Ciemniejsze w這sy po farbowaniu na blond przy odrostach - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2011-09-08, 18:36   #1
blackcherryx94
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 859

Ciemniejsze w這sy po farbowaniu na blond przy odrostach

Witam. Nie zbyt si orientuj na stronie poniewa jestem nowa i nie wiem czy by ju zacz皻y ten temat, wi璚 prosz o wyrozumia這嗆. WI璚.. M鎩 problem dotyczy tego, 瞠 ju d逝窺zy czas farbuje w這sy na jasny blond. M鎩 naturalny kolor to ciemny blond. Mo瞠 na pocz徠ek mo瞠 opisz ca陰 histori z farbowaniem. Kiedy mia豉m ciemne w這sy i na這篡豉m na nie rozja郾iacz to by這 jakie p馧 roku temu, a potem dopiero zacz窸am farbowa w這sy na jasne kolory z serii loreal ( chodzi mi o te kt鏎e farbuj wlosy na ciemniejsze) no i wyszed mi jasny blond. Problem w tym, 瞠 do tej pory mam potworny problem. Mo瞠 nie rzuca si to, a tak w oczy, ale mnie to przeszkadza. Za ka盥ym farbowaniem na blond zauwa篡豉m, 瞠 w這sy za odrostami ( te odrosty farbowane wcze郾iej, kt鏎e nie by造 pod wp造wem rozja郾iacza) s ciemniejsze. Maj chyba z jakie 4 cm i w豉snie nie wiem co mam z tym zrobi.. I w豉郾ie zastanawia豉m si czy np. jakbym po這篡豉 farb najpierw na te odrosty w豉sne i potrzyma豉 kilka minut i potem pokry豉 t farba te ciemniejsze w這sy, kt鏎e r騜ni si od tych rozja郾ionych przedtem i znow potrzymala razem z odrostami okreslona ilosc czasu i dopiero wtedy pokryla reszte w這sow to czy kolor wyr闚na by si? ( chodzi mi o farb, kt鏎a rozjasnia o 2- 3 tony) By豉bym wdzi璚zna za wszelk pomoc.
Stara豉m si pisa zrozumiale w miar mo磧iwo軼i.
blackcherryx94 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-09-09, 07:58   #2
sylwucha2102
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 91
Dot.: Ciemniejsze w這sy po farbowaniu na blond przy odrostach

Cytat:
Napisane przez blackcherryx94 Poka wiadomo嗆
Witam. Nie zbyt si orientuj na stronie poniewa jestem nowa i nie wiem czy by ju zacz皻y ten temat, wi璚 prosz o wyrozumia這嗆. WI璚.. M鎩 problem dotyczy tego, 瞠 ju d逝窺zy czas farbuje w這sy na jasny blond. M鎩 naturalny kolor to ciemny blond. Mo瞠 na pocz徠ek mo瞠 opisz ca陰 histori z farbowaniem. Kiedy mia豉m ciemne w這sy i na這篡豉m na nie rozja郾iacz to by這 jakie p馧 roku temu, a potem dopiero zacz窸am farbowa w這sy na jasne kolory z serii loreal ( chodzi mi o te kt鏎e farbuj wlosy na ciemniejsze) no i wyszed mi jasny blond. Problem w tym, 瞠 do tej pory mam potworny problem. Mo瞠 nie rzuca si to, a tak w oczy, ale mnie to przeszkadza. Za ka盥ym farbowaniem na blond zauwa篡豉m, 瞠 w這sy za odrostami ( te odrosty farbowane wcze郾iej, kt鏎e nie by造 pod wp造wem rozja郾iacza) s ciemniejsze. Maj chyba z jakie 4 cm i w豉snie nie wiem co mam z tym zrobi.. I w豉郾ie zastanawia豉m si czy np. jakbym po這篡豉 farb najpierw na te odrosty w豉sne i potrzyma豉 kilka minut i potem pokry豉 t farba te ciemniejsze w這sy, kt鏎e r騜ni si od tych rozja郾ionych przedtem i znow potrzymala razem z odrostami okreslona ilosc czasu i dopiero wtedy pokryla reszte w這sow to czy kolor wyr闚na by si? ( chodzi mi o farb, kt鏎a rozjasnia o 2- 3 tony) By豉bym wdzi璚zna za wszelk pomoc.
Stara豉m si pisa zrozumiale w miar mo磧iwo軼i.

echhh tak to jest z tymi blondami :/ aby unikn望 w豉郾ie takich sytuacji, postanowi豉m odda si w r璚e profesjonalisty. Z tym, 瞠... mo瞠 i kolor jest jednolity... ale w這ski i tak krusz si, 豉mi... itp. itd. Jedyna nadzieja (z tego co m闚i moja Pani fryzjer), w farbach inoa... si oka瞠
Stary 2011-09-09, 08:05   #3
pszczola2000
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 833

wi瘯aszo嗆 jasnych blondynek farbuje same odrosty co 3-4tyg, kiedy odrost jest ma造 oko這 1cm,

Go w這ski Go!

(70cm)

Po ENCANTO mo積a my w這sy ju po 3h!!

pszczola2000 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-09-09, 19:45   #4
sylllvia89
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 900

ja jestem blondynka od 3lat, moje naturalne wlosy to ciemny braz
ja robilam tak ze najpierw kladlam rozjasniacz na odrosty, pozniej na calosc konkretna farbe blond inaczej wygladalabym fatalnie

POM荅 http://☠☠☠☠☠☠☠☠.pl/?ref=7683eef
sylllvia89 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-09-09, 19:49   #5
Schizophrenic
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 168

powiem Ci tak:

robisz sobie krzywde, to raz. nie rozumiem naturalnych blondynek katuj帷ych sie rozja郾iaczem.
a dwa ? wr鵵 do naturalnego. tak najlepiej zrobisz bo stracisz wlosy.

nie wiem jak jest w Twoim przypadku ale w wi瘯szo軼i naturalnym blondynkom jest beznadziejnie w jasnych wlosach.
Schizophrenic jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-09-10, 18:51   #6
blackcherryx94
Rozeznanie

dzieki za porady. Spor鏏uje co z nimi zrobi i napisz co z tego wysz這 ) Narazie nei jest tak zle
Stary 2011-09-12, 14:16   #7
kaja2301
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 998

Tez tak mialam, farbowalam garnierem bardzo bardzo jasny blond.
Jedyna dobra rada to chyba pojscie do fryzjera na farbowanie. Ja stwierdzilam ze blond farby w domu juz nigdy wiecej nie poloze. Castingi itp wychodzily mi siwe, po farbowaniu dluzszy czas tym garnierem tez byl dramat. Nie uzywam go juz od poczatku wakacji i zdecydowanie jest poprawa.
kaja2301 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-09-12, 19:50   #8
blackcherryx94
Rozeznanie

Ja tam si boj fryzjer闚.. Du穎 kasy bior, a te nie jest to rewelacja, bylam u kilku i farby mi sp造wa造 z w這s闚 po jakim miesi帷u..
Stary 2011-09-13, 03:23   #9
kaja2301
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 998

no to moze jakas profesjonalna farba na pr鏏e?
jak sie znajdzie swojego to jest dobrze
kaja2301 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-10-09, 20:40   #10
blackcherryx94
Rozeznanie

Ju rozwia豉m ten problem. Zrobi豉m farb z Garniera Naturals Color odcie 10 i mi wyr闚na kolor odrost闚 z tymi co mia豉m z nimi problem ;D Dzi瘯i za odpowiedzi jestem bardzo wdzi璚zna, kolor muah! 安ietny jest.
Stary 2011-10-16, 18:00   #11
Justyna2602
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 167

Hej dziewczyny!
Chcia豉bym si Was poradzi. Mam farbowane w這sy na jasny blond przez fryzjera jednak bardzo szybko mi rosn i po 2.5-3 tyg odrosty wygl康aj fatalnie.
Moje naturalne w這sy to taki typowy br您. Wczoraj postanowi豉m sama zafarbowa sobie odrosty i za namow Pani w drogerii kupi豉m farb Joanny szlachetna per豉 o dziwo z豉pa豉 mi odrosty. Kolor odrost闚 jest taki z這ty troch r騜ni sie od reszty, tragedii jednak nie ma bo odrosty mia造 p馧 centymetra. Chcia豉bym je jeszcze troszk rozja郾i i teraz moje pytanie. Kupi豉m farb recital preference bardzo jasny per這wy blond jednak teraz my郵 czy nie zmiesza jej jeszcze ze scandinavi?? Miesza豉 kt鏎a z Was kiedy te farby ?? My郵icie 瞠 lepiej zmiesza czy po這zy tylko per這wy blond??
B璠 naprawd wdzi璚zna za Wasze podpowiedzi
Justyna2602 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-10-18, 12:49   #12
blackcherryx94
Rozeznanie

Farb z loreala nie radzi陰bym ci meisza, poniewa te farby nie wiadomo jak dzia豉j. Wiele razy kupywa陰m blondy z tej seri i zamiast rozja郾ia przyciemnia造 w這sy , lub na odwr鏒. Nie jest to jednak napisane na opakowaniu jak farba dziala ( chodzi mi o to ze nei podaja czy farba ta przyciemnia czy rozjasnia) robi豉m se ostatnio b. jasny popielato-z這ty blond i w這sy s ciemniejsze ,zamiast ja郾iejsze. Wiec je郵i je zmieszasz mo瞠 wyj嗆 ci jaki dziki kolor. Ale jak uwa瘸sz ja tylko chcia豉m pom鏂 , nie wiem jaki bedzie efekt mieszanai farb ,ale uwa瘸m ze to jest nie zbyt dobry pomysl
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:56.