Odrosty, a farbowanie na inny kolor - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-09-08, 12:59   #1
zjem_ci_musk
Przyczajenie

Odrosty, a farbowanie na inny kolor

Witajcie, mam drobny problem z koloryzacją włosów. Jakiś czas temu zaczęłam farbować włosy tą farbą:

http://www.kmdelikatesy.pl/files/ima...17073119_0.jpg

Wiem, wiem, Palette, o zgrozo! Tak, mam jeszcze włosy i są na tyle silne, że mogę je katować ich farbami
No, ale kontynuując - farbowałam nią jakiś czas, ale stwierdziłam, że jest za ciemna, więc kupiłam tę...
http://www.e-commerce.pl/zdjecia/Kol...-28046-big.jpg

Kolor wyszedł oczywiście i tak ciemniejszy, ale całkiem ładny. Problem w tym, że mama nie domalowała mi dokładnie włosów przy czole i pozostała linia odrostów. Teraz, po kilku tygodniach te przeklęte odrosty mają już 1cm! No chodzić tak nie będę przecież
I teraz moje pytanie. Jeśli walnę sobie tego garniera jeszcze raz to czy kolor będzie jednolity na odrostach i na reszcie pofarbowanych włosów? Kolor już trochę się wypłukał z nich. Czy może powinnam kupić jakiś rozjaśniacz? Albo jasną szamponetkę, na którą położę farbę? Kurczę, dziewczyny, pomocy
zjem_ci_musk jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-08, 16:11   #2
sylllvia89
Wtajemniczenie

Dot.: Odrosty, a farbowanie na inny kolor

jezeli masz ciemne odrosty rozniace sie zasadniczo od reszty koloru to na pewno ci nie zlapie farba, wyjdzie ci to co przy farobwaniu za pierwszym razem na calych wlosach, doradzam rozjasniacz

POMÓŻ http://☠☠☠☠☠☠☠☠.pl/?ref=7683eef
sylllvia89 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-08, 17:49   #3
untouchable
Wtajemniczenie

jaki masz naturalny kolor?
przy farbowaniu jesli masz ciemny braz/braz/jasny braz naloz farbe najpierw na odrosty na ok 20 minut , jesli masz blond/ciemny blond to mozesz pominac nakladanie na odrosty i nalozyc odrazu na calosc.

z tym, ze odrosty tak czy siak pewnie wyjda ci jasniejsze i bardziej pomaranczowe bo tam masz anturalne a reszta byla wczesniej farbowana. Grzywke i wlosy przy skroniach farbuj na koncu bo szybciej sie koloryzuja
Stary 2011-09-09, 14:00   #4
aaagniesia89
Przyczajenie

Hej dziewczyny
Mam ogromny dylemat
Zastanawiam się czy robić pasemka na włosach czy nie Moje naturalne włosy mają kolor ciemnego blondu, jakiś rok temu zdecydowałam się na refleksy, które były bardzo delikatne, ale byłam z nich zadowolona bo ładnie rozświetliły mi włosy, pół roku temu zrobiłam troszkę więcej tych refleksów co dało mi efekt troszkę przybliżony do pasemek. Teraz mając już duży odrost 6 cm zastanawiam się nad zrobieniem pasemek lub dodaniu jak wcześniej refleksów, pomalowaniem całych włosów na kolor o ton- dwa tony jaśniejszy.
Mam taki dylemat bo już w tej chwili moje włosy są dosyć zniszczone, wiem, że jakiekolwiek farbowanie je bardziej zniszczy... Nie wiem czy malować je, robić pasemka czy po prostu zostawić je aby odrosły do mojego naturalnego koloru...
Za jakość dodanych zdjęć przepraszam z góry... Na pierwszym zdjęciu widać efekt ostatnich refleksów, drugie zdjęcie jest najbardziej aktualne, a trzecie naturalny kolor...
Czekam na pomoc
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg.jpg (20,8 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (24,4 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (13,3 KB, 27 załadowań)
Stary 2011-09-09, 19:43   #5
sylllvia89
Wtajemniczenie

ladnie ci w pasemkach
Cytat:
Napisane przez aaagniesia89 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Mam ogromny dylemat
Zastanawiam się czy robić pasemka na włosach czy nie Moje naturalne włosy mają kolor ciemnego blondu, jakiś rok temu zdecydowałam się na refleksy, które były bardzo delikatne, ale byłam z nich zadowolona bo ładnie rozświetliły mi włosy, pół roku temu zrobiłam troszkę więcej tych refleksów co dało mi efekt troszkę przybliżony do pasemek. Teraz mając już duży odrost 6 cm zastanawiam się nad zrobieniem pasemek lub dodaniu jak wcześniej refleksów, pomalowaniem całych włosów na kolor o ton- dwa tony jaśniejszy.
Mam taki dylemat bo już w tej chwili moje włosy są dosyć zniszczone, wiem, że jakiekolwiek farbowanie je bardziej zniszczy... Nie wiem czy malować je, robić pasemka czy po prostu zostawić je aby odrosły do mojego naturalnego koloru...
Za jakość dodanych zdjęć przepraszam z góry... Na pierwszym zdjęciu widać efekt ostatnich refleksów, drugie zdjęcie jest najbardziej aktualne, a trzecie naturalny kolor...
Czekam na pomoc

POMÓŻ http://☠☠☠☠☠☠☠☠.pl/?ref=7683eef
sylllvia89 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-09, 20:08   #6
aaagniesia89
Przyczajenie

dziękuję zastanawia mnie tylko to, czy efekt takich pasemek da się uzyskać bez użycia rozjaśniacza? Strasznie zniszczył mi włosy...
Stary 2011-09-17, 15:51   #7
zjem_ci_musk
Przyczajenie

No coz, poszlam na zywiol i polozylam farbe bez wczesniejszego przygotowania rozjasniaczami itp., no i... kolor jest swietny, a odrosty sa minimalnie jasniejsze od reszty wlosow ;]
zjem_ci_musk jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości