Zmiana farby do w這s闚 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2011-09-10, 16:22   #1
lenka890
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2
GG do lenka890

Zmiana farby do w這s闚

Witam.. jestem d逝gow這s brunetk zastanawia豉m si ostatnio nad zmian farby do w這s闚 . Dochodz mnie coraz wi瘯sze pozytywne s逝chy o "Joannie" . Ja odk康 pami皻am zawsze farbowa豉m w這sy Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme N1 Czer. A czy gdybym prze這篡豉 si na Joann Czarny bez ? Czy moje w這sy straci造by na blasku ? Jaka jest r霩nica mi璠zy tymi dwoma farbami? Wiem ,瞠 Pallette bardzo niszczy w這sy w sumie to zgadzam si z tym, poniewa jak nie u篡j po sp逝kaniu 瘸dnej od篡wki to w這sy ma jak druty, okropne. Moja kole瘸nka u篡wa Joanny tyle,瞠 blondu i ma po niej bardzo 豉dne i delikatne w這sy. Prosze o porad.
lenka890 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-09-12, 21:13   #2
onanowaa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 325
Dot.: Zmiana farby do w這s闚

ja u篡wa豉m przez jaki czas Joanna "czerwona wi郾ia" , w這sy s faktycznie zdrowe i farba nie niszczy ich , przestawi豉m si na garnier "czerwony rubin" i wlosy zacz窸y si rozdwaja i wypada gar軼iami dos這wnie...
wi璚 wg mojej opini farby Joanna s bardzo dobre i do tego baaardzo tanie

If the food don't kill ya , the service will.
onanowaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-09-13, 19:32   #3
lenka890
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2
GG do lenka890
Dot.: Zmiana farby do w這s闚

Cytat:
Napisane przez onanowaa Poka wiadomo嗆
ja u篡wa豉m przez jaki czas Joanna "czerwona wi郾ia" , w這sy s faktycznie zdrowe i farba nie niszczy ich , przestawi豉m si na garnier "czerwony rubin" i wlosy zacz窸y si rozdwaja i wypada gar軼iami dos這wnie...
wi璚 wg mojej opini farby Joanna s bardzo dobre i do tego baaardzo tanie

Ja chcia豉bym si tylko dowiedzie jaka jest r騜nica mi璠zy czarnym bzem ,a g喚boka czerni. Czy na odrostach jak jestem naturalna szatynka pojawi si granatowy odcie ,a na reszcie w這s闚 granatowy odblask?To martwi mnie najbardziej.

---------- Dopisano o 17:36 ---------- Poprzedni post napisano o 16:31 ----------

Ok jednak zdecydowa豉m si na ten nieszcz瘰ny czarny bez Produkt zakupiony , bior si za farbowanie . Zdam relacje po zabiegu

---------- Dopisano o 19:32 ---------- Poprzedni post napisano o 17:36 ----------

A wi璚 .. jestem zadowolona jak na razie Ten widok w這s闚 zaraz po farbowaniu Jedyna moja uwaga to: strasznie d逝go musia豉m sp逝kiwa zanim woda by豉 zupe軟ie czysta, po Palette a tak d逝go to nie trwa這 poza tym ok bez wi瘯szych zastrze瞠.
lenka890 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:11.