Niesmiala propozycja:) - Strona 87 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Notka

Galeria Makijażu - Moje Makijaże Forum prezentujące galerie makijażu Wizażanek. Zapraszamy do prezentowania tutaj swoich makijaży jak też wymiany doświadczeń i opinii na ich temat.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2006-07-14, 13:47   #2581
Marigold19
Zakorzenienie

Dot.: Niesmiala propozycja:)

Kasiu, bardzo ladna kolekcja. Bardzo podoba mi si to bezowo-zlote blyszczydlo z Sephory. Ile kosztowalo, pamietasz moze?

Marigold19 jest offline  
Stary 2006-07-14, 14:00   #2582
kasiakasienka
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Marigold19
Kasiu, bardzo ladna kolekcja. Bardzo podoba mi si to bezowo-zlote blyszczydlo z Sephory. Ile kosztowalo, pamietasz moze?
13 zł hmm chyba

Cytat:
Napisane przez tess_d
Czyli są !!! Muszę oblecieć wszystkie sklepy, aż je dorwę!
A w jakiej są cenie?
ja kupilam za 19,90 ale widzialam tez ze byly drozsze po 23 zl chyba

Cytat:
chyba sie pomylialm - Ty chyba mialas na mysli blyszczyk a ja pomyslalam o tym blszyczacym cieniu sypkim ale wiesz co, nie pamietam ceny , cos kolo 20 zl albo troche mniej albo wiecej ale nie pamietam

Wznawiam odchudzanie od 1.1.2009 : cel -15 kg

15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1

Carl Gustav Jung: "The meeting of two personalities is like the contact of two chemical substances; if there is any reaction, both are transformed.

Edytowane przez Pomadka
Czas edycji: 2006-07-18 o 21:40 Powód: Post pod postem. Istnieje EDYCJA proszę z niej korzystać!
kasiakasienka jest offline  
Stary 2006-07-14, 17:31   #2583
Marigold19
Zakorzenienie

Tak, chodzilo mi o to w tubce. Piekny jest, zakochalam sie i wlasnie przeprowadzilam sledztwo- wyszlo mi, ze to to http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...p?produkt=9317 o ile of course ma 15 ml, bo wyglad sie jednak troszke rozni.

Marigold19 jest offline  
Stary 2006-07-14, 17:44   #2584
kasiakasienka
Wtajemniczenie

Cytat:
Tak, chodzilo mi o to w tubce. Piekny jest, zakochalam sie i wlasnie przeprowadzilam sledztwo- wyszlo mi, ze to to http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...p?produkt=9317 o ile of course ma 15 ml, bo wyglad sie jednak troszke rozni.
to jest to samo zmiana opakowania nastapila. w zeszlym roku opakowania byly takie jak w tym linku powyzej. Teraz sie zmienilo. ale cena jest ta sama, fajny jest, taki cielisty z drobinkami

Carl Gustav Jung: "The meeting of two personalities is like the contact of two chemical substances; if there is any reaction, both are transformed.
Stary 2006-07-15, 13:48   #2585
carmelka
Raczkowanie

Ja tez przedstawiam moja skromna kolekcje, ktora ostatnio sie zmniejszyla po wyrzuceniu wszystkiego tego, czego nie uzywalam.

P.s. przepraszam, ze sie komus podpielam pod watek
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kredki, tusze.jpg (120,5 KB, 167 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pudry.jpg (73,4 KB, 224 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg błyszczyki.jpg (48,0 KB, 201 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg szminki.jpg (94,5 KB, 182 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cienie2.jpg (37,5 KB, 278 załadowań)

Edytowane przez carmelka
Czas edycji: 2006-07-15 o 16:09
carmelka jest offline  
Stary 2006-07-15, 14:45   #2586
suonko
Rozeznanie

Kasia a czy błyszczyk clinicqe jest transparentny czy jest na ustach tak samo intensywny jak w tubce? ile on ma ml? bo wygląda na potężnego i czy jest dobry jakościowo (gęsty, pachnący, trwały)?
suonko jest offline  
Stary 2006-07-15, 14:52   #2587
kasiakasienka
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez suonko
Kasia a czy błyszczyk clinicqe jest transparentny czy jest na ustach tak samo intensywny jak w tubce? ile on ma ml? bo wygląda na potężnego i czy jest dobry jakościowo (gęsty, pachnący, trwały)?
hmm mysle ze kolor w tubce zawsze wyglada na bardziej intensywny niz na ustach ale na pewno nie jest transparenty, to jest kolor 102 (prettiest pink) i usta sa rozowe , to zalezy jak co komu pasuje, ja jestem z tego kolorku zadowolna, kupilam ten blyszczyk bo chcialam miec jeden 'luksusowy' i na poczatku czailam sie na juicy tubes ale pani w douglasie namowila mnie na ten clinique(ma wieksza pojemnosc od juicy tubes i nizasz cene - pojemnosc 14 ml) jego zaleta wg mnie jest to ze nie pachnie i nie smakuje w zwiazku z czym nie prowokuje do zlizywania na opakowaniu jest napisane 'allergy tested, 100% fragrance free', takze nadaje sie dla alergiczek i osob nie tolerujacych zapachow. ufffffffff. ale sie rozpisalam. acha - jest dosc gesty i trwaly

Stary 2006-07-16, 10:23   #2588
Marigold19
Zakorzenienie

Carmelko, masz bardzo zbliżone kolorostycznie kosmetyki do tych, których ja używam.

Czy mogłabyś napisać firmy i numerki tych kosmetykow- bylabym bardzo wdzieczna, bo bardzo mi się podobają- zaznaczam na zdjęciach strzalkami
Możesz też o nich napisac cos wiecej- szczegolnie o szminkach

Wiem, wiem- dużo tego wyszło, ale tak mi się strasznie podobają... Z góry dziękuję

Marigold19 jest offline  
Stary 2006-07-16, 11:49   #2589
suonko
Rozeznanie

dzięki Kasia ja też właśnie szukam czegoś "luxusowego" dla odmiany w moich kosmetykach i rozważam cliniqe i guerlain kiss kiss
suonko jest offline  
Stary 2006-07-16, 15:12   #2590
lee_monka
Wtajemniczenie

GG do lee_monka

kasiakasienka, ładne te zdjęcia, jakoś tak miło& przyjemnie się na nie patrzy, zapewne równie miło się nimi maluje, hyh

biorę udział w konkursie welli kto ma ochotę zagłosować, będzie mi miło
lee_monka jest offline  
Stary 2006-07-16, 15:16   #2591
kasiakasienka
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez lee_monka
kasiakasienka, ładne te zdjęcia, jakoś tak miło& przyjemnie się na nie patrzy, zapewne równie miło się nimi maluje, hyh
milo mi, oj maluje sie przemile

Stary 2006-07-17, 14:17   #2592
carmelka
Raczkowanie

Witaj Marigold 19 dopiero przed chwilką zobaczyłam Twój post z pytaniem odnośnie moich kosmetyków.
A wiec Numery i nazwy prześlę Ci wieczorkiem, teraz zaś mogę Ci przesłać jedynie komentarze ;-) :
Cienie do powiek:
Zielony Revlon – ma jasny odcień pistacji/ zielonego jabłka, kolor jest bardzo delikatny, pastelowy trzeba kilkakrotnie aplikować na powiekę, aby uzyskać kolor zbliżony do koloru w pudełku, łatwo go nabrać na aplikator – tzn. nie jest zbytnie twardy, ma konsystencję trochę kremową, nie obsypuje się, co do trwałości to nie jest super trwały n powiece bez poprawek mam go około 5-4 godzin, cień kładę na sucho na powiekę pokrytą wcześniej pudrem sypkim, przeciętna trwałość zaaplikowanego cienia może wynikać z tego, że używam tłustego filtra i kremu pod oczy. Do cienia dołączony jest wygodny aplikator. Numer cienia to:94 Lime - Revlon Colorstay 12 our Eye Shadow
Złoty collistar - cień leżący zaraz obok zielonego revlonu. Ma ładny złocisty, mieniący się kolor. Nie jest to typowo perłowy cień. Ma mnóstwo drobniutkich drobinek, ale nie przesadnie dużego brokatu. Jest dość trwały wytrzymuje spokojnie 8 godzin. Nie obsypuje się, fajnie się nakłada. Nałożony na mokro ma jeszcze bardziej intensywny kolor i jest jeszcze bardziej trwały. Jest do niego załączony aplikator, ale jest on strasznie nieporęczny – krótki i bardzo wygięty w łuk Numer cienia to 5 Oro Brillante, Ombretto doppio Effetto wet&dry
Joko Winter Glamour – leżący obok złotego collistar, ma jaśniejszy kolorek niż collistar. Jest dość trwaly (7-8 godz). Ma też dużo drobnych drobinek, kolor jest jednak bardziej perłowy niż collistar. Łatwo się nakłada na aplikator, ale trochę się obsypuje podczas nakładania na powiekę.Joko nr 816 Winter Glamour seria cienie diamond
Joko „walentynkowy” - ostatni w drugim rzędzie – jest to cień dwukolorowy , czego za bardzo nie widać na zdjęciu . Jedna część ma odcień perłowo-metaliczny w kolorze jasnego beżu, druga część „położona” na warstwie perłowo-metalicznej ma odcień matowego beżu z brokatem. Kolor z brokatem bardziej się obsypuje – po kilku godzinach na całej twarzy ma się brokat. Fajny jest na wieczór. Trwałość dobra około 6-7 godzin. Warstwa bez brokatu jest bardziej trwała. Seria Virtual "love" - bez numerka niestety ;-(
Pudry i róże:
Brązer MaxFactor – w rzeczywistości kolor ma bardziej ciemny brązowy, niestety wpadający w pomarańcz.
Ma mnóstwo złotych drobinek ;-). Można nim fajnie wymodelować twarz. Ja nakładam go na sypki puder aby minimalnie przyciemnić twarz i ją wymodelować. Opakowanie jest takie sobie. Nie zakręca się go. Troszkę tandetne i widać, że mało trwałe. Brązer jest mięciutki i łatwo się go nakłada. Jeśli używasz tłustych kremów lub filtrów to nałożony bezpośrednio na twarz może zostawić brzydkie pomarańczowe smugi.
Róż „burżujki” – kolor opalizujący dość mocny róż, ładnie się mieni – ma malutkie drobinki, ślicznie pachnie, jest dość duży więc pewno wydajny, długo i dobrze się trzyma na twarzy, załączony pędzel jest mało poręczny, opakowanie bardzo szybko mi się popsuło – tzn. pękły mi zawiasy i musiałam skleić pudełeczko taśmą klejącą, aby się nie otwierało.Numer Blus Bourjois 33 Lillas D'or
Szminki:
Avon w jasnozielonych opakowaniach - transparentne, błyszczące, lekko widoczne na ustach, nawilżające i przyjemnie pachnące. Mogą być alternatywą dla błyszczyka, w przeciwieństwie do błyszczyków nie są klejące. Mam kolor różowy i brzoskwiniowy Rózowa: Cotton Candy, brzoskiwiniowa Peac dazzle - nie ma napisane z jakiej to serii
AVON- szminka nr 2 od lewej w granatowym opakowaniu – z serii kolor rich, kolor frozen rose, kolor jasny perłowo-różowy w zimnym odcieniu. Dość trwała, trochę wysusza usta. Błyszcząca. Kolor Frozen Rose z serii chyba color rich
AVON – szminka nr 3 i 4 od lewej – w rzeczywistości są ciemniejsze niż na zdjęciu, pierwsza ma kolor zgaszonego, brudnego różu, druga z kolei ciemnej zgaszonej czerwieni. Są mocno kryjące, trwałe, nie rozmazują się. Wadą jest że wysuszają usta, ale to jest chyba cecha większości szminek kryjących.Pierwsza ta bardziej różówa ma nazwę Pinktabluous, druga:Rosiest - są to szminki z serii matowej reklamowanej przez Salme Hayek
L’oreal szminka nr 3 od prawej - z nowej serii pomadek L’oreal reklamowanych przez gwiazdy. Jest to szminka reklamowana przez Andy McDowell (nie wiem czy nazwisko dobrze napisałam) kolor ma czerwono-wiśniowy, zimny. Jest miękka, raczej kryjąca. Lubi się rozmazywać, lepiej nakładać pędzelkiem – aby nie wyjechać poza kontur ust. Wymaga zdecydowanie konturówki. Raczej nie wysusza ust tak jak AVON 3 i 4, ale jest też mniej trwała i rozmazuje się. Numer szminki to 703 - reklamowana przez Andie McDowell

Pozdrawiam

Edytowane przez carmelka
Czas edycji: 2006-07-18 o 23:24
carmelka jest offline  
Stary 2006-07-18, 09:50   #2593
Marigold19
Zakorzenienie

Carmelko, jakie wyczerpujące opisy!! Dziękuję Ci bardzo
Bronzerek mam taki sam- faktycznie na zdjęciu wyszedł dużo jaśniejszy (jak spojrzysz kilka postów wyżej to jest też moja kolekcja i bronzer tam sobie ładnie leży), a właśnie szukam czegoś jaśniejszego i bardziej w takim kolorze jak właśnie Twój na zdjęciu
Róż Burżujka jest przecudny i na pewno chcę go mieć- jeszcze tak świetnie go opisałaś Tylko, że mam 3 inne więc chyba powinnam przystopować :P
Czyli najbardziej zależy mi na nr szminek, tych zielonych Avonowskich, bo to pewnie ta seria Sheer cośtam- nie pamiętam dokładnie nazwy, chyba Botanicals. A ja lubię takie, w takim samym stylu są chyba Maxi Shine z Ori. Raczej nie lubię kryjących, ale jak chcesz to możesz podać numerki.

Pozdrawiam

Marigold19 jest offline  
Stary 2006-07-18, 10:55   #2594
naila
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez carmelka
Ja tez przedstawiam moja skromna kolekcje, ktora ostatnio sie zmniejszyla po wyrzuceniu wszystkiego tego, czego nie uzywalam.
Carmelko, piękne wszystko, ale kolekcja szminek powala na kolana. Piękne kolorki

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline  
Stary 2006-07-18, 15:28   #2595
suonko
Rozeznanie

Magrid te szminki awonowe w zielonych opakowaniach zostały wycofane można je złapać w jakichś specjalnych ofertach, allegro itp
podobny efekt mogą mieć te w różowym opakowaniu z ori ( tak jak już pisałaś) i maybelline water shine diamond (jakkolwiek to się pisze )

pozdrawiam
suonko jest offline  
Stary 2006-07-18, 15:32   #2596
Marigold19
Zakorzenienie

No właśnie miałam się odzywać w wątku o katalogach Avonu czy mi się wydaje czy ich nigdzie nie ma! A szkoda, bo oferta Ori jest dość uboga jeśli chodzi o kolorki i miałam nadzieję, że to co mi w niej brakuje uzupełnie Avonowskimi A Water Shine mam, ale nie daje takiego efektu (takiego jak te z Ori)

Edytowane przez Marigold19
Czas edycji: 2006-07-20 o 11:51
Marigold19 jest offline  
Stary 2006-07-20, 11:47   #2597
carmelka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez naila
Carmelko, piękne wszystko, ale kolekcja szminek powala na kolana. Piękne kolorki
Dziękuje . Mam chyba bzika na punkcie szminek Pozdrówka
Stary 2006-07-20, 17:08   #2598
Marigold19
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez carmelka
Dziękuje . Mam chyba bzika na punkcie szminek Pozdrówka
No jeśli to Ty jesteś w avatarcu to masz piękne usta, więc niedziwne. W ogóle jestem w szoku, bo chyba podobne jesteśmy jeśli chodzi o kolor włosów, cery. Jakoś tak nadziwić się nie mogę

Marigold19 jest offline  
Stary 2006-07-22, 23:59   #2599
pasywno-agresywna
Zakorzenienie

GG do pasywno-agresywna

Oto moja skromna kolekcja. I tak uważam, że powinnam się leczyć...

-pudry, róże, podkłady, korektor, kulki
-kredki
-tusze do rzęs
-paletki
-błyszczyki
-szminki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg twarz.jpg (51,9 KB, 233 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kredki.jpg (70,8 KB, 142 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tusze.jpg (49,7 KB, 150 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg paletki.jpg (55,6 KB, 181 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg błyszczyki.jpg (104,8 KB, 204 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg szminki.jpg (78,6 KB, 186 załadowań)
pasywno-agresywna jest offline  
Stary 2006-07-23, 00:01   #2600
pasywno-agresywna
Zakorzenienie

GG do pasywno-agresywna

Cienie, najprawdziwsza obsesja...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg cienie1.jpg (60,7 KB, 204 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cienie2.jpg (66,5 KB, 207 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cienie3.jpg (54,3 KB, 176 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cienie4.jpg (64,3 KB, 197 załadowań)
Stary 2006-07-23, 00:01   #2601
CzarnyElf
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez pasywno-agresywna
Oto moja skromna kolekcja. I tak uważam, że powinnam się leczyć...

-pudry, róże, podkłady, korektor, kulki
-kredki
-tusze do rzęs
-paletki
-błyszczyki
-szminki
Fajna kolekcja-co to za paletka cieni na czwartm zdjeciu w ksztalcie lezki?
CzarnyElf jest offline  
Stary 2006-07-23, 00:05   #2602
pasywno-agresywna
Zakorzenienie

GG do pasywno-agresywna

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf
Fajna kolekcja-co to za paletka cieni na czwartm zdjeciu w ksztalcie lezki?
Paletka Mile, za całe 5,90 Służy całkiem dobrze, kolorki są ładne, żywe, trwałe, ale niestety płaskie, takie matowe.
Stary 2006-07-23, 00:07   #2603
CzarnyElf
Zakorzenienie

Cytat:
Paletka Mile, za całe 5,90 Służy całkiem dobrze, kolorki są ładne, żywe, trwałe, ale niestety płaskie, takie matowe.

TaniochaFajne ma kolory
CzarnyElf jest offline  
Stary 2006-07-23, 07:22   #2604
misia_bella
Zakorzenienie

pasywno-agresywna fajna kolekcja

czy mogłabyś coś więcej powiedziec na temat tych mazideł??

Edit: chodzi mi o pomadki 7 i 9 z licząc od prawej stron.
O zielony pyłkowy cień i to coś w kształcie stożka na tym samym zdjęciu co cień przepraszam, że tak pisze ale fotosy, na których zaznaczyłam kosmetyki, nie chciały mi się załadować
Śmianie się z samego siebie jest terapeutyczne
."

Edytowane przez misia_bella
Czas edycji: 2006-07-23 o 07:33 Powód: nie mogę załadować fotek
misia_bella jest offline  
Stary 2006-07-23, 20:57   #2605
pasywno-agresywna
Zakorzenienie

GG do pasywno-agresywna

Cytat:
Napisane przez misia_bella
pasywno-agresywna fajna kolekcja

czy mogłabyś coś więcej powiedziec na temat tych mazideł??

Edit: chodzi mi o pomadki 7 i 9 z licząc od prawej stron.
O zielony pyłkowy cień i to coś w kształcie stożka na tym samym zdjęciu co cień przepraszam, że tak pisze ale fotosy, na których zaznaczyłam kosmetyki, nie chciały mi się załadować
7 pomadka od prawej to Avon, ze świątecznej kolekcji, kolor whisper, 9 to Oriflame, Maxishine lipstick, kolor frosted champagne. Śliczny efekt, prawie jak watershine Maybelline

a cień zielony to niestety dodatek do gazety, bez firmy, a szkoda, bo chyba kupiłabym całą kolekcję. Są SUPER! A stożek to ciemnozielony cień sypki Ruby Rose. Poleca-błysk nie z tej ziemi.
Stary 2006-07-23, 21:01   #2606
Hosenka*
Moderator KWC

Cytat:
7 pomadka od prawej to Avon, ze świątecznej kolekcji, kolor whisper, 9 to Oriflame, Maxishine lipstick, kolor frosted champagne. Śliczny efekt, prawie jak watershine Maybelline

a cień zielony to niestety dodatek do gazety, bez firmy, a szkoda, bo chyba kupiłabym całą kolekcję. Są SUPER! A stożek to ciemnozielony cień sypki Ruby Rose. Poleca-błysk nie z tej ziemi.
a ja wiem co to za cień (mam taki) !!! popatrz tutaj: ---> http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=109648
mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane
14.05 - masa nowych aukcje - kosmetyki głównie nowe :love: Sprawdź i skorzystaj!

Ta reklama pokazywana jest pod 47 182 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Hosenka* jest offline  
Stary 2006-07-23, 21:08   #2607
pasywno-agresywna
Zakorzenienie

GG do pasywno-agresywna

Oj, bardzo bym chciała, żebyś miała rację. Niestety jednak opakowaniue Vollare jest troszkę inne, no i nie ma takiego kolorku. Na cieniu nie było nic napisane, niestety.
Stary 2006-07-23, 21:11   #2608
Hosenka*
Moderator KWC

Cytat:
Oj, bardzo bym chciała, żebyś miała rację. Niestety jednak opakowaniue Vollare jest troszkę inne, no i nie ma takiego kolorku. Na cieniu nie było nic napisane, niestety.
to jest numer 20 - a na gazetowych opakowaniach nic nie było rzeczywiście. nie widze dokładnie za zdjęciu ale opakowanie wydaje mi sie takie same

mam taki kolorek Vollare (własnie nr 20) i jest
mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane
14.05 - masa nowych aukcje - kosmetyki głównie nowe :love: Sprawdź i skorzystaj!

Ta reklama pokazywana jest pod 47 182 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Hosenka* jest offline  
Stary 2006-07-23, 21:37   #2609
rzyrafka
Zakorzenienie

Pasywno-A, a jak Ci się sprawuje czarno-srebrna kredka Rimmel?
rzyrafka jest offline  
Stary 2006-07-23, 21:38   #2610
WioletaM
Zakorzenienie

pasywno-agresywna co to jest za cień?
WioletaM jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości