depilacja twarzy woskiem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-09-04, 15:40   #1
Pati155
Rozeznanie

GG do Pati155

depilacja twarzy woskiem

Witam. Wybieram się do kosmetyczki na depilacje twarzy woskiem. Pisząc o depilacji twarzy mam na myśli okolice policzków i brody. Niestety padłam ofiara problemów hormonalnych toteż w tych miejscach mam dłuższe włoski. Może nie są jakieś szczególnie ciemne, ale jednak je widać. Chciałabym się dowiedzieć po jakim czasie odrastają i czy są one ciemniejsze? Oraz ile takie coś mniej więcej kosztuje? I czy może są jakieś tabletki na to żeby najbardziej jak to możliwe spowolnić ich odrastanie?
Z góry przepraszam jeśli już jest taki wątek oraz naprawdę bardzo prosze o pomoc, bo dręczy mnie to już od jakiegoś czasu.

Edytowane przez Pati155
Czas edycji: 2011-09-04 o 15:42
Pati155 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-04, 19:32   #2
gsk
Zakorzenienie

GG do gsk
Dot.: depilacja twarzy woskiem

Cytat:
Napisane przez Pati155 Pokaż wiadomość
Witam. Wybieram się do kosmetyczki na depilacje twarzy woskiem. Pisząc o depilacji twarzy mam na myśli okolice policzków i brody. Niestety padłam ofiara problemów hormonalnych toteż w tych miejscach mam dłuższe włoski. Może nie są jakieś szczególnie ciemne, ale jednak je widać. Chciałabym się dowiedzieć po jakim czasie odrastają i czy są one ciemniejsze? Oraz ile takie coś mniej więcej kosztuje? I czy może są jakieś tabletki na to żeby najbardziej jak to możliwe spowolnić ich odrastanie?
Z góry przepraszam jeśli już jest taki wątek oraz naprawdę bardzo prosze o pomoc, bo dręczy mnie to już od jakiegoś czasu.
Ja mojej siostrze ciotecznej woskuje wąsik tak średnio raz na miesiąc. Czyli po około miesiącu już będzie gotowy do ponownego wyrwania. Włoski ciemniejsze na szczęście nie są Ile kosztuje to w salonie to nie mam pojęcia niestety ale nie dużo. Są różne kremy spowalniające odrastanie włosów po depilacji i podobno działają jednak ja żadnego nie znam więc nic nie mogę polecić.
Powodzenia
Stary 2011-09-07, 12:34   #3
Mantisa
Raczkowanie

proponuje bys zdecydowala sie na wosk lycon
to naturalny wosk wiec nie ryzykujesz poparzenia twarzy (jesli trafisz na niedoswiadczona kosmetyczke)
Stary 2011-09-07, 21:02   #4
AgnieszkaP
Raczkowanie

mam kilka klientek z takim problemem, wzrost wlosa to sprawa indywidualna, u jednej klientki tak szybko rosna ze depilacje robimy co 10 dni, inne klientki przychodza co ok 4 tygodnie.
koszt ok 30zl (broda,policzki i wasik jak klientka wyraza ochote to rowniez w cenie brewki)
jesli udasz sie do dobrej kosmetyczki to doradzi ci
niestety zadnych tabletek na spowolnienie raczej nie ma, ja o takich nie slyszalam

zapraszam do galerii rzęskowej
http://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=21385
AgnieszkaP jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-07, 21:18   #5
smartandtrendy
Przyczajenie

bylam na takim zabiegu u kosmetyczki, mialam nawet do depilacji wiele innych miejsc,wiec kosmetyczka po 2/3 wizycie robila mi juz buzke za darmo. zawsze smarowala mi pozniej te miejsca pewnym kremem, na spowolnienei odrastania i polecila mi do kupna jeden.. jednak bylo to dawno i nazwy nie pamietam ale efektow po nim i tak nie widzialam, a niestety byl drogi
smartandtrendy jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-07, 21:51   #6
Pati155
Rozeznanie

GG do Pati155

Dziękuję bardzo za odpowiedzi dziewczyny. Bardzo mi pomogłyście i niedługo pewnie udam się do kosmetyczki. Dzięki
Stary 2011-09-11, 20:38   #7
gwiazdka93
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Pati155 Pokaż wiadomość
Jestem dokładnie w takiej samej sytuacji i też wybieram się na wosk do kosmetyczki. Napisz proszę, jak będziesz po zabiegu. Konkretnie chodzi mi o jakieś podrażnienia i bolesność zabiegu.
gwiazdka93 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-12, 16:03   #8
Pati155
Rozeznanie

GG do Pati155

Cytat:
Napisane przez gwiazdka93 Pokaż wiadomość
Jestem dokładnie w takiej samej sytuacji i też wybieram się na wosk do kosmetyczki. Napisz proszę, jak będziesz po zabiegu. Konkretnie chodzi mi o jakieś podrażnienia i bolesność zabiegu.
Jasne, dam znać, ale to dopiero za jakiś czas pójdę, bo na razie walczę z trądzikiem po tabletkach hormonalnych, więc nie mogę.
Stary 2011-09-12, 21:01   #9
gwiazdka93
Zakorzenienie

Ja też walczę z trądzikiem i czekam na tabletki hormonalne, mam nadzieję, że mi pomogą
gwiazdka93 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości