Czy istnieje specyfik na wykwity skorne ,ale nie zaszkodzi skorze bardzo wrazliwej? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-09-04, 20:16   #1
Polski Bursztyn
Rozeznanie

Czy istnieje specyfik na wykwity skorne ,ale nie zaszkodzi skorze bardzo wrazliwej?

Dziewczyny co mozecie polecic na wykwity skorne-jakby ropne - jakis specyfik ktory nie zaszkodzi,nie podrazni skory bardzo wrazliwej??
Dziewczyna ktora tyle lat walczyla z tradzikiem,ktory pozniej pozostawil blizny na twarzy...tyle walczyla ,meczyla sie ,tyle zlego zaznala od ludzi,ktorzy oceniali ja po wygladzie,az w koncu odeszla z tego swiata Na Zawsze....
Polski Bursztyn jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-05, 00:12   #2
Limone
Zakorzenienie

Dot.: Czy istnieje specyfik na wykwity skorne ,ale nie zaszkodzi skorze bardzo wrazl

Cytat:
Napisane przez Polski Bursztyn Pokaż wiadomość
Dziewczyny co mozecie polecic na wykwity skorne-jakby ropne - jakis specyfik ktory nie zaszkodzi,nie podrazni skory bardzo wrazliwej??
Próbowałas pastę cynkową? Tam chyba nie ma co podraznić. Oczywiście stosowanie miejscowe
Limone jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-05, 03:12   #3
Polski Bursztyn
Rozeznanie

Dot.: Czy istnieje specyfik na wykwity skorne ,ale nie zaszkodzi skorze bardzo wrazl

Nie probowalam
Dziewczyna ktora tyle lat walczyla z tradzikiem,ktory pozniej pozostawil blizny na twarzy...tyle walczyla ,meczyla sie ,tyle zlego zaznala od ludzi,ktorzy oceniali ja po wygladzie,az w koncu odeszla z tego swiata Na Zawsze....
Polski Bursztyn jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-07, 21:33   #4
niczka87
Zakorzenienie

Ja też polecam pastę cynkową.
Stary 2011-09-12, 10:47   #5
BrigitteBardot
Zadomowienie

Raz na jakiś czas maseczka z glinki zraszana wodą, żeby nie zastygła i za bardzo nie wysuszyła. Poczytaj o glinkach, jest wiele kolorów i rodzajów. Zielona jest do skóry tłustej i zanieczyszczonej, ale ona chyba jest najsilniejsza w działaniu, podobno biała i czerwona są łagodniejsze, a też ładnie oczyszczają i trochę wchłaniają nadmiar sebum.
Stary 2011-09-22, 22:58   #6
Merkuria
Raczkowanie

Silicosan żel - podobno bardzo dobry specyfik do wrażliwej skóry z problemami. Czytałam o nim dużo dobrego i sama zamierzam go kupić jak będę miała jakiekolwiek pieniądze kosztuje niecałe 20 zł. Pasta cynkowa miejscowo faktycznie też jest dobra. Jeżeli masz możliwość zakupów za granicą - polecam tonik z eko serii ALVERDE drogerii D&M do skóry trądzikowej. Zawsze myślałam, że tonik to takie nic, że na nic nie pomoże, a ten tonik jest naprawdę świetny, będąc w Niemczech na wakacjach kupiłam sobie kilka butelek zapasu Produkty Alverde można też dostać na allegro, ale nie zawsze i nie wszystko, więc musisz regularnie sprawdzać
Merkuria jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-24, 17:29   #7
coffee and cigarettes
Raczkowanie

Okazjonalnie kwas mlekowy i migdałowy.
coffee and cigarettes jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości