Niesmiala propozycja:) - Strona 78 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Notka

Galeria Makijażu - Moje Makijaże Forum prezentujące galerie makijażu Wizażanek. Zapraszamy do prezentowania tutaj swoich makijaży jak też wymiany doświadczeń i opinii na ich temat.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2006-05-21, 18:03   #2311
natii4
Zakorzenienie

Dot.: Niesmiala propozycja:)

Cytat:
Napisane przez Anahstasia
Belnatur? Są świetne Jagodowa - bogato nawilżająca, świetnie odpręża skórę. A papaja - i nawilża, i odżywia. Naprawdę jestem z nich zadowolona

Pozdrawiam!
Szkoda,że nie kupiłam,ale pani na targach była okropna Chciałyśmy czekoladowe pooglądać,a ona dla pani, pani i pani ta antytrądzikowa

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline  
Stary 2006-05-21, 20:48   #2312
Dolly
Zakorzenienie

GG do Dolly

w innym wątku juz pisałam o swoim zakupie w Sephorze, ale tutaj dam zdjęcie
Dolly jest offline  
Stary 2006-05-21, 21:26   #2313
Myszołapka
Zakorzenienie

Moje ostatnie nabytki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Clipboard02.jpg (111,6 KB, 382 załadowań)
Stary 2006-05-21, 21:50   #2314
MagJa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Myszołapka
Moje ostatnie nabytki
No, no, no Ktoś tu zrobił napad na drogerię iiii konsultantkę Udane zakupy, jak widzę
MagJa jest offline  
Stary 2006-05-21, 21:54   #2315
Anahstasia
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 19

Cytat:
Napisane przez natii4
Szkoda,że nie kupiłam,ale pani na targach była okropna Chciałyśmy czekoladowe pooglądać,a ona dla pani, pani i pani ta antytrądzikowa
Wiesz, ale to niekoniecznie chodziło o to, że antytrądzikowa, tylko, że dla cery młodej Większość masek ma słabsze lub mocniejsze działanie ujędrniajace, czy przeciwzmarszczkowe. A proponowana wam maska z drzewa herbacianego oczyszcza i reguluje skórę

A czekoladowa, która Cię zainteresowała jest dla Pań powyżej 40 roku życia

Pozdrawiam!
Anahstasia jest offline  
Stary 2006-05-21, 22:04   #2316
suonko
Rozeznanie

Myszołapka też mam tą paletkę z ori byłam z niej zadowolona lecz trwałością mnie te cienie zaskoczyły a konkretnie jej brakiem jak Tobie się trzymaja te cienie? Jak stosuje same cienie to szybko znikają jednak stosując jakiś cień bazowy pod nie trzymają się dość dobrze
suonko jest offline  
Stary 2006-05-21, 22:44   #2317
Rayka
Rozeznanie

Tak jak obiecywałam Króliczkowi dziele się wrażeniami ze sprawowania się sypkich cieni vollare i musze stwierdzić ze są bardzo dobre. Jedyny minusik jest taki że sie troszke osypuja podczas aplikacji ale wg mnie jest to wina za długiego włosia w pędzelku jednak moje odczucia sa jak najbardziej pozytywne i napewno kupie z jesczze jeden słoiczek

To już 9 lat razem

http://www.suwaczek.pl/cache/607ef315c4.png
Rayka jest offline  
Stary 2006-05-21, 22:45   #2318
króliczek
Zakorzenienie

dzięki Rayko
króliczek jest offline  
Stary 2006-05-21, 22:51   #2319
Rayka
Rozeznanie

Nie ma za co

To już 9 lat razem

http://www.suwaczek.pl/cache/607ef315c4.png
Rayka jest offline  
Stary 2006-05-21, 22:58   #2320
Evka
Wtajemniczenie

Cytat:
Wiesz, ale to niekoniecznie chodziło o to, że antytrądzikowa, tylko, że dla cery młodej Większość masek ma słabsze lub mocniejsze działanie ujędrniajace, czy przeciwzmarszczkowe. A proponowana wam maska z drzewa herbacianego oczyszcza i reguluje skórę

Pozdrawiam!
To lepsze wyjaśnienie niż to które ja wysnułam- ze jak zobaczyła moją facjate to tak się przeraziła ze zaleciła nam wszystkim tą do trądzikowej. A nóż by się ode mnie zaraziły i była by im potrzebna?
Co nie zmienia faktu ze pani była niemiła
Evka jest offline  
Stary 2006-05-22, 09:49   #2321
natii4
Zakorzenienie

Cytat:

Pozdrawiam!
Ale od nawilżających też była wara. Poza tym kto powiedział,że te maski były dla mnie Ogólnie pani chciała nam sprzedać tylko antytrądzikowe. Innych nie

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline  
Stary 2006-05-22, 14:01   #2322
Myszołapka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez suonko
Myszołapka też mam tą paletkę z ori byłam z niej zadowolona lecz trwałością mnie te cienie zaskoczyły a konkretnie jej brakiem jak Tobie się trzymaja te cienie? Jak stosuje same cienie to szybko znikają jednak stosując jakiś cień bazowy pod nie trzymają się dość dobrze
Faktycznie niezbyt długo się trzymają i kolory są takie raczej transparentne, najlepiej trzyma się ta jasna zieleń. Z bazą wytrzymują dośc długo. Ogólnie jestem zadowolona, tyle kolorów za taką cenę

Cytat:
Napisane przez MagJa
No, no, no Ktoś tu zrobił napad na drogerię iiii konsultantkę Udane zakupy, jak widzę
Ano zrobił zrobił 5 Diora i Bourjois to Allegro, a Essence to nieoceniony kramik kosmetyczny w Częstochowie Mogłabym tam poł życia spędzić Hmm nawet nie wiedziałam, ze w Polsce jest już kolorówka Essence a tu taka niespodzianka to aż żal było nie kupić
Stary 2006-05-22, 14:48   #2323
Anahstasia
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez natii4
Poza tym kto powiedział,że te maski były dla mnie
Niby tak
Dlatego następnym razem nie pytaj, tylko poczytaj o nich na stronie Belnatur i przy stoisku powiesz: chcę tą, tą i tą A co

Anahstasia jest offline  
Stary 2006-05-22, 15:10   #2324
madziarra
Zakorzenienie

GG do madziarra

Cytat:
Moje ostatnie nabytki
Myszołapko, czy ta 5 DIora to limitowanka o wdzięcznej nazwie Kawaii ? Jeśłi tak to powiedz jak się spisuje i czy kolorki faktycznie są takie ładne na powiece jak w opakowaniu ?
madziarra jest offline  
Stary 2006-05-23, 14:46   #2325
MagJa
Zakorzenienie

Moje najnowsze zdobycze Jeszcze gorące
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg nowe.jpg (39,0 KB, 344 załadowań)
MagJa jest offline  
Stary 2006-05-23, 15:04   #2326
króliczek
Zakorzenienie

piękne nabytki MagJu
króliczek jest offline  
Stary 2006-05-23, 15:13   #2327
smileofangel
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez MagJa
hmmm pieknie pieknie widze ze popularne sie robia te sephorowe letnie cudenka... tak dobre czy tylko szal wakacyjny?
Stary 2006-05-23, 15:22   #2328
Pomadka
Pomadkorator

Wpisy w blogu: 3
Smile

Cytat:
Ano zrobił zrobił 5 Diora i Bourjois to Allegro, a Essence to nieoceniony kramik kosmetyczny w Częstochowie Mogłabym tam poł życia spędzić Hmm nawet nie wiedziałam, ze w Polsce jest już kolorówka Essence a tu taka niespodzianka to aż żal było nie kupić
Myszołapko, a gdzieś TY w Częstochowie wyczaiła kramik Essence? Podziel się informacją.

Cytat:
Napisane przez MagJa
MagJa fajne te zdobycze. Podaj orientacyjne ceny tych kosmetyków.

Edit: Widzę, że Dolly ma podobne [jak nie takie same ] i równie fajne zdobycze.

Edytowane przez Pomadka
Czas edycji: 2006-05-23 o 15:25 Powód: Post pod postem. Istnieje edycja-proszę z niej korzystać!
Pomadka jest offline  
Stary 2006-05-23, 15:41   #2329
MagJa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez króliczek
piękne nabytki MagJu
A dziękuję, też mi się podobają
Cytat:
Napisane przez smileofangel
hmmm pieknie pieknie widze ze popularne sie robia te sephorowe letnie cudenka... tak dobre czy tylko szal wakacyjny?
Ano szał, i to nawet nie wakacyjny, a przedwakacyjny Ale generalnie muszę przyznać, że gdyby mi się te kosmetyki tak nie podobały, to bym nie kupowała. Ale że okazyjna promocja była (w sumie jest nadal) i wspólniczki do szturmu Sephory też, to się nie wahałam ani chwili. Na paletę do brwi i balsam do ust czaiłam się od dawien dawna, a puderek podwójny i błyszczyk pomarańczowy tak mi się spodobały, że mieć musiałam Pędzel do podkładu to już sprawka golabka Namówiła mnie, niedobra
Cytat:
Napisane przez Pomadka
MagJa fajne te zdobycze. Podaj orientacyjne ceny tych kosmetyków.

Edit: Widzę, że Dolly ma podobne [jak nie takie same ] i równie fajne zdobycze.
Nie tylko Dolly ma podobne
Ale ceny już podaję.

Najpierw Sephora:
Puderek podwójny Sun - 29zł
Błyszczyk pomarańczowy Sun - 26zł
Paleta do brwi - 32zł
Balsam do ust z serii profesjonalnej - 13zł
Pędzel do podkładu - 19zł

A teraz reszta:
Szminka Oriflame Visions Lip Love - 6,9zł
Błyszczyk Rival de Loop Swirl Gloss - 7,99zł
Mini tusz Bourjois Effet Reflets Vibrants - z wymianki
MagJa jest offline  
Stary 2006-05-23, 16:55   #2330
Pomadka
Pomadkorator

Dzięki Magja.
Stary 2006-05-23, 16:58   #2331
Moonlight
Wtajemniczenie

ooo widzę błyszczyk Rival de Loop możesz powiedzieć jak się sprawuje? kiedyś sobie go oglądałam w Rossmannie ale jednak zrezygnowałam...
Stary 2006-05-23, 18:30   #2332
Anahstasia
Zakorzenienie

A to moje dzisiejsze nabytki (wszystko made by Sephora :

* 2 pryzmy: i różowe, i brązowe
* 2 bazy: matująca i rozświetlająca/upiększająca
* 2 pędzelki nr 19
* 2 pędzelki nr 14

Pozdrawiam!
Anahstasia jest offline  
Stary 2006-05-23, 18:59   #2333
Myszołapka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez madziarra
Myszołapko, czy ta 5 DIora to limitowanka o wdzięcznej nazwie Kawaii ? Jeśłi tak to powiedz jak się spisuje i czy kolorki faktycznie są takie ładne na powiece jak w opakowaniu ?
Owszem to Kawaii Pod tą wdzięczną nazwą kryją się równie wdzięczne kolorki I wszędobylski brokat, który sypie się wręcz niemiłosiernie Kolorki są cudne, to mój pierwszy kontakt z Diorem, ale z trwałości i kolorów jestem bardzo bardzo zadowolona. Można nimi bawić się w fajne cieniowanie, różu i fioletu używam do robienia kreski i spisuje się znakomicie Gdyby nie ten brokat dałabym bez zmrużenia oka *****. O ile dobrze pamiętam Neuilly ( przepraszam, jeśli przekręcę nicka ) także ma tą paletkę, możesz jej także spytać o wrażenia, ale podejrzewam, ze będą takie same jak moje

Cytat:
Napisane przez Pomadka
Myszołapko, a gdzieś TY w Częstochowie wyczaiła kramik Essence? Podziel się informacją.
Melduję się posłusznie i już się dzielę Kramik owy nie jest tylko z Essence, ale z wszytskimi chyba markami od Golden Rose do Burżuja i Loreala Dla mnie istny raj, bo mam wszytsko w zasięgu wzroku i ręki, gorzej z portfelem Nawet Dermacol tam dorwałam A owym magicznym miejsce jest ta da da dam MARKET NA CZERWONYM To takie sklepki, pod dachem coś jak Promenada, tylko miesci się naprzeciwko tramwajów, jeśli idziesz od strony Aleji to mijasz McDonalda ten dom towarowy zaraz przy nim, CCC i kawałek dalej już masz market. W nim jest takie duże stoisko kosmetyczne, największe ze wszytskich przy głownej alejce, co do cen to się nie wypowiem, bo nie mieszkam w Częstochowie, ale często tam jestem, natomiast widzę tam wiele niedostępnych w mojej dziurze mazideł Z tego co widzę to są tam raczej niskie ceny. W zgłoszeniu widzę, ze za ten potrójny Essence ktoś zapłaci 12, a ja kupiłam go za 9 zł Tam znalazłam sypkie cienie Bell, i jeszcze kilka kosmetyczno - makjiażowych perełek Co do Essence to musieli niedawno dopiero ich sprowadzić, bo kupiłam go jakieś 2 tygodnie temu, i z tego co widzę to maja cały asortyment
Jeśli będziesz miała jeszcze jakieś pytania to służe pomocą
Stary 2006-05-23, 19:22   #2334
suonko
Rozeznanie

kruca papuca Anahstasia piękne te pryzmy zabójcze kolorki
suonko jest offline  
Stary 2006-05-23, 19:29   #2335
Marigold19
Zakorzenienie

Moje dzisiejsze nabytki do kolekcji to szminka Water Shine Diamonds- malinowa czerwień, baza pod makijaż Sephory, błyszczyk powiększający usta, również made by Sephora.

Marigold19 jest offline  
Stary 2006-05-23, 19:50   #2336
Pomadka
Pomadkorator

Cytat:
Melduję się posłusznie i już się dzielę Kramik owy nie jest tylko z Essence, ale z wszytskimi chyba markami od Golden Rose do Burżuja i Loreala Dla mnie istny raj, bo mam wszytsko w zasięgu wzroku i ręki, gorzej z portfelem Nawet Dermacol tam dorwałam A owym magicznym miejsce jest ta da da dam MARKET NA CZERWONYM To takie sklepki, pod dachem coś jak Promenada, tylko miesci się naprzeciwko tramwajów, jeśli idziesz od strony Aleji to mijasz McDonalda ten dom towarowy zaraz przy nim, CCC i kawałek dalej już masz market. W nim jest takie duże stoisko kosmetyczne, największe ze wszytskich przy głownej alejce, co do cen to się nie wypowiem, bo nie mieszkam w Częstochowie, ale często tam jestem, natomiast widzę tam wiele niedostępnych w mojej dziurze mazideł Z tego co widzę to są tam raczej niskie ceny. W zgłoszeniu widzę, ze za ten potrójny Essence ktoś zapłaci 12, a ja kupiłam go za 9 zł Tam znalazłam sypkie cienie Bell, i jeszcze kilka kosmetyczno - makjiażowych perełek Co do Essence to musieli niedawno dopiero ich sprowadzić, bo kupiłam go jakieś 2 tygodnie temu, i z tego co widzę to maja cały asortyment
Jeśli będziesz miała jeszcze jakieś pytania to służe pomocą
Dziękuję CI Myszołapko.

Znam bardzo dobrze Plac na Czerwonym, bo tak się to chyba nazywa(ło) (?), ale wiem o czym piszesz, bo z drugiej strony tego Placu jest Uniwersytet. Ile ja tam rzeczy kupiłam, to wolę nie liczyć...
Faktycznie jest tam takie duże stoisko kosmetyczne, masę sprzedawczyń i zawsze, wszystkie zajęte... Asortyment też niezły. Mają od niskopółkowych kosmetyków poprzez średnią półkę i perfumy górnopółkowe, przynajmniej jak ja się tam zaopatrywałam to tak było.

W takim razie jak się kiedyś zawieruszę w Częstochowie, muszę odwiedzić Market/Plac jak za starych dobrych czasów.
Stary 2006-05-24, 09:53   #2337
rzyrafka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez MagJa
Szminka Oriflame Visions Lip Love - 6,9zł
też ją mam, razem z lakierem nabłyszczającym z nowej serii
rzyrafka jest offline  
Stary 2006-05-24, 10:18   #2338
Ines-ka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez rzyrafka
też ją mam, razem z lakierem nabłyszczającym z nowej serii
Hmm, a jak wygląda na ustach? Bo ja bym się skusiła na ten najjaśniejszy odcien Justin czy jakoś tak?
Ines-ka jest offline  
Stary 2006-05-24, 10:25   #2339
rzyrafka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Ines-ka
Hmm, a jak wygląda na ustach? Bo ja bym się skusiła na ten najjaśniejszy odcien Justin czy jakoś tak?
Kupiłam BRAD i właściwie to jest sama perła bez wyraźnego koloru u mnie, ale podoba mi się- jest taka "tłuściutka" i dobrze nawilża usta
rzyrafka jest offline  
Stary 2006-05-24, 10:36   #2340
MagJa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Moonlight
ooo widzę błyszczyk Rival de Loop możesz powiedzieć jak się sprawuje? kiedyś sobie go oglądałam w Rossmannie ale jednak zrezygnowałam...
Jak oglądałam testerek, to powalił mnie jakiś taki waniliowy zapaszek i jeszcze kolor wydał mi się łudząco podobny do dawnego błyszczyka Arabian Glow w tubce z kulką - taki karmelowo-złotawy. I nie wiem czy wzięłam nie ten kolor co trzeba (tester był już praktycznie zmieszany, ale pani stwierdziła, że to to samo), ale mój błyszczyk aż tak pięknie nie pachnie i jest jakby bledszy niż myślałam. Na ustach wychodzi bardzo delikatnie, taki delikatny beżyk. Połyskuje też delikatnie. Zapach ma słodki, ale sztucznawy, a smaku prawie nie ma. I dobrze. Ogólnie nie jest zły i jakoś te 4ml zużyję zwłaszcza, że pasuje do delikatnych, naturalnych brązowo-złotych makijaży na jakie się ostatnio przerzucam.

Cytat:
Napisane przez Ines-ka
Ta moja to właśnie Justin. Jest bardzo delikatna, daje praktycznie poświatę różowego koloru rozświetloną perłowymi drobinkami, takimi białawo-srebrzystymi. Pachnie całkiem, całkiem, w smaku już gorzej, ale też nie najgorzej. I faktycznie jest mięciutka i ładnie się rozprowadza, a to u mnie sukces, bo praktycznie każda szminka sprawia, że moje non stop balsamowane usta wyglądają na popękane. I tym mnie mile zaskoczyła
MagJa jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości