Co zostawić a co zmienić ??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-09-06, 19:19   #1
Mersi11
Przyczajenie

Co zostawić a co zmienić ???

Zastanawiam się co zostawić ze swojego starego wyglądu a co zmienić tylko niemam pojęcia i licze na pomoc Pewnie myślicie że jestem małolata ale niemam pojęcia gdzie szukać pomocy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00760.jpg (23,0 KB, 245 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00811.jpg (22,9 KB, 230 załadowań)
Mersi11 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-06, 19:38   #2
Talantea
Zakorzenienie

Dot.: Co zostawić a co zmienić ???

Cytat:
Napisane przez Mersi11 Pokaż wiadomość
Zastanawiam się co zostawić ze swojego starego wyglądu a co zmienić tylko niemam pojęcia i licze na pomoc Pewnie myślicie że jestem małolata ale niemam pojęcia gdzie szukać pomocy

1.Na przyklad pocieniuj swoje wlosy masz je ladnie krecone Tylko ja bym poradzila pojsc do prawdziwego specjalisty.
2 .Zapuscic
3. Zrobic dluga grzywke na bok i prostowac.
Pozniej zamiast okularow, swoczewki lub inne oprawki dodajace tzw pazura.;
Mozesz wstawic zblizenie calej twarzy?

---------- Dopisano o 18:38 ---------- Poprzedni post napisano o 18:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Talantea Pokaż wiadomość
1.Na przyklad pocieniuj swoje wlosy masz je ladnie krecone Tylko ja bym poradzila pojsc do prawdziwego specjalisty.
2 .Zapuscic
3. Zrobic dluga grzywke na bok i prostowac.
4. Uzywac pianki do wlosow i podreslac to, ze masz loki, raczej nie farbuj, masz jeszcze czas na eksperymenty, a ciemne wlosy Tobie pasuja.
Pozniej zamiast okularow, swoczewki lub inne oprawki dodajace tzw pazura, charakteru. Np wieksze z czarna oprawka.
Mozesz wstawic zblizenie calej twarzy?
4. Uzywac pianki do wlosow i podreslac to, ze masz loki, raczej nie farbuj, masz jeszcze czas na eksperymenty, a ciemne wlosy Tobie pasuja.
Pozniej zamiast okularow, swoczewki lub inne oprawki dodajace tzw pazura, charakteru. Np wieksze z czarna oprawka.
zapomnialam dodac

Talantea jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-06, 19:43   #3
Mersi11
Przyczajenie

kiepskie to zdięcie brzytko wyszłam ale niemam innego. Robiłam je 2-3 miesiące temu przez ten czas troche schudłam na twarzy. Sory za błędy

Pomyłka

A co do stylu ubierania to co wybrać ? Zawsze podobała mi sie lolita ale niewiem czy domnie pasuje
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00811.jpg (22,9 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 045.jpg (27,7 KB, 157 załadowań)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2011-09-06 o 23:08 Powód: post pod postem
Mersi11 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-06, 20:08   #4
Talantea
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Mersi11 Pokaż wiadomość
A co do stylu ubierania to co wybrać ? Zawsze podobała mi sie lolita ale niewiem czy domnie pasuje

Nie polecalabym ci Lolity, pogrubi Twoja twarz jeszcze bardziej lolicie koronki i spodniczki tylko dla ekstra chudych dziewczyn i pociaglych twarzy, tak sadze.

Moze bys ubierala kardigany, spodnie rurki, dlugie bluzki, t-shirty z nadrukami, leginsy i tuniki.
Wszystko to co jest na "topie" u nastolatek.

Talantea jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-06, 20:27   #5
nell89
Przyczajenie

GG do nell89

Kolory!! Więcej kolorów!!! Czasem nawet jedna kolorowa chustka czyni cuda Powodzenia w szukaniu swojego oblicza
Stary 2011-09-06, 21:57   #6
dagmara_s
Raczkowanie

GG do dagmara_s

mysle ze dobra stylizacja dla nastolatki to np. dzinsy rurki/ moze jakies szorty + dluzsza bluzka + marynarka, jakis ciekawy naszyjnik, teraz ubierasz sie typowo sportowo i przez to sporo tracisz. odrzuc bluzy na rzecz rozpinanych sweterkow, marynarek a bedzie duzo lepiej i bardziej kobieco
poogladaj rzeczy w internetowych sklepach japanstyle, duzo jest tam takich zestawow jak opisalam, moze to bedzie Twoja inspiracja. niekoniecznie musisz je kupowac, ale tak popatrzec czy Ci sie podoba, w zalaczniku daje przyklady. moze taki styl Ci sie akurat spodoba.

wlosy krecone mozna bardzo ladnie upinac, moze nawet jakis kwiatek doczepic do koka... tu juz sama musisz sie wykazac inwencją tworczą
mysle ze fajnie by bylo jakbys zapuscila wlosy, dlugie loki dodaja duzo uroku. niestety ciezko znalezc fryzjera ktory dobrze obetnie wlosy kecony tak by wydobyc w pelni ich skręt. mysle ze loki sa Twoją ozdoba i nie ma co na sile z nimi walczyc. polecam forum dla kreconowlosych.
masz chyba dosc wysokie czolo wiec grzywka na bok tez bylaby dobrym pomyslem ale wtedy bys musiala ją prostować.

warto tez bys sie wybrala do kosmetyczki na regulacje brwi i henne, teraz sa szerokie, a jednoczesnie za delikatne i malo widoczne. ladny ksztalt brwi zawsze dodaje twarzy uroku i efekt zadbania.

makijaz... tusz do rzęs, blyszczyk, troszke rozu na policzki i gotowe
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg marynarka-zakiet-bufki-japan-style-m2.jpg (55,7 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg title3.jpg (50,2 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1292264304.jpg (45,1 KB, 29 załadowań)

zaczynam pić drożdże, a co !
dagmara_s jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-06, 22:00   #7
Sandra86
Raczkowanie

Styl rockowy
Stary 2011-09-07, 17:20   #8
boangelina
Rozeznanie

Makijaż! Podkreśl oczy, kości policzkowe, zmień okulary. Masz ladne wlosy, proponuję ciecie podkreślające krecenie.

Styl mniej grzeczny, dodaj kolorów. Tu dziewczyny dobrze radzą!

moje recenzje -> http://wizaz.pl/kosmetyki/recenzentk...ent=boangelina
boangelina jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-08, 00:17   #9
_Nefryt_
Raczkowanie

GG do _Nefryt_

Zdecydowanie więcej koloru, ale raczej nie radziłabym tego rozumieć przez różnego rodzaju słodkie dodatki, choćby tą lolitę bym omijała z daleka. Takie rzeczy jak spineczki, kokardki, truskawki pasują tylko niektórym osobom, a większości niestety dodają infantylności. Radość- tak, dziecinność- nie. Trochę ciekawych połączeń kolorystycznych, uśmiech na twarzy i będzie świetnie
_Nefryt_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-09, 13:40   #10
overtone
Raczkowanie

po pierwsze okulary-jeśli nie stać Cię na soczewki (ja np. mam kwartalne, pudełko które starcza mi na ok 7,5-8 miesięcy kosztuje 60zł+płyny, które nie są tanie, ale można znaleźć zawsze jakieś promocje na allegro), to może chociaż zmiana okularów. te nadają się dla starszej osoby, takiej podchodzącej pod siedemdziesiątkę. po drugie możesz lekko wycieniować włosy, by nie sprawiały wrażenia ciężkich i zaniedbanych. każdy dobry fryzjer powinien je tak podciąć, żeby ładnie się skręcały i były świeże ja bym jeszcze je zapuszczała, bo jak się ma takie ładne włosy, to trzeba z nich korzystać. co do grzywki, to nie polecam jej związywać wsuwką, lepiej, żeby była lekko opadająca na bok. co do makijażu-nie niszcz buzi zbędnymi specyfikami. wystarczy jakiś tusz do rzęs, lekki puder/podkład, dobrze zrobione brwi, błyszczyk/pomadka. myślę, że to powinno wystarczyć.
Stary 2011-09-09, 18:49   #11
JuStYsCk2
Zadomowienie

powinnaś zapuścić włosy, wydaje mi się, że to krótkie dodają Ci lat
JuStYsCk2 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości