Roz do policzkow ktory wtapia sie w skore i nie zostawia sztucznej powloki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-09-05, 03:39   #1
Polski Bursztyn
Rozeznanie

Roz do policzkow ktory wtapia sie w skore i nie zostawia sztucznej powloki

Kochane wizazanki poszukuje dobrego rozu do policzkow ktory wtapia sie w skore nie pozostawiaja tej sztucznie wyladajacej powloczki,pewnie odeslecie mnie do kwc-szukalam ,ale niestety w opiniach nie znalazlam ,takiego wlasnie rozu ktory wtapia sie w skore..
Dziewczyna ktora tyle lat walczyla z tradzikiem,ktory pozniej pozostawil blizny na twarzy...tyle walczyla ,meczyla sie ,tyle zlego zaznala od ludzi,ktorzy oceniali ja po wygladzie,az w koncu odeszla z tego swiata Na Zawsze....
Polski Bursztyn jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-05, 10:03   #2
Natalia4005
Rozeznanie

Dot.: Roz do policzkow ktory wtapia sie w skore i nie zostawia sztucznej powloki

Nie wiem co masz na myśli pisząc o "sztucznie wyglądającej powłoczce" , bo ja jakoś nigdy jej nie miałam a stosuję różne róże. Może nieumiejętnie aplikujesz róż, albo masz zły pędzel?

Stanisław Jerzy Lec

~~

Natalia4005 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-05, 10:11   #3
corneliusowa
Przyczajenie

Dot.: Roz do policzkow ktory wtapia sie w skore i nie zostawia sztucznej powloki

Może róż w musie? Maybelline ma takie, a jeśli udałoby Ci się złapać, to w ostatniej limitowance Essence-ballerina backstage też jest takie cudo, daje bardzo delikatny efekt.
corneliusowa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-05, 11:22   #4
ancyk88
Zadomowienie

Wpisy w blogu: 4

jeśli chodzi Ci o to ze roz wyglada źle a chcesz bardziej naturany efekt to polecam bourjois wypiekane na all mozna dostac juz za ok 25zł, i z inglota w kremie dostalam z wymiany nr 91 i jestem zachwycona bo go nie widać, a poprawa wyglad i jest naturalny efekt

ancyk88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-05, 11:34   #5
Kluska20
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ancyk88 Pokaż wiadomość
jeśli chodzi Ci o to ze roz wyglada źle a chcesz bardziej naturany efekt to polecam bourjois wypiekane na all mozna dostac juz za ok 25zł, i z inglota w kremie dostalam z wymiany nr 91 i jestem zachwycona bo go nie widać, a poprawa wyglad i jest naturalny efekt
Zgadzam Róże z Bourjois dają bardzo naturalny,a zarazem ładny efekt na policzkach i są przystępne cenowo.Róż w kremie z Inglota jest genialny-ja mam kolorek 80.Nie można z nim przesadzić,daje super delikatny efekt i utrzymuje się na twarzy bardzo długo
Kluska20 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-05, 18:09   #6
Leseratte
Zadomowienie

Zdecydowanie coralista z benefit
Leseratte jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-05, 19:10   #7
Pilar1899
keep calm and contour on

z tego co pamiętam już raz założyłaś wątek o podkładzie wtapiającym się i Ci tłumaczyło 10 osób,że to jest niemożliwe. Różu też to dotyczy. Dobierz sobie ładny kolor i konsystencję jaka Ci pasuje,ale nie oczekuj że Ci się wtopi..

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-05, 19:31   #8
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...

Wpisy w blogu: 5
GG do agabil1

naturalny efekt bez widocznej warstwy kosmetyku dadzą Ci umiejętnie zaaplikowane róże w kremie lub róże mineralne

agabil1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-05, 19:44   #9
Natalia4005
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
z tego co pamiętam już raz założyłaś wątek o podkładzie wtapiającym się i Ci tłumaczyło 10 osób,że to jest niemożliwe. Różu też to dotyczy. Dobierz sobie ładny kolor i konsystencję jaka Ci pasuje,ale nie oczekuj że Ci się wtopi..

Był jeszcze wątek o błyszczyku, który nie robi zacieków Bez urazy autorko wątku, ale masz dziwne doświadczenia z kosmetykami

Stanisław Jerzy Lec

~~

Stary 2011-09-05, 21:22   #10
plineczka003
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Natalia4005 Pokaż wiadomość

Był jeszcze wątek o błyszczyku, który nie robi zacieków Bez urazy autorko wątku, ale masz dziwne doświadczenia z kosmetykami
Faktycznie to ta sama dziewczyna ^^ Albo jest stuknięta albo używa jakiś badziewi z bazarku. Chociaż ja nawet przy najtańszym różu nie widzę żadnej sztucznej powłoczki
plineczka003 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-05, 21:49   #11
Polski Bursztyn
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez plineczka003 Pokaż wiadomość
Faktycznie to ta sama dziewczyna ^^ Albo jest stuknięta albo używa jakiś badziewi z bazarku. Chociaż ja nawet przy najtańszym różu nie widzę żadnej sztucznej powłoczki
Ej halooo wypraszma sobie"stuknieta" Ja nikogo nie obrazam i rowniez nie zycze sobie zeby ktos to robil... Pozoslatalym dziewczynynom bardzo dziekuje za odpowiedzi ,moze to faktycznie wina zlego pedzla.. po prostu mam wrazenie ze osiada roz i pozostawia taka sztuczna powloczke i niezbyt mi sie to podoba ,dlatego szukalam cos bardziej wtapiajacego sie
Dziewczyna ktora tyle lat walczyla z tradzikiem,ktory pozniej pozostawil blizny na twarzy...tyle walczyla ,meczyla sie ,tyle zlego zaznala od ludzi,ktorzy oceniali ja po wygladzie,az w koncu odeszla z tego swiata Na Zawsze....
Polski Bursztyn jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-05, 21:55   #12
Natalia4005
Rozeznanie

Polski Bursztyn: Myślę, że plineczka003 nie miała nic złego na myśli

Spróbuj na początek róży w kremie, albo zmień pędzel, najlepszy będzie skośnie ścięty (Round Flat) np z Lancrone, czy Hakuro. Nie nakładaj dużo i strzepuj nadmiar zawsze przed aplikacją. Rozumiem, że każdy ma inne poczucie estetyki, ale troszkę wrzuć na luz Róż, to tylko kosmetyk i nigdy nie wtopi się w skórę

Stanisław Jerzy Lec

~~

Stary 2011-09-06, 15:40   #13
plineczka003
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Polski Bursztyn Pokaż wiadomość
Ej halooo wypraszma sobie"stuknieta" Ja nikogo nie obrazam i rowniez nie zycze sobie zeby ktos to robil... Pozoslatalym dziewczynynom bardzo dziekuje za odpowiedzi ,moze to faktycznie wina zlego pedzla.. po prostu mam wrazenie ze osiada roz i pozostawia taka sztuczna powloczke i niezbyt mi sie to podoba ,dlatego szukalam cos bardziej wtapiajacego sie
Stuknięta to nie obraza Jakbyś mi tak napisała to bym się zaśmiała i stwierdziła, że masz racje. Czytając kolejny wątek przez Ciebie założony stwierdziłam że masz dziwne i nietypowe problemy. Bo nikt inny nie ma problemu ze sztuczną powłoczką po nałożeniu róży. Nie napisałam przecież, że jesteś wariatką. Wrzuć na luzzz
plineczka003 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-06, 15:42   #14
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...

Wpisy w blogu: 5
GG do agabil1

Cytat:
Napisane przez plineczka003 Pokaż wiadomość
Stuknięta to nie obraza Jakbyś mi tak napisała to bym się zaśmiała i stwierdziła, że masz racje. Czytając kolejny wątek przez Ciebie założony stwierdziłam że masz dziwne i nietypowe problemy. Bo nikt inny nie ma problemu ze sztuczną powłoczką po nałożeniu róży. Nie napisałam przecież, że jesteś wariatką. Wrzuć na luzzz
nazwanie kogoś stukniętym to nie obraza? Pierwsze słyszę

agabil1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-06, 17:49   #15
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka

GG do kasienka.b

Punkty poleciały, prosze się zwracać w sposób bardziej kulturalny
Stary 2011-09-06, 18:20   #16
kmb1
Zakorzenienie

Możesz pokazać Twój policzek "ubrany" w róż? Bo ja, jak pewnie wiele dziewczyn, nie bardzo rozumiem termin "powłoczka". Albo znajdź jakieś zdjęcie innej dziewczyny tak wyglądającej i podaj link,proszę. Chętnie bym pomogła,ale nie bardzo rozumiem problem.

WYMIANA

WISHLISTA

jest : 75kg ---razem z Ewą Chodakowską--- będzie : 55kg
kmb1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-06, 19:44   #17
eyo
Zakorzenienie

napisz co stosujesz za produkt, jak aplikujesz i ew. daj zdjecie
wrozek tu brak zeby z takiego opisu dobre rady dawac

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-06, 23:26   #18
Zanthia
Zadomowienie

Zgadzam się z dziewczynami wyżej, ze bourjois daje dobre efekty.

Ale jeśli zależy Ci na dosłownym wtopieniu w skórę kosmetyku i bardzo naturalnym efekcie to tylko Benetint z Benefitu. Trzeba go bardzo szybko nakładać, bo szybko zasycha, ale prawidłowo nałożony jest supernaturalny i na pewno nie pozostawia powłoczki - pudrowej czy jakiejkolwiek innej. :P
Zanthia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-07, 09:19   #19
koliberek25
Raczkowanie

Cześć. Tak jak i większość dziewczyn , które tu pisały polecam Bourjois i Inglota.
A może problem tkwi w aplikacji różu tzn. malujesz sie pod włos i drobinki różu osiadają na drobnych włoskach które są na twarzy? To może dawać taki efekt "pudernicy" ja tak na początku swojej przygody z makijażem robiłam.
koliberek25 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-08, 15:42   #20
dimiti
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

najlepiej by bylo gdybys pokazala zdjecia swojego policzka po zaaplikowaniu rozu- i jakich rozy i pedzli uzywasz/uzywalas?

roze w kremie sa bardzo naturalnie wygladajace, ale niestety trzeba miec do nich "wprawiona" reke bo mozna sobie zrobic kuku
dimiti jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-08, 17:14   #21
kami1984
Rozeznanie

Dior Blush

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości