Kosmetyki Essence - część XI - Strona 125 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-12-10, 22:38   #3721
boondziek
Zadomowienie

Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

i z góry przepraszam za wymalowane skórki w paznokciach - jestem dopiero w trakcie ogarniania ich
Stary 2011-12-10, 22:40   #3722
Lungo
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez boondziek Pokaż wiadomość
Ok, ok tak na szybko i z racji tego, że sztuczne światło musiałam go dać więcej ale jak robi się to delikatniej na policzku wygląda miodzio )
3-nie roztarte,nakładane paluchem
4-lekko roztarte
Paznokcie pod kolor widzę
Jednak dla mnie jest wciąż za złoty. Choć kto wie, co będzie jak zobaczę Circus Circus... Bardzo, ale to bardzo podoba mi się opakowanie.
Chciałabym wiosenną mgłę pudrową, ale jestem w trakcie ogarniania Paese w Katowicach, więc jak się nie uda z tym, to może z tamtym.
A na nim ostatnio
Wycofywane produkty Essence
Wycofywane produkty Catrice
Nowości Catrice

Edytowane przez Lungo
Czas edycji: 2011-12-10 o 22:42
Lungo jest offline  
Stary 2011-12-10, 22:46   #3723
boondziek
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Lungo Pokaż wiadomość
Jednak dla mnie jest wciąż za złoty. Choć kto wie, co będzie jak zobaczę Circus Circus...
Dziś kupiłam ten lakier i testuję ile wytrzyma
Zacytuję samą siebie z przed kilku dni: " hahaha ciekawe kto będzie używał takiego złotego rozświetlacza, no bez sensu ta limitka, złoty rozświetlacz no hahaha" a jednak jak go zobaczyłam to skusił

---------- Dopisano o 22:46 ---------- Poprzedni post napisano o 22:44 ----------

Cytat:
Chciałabym wiosenną mgłę pudrową, ale jestem w trakcie ogarniania Paese w Katowicach, więc jak się nie uda z tym, to może z tamtym.
też poluję bo zauroczyły mnie dziewczyny swatchami (jak zwał tak zwał ),ale średnią mam orientację na krakowie więc póki co niestety.. może kiedyś natknę się na stoisko
Stary 2011-12-10, 22:46   #3724
antii
Zakorzenienie

Cytat:
Ok, ok tak na szybko i z racji tego, że sztuczne światło musiałam go dać więcej ale jak robi się to delikatniej na policzku wygląda miodzio )
4-lekko roztarte
chcę!
świetnie będzie komponować się z opalenizną

antii jest offline  
Stary 2011-12-10, 22:50   #3725
neath
Zakorzenienie

Tafla, jak miło Zajrzę jutro do douglasa koło mnie, może już coś będzie.

Doszłam do wniosku, że mam za dużo kosmetyków i muszę coś wydać.
Na wymianę mam puder brązujący z limitowanki Creamylicious, bronzing compact powder 01, paletkę brązów z metallics i paletkę z sun clubu - 02 long beach.
Jakby był ktoś chętny, to proszę o PW, bo trochę minie, zanim się ogarnę ze zrobieniem wątku wymiankowego.

A właśnie, mam pytanie do tego pośredniego cienia z CC. Na zdjęciach promocyjnych wyglądał jak taupe, a na swatchach - jak taka zieleń trochę. Jak jest w końcu? :P
neath jest teraz online  
Stary 2011-12-10, 22:50   #3726
dzolls
Zakorzenienie

Cytat:
Jednak dla mnie jest wciąż za złoty. Choć kto wie, co będzie jak zobaczę Circus Circus... Bardzo, ale to bardzo podoba mi się opakowanie.
Mgła na podstawie tych zdjęć wydaje mi się taka lepsza, że lepsza tafla no i nie taka żółta, więc ja sobie daruję absolutnie rozświetlacz, tym bardziej, że dzięki Wiolusi () brokatowego wampirka też mam więc oto przypadkiem wyszła mi kumulacja tafli i drobinek

Jakbyś potrzebowała mgły, a nie znalazła, to daj znać, ja mam u siebie w centrum drogerię z Paese

curl it, baby!
dzolls jest offline  
Stary 2011-12-10, 23:03   #3727
spoil
Przyczajenie

Cytat:
W Sosnowcu w Plejadzie jest Paese. Dziś zakupiłam mgiełkę Pani bardzo sympatyczna. Musiałam sobie poprawić humor po wizycie w Douglasie.
spoil jest offline  
Stary 2011-12-10, 23:04   #3728
rachuciachu
Rozeznanie

Hej! A nie wiecie gdzie znajdę w Warszawie, w okolicach Bemowa/Woli/Centrum cokolwiek z Circus?
Parzyłam w Naturze na Bemowie- zostały tam tylko jakieś resztki z VL (niestety- nie załapałam się na róż ) i w Douglasie w Arkadii, ale tam żadnych limitek nigdy nie widziałam, grr...
P.S.
Witam się w wątku! Na kosmetyki essence trafilam kiedyś przypadkiem, jak koło mnie otworzyli Naturę... no i tez wpadłam- zaczęło się od lakierów- w takiej cenie tyyyle kolorów!

rachuciachu jest offline  
Stary 2011-12-10, 23:06   #3729
NioseWamPicie
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Noodle Soup Pokaż wiadomość
No nie, szkoda, bo mam najbliżej. Więc w jakim naszym Douglasie będzie największa szansa na dorwanie CC?
u nas jest ciężko jeśli chodzi o Douglasy. W magnolii i w galerii nigdy nie ma żadnych limitek, w Pasażu tak jak pisałam. W Arkadach jako ostatnią widziałam Metallics. Boję się, że CC ominie Wrocław jak 50's
NioseWamPicie jest offline  
Stary 2011-12-10, 23:08   #3730
Lungo
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
Jakbyś potrzebowała mgły, a nie znalazła, to daj znać, ja mam u siebie w centrum drogerię z Paese
Muszę jeszcze sprawdzić jedno miejsce, do którego nigdy nie mam czasu wejść, ale jak tam nie będzie, to się do Ciebie uśmiechnę. Pamiętasz, ile kosztuje?

Na początku bardzo podobały mi się lakiery, ale po obejrzeniu swatchy jakoś zachwyt minął. Może perfumy nie będą mi się podobać, to wtedy całkowicie zaoszczędzę na limitce.
Jakby któraś coś z niej chciała, a się nie załapała, to mogę pomóc. U mnie raczej nie będzie miała takiego powodzenia.
A na nim ostatnio
Wycofywane produkty Essence
Wycofywane produkty Catrice
Nowości Catrice
Lungo jest offline  
Stary 2011-12-10, 23:11   #3731
Emilia 25
404 Not Found

Cytat:
4-lekko roztarte
Dzięki. Dla mnie jednak za dużo bling bling.
Cytat:
Dokładnie, też czaję się na mgłę.
Stary 2011-12-10, 23:11   #3732
dzolls
Zakorzenienie

Cytat:
Muszę jeszcze sprawdzić jedno miejsce, do którego nigdy nie mam czasu wejść, ale jak tam nie będzie, to się do Ciebie uśmiechnę. Pamiętasz, ile kosztuje?

Na początku bardzo podobały mi się lakiery, ale po obejrzeniu swatchy jakoś zachwyt minął. Może perfumy nie będą mi się podobać, to wtedy całkowicie zaoszczędzę na limitce.
Jakby któraś coś z niej chciała, a się nie załapała, to mogę pomóc. U mnie raczej nie będzie miała takiego powodzenia.
Oj nie pamiętam, bo oprócz mgieły brałam też parę innych rzeczy, a płaciła mama bo to mikołaj był , ok 17-20zł?

Jakby co, to nie krępujcie się, ja dość często jestem w centrum, więc da się zrobić

Ja się tak zastanawiam, tu jest tyle maniaczek, a u mnie w dwóch naturach oprócz róży to wszystko dalej jest, te tubki, perfumy, wy tu się zarzynacie, żeby cokolwiek kupić, a u mnie pełne półki

curl it, baby!
dzolls jest offline  
Stary 2011-12-10, 23:19   #3733
boondziek
Zadomowienie

Rozkmińcie to :OOOO a ja myślałam,że mam dużo kosmetyków hahaha http://www.youtube.com/watch?v=LNpjj...eature=related
Stary 2011-12-10, 23:31   #3734
dzolls
Zakorzenienie

Omg!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

curl it, baby!
dzolls jest offline  
Stary 2011-12-10, 23:34   #3735
mejaczek
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez paniKA88 Pokaż wiadomość
Ciekawe co mają ze starych kolekcji Ani razu tam jeszcze nie byłam, pół miasta do przejechania
w Douglasie i SuperPharmie w Manufakturze mają Essence? Jak tak to przejdę się jutro lub pojutrze i napisze jak sytuacja wygląda

Jutro z rana

Miałam kupić tylko perfumy i liner, ale chyba skuszę się na rozświetlacz
Wiesz, co, nie wiem co mają, ale zawsze można zadzwonić i spytać.
W Douglasie i superpharmie w Manu nie ma Essence.

---------- Dopisano o 23:34 ---------- Poprzedni post napisano o 23:33 ----------

Cytat:
4-lekko roztarte
Musze mieć ten rozświetlacz
Lakier z wibo??Też mam

Dzisiaj na Plantowej był jeden róż i jeden puder z VL. Duzo paletek, mnóstwo lakierów i dużo lip tintów. Zaskoczenie, bo tylko jeden puder do rzęs i jedne perfumy.

wymianka:
http://wizaz.pl/forum/showthread.php...6#post23505256
Nowe dorzuty

Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline  
Stary 2011-12-10, 23:36   #3736
rachuciachu
Rozeznanie

Cytat:
Rozkmińcie to :OOOO a ja myślałam,że mam dużo kosmetyków hahaha http://www.youtube.com/watch?v=LNpjj...eature=related
Zastanawiam się czy jest możliwym wykorzystanie ich wszystkich w pojedynkę przed upływem terminów ważności... lub w ogóle wykorzystanie kiedykolwiek. O.o

rachuciachu jest offline  
Stary 2011-12-10, 23:38   #3737
plineczka003
Zadomowienie

Cytat:
Nie chce mi się szukać ale trafiłam kiedyś na filmik jakiejś dziewczyny ze stanów co miała jeszcze więcej. Normalnie całe szafy kosmetyków. Nie mogę się patrzyć na takie marnotrastwo. Nie uważam, że ja wydaję mało na kosmetyki i kupuję tylko to co potrzebne, ale na pewno nie mam 500 lakierów do paznokci po 10$. Nie to żebym była jakaś świrnięta, ale ludzie w Afryce z głodu umierają czy na jakieś zupełnie wyleczalne choroby, a ona sobie w domu drogerię otwiera. Nie potrafiłabym tak. Sama często mam wyrzuty sumienia a nie mam nawet 1/10 tego co ona.
plineczka003 jest offline  
Stary 2011-12-10, 23:48   #3738
emememsik
po prostu Em :)

Cytat:

Albo idź śladami Em(chyba to była Em), która robiła zdjęcie swoim paznokciom na przystanku
To ja.

Cytat:
Napisane przez plineczka003 Pokaż wiadomość
ludzie w Afryce z głodu umierają czy na jakieś zupełnie wyleczalne choroby, a ona sobie w domu drogerię otwiera. Nie potrafiłabym tak. Sama często mam wyrzuty sumienia a nie mam nawet 1/10 tego co ona.
Nie znoszę rozliczania ludzi z tego na co wydają własne pieniądze. Niech sobie kupuje co jej się podoba, kolekcjonuje i pokazuje ludziom w internecie. Nic o niej nie wiesz, może przekazuje na fundacje więcej pieniędzy niż ty? Jeśli sama masz wyrzuty sumienia to odmawiaj sobie przyjemności i oddawaj dzięki temu więcej pieniędzy biednym, a nie czepiaj się innych ludzi, których na dodatek zupełnie nie znasz.

Edytowane przez emememsik
Czas edycji: 2011-12-10 o 23:50
emememsik jest offline  
Stary 2011-12-10, 23:50   #3739
jyyli
Zakorzenienie

GG do jyyli

Cytat:
Napisane przez plineczka003 Pokaż wiadomość
Nie chce mi się szukać ale trafiłam kiedyś na filmik jakiejś dziewczyny ze stanów co miała jeszcze więcej. Normalnie całe szafy kosmetyków. Nie mogę się patrzyć na takie marnotrastwo. Nie uważam, że ja wydaję mało na kosmetyki i kupuję tylko to co potrzebne, ale na pewno nie mam 500 lakierów do paznokci po 10$. Nie to żebym była jakaś świrnięta, ale ludzie w Afryce z głodu umierają czy na jakieś zupełnie wyleczalne choroby, a ona sobie w domu drogerię otwiera. Nie potrafiłabym tak. Sama często mam wyrzuty sumienia a nie mam nawet 1/10 tego co ona.

Ja w takich momentach nie myślę o dzieciach z Afryki, ale o bliższych mi bezdomnych zwierzakach, w tym tych, które sama zaadoptowałam/dokarmiam, wtedy te pieniądze są bardziej realne. Kiedy pomyślę, że za 5 lakierów po 2 dychy miałabym już sterylkę dla jednego kota, to mam gula w gardle. Więc kupuję np. Safari albo Joopi po 3zł, bo są równie dobre, ja kocham lakiery, ale nie stać mnie i na koty, i na drogie lakiery, a z dobroczynności nie zrezygnuję chociażbym miała w ogóle przestać paznokcie malować, o

Ale żeby nie było prawie-offtopa, to muszę pochwalić swatche rozświetlacza Przepiękny jest Ja go co prawda nie kupię, bo mam cerę w zimnej tonacji i nie wyobrażam sobie siebie w nim (a nauczyłam się kupować z limitek tylko to, co na pewno zużyję), ale myślę, że będzie na niego popyt
Sama kupię chyba tylko średni cień, bo miedzianego cienia z Balleriny używam na co dzień i fajnie byłoby mieć jakąś alternatywę.

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline  
Stary 2011-12-10, 23:53   #3740
boondziek
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Wiesz, co, nie wiem co mają, ale zawsze można zadzwonić i spytać.
W Douglasie i superpharmie w Manu nie ma Essence.

---------- Dopisano o 23:34 ---------- Poprzedni post napisano o 23:33 ----------

Musze mieć ten rozświetlacz
Lakier z wibo??Też mam

Dzisiaj na Plantowej był jeden róż i jeden puder z VL. Duzo paletek, mnóstwo lakierów i dużo lip tintów. Zaskoczenie, bo tylko jeden puder do rzęs i jedne perfumy.
Tak wibo i jutro wreszcie dostanę w łapki lakier z VL old gold buffy mamusia mi kupiła

Cytat:
Napisane przez rachuciachu Pokaż wiadomość
Zastanawiam się czy jest możliwym wykorzystanie ich wszystkich w pojedynkę przed upływem terminów ważności... lub w ogóle wykorzystanie kiedykolwiek. O.o
nie wiem ,ale zmiażdzyło mi to mózg.. ja mam ok. 30 lakierów i niektóre już gęstnieją bo nie jestem w stanie ich zużyć no chyba, że ona to czysto hobbistycznie tak jak ja każdy kolejny numer cosmo
Stary 2011-12-11, 00:00   #3741
buffy249
Rozeznanie

Jakoś błyszczyki z CC do mnie nie przemawiały, dopóki nie zobaczyłam tych zdjęć:

http://marias-beauty-page.blogspot.c...-lacquers.html

Muszę je mieć
buffy249 jest offline  
Stary 2011-12-11, 00:05   #3742
emememsik
po prostu Em :)

Bałam się, że do mnie też przemówią, ale na szczęście nie. Fajnie byłoby jakby dali coś jaśniejszego, na przykład wpadającego w złoto, ale nie tak nachalnie jak lip topper.
Stary 2011-12-11, 00:13   #3743
mejaczek
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
To ja.

Nie znoszę rozliczania ludzi z tego na co wydają własne pieniądze. Niech sobie kupuje co jej się podoba, kolekcjonuje i pokazuje ludziom w internecie. Nic o niej nie wiesz, może przekazuje na fundacje więcej pieniędzy niż ty? Jeśli sama masz wyrzuty sumienia to odmawiaj sobie przyjemności i oddawaj dzięki temu więcej pieniędzy biednym, a nie czepiaj się innych ludzi, których na dodatek zupełnie nie znasz.
Em, popieram w 100%. Niech kazdy wydaje na co chce. Może jest bogata i może sobie pozwolić na to i na wiele innych. Nie od dziś wiemy, że życie nie jest fair i może wydawać się to obłędem, ale skoro jej jest dobrze to niech tak ma. Nie wiemy też czy przy swoim wielkim zbiorze nie obdziela mnóstwa koleżanek, których na to nie stać.

---------- Dopisano o 00:13 ---------- Poprzedni post napisano o 00:13 ----------

Cytat:
Tak wibo i jutro wreszcie dostanę w łapki lakier z VL old gold buffy mamusia mi kupiła

nie wiem ,ale zmiażdzyło mi to mózg.. ja mam ok. 30 lakierów i niektóre już gęstnieją bo nie jestem w stanie ich zużyć no chyba, że ona to czysto hobbistycznie tak jak ja każdy kolejny numer cosmo
Mi tez gęstnieją i nie wyobrażam sobie takiej ilości, choć ja myślałam, że mam dużo
Też mam każdy numer C.

A tak poza tym, to czekam aż mi te pazury odrosną żeby poszaleć z lakierami z VL.

wymianka:
http://wizaz.pl/forum/showthread.php...6#post23505256
Nowe dorzuty

Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline  
Stary 2011-12-11, 00:19   #3744
punk666girl
Zadomowienie

Cytat:
Ale za to jak ładnie wszystko poukładane

Cytat:
Napisane przez buffy249 Pokaż wiadomość
Jakoś błyszczyki z CC do mnie nie przemawiały, dopóki nie zobaczyłam tych zdjęć:

http://marias-beauty-page.blogspot.c...-lacquers.html

Muszę je mieć
Cudo!
punk666girl jest offline  
Stary 2011-12-11, 00:44   #3745
plineczka003
Zadomowienie

Ale ja się jej nie czepnęłam!!! Napisałam, że zupełnie tego nie rozumiem. Dla mnie to jak ktoś chce to może sobie kupować papier toaletowy powlekany złotem, nic mi do tego, ale mam prawo powiedzieć, że mi się to nie podoba. Przecież od tego jest internet i forum. Przecież nie napisałam, że to tępa kretynka i zamiast kupować te wszystkie kosmetyki niech przekażę kasę na Unicef czy WWF. Żeście na mnie naskoczyły jakbyście miały 5 razy tyle co ona i poczuły się urażone. Nikogo z niczego nie rozliczam. Może dla kogoś to dziwne, ale jak przeglądam różne strony w internecie to dopadają mnie myśli typu, że kupiłam 30 dżinsy, a ile to puszek karmy czy szczepionek. To się nazywa ludzki odruch, ale dla niektórych to odległy temat.
plineczka003 jest offline  
Stary 2011-12-11, 01:54   #3746
Katarynka92
Rozeznanie

O kurcze, jakoś lepiej mi się nie zrobiło, ale szczerze, to dziewczyna mnie przeraziła. Jakbym miała tyle kosmetyków, to bym chyba samobójstwo popełniła. Nie wiem, czy to już nawet jest zdrowe (mówię oczywiście o stanie skóry, nie oceniam), bo wiele tych kosmetyków może mieć już dawno przeterminowanych, a nawet o tym nie wie. Niby się zmienia zapach, konsystencja, ale mimo wszystko... Nadal mam depresję, jak się doliczyłam 15 pomadek (najgorsze, że znaczna większość, to czerwone). Większości i tak nie używam, a co ja bym za to sobie mogła kupić... Dlatego coraz bardziej zastanawiam się nad sprzedaniem tego, albo wymianą.

Swoją drogą, ciekawe ile zbierała (nie słuchałam, jedynie przewijałam co chwilę).
Katarynka92 jest offline  
Stary 2011-12-11, 01:59   #3747
Anesthesia
Wtajemniczenie

Rozświetlacz piękny, ale wmawiam sobie (i nawet kazałam Lubemu, który leży obok, skomentować negatywnie swatche ;D) że jest za złoty i skoro uważam, że ten z VL jest dla mnie za złoty, to ten już na pewno też będzie ;D

A do błyszczyków mnie ani troszkę nie ciągnęło, dopóki nie zobaczyłam tych swatchy... Wyglądają cudownie, ale mam stanowczo za dużo mazideł do ust i nie mogę kupić kolejnych ;<
Anesthesia jest offline  
Stary 2011-12-11, 02:08   #3748
coco_kiciusia
Zadomowienie

Em ja tez uważam ze za ostro wjechałaś na plineczkę,zwłaszcza ze ma dziewczyna trochę racji.przecież ona tych lakierów w życiu nie zuzyje,nawet jakby malowala całą rodzine i koleżanki. masakra...

Chciałam powiedzieć ze byłam w Tesco o wpół do pierwszej w nocy miałam fazę bo nie mogłam znaleźć szafy essence,a babka nie wiedziała ze w ogóle jest taka firma na szczęście druga mi powiedziała gdzie jest szafa,co prawda było zamknięte ale i tak limitki nie było na standzie.
Przynajmniej już wiem gdzie jest szafa

boondziek, kuś dalej lakiery do ust nie moje na szczęście.jak mówicie ze perfumy podobne do pur blanki to tez pewnie je odpuszczę

Edytowane przez coco_kiciusia
Czas edycji: 2011-12-11 o 02:11
coco_kiciusia jest offline  
Stary 2011-12-11, 02:38   #3749
Arrianna
Zakorzenienie

Jezu! co za drań wrzucił zdjęcia błyszczyków! Teraz będę musiała je kupić a już tak dobrze mi szło z odmawianiem sobie różnych rzeczy z limitek! uuuuu!
Arrianna jest offline  
Stary 2011-12-11, 03:05   #3750
Alejandro
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez punk666girl Pokaż wiadomość
Ale za to jak ładnie wszystko poukładane
A jak paletki z Mac'a ładnie podpisane

Cytat:
Napisane przez Arrianna Pokaż wiadomość
Jezu! co za drań wrzucił zdjęcia błyszczyków! Teraz będę musiała je kupić a już tak dobrze mi szło z odmawianiem sobie różnych rzeczy z limitek! uuuuu!
Dokładnie! Nie kusiło mnie nic z limitki, dopóki nie zaczęłyście wklejać zdjęć. Złoty rozświetlacz będzie mój. Zdecydowanie lepiej czuję się w złocie, jako że mam ciepłą karnację, niż w srebrze.
Alejandro jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości