Kosmetyki Essence - część XI - Strona 132 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-12-12, 22:24   #3931
madzia0007
Zadomowienie

Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

ktoras tu prosila o porownanie zlotego rozswietlacza circus circuc z tym z sun clubu ( chodzi mi o ten w pudeleczku jak puder z 50 GR). mam oba i moge powiedziec, ze circus jest na pewno blizszy efektowi tafli. Ten z sun clubu to raczej taki pylek ze zlotym shimmerem, na twarzy mozna wyszczegolnic pojedyncze drobinki. Dla mnie to raczej taki fajny pachnacy gadzecik niz kosmetyk dajacy upragniony efekt. Rozswietlacz z circusa jest zdecydowanie lepszy, bardzo dobrze napigmentowany i drobno zmielony. Wg mnie jest tez na pewno lepsiejszy od tego z VL. Mozna kupic

Edytowane przez madzia0007
Czas edycji: 2011-12-12 o 22:25
madzia0007 jest offline  
Stary 2011-12-12, 22:26   #3932
Inkarnatka
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Maseuko Pokaż wiadomość
Warszawa - cała limitka CC w Jasminie przy dworcu centralnym. Zabrałam złoty cień, został jeden macany. Tak to wszystko po 2 sztuki conajmniej. No i patrzyłam w ZT czy jest creamy nude i rzeczywiście był - z 5 sztuk conajmniej, ale bez testera niestety
Cytat:
Napisane przez plineczka003 Pokaż wiadomość
Dużo sztuk było, chyba tyle na ile jest tam miejsce.

Miałam ItN ale poszła na wymianę bo okropnie w niej wyglądałam, więc nie porównam. Creamy nude jest dużo bardziej kryjąca ItN jest półtransparentna i mój kolor ust przebijał. I CN lekko wpada w róż. Zobaczę jutro co da się zdziałać moim aparatem w tym kiepskim świetle

<- tyle tylko mam do powiedzenia

I nie będę mogła dziś spać :/

BTW W Warszawie jest jeszcze jedna drogeria Jasmin ul. Dąbrowskiego 71

Edytowane przez Inkarnatka
Czas edycji: 2011-12-12 o 22:29
Inkarnatka jest offline  
Stary 2011-12-12, 22:29   #3933
madzia0007
Zadomowienie

zainteresowalyscie mnie tym creamy nude az znalazlam swatcha http://xxxbeautyredefinedxxx.blogspo...eamy-nude.html
jutro sprawdze u siebie czy jest, ale raczej w to watpie..
madzia0007 jest offline  
Stary 2011-12-12, 22:30   #3934
Maseuko
Przyczajenie

GG do Maseuko

Rano jeszcze bylo 50's, przechodzilam po 20 i zrobilam wielkie oczy jak zobaczylam CC
Maseuko jest offline  
Stary 2011-12-12, 22:33   #3935
Emilia 25
404 Not Found

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
<- tyle tylko mam do powiedzenia

I nie będę mogła dziś spać :/

BTW W Warszawie jest jeszcze jedna drogeria Jasmin ul. Dąbrowskiego 71
To co, widzimy się jutro na Centralnym? Ja będę koło 15.30.
Wezmę w końcu wiosenną mgłę, cienie Hean i oblukam CC. Ja już chcę jutro!
Stary 2011-12-12, 22:42   #3936
Inkarnatka
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
To co, widzimy się jutro na Centralnym? Ja będę koło 15.30.
Wezmę w końcu wiosenną mgłę, cienie Hean i oblukam CC. Ja już chcę jutro!
Akurat wszystko jest po drodze i w jednym miejscu, więc jutro robię nalot na ZT i Jasmin Z CC interesują mnie tylko perfumy (po przemyśleniu sprawy błyszczyka nie biorę, bo mam jeszcze z Eclipse mało używany, a tak w ogóle to ja nie lubię błyszczyków :/ ), ciekawe tylko jak z zapachem Bo dla samego opakowania smroda nie wezmę - jeśli okaże się smrodem, mam nadzieję, że nie Jak na razie żadne z essencowych perfum nie przypadły mi do gustu Ani z Blossoms (piękne opakowanie ), ani z VL. Może wreszcie te...

Jaki znak rozpoznawczy?

Inkarnatka jest offline  
Stary 2011-12-12, 22:42   #3937
harajuku-fish
Zakorzenienie

witam, na Stawowej w Katowicach w Douglasie limitki CC brak...Panie w ogóle średnio zorientowane w temacie były, ale to chyba akurat norma ja sobie odpuszczam CC...nie chce mi się codziennie jeździć godzinę autobusem aby zobaczyć czy jest rozświetlacz i woda toaletowa.....W sobotę może będe jeszcze w centrum Katowic to wtedy zerknę ale jeśli nie uda mi się jechać to nie będę już na siłę jeździć i się wypytywać .....

harajuku-fish jest offline  
Stary 2011-12-12, 22:47   #3938
Hazel_Eyed
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez harajuku-fish Pokaż wiadomość
witam, na Stawowej w Katowicach w Douglasie limitki CC brak...Panie w ogóle średnio zorientowane w temacie były, ale to chyba akurat norma ja sobie odpuszczam CC...nie chce mi się codziennie jeździć godzinę autobusem aby zobaczyć czy jest rozświetlacz i woda toaletowa.....W sobotę może będe jeszcze w centrum Katowic to wtedy zerknę ale jeśli nie uda mi się jechać to nie będę już na siłę jeździć i się wypytywać .....
potwierdzam, też tam dzisiaj byłam.... chociaż na CC specjalnie się nie czaję, jakoś nic mnie za serce nie złapało i tyłka nie urwało więc może co najwyżej perfumy bym sobie powąchała
Hazel_Eyed jest offline  
Stary 2011-12-12, 23:03   #3939
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor

Cytat:
Napisane przez buffy249 Pokaż wiadomość
A skąd taka informacja? Jakoś ciężko mi w to uwierzyć, skoro na przełom grudnia/stycznia zapowiedziane jest CC w Naturach...
Heh, sama wiesz, jak to z tymi zapowiedziami bywa... ile z nich już się nie sprawdziło

Ale gdyby CrystallIced było w Naturach, to pasowałoby do schematu podziału limitek między N a inne sieciówki.
Cytat:
Napisane przez Anesthesia Pokaż wiadomość
PS: Przez Was będę miała parcie jeszcze na Time for Romance, a naprawdę powinnam przestać z lakierami..! Mam kilka sztuk, których jeszcze ani razu nie użyłam... (plus kilka których użyłam tylko raz...) -,-
Tylko kilka sztuk
U mnie to ze 70% takich i bardzo niewiele tych, które miałam na paznokciach kilka razy...
Ale staram się to zmienić

Mam pytanie - ma któraś ten top coat matujący w nowej wersji?
Soft Touch Special Effect Topper?
Czy tak samo jak poprzedni zachowuje się na paznokciach - chodzi mi o skrócenie żywotności lakieru???

I chyba mam coraz mniejsze parcie na CC. Ostatecznie chyba skuszę się na mgłę pudrową...

'Estelle' jest offline  
Stary 2011-12-12, 23:20   #3940
Katarynka92
Rozeznanie

Madzia, to ja prosiłam o porównanie

Dziękuję Ci serdecznie za opisanie, teraz już jestem pewna, że się skuszę! Nie ma bata! Jak nie dostanę tego rozświetlacza, to się dosłownie zastrzelę. Nie pasowało mi nic z poprzedniej, tzn. myślałam o różu, ale doszłam do wniosku, że nie moja kolorystyka. Muszę go mieć!

Jeszcze raz dziękuję, obawiam się, że zastanawiałabym się i marudziła, nawet jeśli miałabym już go trzymać, po czym bym odłożyła i w domu wielce cierpiała i żałowała. A tak, to przynajmniej pluć sobie w brodę nie będę. I może się zdarzy tak, że do piątku będę codziennie odwiedzać Douglasy Zaczyna się polowanie.
Katarynka92 jest offline  
Stary 2011-12-12, 23:23   #3941
aanneett
rroozzddwwoojjoonnaa

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Cieszę się.

---------- Dopisano o 11:49 ---------- Poprzedni post napisano o 11:26 ----------

Swatche Circus Circus (+konkurs)
http://lusterko-em.blogspot.com/2011...circus-le.html

Zdążyłam przed południem.
dzięki. Super że wstawiłaś porównanie do AOH i VL

Katowice Silesia stan z godz. 20 : brak Circus z Douglasie oraz Tesco

Ja sobie daruję Circusa. Wybiorę tą mgłę pudrową, albo ostatecznie TheBalm

Dziewczyny zarzućcie proszę jakimiś swatchami tych Creamy Nude i In the Nude , bo ja w pomadkach niezorientowania
is back

Jeśli Ci nie odpisuje, to najwidoczniej nie chce mi się strzępić klawiatury. Szanuje swój czas.
aanneett jest offline  
Stary 2011-12-12, 23:25   #3942
Inkarnatka
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez aanneett Pokaż wiadomość
dzięki. Super że wstawiłaś porównanie do AOH i VL

Katowice Silesia stan z godz. 20 : brak Circus z Douglasie oraz Tesco

Dziewczyny zarzućcie proszę jakimiś swatchami tych Creamy Nude i In the Nude , bo ja w pomadkach niezorientowania
Jak jutro uda mi się upolować Creamy Nude to wrzucę Nawet zrobię porównanie CN i ItN Więc trzymaj kciuki, żebym jutro ją dorwała

Inkarnatka jest offline  
Stary 2011-12-12, 23:27   #3943
alevE
Wiecznie niezdecydowana

Cytat:
Napisane przez harajuku-fish Pokaż wiadomość
oooo czyli szkoda fatygi a mialam tam jutro wpaść
Po cichu liczę na wygraną u eM
`Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie.`

Mój skromny kosmetyczny blożek
alevE jest offline  
Stary 2011-12-13, 00:00   #3944
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Cytat:
Jak jutro uda mi się upolować Creamy Nude to wrzucę Nawet zrobię porównanie CN i ItN Więc trzymaj kciuki, żebym jutro ją dorwała
Ja tez czekam na porownanie

buahhot jest offline  
Stary 2011-12-13, 00:02   #3945
TuRQoUiS
TuR. Towarzyska und Roztropna.

Cytat:
Warszawa - cała limitka CC w Jasminie przy dworcu centralnym. Zabrałam złoty cień, został jeden macany. Tak to wszystko po 2 sztuki conajmniej. No i patrzyłam w ZT czy jest creamy nude i rzeczywiście był - z 5 sztuk conajmniej, ale bez testera niestety
od ktorej Jasmin jest otwarta?

178cm
jest- 71,4
CEL I- 68 kg
CEL II- 64 kg
CEL III- 61 kg
cel ostateczny- 58 kg

TuRQoUiS jest offline  
Stary 2011-12-13, 00:08   #3946
lele
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez aanneett Pokaż wiadomość
też rozważam mgłę, ale wczoraj zbyt dużo zdjęć tego z The Balm mi się wyświetliło i to chyba on będzie mój.. I tak po cichu liczę, że jednak nigdzie nie znajdę tego z CC to będę miałą wymówkę..

A c CC kupiłam błyszczyk, ten mniej czerwony. Już kilka razy miałam go na ustach i chyba się polubimy

Kraków, na Karmelickiej pusto
lele jest offline  
Stary 2011-12-13, 00:13   #3947
aanneett
rroozzddwwoojjoonnaa

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
też rozważam mgłę, ale wczoraj zbyt dużo zdjęć tego z The Balm mi się wyświetliło i to chyba on będzie mój.. I tak po cichu liczę, że jednak nigdzie nie znajdę tego z CC to będę miałą wymówkę..

A c CC kupiłam błyszczyk, ten mniej czerwony. Już kilka razy miałam go na ustach i chyba się polubimy

Kraków, na Karmelickiej pusto
a tak w ogóle to ile on w PL kosztuje?
u mnie w Marionaudzie jest bida. Muszę coś wykombinować
is back

Jeśli Ci nie odpisuje, to najwidoczniej nie chce mi się strzępić klawiatury. Szanuje swój czas.
aanneett jest offline  
Stary 2011-12-13, 00:29   #3948
lele
Zakorzenienie

Aaneett- w sumie to nie pamiętam, ale przyzwoicie ok. 60 zł. Ja ostatnio skusiłam się na ich krem koloryzujący i jestem szalenie zaskoczona (no ale ostatni raz miałam taki kosmetyk w dłoniach z 8 lat temu). Jakbyś chciała to mogę go kupić w Krakowie i Ci wysłać. Ale raczej dopiero po świętach. (W sumie liczę, że wtedy będą jakieś promocje). Teraz się opłacało- było minus 10 czy 20 przy zakupie 2 jakichkolwiek produktów- kupiłam krem i waciki i jeszcze byłam do przodu
lele jest offline  
Stary 2011-12-13, 01:11   #3949
aanneett
rroozzddwwoojjoonnaa

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
Aaneett- w sumie to nie pamiętam, ale przyzwoicie ok. 60 zł. Ja ostatnio skusiłam się na ich krem koloryzujący i jestem szalenie zaskoczona (no ale ostatni raz miałam taki kosmetyk w dłoniach z 8 lat temu). Jakbyś chciała to mogę go kupić w Krakowie i Ci wysłać. Ale raczej dopiero po świętach. (W sumie liczę, że wtedy będą jakieś promocje). Teraz się opłacało- było minus 10 czy 20 przy zakupie 2 jakichkolwiek produktów- kupiłam krem i waciki i jeszcze byłam do przodu
wow. Myślałam że będzie kosztować coś kolo 100zł znając polskie marże.
Jakby nie sprawiło Ci to problemu to byłabym chętna na ten rozświetlacz. Napisz kiedy byś mogła go kupić (po świętach) to przeleję kaske
is back

aanneett jest offline  
Stary 2011-12-13, 09:13   #3950
Emilia 25
404 Not Found

Cytat:
Akurat wszystko jest po drodze i w jednym miejscu, więc jutro robię nalot na ZT i Jasmin Z CC interesują mnie tylko perfumy (po przemyśleniu sprawy błyszczyka nie biorę, bo mam jeszcze z Eclipse mało używany, a tak w ogóle to ja nie lubię błyszczyków :/ ), ciekawe tylko jak z zapachem Bo dla samego opakowania smroda nie wezmę - jeśli okaże się smrodem, mam nadzieję, że nie Jak na razie żadne z essencowych perfum nie przypadły mi do gustu Ani z Blossoms (piękne opakowanie ), ani z VL. Może wreszcie te...

Jaki znak rozpoznawczy?
Ja będę w czerwonej kurtce, bo suwak od płaszczyka mam w naprawie. A, i wielki obłęd w oczach.
Stary 2011-12-13, 09:33   #3951
cochonnetta
Wtajemniczenie

Cytat:
Aaaaa myślałam, że mamy Tesco Extra a ja o tym nie wiem. Kobieto to Ty jeździsz od Fieldorfa po Bemowo? Prawdziwa maniaczka... mi się nie chce ani tu ani tu ruszyć a po środku mieszkam

Ktoś ostatnio płakał po LL Night Fever czy jakoś tak. http://www.catrice.eu/products/eyes/...kajal-090.html Myślę, że może jakoś dać radę jako zamiennik. To nie to samo, ale to najbardziej podobny kolor jaki udało mi się namierzyć.
Ta kredka do night fever nie jest podobna . Tamta to taki granacik. Niestety moja się gdzieś zapodziała, więc swatchy nie zrobię, ale dzisiaj jej poszukam.

Cytat:
No nie!!! a ja wczoraj byłam w tej drogerii koło 15 i nic nie było , w takim razie dzisiaj muszę pędzić jeszcze raz! (jak mi ktoś wykupi pośredni cień to zabiję! )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg night fever.jpg (1,9 KB, 22 załadowań)

Edytowane przez cochonnetta
Czas edycji: 2011-12-13 o 09:38
cochonnetta jest offline  
Stary 2011-12-13, 10:00   #3952
natalenka89
Raczkowanie

w Trójmieście coś jest już? Bo nie chce mi się lecieć do D., jeszcze chora jestem

ja też bloguję, ja, ja

http://wizaz.pl/forum/showthread.php...8#post31139018

Natalkowa wymianka
natalenka89 jest offline  
Stary 2011-12-13, 11:30   #3953
Catalina21
Raczkowanie

W Katowicach już sie coś pojawiło z CC??

Dziewczyny w Zlotych w Douglasie jest Essence (jutro akurat bede w Waw to moze uda mi sie zajrzec)? Gdzie jeszcze w okolicach Śródmiescia mozna "upolowac" Essence?
Catalina21 jest offline  
Stary 2011-12-13, 12:10   #3954
coco_kiciusia
Zadomowienie

Przepraszam Kochane, nie miałam kiedy i jak zrobić swatchy night fever
@ mnie uziemiło w weekend i wczoraj

Co do rozświetlacza theBalm miałam okazję go wypróbowac w Marionnaud u siebie, całkiem ładny ale bardzo delikatny - nie wiem jak w świetle dziennym. Za to spróbowałam (co prawda 2 razy droższy i srebrno-kremowy a nie złoty) planetkowy rozświetlacz Make Up Factory - dziewczyny, to jest dopiero tafla!!!!!!!
the Balm jest za 61 zł a MUF chyba za 129 jakby ktoś chciał wiedzieć.

Wiadomo coś o CC w Lublinie?

Edytowane przez coco_kiciusia
Czas edycji: 2011-12-13 o 12:12
coco_kiciusia jest offline  
Stary 2011-12-13, 13:17   #3955
Katarynka92
Rozeznanie

Poznań:
dziś do 12 jakoś, brak CC. Do Plazy nie ma w ogóle co iść, wszystko macane, powybierane, same pustki.

Za to w Pestce wszystko pięknie, ale brak tego CC... Ktoś ma jakieś przecieki co do Poznania?

Wiadomo jak Malta?
Katarynka92 jest offline  
Stary 2011-12-13, 13:21   #3956
boondziek
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez madzia0007 Pokaż wiadomość
ktoras tu prosila o porownanie zlotego rozswietlacza circus circuc z tym z sun clubu ( chodzi mi o ten w pudeleczku jak puder z 50 GR). mam oba i moge powiedziec, ze circus jest na pewno blizszy efektowi tafli. Ten z sun clubu to raczej taki pylek ze zlotym shimmerem, na twarzy mozna wyszczegolnic pojedyncze drobinki. Dla mnie to raczej taki fajny pachnacy gadzecik niz kosmetyk dajacy upragniony efekt. Rozswietlacz z circusa jest zdecydowanie lepszy, bardzo dobrze napigmentowany i drobno zmielony. Wg mnie jest tez na pewno lepsiejszy od tego z VL. Mozna kupic
też jestem takiego zdania, chociaż VL ma troszkę ładniejszy odcień moim zdaniem .. jeśli chodzi o efekt CC wygrywa. Po VL zostaje brokat na twarzy co mnie troszkę denerwuje, no ale pożyjemy zobaczymy - może latem się lepiej sprawdzi
Stary 2011-12-13, 13:48   #3957
plineczka003
Zadomowienie

Dziękuje tej kochanej duszyczce, która dała cynk, że CC jest w Jasmin
Niedawno wróciłam i... chciałam pochwalić się co kupiłam + zdać raport.

Wrzucam od razu zdjęcia oraz swatche linerów i błyszczyka. Co mogę od razu powiedzieć o tym co kupiłam? Linery w sklepie (przez opakowanie oczywiście) porównałam do tych z 2 szafy. Złoty z CC jest dużo bardziej złoty, a czarny z CC ma mniej drobinek niż ten zwykły. O ile złoty przy robieniu swatcha mnie zachwycił, o tyle z czarnym chyba się nie polubimy. Złoty top z lakieru jest według mnie bardziej złoty i błyszczący niż Make it gold (też porównałam w buteleczkach). Rozświetlacz w opakowaniu wcale nie wydaje mi się tak złoty jak mówiłyście, swatchy nie robiłam bo dziewczyny wrzucały. Błyszczyk jest gęsty i dobrze napigmentowany, ale się nie klei i zafarbował mi palec. Perfumy bardzo delikatne, zupełnie nie mój zapach.

Co zostało? Zabijecie mnie 4 złote topy (dla mnie w tubce wyglądają okropnie), 2 czerwone błyszczyki, naklejki na paznokcie - bardzo dużo, myślę że z 10 sztuk, 1 liner czarny, 2 złote, 2 lakiery czarne ze złotym, 3 czerwone i 4 różowe. Aaa i zapomniałam jeszcze 2 czarne cienie zostały.

Pan ochroniarz się ze mnie śmiał, bo wbiegłam chwyciłam koszyk i poleciałam pod szafę jak po ogień

Żeby była jasność nie wszystko jest dla mnie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg PC120050.jpg (81,3 KB, 101 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PC120051.jpg (63,3 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PC120053.jpg (50,0 KB, 97 załadowań)

Edytowane przez plineczka003
Czas edycji: 2011-12-13 o 13:52
plineczka003 jest offline  
Stary 2011-12-13, 13:57   #3958
Sadunia
Zadomowienie

o wrocław pewnie nie mam co pytac... dlaczego u nas tak pozno wszystko jest??? bo ja znowu chce perfumy!!!
Sadunia jest offline  
Stary 2011-12-13, 14:04   #3959
kuki9
Zakorzenienie

Cytat:
Pan ochroniarz się ze mnie śmiał, bo wbiegłam chwyciłam koszyk i poleciałam pod szafę jak po ogień
Pan ochroniarz z Jasminu jest mega za☠☠☠isty.Pomagał mi ostatnio wybierać lakiery i w ogóle jakiś taki zorientowany był.I chyba niejedna kobitke z szałem w oczach widział

Wiecie co...ja się chyba jednak na ten Circus nie skuszę.Jakoś zbyt...złoto

kuki9 jest offline  
Stary 2011-12-13, 14:11   #3960
plineczka003
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez kuki9 Pokaż wiadomość
Pan ochroniarz z Jasminu jest mega za☠☠☠isty.Pomagał mi ostatnio wybierać lakiery i w ogóle jakiś taki zorientowany był.I chyba niejedna kobitke z szałem w oczach widział

Wiecie co...ja się chyba jednak na ten Circus nie skuszę.Jakoś zbyt...złoto
No super facet Nie taki jak Ci w Rossmanach, Douglasach, Sephorach itd. co chodzą za normalnymi klientkami które długo się zastanawiają i wybierają, patrzą im na ręce jakby miały pół sklepu wynieść, a tymczasem 5 metrów przy dziale z damskimi perfumami stoi jakiś narkoman i ładuje co się da pod kurtkę, ale tego to Ci panowie już nie widzą W Hebe jest jeszcze miła ochrona zawsze "Dzień dobry, witamy w Hebe" potem "Do widzenia".

Mi się ta limitka bardzo podoba, dużo bling bling czyli to co plineczka lubi najbardziej Niedługo ruszam po perfumy z VL bo dużo bardziej mi się podobają niż te z CC.
plineczka003 jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości