Wróć   Forum Wizaz.pl > Hobby > Podróże > Podróże po Polsce

Notka

Podróże po Polsce Cudze chwalicie, swego nie znacie :-)

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-09-09, 11:52   #1
Kasiamarta120
Raczkowanie

GG do Kasiamarta120
Tani nocleg Zakopane

Znacie może jakiś fajny tani pensjonat czy hotel w Zakopanem najlepiej w centrum .
Kasiamarta120 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-09, 14:22   #2
mandragona
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 12
Smaczny profil mandragona
Smaczne przepisy2
Dot.: Tani nocleg Zakopane

Ja nocowałam na Makuszyńskiego 8 minut pieszo do Krupówek więc blisko 60zł za osobę pokoje z łazienką przytulna spokojna okolica polecam

Los decyduje kto pojawi się w Twoim życiu, a serce kto w nim pozostanie ...

mandragona jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-11, 08:35   #3
Mademoiselle_Pauline
Wtajemniczenie

Smaczny profil Mademoiselle_Pauline
Smaczne przepisy1

Tani hotel w Zakopanem ? Nie znam takiego
W tym roku nocowałam za 40 zł (pokoje z łazienką, przytulny i czysty dom, blisko dworca PKP) na Chramcówkach.

karmimy psiaki

włosy 67

Weheartit
Mademoiselle_Pauline jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-19, 09:20   #4
t_89
Zakorzenienie

ja mogę polecic nocleg byłam w tym roku i było super.
Teresa Stopka zakopane wpisz w google i znajdzie doba 35 zł od odoby + kuchnia i łazienka
20 min do krupówek, z okna widac wyciąg na gubałówkę . Do sklepu 2 min nie ma tam szału, ale podstawy mozna kupic natomiast 10 min drogi i mamy 2 sklep oraz 2 bary blisko
t_89 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-20, 12:14   #5
pati0090
Zakorzenienie

ja płaciłam 25 zl od osoby kolo Zakopanego w Zębie ''U Poraja''. Piękne widoki z okna, ogólnie pokój bardzo czysty z łazienką i telewizorem. Bar na dole. Bardzo polecam Do Zakopca pieszo jakos 50 min przez gubałówke albo 30 min laskiem Busiki jezdza co 20 min do Zakopca, palci sie za nie 4 zl wiec nie ma tragedii. Bardzo polecam to miejsce

Dla nas ten klub jest niczym Bóg kochamy go Częstochowo ! włókniarz

8.08.2015
Każdego dnia, nadajesz memu życiu nowy sens,
Z Tobą mogę iść po jego kres.

Edytowane przez pati0090
Czas edycji: 2013-12-26 o 22:01
pati0090 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-14, 18:04   #6
aneczka22pozn
Przyczajenie

W centrum to na pewno nic taniego nie znajdziesz. Polecam gdzieś przy kościeliskiej. Dobry dostęp do centrum i taniej
aneczka22pozn jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-28, 10:39   #7
lady goddess
Rozeznanie

Ja zaliczyałam parę kwater i mogę polecic :

1. Ul. Zeromsiego 26 U Tomasza - płaciłam od 40-55zł zależy jaka pora . Pokoje duże, przesronne, z balkonami, aneksem(płyta, lodowka, mikrofala, naczynia), w wc miękki papier toaletowy (wiem ze to niby normalne ale byłam na takiej kwaterze ze był stary ten szary ) interner WiFi- bardzo fajnie jakies 25minut od dworca, w poblizu carrefour, na stronie jest zalączony terminarz więc można sobie obczaić wolny termin. Super włascicielka. Żelazko deska do prasowania dostepne ...

2. Michałówka 2 ul. Smrekowa 9c jakieś 5 minut od kworca, miszkalismy zawsze w Roksanie, cena 40-50zł tez pokoj z aneksem(płyta, lodowka, naczynia), internet i balkon - dla palaczy
Właścicielka bdb fajna i sympayczna,

3. Maria Sztokfisz ul. Brzozowa 16 - 4 minuty od dworca... tanio 35-50 zł owszem ale juz tam nie wrócimy teraz odremontowane pokoje, ale lazienki, niektóre, jak z PRL-u , internet WiFi- zwykły ruter- mieszkalismy na 3 piętrze i raz była jedna kreska a raz dwie a raz zero i trzeba było go przynieść w wiadrze
Aneksy są 2 na pietrach nowe ...
Jeżeli ktoś chce to polecam ale krzesła na balkonie są bardzooo słabe i koszt jednego tj 35zł syn właścicieli opryskliwy gdyby nie on i krzesła wadliwe, przepalone od słonca to by było OK Ok .. Zawsze przyjmowała nas p. Maria ale tym razem pojechała na wczasy i pozostał na włościach jej synalek ...
Stary 2012-06-11, 12:40   #8
xmania
Raczkowanie

Znacie moze pensjonaty pod zakopanem lub na terenie Podhala? 30-40 zl od osoby? z dobrymi warunkami zakwaterowania?

bieganie: od 04.06
zdrowo odżywiam się
xmania jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-29, 16:02   #9
BlairM88
Raczkowanie

mój chłopak ma jakieś namiary... moze jak wroci z pracy to mi poda.
BlairM88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-02, 12:04   #10
redylon
Przyczajenie

Może nie jest to centrum, ale zdecydowanie polecam zakopane pensjonat. Znajduje się pod Zakopanem, ale dojazd do centrum jest śmiesznie prosty! Super obsługa, pokoje fajne, okolica świetna, bo mało turystów i ceny pokoi tez nie są strasznie wygórowane.
redylon jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-03, 13:52   #11
apows
Zadomowienie

Wpisy w blogu: 1

O ile są jeszcze miejsca to polecam pokoje czyste i cena 35 zł przystępna jak na Zakopane

Edytowane przez magdziaS
Czas edycji: 2013-09-09 o 13:38
apows jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-12, 18:00   #12
Pikachu656
Przyczajenie

Ja zazwyczaj w Zakopanem zatrzymuje się w http://www.nosalowy-dwor.eu/ ... Fakt, że jestem tam przeważnie w delegacji na 2-3 dni i to moja firma opłaca nocleg ... Pewnie w normalnych warunkach wybrała bym coś tańszego. Ale ogólnie moge polecić to miejsce, bo jest na prawdę piękne. Dobra lokalizacja i SPA... Super sprawa
Pikachu656 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-21, 10:16   #13
lindali
Przyczajenie

A istnieją w ogóle tanie noclegi w zakopcu ? Bo nad morzem to ja mam za 25zł/osoba domek letniskowy i to dla mnie znaczy tani nocleg
lindali jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-29, 11:53   #14
Gosha1991
Przyczajenie

dobre pytanie, czy w Zakopanym są tanie noclegi;p Zazwyczaj śpimy ze znajomymi w pensjonatach, tak 45-70 zł od os. Kiedyś moi znajomi znaleźli noclegi za dwie dyszki od os, jakieś 20 min na piechotę od Krupówek. No ale nie mieli w pokoju gniazdek z prądem, ani tv, ani radio, tylko łóżko i szafa, łazienka na korytarzu na trzy pokoje. Mogli korzystać ze świetlicy. W sumie nie narzekali, byliśmy pięć dni
Gosha1991 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-30, 09:41   #15
Frantaghiro
Raczkowanie

Ja płaciłam 45zł za dwie osoby (przy pobycie 2 tyg), pokój malutki, łóżka średnio wygodne, ale reszta była na plus. Łazienka na korytarzu, ale na 6 czy 7 pokoi (nie pamiętam) były chyba 4 łazienki więc raczej nie zdarzyło mi się stać w kolejce. Rano w kuchni był mały tłok, bo wszyscy szykowali się na szlak, natomiast do przeżycia. Lokalizacja bardzo na plus. Jeśli ktoś ma skromny budżet a i tak całe dnie spędza w górach to nie ma co narzekać. Ja tam w każdym razie wrócę na pewno
Frantaghiro jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-02, 19:35   #16
Priesta
BAN stały

Cytat:
Napisane przez lindali Pokaż wiadomość
A istnieją w ogóle tanie noclegi w zakopcu ? Bo nad morzem to ja mam za 25zł/osoba domek letniskowy i to dla mnie znaczy tani nocleg
Kochana no pewnie, że można tanio przenocować w Zakopanym Powiedziałabym, że jest o wiele taniej niż nad morzem Nie wiem gdzie znalazłaś domek za 25 zł ... Jak ja jakiś czas temu szukałam to nic nie było poniżej 40 zł za osobę ... No cóż, widocznie nie miałam szczęścia
Jeśli chodzi o Zakopane to w weekend majowy zatrzymaliśmy się z mężem w tym ośrodku: http://www.e-wczasy.pl/osrodki-wypoczynkowe,3789 - noclegi tanie, płaciliśmy 30 zł za osobę, warunki ok, wiadomo żadnych luksusów ale wszystko na miejscu. I tak nie siedzieliśmy w pokoju. Liczyło się dla nas to, ze jest blisko do Krupówek (jakieś 10 minut piechotą) oraz do najważniejszych atrakcji. Myśleliśmy, że w tym roku na Sylwka tam pojedziemy ale niestety nieprzewidziane wydatki związane z remontem spowodowały, że będziemy musieli to przełożyć na kiedy indziej ...
Priesta jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-26, 17:15   #17
sikorka_28
Przyczajenie

Ja mam miejsce w Kościelisku, tj 3 km od Krupówek, płacę 35 zł/os w sezonie , pokój z łazienką, czyściutki, ładnie urządzony, sama nie powstydziłabym się takiego wystroju u siebie. Byłam raz w takim obiekcie nad morzem za 25 zł/noc- koszmar, robactwo i bezsenność. Nigdy więcej, wolę oszczędzać dwa lata, rzadziej jeździc na wakacje, dopłacić a czuć się komfortowo i wrócić z naładowana baterią.
sikorka_28 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-26, 17:27   #18
Serdelekk
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez Kasiamarta120 Pokaż wiadomość
Znacie może jakiś fajny tani pensjonat czy hotel w Zakopanem najlepiej w centrum .
Ja zawsez zatrzymywałam się u Stochów blisko Krupówek za 30 zl od osoby. Muszę przyznać, że to była najlepsza oferta jaką kiedykolweik znalazłam, biorąc pod uwage lokalizacje i rewelacyjne warunki. Pokoik był mały na poddaszu, cały w drewnie, na dole jadalnia z kominkiem palącym sie co wieczór, obok sklep mięsny , 10 min do busów, 5 min do Krupówek. Nie wiem jakie maja tam aktualnie ceny, ponieważ w sezonie są inne, a ja byłam stała klientką i dostawałam niższą cenę zawsze. Tu jest link
http://www.zol.pl/noclegi/index.php?...d=724&jak=solo

Jeśli wybierasz się sama lub z grupa młodych ludzi, którzy chca poznać ludzi z całęgo świata ( z Chin, Brazylii, Kanady, Japonii) polecam hostel. W pokoju masz kilka osób, są oczywiście osbone szafki na kluczyk, gdzie możesz trzymać dokumenty i kasę, jest bilard za darmo, kuchnia, swojska atmosfera lokalizacja jest super samo centrum Zakopanego 5 min do busów tu link http://www.targethostel.pl/ teraz jest dobra oferta 50% taniej na weekend a kiedy sie wybierasz?

http://emigracjadoswiadczenia.blogspot.com/

http://ac46dikvuzbl8l0kvdzf07z6bw.ho...REEENERGYTESLA
Serdelekk jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-21, 18:36   #19
aga93j
Przyczajenie

hej, ja mam takie pytanko troche z innej beczki. Czy może ktoś polecić jakis fajny klub w Zakopanem? Żeby można było potańczyć
aga93j jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-13, 19:58   #20
marcinzaprzegowski
Przyczajenie

Polecam noclegi przy ulicy Brzozowej 16. Przyjeżdżamy z żoną tam od wielu lat. Poleciliśmy miejsce naszym znajomym, którzy również byli zadowoleni. Warunki dokładnie jak na zdjęciach w ofercie i bardzo miła obsługa. Zdziwił nas wpis niejakiej "lady goddess" ale wydaje nam się, że jest to czysta złośliwość ze strony ludzi, którzy prawdopodobnie coś zepsuli i jak kazano im za to zapłacić to mają pretensje do całego świata Również nie mieliśmy problemów z WiFi (ale to przecież też zależy od tego czy ktoś na wakacje bierze prehistoryczny laptop)
marcinzaprzegowski jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-14, 17:33   #21
babdzia
Przyczajenie

a masz jakieś telefon na tą brzozową 16?
chciałabym podzwonić, sprawdzić i spytać
babdzia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-16, 16:30   #22
lady goddess
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez marcinzaprzegowski Pokaż wiadomość
Polecam noclegi przy ulicy Brzozowej 16. Przyjeżdżamy z żoną tam od wielu lat. Poleciliśmy miejsce naszym znajomym, którzy również byli zadowoleni. Warunki dokładnie jak na zdjęciach w ofercie i bardzo miła obsługa. Zdziwił nas wpis niejakiej "lady goddess" ale wydaje nam się, że jest to czysta złośliwość ze strony ludzi, którzy prawdopodobnie coś zepsuli i jak kazano im za to zapłacić to mają pretensje do całego świata Również nie mieliśmy problemów z WiFi (ale to przecież też zależy od tego czy ktoś na wakacje bierze prehistoryczny laptop)

Po Isze U P. Marii nocowalismy nieraz. Wszytsko było OK, gdy pani gospodarz była, ale pod jej nieobecność przywitał nas je syn ... Tak jak pisałam. Narzeczony siedział na krześle a ono nagle strzeliło nikt sie na nim nie wałkował nie skakał po prostu rach ciach a on na ziemi już był a syn włascicieli po 5 min u nas w pokoju ... Ale to szczegół... I zamiast jakoś w sposób żartobliwy coś tam powiedzieć to on nie pamiętam dokładnie co mówił, ale ton głosu był taki jak byśmy specjalnie popsuli sprzęt za 1 000 zl ...
Po II- laptopa mieliśmy nóweczkę (Hp wówczas kosztował ok 4 tys.. ale to szczegół) a brak wf był spowodowany tym, że mieszkalismy na wysokim pietrze i sam chłopak nam mówił, że na tej wysokości słabo łapie...
Po III-cie pożegnanie tez było miłe- tyle razy wyjeżdżaliśmy czy od P. Marii czy z innej kwatery i nikt nas nie sprawdzał czy przez przypadek nie zginęło krzesło... Ok chciał sprawdzić ale mógł to zrobić w sposob kulturalny a nie zabierać swojego kolegi w roli "świadka" czy bóg wie kogo i czego ...

Forum służy podawaniu informacji, pytan, odp itd ...
Dużo razy i mój brat tam nocował było ok, rodzice było OK, my nocowaliśmy też było OK ale to OK tyczy się jak była Właścicielka ...

nr tel: 698 708 666 lub 18 206 82 68

Edytowane przez lady goddess
Czas edycji: 2014-05-16 o 16:38
lady goddess jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-03, 20:38   #23
Danka_8
Przyczajenie

Ja mogę polecić bardzo przyjemne apartamenty - http://www.apartamentyzakopane.infoturystyka.pl/oferta/. Fajnie wyposażone, z łazienką i w całkiem przystępnej cenie.
Danka_8 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-16, 07:56   #24
Mariola1991
Raczkowanie

Tego szukałam Jadę w końcu na urlop Lepiej późno niż w cale ! Specjalnie taki okres sobie wybrałam bo turystów mam na dzieję że nie będzie za wiele. Chociaż w Zakopanem może być z tym ciężko
Mariola1991 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-17, 14:43   #25
AgniechaM
Przyczajenie

Też na wiosnę byłam tam gdzie Danka i mogę potwierdzić że fajnie Po wakacjach jest szansa że i ludzi będzie mniej. Udanego urlopu
AgniechaM jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-17, 16:46   #26
megie
Zadomowienie

Ja wyjeżdzam za tydzień i także jestem na etapie szukania noclegu

Nowe wątki na forum Podróże po Polsce

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości