline.Bardzo je lubię,łatwe do nałożenia dość trwałe,pielęgnują usta ,zawierają witaminy i aloes.Na opakowaniu było napisane, że o 75%zwiększają nawilżenie ust.Niektóre z nich mają miętowy zapach i chłodzą usta. A kolorki to od prawej:
daring berry
sheer rose
sheer shel
sheer sand
crazy love
plum crazy
O, dziękuję Popatrzę w drogerii
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline  
Stary 2006-04-21, 13:52   #2008
kasiasiar
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez YenneferD
O, dziękuję Popatrzę w drogerii
Nie ma za co.
Proponuję też zobaczyć na allegro, e-bay itp.Często są tam dostępne już za kilka zł.Nie wiem czy dobrze mi się wydaje ale chyba to jest stara kolekcja i jest powoli wycofywana ze sprzedaży.Ale ja je lubię,mają dużą gamę kolorystyczną.
kasiasiar jest offline  
Stary 2006-04-21, 14:22   #2009
Etiuda
Raczkowanie

Kasiasiar, podziwiam jakie masz krótkie kredki do oczu One Ci się tak łamały, że musiałaś ciągle temperować czy zużyłaś taakie długości? Ja korzystam z jednej od paru miesięcy i ubyły z dwa centymetry zaledwie...

Etiuda jest offline  
Stary 2006-04-21, 15:45   #2010
kasiasiar
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Etiuda
Kasiasiar, podziwiam jakie masz krótkie kredki do oczu One Ci się tak łamały, że musiałaś ciągle temperować czy zużyłaś taakie długości? Ja korzystam z jednej od paru miesięcy i ubyły z dwa centymetry zaledwie...
Nie łamały się, tak je ciągle temperuję.
Bo te kredki to są kredko cienie(tzn z jednej strony kredka-twardsza,a z drugiej cień w kredce-jest on dosyć miękki,łatwo się nakłada ).Ponieważ są te cienie w kredce takie miękkie to często je trzeba temperować.poza tym kupiłam je ponad rok temu i codziennie używam.Te kredko-cienie są firmy Maybelline.
kasiasiar jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości