Wszystko o farbowaniu henną cz. II - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-09-11, 11:53   #1
ewcia1807
Zakorzenienie

Thumbs up

Wszystko o farbowaniu henną cz. II

Witam

Założyłam II część o farbowaniu włosów henną, ale nie tylko.

Opisujcie swoje doświadczenia również po indygo, basmie amli, ale i również innych ziołowych odżywkach

Zapraszam do subskrybowania

Przy okazji zadam pytanie:

Ma Ktoś może jakieś porównanie henny, amli itp z mazidel.pl i innych producentów?

Chcę zamówić właśnie te z mazideł, ale nie jestem do końca pewna. Farbowanie zwykłymi farbami mi nie służy (pewnie jak każdemu) ale dotąd, jak farbowałam chemią, to każda farba, której użyłam spłukiwała się jak szamponetka (Londa, Syoss) Po prostu takie słabe farby czy coś nie tak z moimi włosami? Myślicie, ze podobnie , tzn tak samo szybko będzie schodzić henna?

28-...-36-37-38-39-40-41-42-43-44-45-46 -47-48-49-50 ... 60

Zapraszam na mojego kosmetycznego bloga: www.kosmetyczny-raj.blogspot.com
ewcia1807 jest offline  
Stary 2011-09-11, 16:01   #2
pooolka
Raczkowanie

Dot.: Wszystko o farbowaniu henną cz. II

Cytat:
Napisane przez ewcia1807 Pokaż wiadomość
Witam

Założyłam II część o farbowaniu włosów henną, ale nie tylko.

Opisujcie swoje doświadczenia również po indygo, basmie amli, ale i również innych ziołowych odżywkach

Zapraszam do subskrybowania

Przy okazji zadam pytanie:

Ma Ktoś może jakieś porównanie henny, amli itp z mazidel.pl i innych producentów?

Chcę zamówić właśnie te z mazideł, ale nie jestem do końca pewna. Farbowanie zwykłymi farbami mi nie służy (pewnie jak każdemu) ale dotąd, jak farbowałam chemią, to każda farba, której użyłam spłukiwała się jak szamponetka (Londa, Syoss) Po prostu takie słabe farby czy coś nie tak z moimi włosami? Myślicie, ze podobnie , tzn tak samo szybko będzie schodzić henna?
Witaj Ewciu1807!
Kobitko my juz dyskutujemy w II czesci o farbowaniu wlosow henna
Zapraszamy do kontynuacji:
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=536867

Poczytaj troszke starsze posty, a zapewne uzyskasz odpowiedz na nurtujace Cie pytania
Ja od siebie moge Ci jedynie powiedziec, ze gdy poczatkowo farbowania hennä po 2 tygodniach schodzila mi polowa koloru, teraz juz po 6 miesiäcach comiesiecznego farbowania kolor trzyma sie nawet do 2 miesiecy. Nadal sa blyszczace, pieknie odzywione, grubsze- a musze zaznaczyc, ze myje wlosy codziennie!
Osobiscie wyprobowalam kilka producentow i jak narazie najlepsza jest jak dla mnie Khadi... z Amla i Jantropha. Chociaz musze przyznac, ze cos maja problemy z grudkami w proszku slabo mielä :P ale jezeli chodzi o intensywnosc i trwalosc to bomba ale dziolchy farbujace na braziki i czernie bardziej na nia narzekaja. W sumie wlasnie chodzi o trwalosc.

Przyjdz do nas na watek
pooolka jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
amla, farbowanie, henna, indygo, odżywka ochrona włosów

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości