k這pot z kolorem w這s闚 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2011-09-04, 13:17   #1
foreverdrunk
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
Unhappy

k這pot z kolorem w這s闚

potrzebuje pilnej pomocy w sprawie w這s闚. specjalnie za這篡豉m konto na wiza簑. no wi璚 sprawa przedstawia sie tak : od dawna farbuje w這sy na odcienie czerwieni r騜nymi drogimi farbami i kolor zawsze ca趾owicie p這wia po kilku myciach. tym razem podkusi這 mnie 瞠by przetestowa jaka ta雟z farb, wi璚 kupi豉m joanne multi cream color odcie 35 - wi郾iowa czerwie. jako 瞠 mia豉m jasne w這sy to my郵a豉m ze kolor wyjdzie o wiele ja郾iejszy ni na opakowaniu. niestety - wyszed prawie czarny. chc mie na g這wie czerwie, nie czer. w zwi您ku z tym mam kilka pyta : jaka farba do w這s闚 daje efekt najbardziej ra膨cego i rzucaj帷ego sie w oczy czerwonego ? kt鏎a farba jest najtrwalsza ? czy 瞠by wr鏂i do czerwieni musz w這sy kolejny raz rozja郾ia ? czy jest mo瞠 jaka farba kt鏎 mog豉bym na這篡 na moje prawie czarne w這sy i wysz豉by czerwona ? bardzo prosz o pomoc. chce znowu byc redheadem : <

aha.. dodam jeszcze 瞠 moje w這sy s zniszczone i wypadaj帷e
foreverdrunk jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-09-04, 17:12   #2
onanowaa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 325
Dot.: k這pot z kolorem w這s闚

farbowalam t farb na pocz徠ku , widocznie za d逝go trzyma豉 bo na zinszczonych w這sach trzyma si kr鏂ej jednak kolor si wyp逝ka po mniej wi璚ej 4-5 myciach i w這sy b璠 takie jak na opakowaniu , ja farbuje teraz w這sy Garnierem Color& shine czerwony rubin jednak jest to farba do 28 my o czym nie wiedzia豉m jak j kupilam , ale kolor wyszedl bardzo 豉dny i po 6 myciach jest tylko troszke ja郾iejszy od pocz徠kowego , a z innych czerwieni to Garnier Naturals p這mienista czysta czerwie , jednak musisz poczekac z farbowaniem conajmniej 5 tygodni , a kolor si wyp逝cze oraz 瞠by nie zniszczy豉 doszcz皻nie w這s闚 bo Ci wypadn

If the food don't kill ya , the service will.
onanowaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
czerwony kolor, farby, problem, rozja郾ianie

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:06.