Kosmetyki Essence - część XI - Strona 105 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-12-01, 19:53   #3121
boondziek
Zadomowienie

Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
Jak możesz kupić to kup, najwyżej za parę miesięcy komuś odsprzedasz jak CI nie podpasuje
może i masz rację.. w takim razie w poniedziałek się po niego wybiorę
Stary 2011-12-01, 19:53   #3122
Ingeborg
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez boondziek Pokaż wiadomość
może jakieś zdjęcioszka ? ciągle nie wiem czy go kupić bo w sumie to mam naturalny rumieniec

Nie, to się nie nadaje do widoku publicznego
Stary 2011-12-01, 19:58   #3123
czuprynka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
Jak możesz kupić to kup, najwyżej za parę miesięcy komuś odsprzedasz jak CI nie podpasuje

Haha, dzolls, widzę w agitatorkę różu się nam zamieniła Ale w sumie dobrze radzi, bo ja też ten róż szczerze polecam

Oglądnęłam na yt filmik jednej z amerykańskich guru, która pokazywała, że w listopadzie jej ulubionym różem był kremowy róż z MAC-a i jak zobaczyłam jego odcień to wypisz, wymaluj róż w kremie z go snow... Naszło mnie i chyba jutro strzelę se rumieńczyk w kolorze zawstydzonej dziewicy, a co!
czuprynka jest offline  
Stary 2011-12-01, 20:10   #3124
goooosienka
KosModerator

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Oglądnęłam na yt filmik jednej z amerykańskich guru, która pokazywała, że w listopadzie jej ulubionym różem był kremowy róż z MAC-a i jak zobaczyłam jego odcień to wypisz, wymaluj róż w kremie z go snow... Naszło mnie i chyba jutro strzelę se rumieńczyk w kolorze zawstydzonej dziewicy, a co!
Amarixe? Mam to samo skojarzenie

dyplomowana wizażystka
magister kosmetologii
mikroREKLAMA
Gabinet kosmetologii profesjonalnej w Zabrzu
Gabinet kosmetologii profesjonalnej. Zabiegi pielęgnacyjne twarzy, makijaż, manicure, pedicure.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 336 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
goooosienka jest offline  
Stary 2011-12-01, 20:14   #3125
dzolls
Zakorzenienie

Cytat:
Haha, dzolls, widzę w agitatorkę różu się nam zamieniła Ale w sumie dobrze radzi, bo ja też ten róż szczerze polecam

Czuję się jak opętana, bo to naprawdę odkrycie roku albo i całej moojej przygody makijażowej życia, normalnie miałam do różu podejść kilka, do różnych, ale dopiero ten robi u mnie to, co wszystkie inne u Was, geniuszki

curl it, baby!
dzolls jest offline  
Stary 2011-12-01, 20:17   #3126
jyyli
Zakorzenienie

GG do jyyli

Cytat:
Napisane przez Cucuma Pokaż wiadomość
u mnie GOB odprysnął na drugi dzień i to na zdrowych paznokciach........
U mnie o dziwo trzyma się trzeci dzień, a z moich paznokci wszystko złazi po jednym dniu Widocznie te lakiery są stworzone dla moich dziwnych paznokci

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline  
Stary 2011-12-01, 20:18   #3127
Ingeborg
Zadomowienie

Róż VL czyni cuda

W moim przypadku lakiery z VL trzymają się ok, odpryskują gdzieś na 3 dzień, co u mnie jest normą

Edytowane przez Ingeborg
Czas edycji: 2011-12-01 o 20:19
Ingeborg jest offline  
Stary 2011-12-01, 20:26   #3128
madzia0007
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Crystalliced w całej okazałości.
http://lusterko-em.blogspot.com/2011...lliced-le.html
Chyba po raz 1 skusze sie na naklejki do paznokci A rozswietlacz o ile bedzie ok ( a mam przeczucie ze bedzie - w nazwie ma highlighter, a one zawsze sa lepsze niz shimmery) to wezme 2 sztuki Cos mi sie zdaje ze bedzie szal na niego
madzia0007 jest teraz online  
Stary 2011-12-01, 20:34   #3129
czuprynka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
Amarixe? Mam to samo skojarzenie

cieszę się, że nie jestem osamotniona
czuprynka jest offline  
Stary 2011-12-01, 20:54   #3130
Ł@siczk@
Zakorzenienie

GG do Ł@siczk@

Fajna ta limitka
Na pewno przyjrze sie cieniom w plynie, rozswietlaczowi i glitterom

GOSIA [13.08.2015]

Dzięki Ci Boże za korektor pod oczy i Dębowe Mocne

BLOG
Ł@siczk@ jest offline  
Stary 2011-12-01, 21:15   #3131
listek85
Rozeznanie

Hello, może komuś przyda się informacja, że w Forum w Gliwicach (w Naturze oczywiście) wstawili drugą szafę

Wczoraj przypadkiem natknęłam się tam na całą VL Przez chwilę w maniakowym szale chwyciłam kilka rzeczy, ale przyszło opamiętanie i stwierdziłam, że jednak nic nie chcę

Za to Mąż się uparł, że musimy kupić lakier True love i koniec. I normalnie nie udało mi się go przekonać że mam 60 innych lakierów i bez tego się obejdę. Uparł się i kupił No faktycznie piękny jest, trochę gęsty, ale bardzo szybko wysycha... Odpryskuje równie szybko-wytrzymał trochę ponad pół dnia

listek85 jest offline  
Stary 2011-12-01, 21:48   #3132
NioseWamPicie
Zadomowienie

Cytat:
Kurcze, no okopiecie leżącego nie dość, że posucha w portfelu i że Mikołaj i święta i w ogóle to te tu jeszcze nowe limitki zapodają

Z aviatorki chcę róż, pomadki i większość lakierów, z zimowej rozświetlacz (of course) i może jeden cień. Napalonam jak dzik na szyszki

Cytat:
Napisane przez Ingeborg Pokaż wiadomość
Em - osz Ty niedobra I po co to wklejałaś, mój biedny portfel płacze i wije się w boleściach!

Jakoś jednak bardziej podoba mi się aviatorska Szczególnie szminki.

Jestem po pierwszych próbach z różem VL - ruska baba to mało powiedziane
My lubimy placki chyba każda z nas przy pierwszym podejściu do tego różu zaliczyła placki

---------- Dopisano o 22:48 ---------- Poprzedni post napisano o 22:45 ----------

Cytat:
może jakieś zdjęcioszka ? ciągle nie wiem czy go kupić bo w sumie to mam naturalny rumieniec
W tej notce o rozświetlaczu mam też na policzkach róż z VL, ale delikatnie bardzo nałożony

http://zakupowebestie.blogspot.com/2...er-powder.html

zresztą przymierzam się do recenzji, więc na 100% będą zdjęcia
NioseWamPicie jest offline  
Stary 2011-12-01, 21:53   #3133
Luna83
Zadomowienie

Dziewczyny, udzielam się tu tylko czasami, ale postanowiłam się pochwalić

Generalnie nie robię wpisów kosmetycznych, bo mam bloga modowego, ale jestem na chorobowym, nie mogę robić stylizacji, to postanowiłam popełnić post o Vampire's Love

Nie znam się tak jak Ey nan notkach kosmetycznych, niemniej jak ktoś chce zapraszam do siebie

Właśnie wącham sobie essensowe lipstainy...chyba nienormalne jestem

Mój blog modowy - zapraszam

http://ana-collection.blogspot.com

Mój instagram: https://instagram.com/anacollection83/

Luna83 jest offline  
Stary 2011-12-01, 22:13   #3134
Noodle Soup
Zadomowienie

A ja trochę odbiegnę od tematu limitek i powiem, że jestem zachwycona maskarą I <3 extreme Akurat w kwestii tuszów jestem wymagająca i nie spodziewałam się, że już po pierwszym dniu użycia tak mnie zachwyci.
Mimo tego, że nie znoszę świeżych maskar, tą z chęcią używam. Fakt, że pierwszą warstwę nakładam szczoteczką z avon supershock (jako jedyna super rozczesuje mi rzęsy, mam na tym punkcie bzika), ale potem dodatkowo podkreślam szczoteczką z I <3... i chyba zostanie u mnie na stałe

Dodam zdjęcia. Pierwsze to jakieś przypadkowe z mymi gołymi rzęsami, które są cienkie i jasne, ale długie, przez co łatwo o sklejanie. Drugie zdjęcie to z warstwą 'rozczesującą' i lekko pociągnięte oryginalną szczotą, a ostatnie dwa to dowalenie jeszcze jednej warstwy 12 godzin po pierwszym malowaniu (musiałam na szybko wyjść i chciałam zobaczyć, jak wygląda dzienny make up przerobiony na 'wieczorny'). Totalnie extreme Jestem ciekawa, jak dalej pójdą eksperymenty.

Powiedzcie mi jeszcze dziewczyny - I <3 będzie w stałej ofercie, czy mam już robić sobie zapasy tego tuszu?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Bez nazwy-3.jpg (5,4 KB, 111 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN1757.jpg (34,8 KB, 127 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Bez nazwy-2.jpg (17,4 KB, 165 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Bez nazwy-1.jpg (12,8 KB, 136 załadowań)
Noodle Soup jest offline  
Stary 2011-12-01, 22:18   #3135
punk666girl
Zadomowienie

Noodle Soup - po Twoich zdjęciach już wiem, że muszę kupić ten tusz
punk666girl jest offline  
Stary 2011-12-01, 22:21   #3136
Cucuma
Rozeznanie

nowe limitowanki:

http://www.nihrida.com/2011/12/new-e...+%28Nihrida%29

jeśli to już było to sorson

z krystaliczno - lodowej pożądam płynnego rozświetlacza, glitter frosterka i topperka na rzęsy, jeśli nie będzie to zwykły brokat a z legend nieba paletki, różu i trzech lakierów....
Cucuma jest offline  
Stary 2011-12-01, 22:24   #3137
NioseWamPicie
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Noodle Soup Pokaż wiadomość
A ja trochę odbiegnę od tematu limitek i powiem, że jestem zachwycona maskarą I <3 extreme Akurat w kwestii tuszów jestem wymagająca i nie spodziewałam się, że już po pierwszym dniu użycia tak mnie zachwyci.
Mimo tego, że nie znoszę świeżych maskar, tą z chęcią używam. Fakt, że pierwszą warstwę nakładam szczoteczką z avon supershock (jako jedyna super rozczesuje mi rzęsy, mam na tym punkcie bzika), ale potem dodatkowo podkreślam szczoteczką z I <3... i chyba zostanie u mnie na stałe

Dodam zdjęcia. Pierwsze to jakieś przypadkowe z mymi gołymi rzęsami, które są cienkie i jasne, ale długie, przez co łatwo o sklejanie. Drugie zdjęcie to z warstwą 'rozczesującą' i lekko pociągnięte oryginalną szczotą, a ostatnie dwa to dowalenie jeszcze jednej warstwy 12 godzin po pierwszym malowaniu (musiałam na szybko wyjść i chciałam zobaczyć, jak wygląda dzienny make up przerobiony na 'wieczorny'). Totalnie extreme Jestem ciekawa, jak dalej pójdą eksperymenty.

Powiedzcie mi jeszcze dziewczyny - I <3 będzie w stałej ofercie, czy mam już robić sobie zapasy tego tuszu?
teoretycznie w stałej ofercie, ale Blackmania też była i już nie ma
NioseWamPicie jest offline  
Stary 2011-12-01, 22:28   #3138
Noodle Soup
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez NioseWamPicie Pokaż wiadomość
teoretycznie w stałej ofercie, ale Blackmania też była i już nie ma
Lepiej zrobię zapasy. Bo znając moje szczęście, jak coś już mi podpasuje, to zaraz producent to wycofa... ( tak było z moimi odcieniami podkładu i korektora EDM, normalnie myślałam, że zabije )
Noodle Soup jest offline  
Stary 2011-12-01, 22:45   #3139
Germini
Zakorzenienie

Cytat:
A ja trochę odbiegnę od tematu limitek i powiem, że jestem zachwycona maskarą I <3 extreme
Te zdjęcia są kroplą, która przepełniła czarę mojej potrzeby wejścia w posiadanie tego tuszu

Czy Wy naprawdę sądzicie, że nie mam innych wydatków? Musicie tak kusić i namawiać?

Stary 2011-12-01, 22:46   #3140
boondziek
Zadomowienie

Cytat:

WOW skusiłaś mnie na ten tusz choć od kilku lat nie używam innego niż superShocka właśnie bo jak użyłam go pierwszy raz to już żaden inny tusz nie potrafił zrobić mi takich rzęs ale jako ,że ostatnio zauważyłam że schodzą w dół z jakością tych tuszy .. jak tylko znajdę ten o którym piszesz będzie mój
Stary 2011-12-01, 22:55   #3141
Noodle Soup
Zadomowienie

Cytat:
WOW skusiłaś mnie na ten tusz choć od kilku lat nie używam innego niż superShocka właśnie bo jak użyłam go pierwszy raz to już żaden inny tusz nie potrafił zrobić mi takich rzęs ale jako ,że ostatnio zauważyłam że schodzą w dół z jakością tych tuszy .. jak tylko znajdę ten o którym piszesz będzie mój
właśnie, super shock to mój faworyt, ale jeżeli chodzi o szczoteczkę. Sam tusz jest coraz gorszy, szybko wysycha i mam go już dość, w dodatku Avon zaczął testować, a to dla mnie ważne. Za to mam w domu chyba z 5 szczoteczek od niego, więc po prostu używam ich do rozczesywania.

I jak nie wierzyłam, że tradycyjna szczoteczka coś z moimi rzęsami sensownego zrobi, to to po prostu... no 10 minut się patrzyłam w lusterko
Miałam jeszcze do czynienia z tuszem MA i jeżeli chodzi o niego, to mnie nie zachwycił. Ten za to daje na prawdę spore efekty. Tylko pewnie może sklejać na początku, ale można na to wypracować swoją metodę. Sama formuła tuszu jest świetna. Żadnych osypek, jak przy używanym przeze mnie jeszcze do wczoraj Big Volume Lash z Eveline.
Noodle Soup jest offline  
Stary 2011-12-01, 23:00   #3142
boondziek
Zadomowienie

Cytat:
właśnie, super shock to mój faworyt, ale jeżeli chodzi o szczoteczkę. Sam tusz jest coraz gorszy, szybko wysycha i mam go już dość, w dodatku Avon zaczął testować, a to dla mnie ważne. Za to mam w domu chyba z 5 szczoteczek od niego, więc po prostu używam ich do rozczesywania.

I jak nie wierzyłam, że tradycyjna szczoteczka coś z moimi rzęsami sensownego zrobi, to to po prostu... no 10 minut się patrzyłam w lusterko
Miałam jeszcze do czynienia z tuszem MA i jeżeli chodzi o niego, to mnie nie zachwycił. Ten za to daje na prawdę spore efekty. Tylko pewnie może sklejać na początku, ale można na to wypracować swoją metodę. Sama formuła tuszu jest świetna. Żadnych osypek, jak przy używanym przeze mnie jeszcze do wczoraj Big Volume Lash z Eveline.
Tak się dzieje kiedy tusz kosztujący 35zł nagle zaczyna kosztować 15.. już wolałam płacić drożej ale przynajmniej wiedziałam, że nie wydaję pieniędzy na darmo. Teraz są jakieś nowe SuperShockMAX bodajże, kupiłam - użyłam raz i oddałam mamie.. Może to czas skusić się na coś nowego Tylko strasznie wymagająca jestem jeśli o tusze chodzi,a niestety szukanie tego jedynego znowu zajmie mi duuuużo czasu a fakt ,że jestem alergiczką wcale nie pomaga czasami mam oczy jak świnka morska
Stary 2011-12-01, 23:04   #3143
tenebra
Zakorzenienie

Cytat:

Cytat:

Ale pokusiłaś Wstydź się! Mam 6 maskar napoczętych a ty mi tutaj takie posty i zdjęcia zapodajesz, tyy, tyyy, niedobra

tenebra jest offline  
Stary 2011-12-01, 23:08   #3144
dzolls
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość

Ale pokusiłaś Wstydź się! Mam 6 maskar napoczętych a ty mi tutaj takie posty i zdjęcia zapodajesz, tyy, tyyy, niedobra

Przejmujesz się? A widziałaś moją ścianę wstydu, bo wydaje mi się, że skoro tak mówisz to nie :P

curl it, baby!
dzolls jest offline  
Stary 2011-12-01, 23:16   #3145
szafirowa
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Germini Pokaż wiadomość
Te zdjęcia są kroplą, która przepełniła czarę mojej potrzeby wejścia w posiadanie tego tuszu

Czy Wy naprawdę sądzicie, że nie mam innych wydatków? Musicie tak kusić i namawiać?

ajjjj... chyba muszę się w trybie pilnym wybrac do natury ! jednak coś w nim jest

tytuł mistrza macania-tego-co-nie-kupuję-ale-dodam-od-siebie-trochę-DNA leci do ... laski z natury na metrze kabaty ! wypróbowała chyba wszystkie błyszczyki ess ! na sobie ! mam na mysli na USTACH ! i mam na myśli NIEtestery
masakra !pomijam fakt ze teraz maja subtelne wkładki kolorystyczne na pędzelkach poza jej cudnym dna , f**k !
z moich uwag nie zrobila sobie nic, a naturzanka machnęła ręką i pokazywała jakiejs klientce tusze - otwierając je zeby pokazac jak wyglądaja szcoteczki ...
ja proponuję jakis kodeks ustalic i będziemy karac za wykroczenia XD
nic nie kupilam i wyszłam oburzona. moja wiara w ludzi została zachwiana

Edytowane przez szafirowa
Czas edycji: 2011-12-01 o 23:18
szafirowa jest offline  
Stary 2011-12-01, 23:21   #3146
zzzielona
Wtajemniczenie

A ja muszę Wam napisać, że jestem totalnie zakochana w perfumach z wampirzej limitki . Uwielbiam takie słodkie zapachy na okres jesień/zima!

I ktoś gdzieś napisał, że te perfumy są podobne do Amor Amor - nic z tych rzeczy . Choć można powiedzieć, że należą do tej samej "rodziny" zapachów .
Stary 2011-12-01, 23:26   #3147
PieceOfMoris
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez szafirowa Pokaż wiadomość
tytuł mistrza macania-tego-co-nie-kupuję-ale-dodam-od-siebie-trochę-DNA leci do ... laski z natury na metrze kabaty ! wypróbowała chyba wszystkie błyszczyki ess ! na sobie ! mam na mysli na USTACH ! i mam na myśli NIEtestery
masakra !pomijam fakt ze teraz maja subtelne wkładki kolorystyczne na pędzelkach poza jej cudnym dna , f**k !
z moich uwag nie zrobila sobie nic, a naturzanka machnęła ręką i pokazywała jakiejs klientce tusze - otwierając je zeby pokazac jak wyglądaja szcoteczki ...

Tyle mam do powiedzenia na ten temat.
przegląd kredek na linię wodną

Jak ja lubię się śmiać... to takie ciekawe doświadczenie
PieceOfMoris jest offline  
Stary 2011-12-02, 00:07   #3148
summerisgone
Zakorzenienie

Dziewczyny bo ja już zgłupiałam... Superpharm ma essence?
summerisgone jest offline  
Stary 2011-12-02, 00:39   #3149
Inkarnatka
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez szafirowa Pokaż wiadomość
ajjjj... chyba muszę się w trybie pilnym wybrac do natury ! jednak coś w nim jest

Boszszsz.....

Podobny incydent widziałam dziś w innej warszawskiej N (na Gocławiu). Tam z kolei jakaś koleżanka naturzanki przyszła sobie na ploteczki (w godzinach pracy ) i obie rajcowały przy szafach Essence, Catrice i innych testując błyszczyki (nie testery z E, bo E o ile dobrze kojarzę nie ma testerów do błyszczyków). Koleżanka otwierała po kolei, a naturzanka jej dzielnie sekundowała, niby "doradzając" (czytaj: plotkując o sprawach prywatnych) - i tak doradzała jej przez ok. 20 min i obie snuły się po całym sklepie :/ Myślałam, że padnę, gdy psiapsiółka chciała coś z "wyprzedażowego" koszyka wybrać, ale naturzanka odradziła jej mówiąc, ze tam są używane kosmetyki A sama przyczyniła się do tego, ze kolejne zasilą niedługo zastępy "wyprzedażowych", używanych... Ręce i spodnie opadają....
Nie miałam już ochoty odzywać się i zwracać im uwagi, bo to jak walka z wiatrakami... Inna sprawa, ze ta koleżanka naturzanki wyglądała na osobę dość pustakowatą (taką, co na wszelkie próby zwrócenia uwagi reaguje agresją i wyzwiskami), kojarzycie pewnie ten typ - solara, farbowane na czarno włosy, mocny makijaż, krótka kurteczka odsłaniająca nerki + tipsy... No i sposób wysławiania się Nie chciałabym jej spotkać wieczorem na pustej ulicy... (ostatnio widzialam wieczorem takie dwa indywidua popijające coś szampanopodobnego w torbach na przystanku i naprawdę się balam.... )

Aha, limitka VL przetrzebiona, zostały 2 paletki, 3 pudry do rzęs, 1 fioletowy lipstain (czerwonego brak ), 2 lakiery true love, 1 gold old buffy, 4 betonowe, 4 nibieskie, 4 czarne. Brak rozświetlacza i perfum.
BTW testowałam tester (masło maślane) i przyznaję, ze choć trawły, to zapach mi się wyjątkowo nie podoba Na pewno nie ma nic podobnego z Amor Amor Jednak jest do czegoś podobny, tylko nie mogę skojarzyć, do czego Jest to ciepły zapach, czuć wanilię, trochę kokosa... Wydaje mi się, ze kiedyś było coś podobnego z H&M...

Edytowane przez Inkarnatka
Czas edycji: 2011-12-02 o 00:42
Inkarnatka jest offline  
Stary 2011-12-02, 06:10   #3150
kuki9
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
Boszszsz.....

Podobny incydent widziałam dziś w innej warszawskiej N (na Gocławiu). Tam z kolei jakaś koleżanka naturzanki przyszła sobie na ploteczki (w godzinach pracy ) i obie rajcowały przy szafach Essence, Catrice i innych testując błyszczyki (nie testery z E, bo E o ile dobrze kojarzę nie ma testerów do błyszczyków). Koleżanka otwierała po kolei, a naturzanka jej dzielnie sekundowała, niby "doradzając" (czytaj: plotkując o sprawach prywatnych) - i tak doradzała jej przez ok. 20 min i obie snuły się po całym sklepie :/ Myślałam, że padnę, gdy psiapsiółka chciała coś z "wyprzedażowego" koszyka wybrać, ale naturzanka odradziła jej mówiąc, ze tam są używane kosmetyki A sama przyczyniła się do tego, ze kolejne zasilą niedługo zastępy "wyprzedażowych", używanych... Ręce i spodnie opadają....
Nie miałam już ochoty odzywać się i zwracać im uwagi, bo to jak walka z wiatrakami... Inna sprawa, ze ta koleżanka naturzanki wyglądała na osobę dość pustakowatą (taką, co na wszelkie próby zwrócenia uwagi reaguje agresją i wyzwiskami), kojarzycie pewnie ten typ - solara, farbowane na czarno włosy, mocny makijaż, krótka kurteczka odsłaniająca nerki + tipsy... No i sposób wysławiania się Nie chciałabym jej spotkać wieczorem na pustej ulicy... (ostatnio widzialam wieczorem takie dwa indywidua popijające coś szampanopodobnego w torbach na przystanku i naprawdę się balam.... )
Denerwujące jest to, że ani Essence ani Catrice nie dają testerów.
W tej samej naturze spotkałam grupkę gimnazjalistek takich 15 latek co to otwierały po kolei każdy błyszczyk i tusz do rzęs oglądając sobie kosmetyk.Jest to mega niehigieniczne no i psuje kosmetyk.Pal licho, że one sa tanie.I co z tego?Nie mogliby się pokusić o jakiś tester albo zakleić tych kosmetyków?
Zawsze jak biorę Essencowy tusz albo błyszczyk to staram się delikatnie go odkręcić.Jak idzie ciężko to biorę.Jak zbyt lekko to zostawiam bo znaczy, że był otwierany.
Zastanawiałam się nad tym ostatnim lipstainem na Gocławiu.Ale był juz ciężko wymacany a tego się przy błyszczykach obawiam.Że ktoś o na ustach testował.A opryszczka albo grypa to pikuś?

kuki9 jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości