Jak osi庵n望 siwo/szary kolor w這s闚 ? - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2011-09-12, 12:00   #1
iguuusiaa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 40

Jak osi庵n望 siwo/szary kolor w這s闚 ?

Witam ! chcia豉bym aby軼ie mi w czym pomog造.. Marz o takim kolorze w這s闚. B豉gam napiszcie mi jakie u篡 farby ! nigdy jeszcze takiej nie widzia豉m a moim marzeniem jest mie w豉郾ie taki kolor w這sk闚. Dodam ,瞠 teraz mam platynowy blond wpadaj帷y w biel, ale to nie to samo .wydaje mi si 瞠 raczej nie mia豉bym problemu osi庵n望 taki kolor w這s闚.. tylko teraz pytanie .. Jaka farba? 1315765966_by_anythingwrong.jpg
iguuusiaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-09-12, 13:55   #2
Schizophrenic
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 168
Dot.: Jak osi庵n望 taki kolor w這s闚 ?

ile masz lat?
poczekaj do 40stki same si zrobi..
Schizophrenic jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-09-12, 14:21   #3
Jazzlyn
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 334

Spr鏏uj tonerem La Riche Directions silver, znalaz豉m fotk jakiej dziewczyny kt鏎a go u篡wa豉:
http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._7522473_n.jpg
Jazzlyn jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-09-12, 16:39   #4
Tookie
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 53

Ostatnio widzia豉m farb AA, czyli podw鎩nie popielat, kt鏎a wygl康a豉 naprawd... szaro. Poza tym mo瞠 jakie srebrne p逝kanki? Mam znajom, kt鏎a na swoim jasnym blondzie takowej u篡wa豉 i z tego, co m闚i豉, to w這sy wysz造 jej siwe. Jest te farba Joanny, kt鏎a nazywa si Go喚bi Popiel.
Stary 2011-09-12, 19:41   #5
krd
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 172

Znajoma kiedy u篡豉 w豉郾ie Joanny - Go喚bi popiel na sw鎩 jasny blond i mia豉 podobny kolor, bardzo ubolewa豉 bo nie chcia si sp逝ka.
krd jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-09-12, 23:06   #6
jula smarkula
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 488

Je郵i mog ci co doradzi to nie r鏏 sobie takiej krzywdy... potem b璠ziesz tego 瘸這wa
jula smarkula jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-09-13, 00:24   #7
ada261
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5

Na pewno chcesz taki kolor? przychodzi jesien skora bedzie tracic letnie kolory.. a praktycznie szare wlosy jeszcze to wzmocnia. Jesli zdecydujesz sie gratuluje odwagi i moze jak bedziesz miala troche czasu wrzuc jakies zdjecie. Pozdrawiam
ada261 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-09-13, 11:47   #8
Semiramis584
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 26

ja znalaz豉m przypadkiem co takiego:
http://www.rockmetalshop.pl/product-...IRECTIONS.html

moja kole瘸nka u篡wa farby tej firmy, jednak innego koloru i m闚i 瞠 jest dobra
Stary 2011-09-13, 17:45   #9
iguuusiaa
Raczkowanie

dzi瘯uje bardzo za odpowiedzi . Tej farby z Joanny ju kiedy u篡wa豉m i wysz造 mi one bardziej fioletowe. P逝kanek te u篡wam i te jest to odcie fioletu. My郵e jeszcze nad tym wszystkim bo nie wiem czy ten kolor b璠zie mi pasowa, ale wydaje mi si, 瞠 jak mam teraz bia貫 w這sy i jest mi dobrze to w takich te nie powinno by 幢e.. : ) Jak si zdecyduje to na pewno dodam zdj璚ia ! Rozmy郵am te nad br您em bo w豉郾ie zbli瘸 si jesie.. Tylko 瞠 jak p騧niej b璠e chcia豉 mie taki to b璠zie mi bardzo trudno to osi庵n望. Potrzebuje jakiej zmiany w moim kolorku bo ju mi si znudzi. Tylko nie wiem czy postawi na naturalno嗆 czy na ... hmm jakby to nazwa inno嗆. hah.

---------- Dopisano o 17:45 ---------- Poprzedni post napisano o 17:39 ----------

Dodam 瞠 mia豉m ju ka盥y odcie w這s闚 i ka盥y mi pasuje ! Dorad嬈ie mi ! mo瞠 tym razem postawie na naturalno嗆? hmm ;p
Stary 2011-09-13, 20:20   #10
Semiramis584
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 26

Zdecydowanie postaw na naturalno嗆. Naj豉dniej wygl康aj zdrowe naturalne w這sy. Te kombinowa豉m i bardzo tego 瘸逝j. Dosz這 do tego, 瞠 w這sy po prostu zacz窸y mi wypada (kruszy造 si). A teraz 瞠by doj嗆 do fajnego naturalnego odcienia musz si troch pom璚zy.
Stary 2011-09-14, 19:03   #11
iguuusiaa
Raczkowanie

ja w豉郾ie kombinowa豉m i to bardzo. Z czarnego zesz豉m na blond i teraz chce zapuszcza w這ski, ale chyba nic z tego nie wyjdzie bo do po這wy s strasznie sianowate ( co strasznego. Nie pozostaje nic innego tylko 軼i望 zrobi jaki naturalny kolor i rzadziej farbowa... Mam teraz odrost oko這 3 cm i wygl康a to tragicznie, ale szkoda mi jako farbowa w這sk闚 jak na razie za jaki miesi帷 chyba zrobie sobie jaki naturalny br您 zbli穎ny do naturalnego 瞠bym nie musia豉 tak cz瘰to farbowa! tak to b璠zie chyba najlepszy pomys ! Bo nie chce zosta 造sa.
Stary 2011-09-25, 13:51   #12
Niusia22
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 221

Ja te chcia豉m byc blondi
Noi zacz窸am rozja郾ia malowa prostowa i moze wszystko by這bu 豉dnie pi瘯nie gdybym o nie bardziej dba豉...
Efekt by taki 瞠 jak wstawa豉m z 堯磬a to ca豉 poduszka by豉 zasypana pokruszonymi w這sami i dopiero wtedy zajarzy豉m 瞠 co jest nie tak... Wcze郾iej kole瘸nka par razy pyta豉 mnie czy podci窸am w這sy a ja nie wiedzia豉m o co jej chodzi (a tak si kruszy造 tylko ja tego nie widzia豉m) i to by這 w lipcu tamtego roku... W這sy mia豉m troch za ramiona.
Chc帷 poprawi stan w這s闚 odstawi豉m prostownic, kupywa豉m mas r騜nych maseczek, od篡wek itp, w listopadzie pomalowa豉m w這sy na kolor zbli穎ny do naturalnego, od tamtej pory musia豉m jeszcze z 2 czy 3 razy podci望 w這sy 瞠by je wyr闚na (bo jeszcze si troch kruszy造)
Noi dopiero teraz wida 瞠 rosn (po roku!!) s grubsze, mocniejsze, nie krusz si, i mam jakie 16cm odrostu a w這sy nadal mam lekko za ramiona no ale ju si nie krusz wi璚 czekam a b璠 d逝gie
Malowa narazie nie zamierzam, za 2 lata planuj 郵ub wi璚 na 郵ub pomaluj dopiero, no chyba瞠 b璠zie mi szkoda w這s闚
Bardzo podobaj mi si blond w這ski, chcia豉bym jeszcze kiedy takie mie tylko boj si 瞠 zn闚 tak zniszcze
Jak zdecyduj si na blond to ju napewno nie b璠 malowa ich sama i zainwestuj w dobre kosmetyki do blond w這s闚 i chyba b璠 chodzi豉 na zabiego nawil瘸j帷e do fryzjera (o ile co dadz)
P鏦i co jeszcze jakie p馧tora roku mam spok鎩 z malowaniem
Niusia22 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-09-27, 21:08   #13
iguuusiaa
Raczkowanie

ja teraz te mam ju ciemniejszy kolor. Og鏊nie farby blond pono strasznie otwieraj 逝ski w這sa i s one bardziej podatne na zniszczenia, a bardziej mi zale篡 na zdrowych i l郾i帷ych w這sach ni na tych bia造ch co mia豉m. Poza tym wygl康am bardziej naturalnie z czego jestem zadowolona nie d逝go robie sobie br您owe. : ) Powiedz co wi璚ej o tych zabiegach nawil瘸j帷ych u fryzjera ?? pomagaj one co? ile kosztuj ? bo zawsze wydawa這 mi si 瞠 to jest co w stylu zwyk貫go nak豉dania maski na w這sy tylko 瞠 u fryzjera i oczywi軼ie za wi瘯sze pieni康ze ni normalnie ;p
Stary 2012-01-12, 18:09   #14
ambulance007
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 6
Chcia豉bym zafarbowa w這sy na szaro/siwo. Jak to zrobi?

Witam, szukam informacji czy jest wog鏊e mo磧iwo嗆 zafarbowania w這s闚 na siwo/szaro? Wiem, 瞠 to troche niecodzienne pytanie, bo zwykle sie tego unika. Mia豉m na g這wie wszystkie mo磧iwe kolory, czerwony, niebieski, zielony, fioletowy, turkusowe itp. a teraz nadszed czas na szare. Pytanie tylko czy jest jakas firma kt鏎a robi tak farb? Wszystkie odcienie szaro軼i mnie interesuja, byle nie by造 to juz strasznie jasne blondy czy platyny. Srebrn ju gdzie widzia豉m, i jest mo磧wio嗆 zmieszania jej z czarn aby kolor by troche ciemniejszy, ale problem w tym 瞠 one si sp逝kuj (m闚ie o firmie la riche directions).
Czy w takim razie mog gdzie indziej dosta co takiego?
ambulance007 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-01-12, 22:30   #15
GrassIsGreener
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 444
Dot.: Jak osi庵n望 siwo/szary kolor w這s闚 ?

Czy kto mo瞠 farbowa w這sy Richesse de Diacolor 9.11 - lodowa szaro嗆 ?
Stary 2012-01-14, 20:34   #16
201607040946
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 21 731

iguuusiaa - je郵i masz teraz jasny blond, mo瞠sz spr鏏owa NIEBIESKIEJ (nie fioletowej) p逝kanki, powinna da szaro嗆
201607040946 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-01-15, 15:22   #17
Marien
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 174

Na szary odcie polecam Garnier Color Naturals 111.
Marien jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-01-15, 16:17   #18
fryz5
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 138

ja polecam joann go喚bi popiel ale zmniejsz st篹enie wody z 9 do 6

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:34.