w這sy w 豉ty - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2011-09-02, 10:15   #1
monisssssssss89
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 224

w這sy w 豉ty

Witam, mam ogromny problem i prosi豉bym Was o pomoc. Ot騜 na pocz徠ku maja by豉m u fryzjerki aby zrobi豉 mi ombre hair. Efekt by rewelacyjny (przynajmniej z przodu), ale niedawno brat mi powiedzia 瞠 z ty逝 g這wy mam w這sy w 豉ty (bardzo jasne ko鎍闚ki a na 鈔odku g這wy bardzo szerokie dwa "orzechowe" pasma. Reszta w這s闚 jest br您owa). My郵, 瞠 w tym wypadku najlepiej by這 by pozby si tego ca貫go ombre i przefarbowa w這sy na jednolity kolor, jednak nie wiem jak to zrobi. Przecie je瞠li po這輳 na 豉ciate w這sy to nawet je瞠li kolor wyjdzie r闚nomiernie (w co w徠pi) to po 2-3 myciach farba zacznie si sp逝kiwa i dalej b璠 mia豉 w這sy w 豉tki.
Mo瞠 kt鏎a z Was mia豉 ju podobny problem, albo wie jak mog si z tym upora?

monisssssssss89 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-09-03, 13:49   #2
idus55
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 186
Dot.: w這sy w 豉ty

mia豉m podobny posz豉m do niezbyt zdolnej fryzjerki i w這sy by造 fajne, ale po 3 tygodniach zacze這 si zmywa- prze鈍itywa造 mi jakie kolory np. w這s by rudy a w 鈔odkowej cz窷ci pasma czarny :/ jedynym sposobem by這 przefarbowa w這sy. postanowi豉m wr鏂i do swojego koloru- u篡豉m kremu, poniewa mia豉m bardzo zniszczone w這sy. Naturalnie mam ciemny br您, wi璚 kupi豉m chyba kolor 2 - nie wiem jaka nazwa, ale wlosy wyszly czarne po 3 miesiacach sie splukalo ale tylko troche- polecam ci loreal excellence ( w czerwonym opakowaniu)- tam jest odzywka, starczyla na ponad miesiac, a kolor super schodzi rowno i nie ma zadnych lat pofarbowane wlosy sa o ton moze dwa jasniejsze no chyba ze nei masz poniszczonych wlosow- to wtedy tansza i juz farba
idus55 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:03.