Dekoloryzacja i ponowne zafarbowanie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-09-14, 12:48   #1
diablusia
Przyczajenie

Dekoloryzacja i ponowne zafarbowanie

Witam,
Od długiego czasu rozjaśniałam włosy rozjaśniaczem , początkowo joanną (fryzjerską) a następnie rozjaśniaczem firmy GOLDWELL jednak kolor po rozjaśniaczu goldwellu był zbyt jasny... włosy wręcz miałam przetlenione po 2 miesiącach nad morzem... włosy były w fatalnym stanie poszłam do znajomej fryzjerki położyła mi na odrosty rozjaśniacz na chwile po czym na całe włosy położyła mi farbę... (miał to być jakiś szary blond czy coś takiego) ale kolor wyszedł mega ciemny brązowy. Od czasu farbowania minęły chyba 2 tygodnie, kolor już się spłukał teraz to myślę jest ciemny blond, niestety nie czuje się w takich ciemnych włosach, ale też nie chce mieć juz takiego przetlenionego blondu. Patrząc na zdjęcia najbardziej podobał mi sie kolor po joannie. I teraz moje pytanie czy jesli za 2-3 tygodnie farba z włosów nie spłucze mi się do chcianego koloru, czy będe mogła na nią położyć farbe powiedzmy jakiegoś cieplejszego blondu? czy musiałabym wykonać dekoloryzacje (chciałam kupić na allegro płyn do dekoloryzacji) i dopiero na to położyć farbe blond.

Mam włosy z natury dosyć ciemne także i tak zostanie mi farbowanie odrostów rozjaśniaczem (na wodzie 3%) trzymanie chwile do lekkiego rozjasnienia i położenie farby o ciemniejszym blondzie.
Czy może ktoś mi doradzić co zrobić żeby uzyskać odcień mniej więcej taki jak na zdjęciu. I jaką farbę jakiej firmy najlepiej kupić. Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg af4150acd3.jpg (16,5 KB, 17 załadowań)
diablusia jest offline  
Stary 2011-09-15, 10:50   #2
agata456
Zakorzenienie

Dot.: Dekoloryzacja i ponowne zafarbowanie

jego wątek o dekoloryzacji,dziewczyny Ci doradzą co zrobić,żeby uzyskać kolor jak chcesz. http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=311500
agata456 jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości