Bardzo grube, g瘰te, sztywne w這sy. - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2011-09-15, 15:22   #1
Twirly
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 217
Red face

Bardzo grube, g瘰te, sztywne w這sy.

Kiedy by豉m ma豉 mia豉m cienkie do嗆 (chodzi o przekr鎩 w這sa) w這ski, kr璚帷e si s這dko, potem jednak w這sy zmieni造 swoj struktur diametralnie, niestety ju si nie kr璚i造 tylko r騜ne dziwne rzeczy robi造 (nie, nie da si wydoby skr皻u chyba 瞠 lok闚k), sta造 si baaardzo g瘰te i grube. Potem by造 farbowane na ciemno (czarny prawie), mia豉m ich mn鏀two na g這wie, do pasa. Pi瘯ne. Niestety jestem blond wi璚 musia豉m w ko鎍u wr鏂i do swoich w這s闚 a wi璚 je rozja郾i豉m z w這s闚 (kilka lat farbowanych) ciemnych na jasne. Teraz s w kolorze 鈔edniego/ciemnego blondu i ju nie farbuj, obci皻e do ramion. Zanim obci窸am by豉 przygoda, ot霩 wkr璚i豉m sobie suszark grzywk no i doszcz皻ne zniszczenie zasia豉 w hmm stylizacji fryzury. Ot騜 musia豉m j zapu軼i i dopiero odci望 spalone ko鎍e, aktualnie by豉m u fryzjera i mam standardow grzywk "na skos" (wiadomo jak fryzjerki je zabawnie obcinaj taka asymetria, nie podoba mi si wi璚 zaczesuj, ale niestety nie jest to mo磧iwe przy moich w這sach). Ale do sedna.
W這sy prostuj - w og鏊e ich to nie rusza, s za grube 瞠by prostowanie by這 w stanie je spustoszy, w dalszym ci庵u mam ich mn鏀two, do tego dojdzie grzywka kt鏎a odro郾ie (w kt鏎ej jest mn鏀two w這s闚).
Niestety w這ski s sztywne, grube na ko鎍ach i przez to wygl康aj jak jakie sianko mimo 瞠 gdy si ich dotknie s mi瘯kie. Ko鎍闚ki lubi si z豉ma, s bardzo grube. I mam pytanie - czy mog co zrobi 瞠by te w這ski wygl康a造 bardziej "naturalnie" ? Bo teraz s troch sztywnawe, grube i w og鏊e, po myciu to nie ma mowy o uk豉daniu, gdyby wszystkie by造 r闚nej d逝go軼i mia豉bym mniejszy problem niestety los (a raczej suszarka) chcia inaczej.

Jakie propozycje?
Od篡wkuj i robi wszystko 瞠by by造 w dobrej kondycji.
Twirly jest offline  
Stary 2013-11-29, 14:31   #2
niki1312
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 26
Dot.: Bardzo grube, g瘰te, sztywne w這sy.

Mam podobny problem ;/.Strasznie g瘰te w這sy co powoduje 瞠 nie mam obj皻o軼i.Mam ich strasznie du穎 i musze je cieniowa, to sprawia 瞠 jest ich mniej.S strasznie sztywne i nie daj sie fajnie kr璚i .Musze ca陰 noc mie papiloty na g這wie gdzie rano mam ma貫 loczki i jak je troche rozczesuje to s super loki ale po 2h ju proste druty.Mia豉m kr鏒kie w這sy ale jako czu豉m sie dziwnie.Teraz mam do pasa .Czekam studni闚k potem je skr鏂 i pocieniuje bardziej.
niki1312 jest offline  
Stary 2013-11-29, 16:52   #3
201607040946
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 21 731
Dot.: Bardzo grube, g瘰te, sztywne w這sy.

Nie ma potrzeby odkopywania starego watku, zapraszam tutaj http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=260640
201607040946 jest offline  
Zamknij w徠ek

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:57.