Kosmetyki Essence - część XI - Strona 134 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-12-13, 17:44   #3991
plineczka003
Zadomowienie

Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez cochonnetta Pokaż wiadomość
Dokładnie! Mega intensywny kolor, to bardziej taka pomadka w płynie i chyba będzie trwały, 2 godziny temu, myłam 2 razy i nie chce zejść. Tylko ta czerwona trochę dziwna jest, raczej czerwono-różowa, taka malinowa . Po nałożeniu na usta faktycznie jest czerwona i błyszczy, ale po chwili robi się bardziej malinowa i matowa (już myślałam, że mi się kolory pomyliły), ale efekt jak najbardziej mi się podoba, uwielbiam takie intensywne kolory na ustach .
Co do eye-linera, to myślałam, że będzie trochę bardziej brokatowy i intensywny, a kolor to raczej grafit, a nie czarny, ale zobaczymy po nałożeniu na powiekę jak się będzie spisywał.
Tak ten ciemny taki sobie, choć swój urok ma. Za to ten złoty to absolutny hit! Na jedne oko nałożyłam jeden, a na drugie drugi

Na tym allegro to ich chyba pogieło. Dla zasady nawet jak nie uda mi się czegoś dorwać nic nie kupię od tych oszustów i złodziei!!! W tej kwestii to by sie kartki jak za komuny przydały
plineczka003 jest offline  
Stary 2011-12-13, 17:45   #3992
PieceOfMoris
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość

Wiadomo coś o CC w Lublinie?
Byłam wczoraj już po zamknięciu stoiska, ale całe szczęście wszystko widać co się dzieje w środku No i na razie CC brak (Tesco Extra Lublin)

Kilka dni wcześniej rozmawiałam tam z panią, ale nic nie słyszała o limitce. Spytała nawet czy jestem przedstawicielką firmy w sumie nie ma co się dziwić, wparowałam tam z pytaniem czy jest limitka, bo powinna już być i kiedy będzie bo w innych miastach już się pojawiła Jak szaleniec jakiś . Pytałam też o dostawy, ale dowiedziałam się tylko, że cały czas coś przychodzi. No i niestety nie ma jak tam do nich bezpośrednio zadzwonić. Szkoda trochę, bo z Naturami jest taka wygoda, że zawsze można się telefonicznie dowiedzieć zamiast lecieć na wariata
przegląd kredek na linię wodną

Jak ja lubię się śmiać... to takie ciekawe doświadczenie
PieceOfMoris jest offline  
Stary 2011-12-13, 17:51   #3993
Fufka
Zakorzenienie

Do Bydgoszczanek w GP CC ok. 11 brak, w standzie króluje I Love, w Drukarni straszy jedna paletka VL, na dworcowej nie wiem, nie dotarłam. Smutna wiadomość w naszym Tesco Extra nie ma części apteczno-kosmetycznej, więc E. również nie ma z obłędem w oczach i wielkim niedowierzaniem biegałam między regałami w poszukiwaniu szafy E.

I w końcu skusiłam się na żelowy liner i ekstremalny tusz, Mikołaj w końcu do mnie przyszedł. Liner wydaje się być fajny, łatwiejszy w obsłudze niż kałamarz, ale już boję się jak będę go zmywać... Co do tuszu, wiedziałam, że szczoteczka będzie szczotą, ale nie spodziewałam się, że aż taką! Ogólnie pozytywnie, jedna warstwa podkreśla moje długie, acz jasne rzęsy, nie pogrubia, mój troszkę się zgrudkował :/ Na razie sprawdzam, czy mnie te kosmetyki uczulają i póki co, jestem zadowolona
Fufka jest offline  
Stary 2011-12-13, 17:54   #3994
cochonnetta
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez plineczka003 Pokaż wiadomość
Tak ten ciemny taki sobie, choć swój urok ma. Za to ten złoty to absolutny hit! Na jedne oko nałożyłam jeden, a na drugie drugi

Na tym allegro to ich chyba pogieło. Dla zasady nawet jak nie uda mi się czegoś dorwać nic nie kupię od tych oszustów i złodziei!!! W tej kwestii to by sie kartki jak za komuny przydały
Kusisz tym złotym , nie chciałam go, bo uznałam, że taki sam złoty, to kiepsko będzie na oku wyglądać, ale w sumie jakbym nałożyła najpierw zwykły czarny, a na to złoty to było by ślicznie
cochonnetta jest offline  
Stary 2011-12-13, 17:56   #3995
nikiii
Zadomowienie

GG do nikiii

Właśnie weszłam, żeby napisać, że w Jasminie w Warszawie w okolicach Dworca Centralnego pojawiła się limitka Circus, ale ktoś mnie ubiegł Przyjrzałam się jej i jakoś nic mi nie wpadło w oko, no może ten brokatowy rozświetlacz. Jak jutro jeszcze będzie to może dokładniej się mu przyjrzę A pan z ochrony rzeczywiście jest niesamowity. W ogóle klimat w tej drogerii jest fajny- klient nie czuje się ani jak złodziej, ani jak natręt I panie ekspedientki takie sensowne są nawet
nikiii jest offline  
Stary 2011-12-13, 18:02   #3996
quench
Are you talking to me?!

Cytat:
Napisane przez nikiii Pokaż wiadomość
Właśnie weszłam, żeby napisać, że w Jasminie w Warszawie w okolicach Dworca Centralnego pojawiła się limitka Circus, ale ktoś mnie ubiegł Przyjrzałam się jej i jakoś nic mi nie wpadło w oko, no może ten brokatowy rozświetlacz. Jak jutro jeszcze będzie to może dokładniej się mu przyjrzę A pan z ochrony rzeczywiście jest niesamowity. W ogóle klimat w tej drogerii jest fajny- klient nie czuje się ani jak złodziej, ani jak natręt I panie ekspedientki takie sensowne są nawet
Też dzisiaj właśnie tam oglądałam limitkę i nic nie wpadło mi w oko. Flakonik perfum jest uroczy, ale zapach mi się nie podoba Rozświetlaczy już nie było
Stary 2011-12-13, 18:07   #3997
emememsik
po prostu Em :)

Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
aaaaa i kupiłam dziś biały kajal do oczu i tą różową LL, bo brakowało mi czegoś w różu, a lubię się właśnie na fioletowo/różowo niedobra Em! :P

Cytat:
Napisane przez aanneett Pokaż wiadomość
dzięki. Super że wstawiłaś porównanie do AOH i VL

Dziewczyny zarzućcie proszę jakimiś swatchami tych Creamy Nude i In the Nude , bo ja w pomadkach niezorientowania

Przedtem wrzucałam link do swatcha ItN, a zupełnie zapomniałam że w październiku napisałam całą notkę o szminkach z Essence. Jest też nudziak. http://lusterko-em.blogspot.com/2011...44-almost.html

Cytat:
Napisane przez alevE Pokaż wiadomość
Po cichu liczę na wygraną u eM

Cytat:
Jakoś nie popieram tego całego rezerwowania i sama tak nie robie. Jak ktoś coś chce to nich idzie i kupi, wiadomo kto pierwszy ten lepszy Zawsze można kogoś poprosić
No właśnie, kto pierwszy ten lepszy. Dlatego lepiej odłożyć sobie spokojnie przez telefon a potem dopiero kupić wiedząc, że nie jedzie się na darmo.
Stary 2011-12-13, 18:10   #3998
plineczka003
Zadomowienie

Cytat:
Kusisz tym złotym , nie chciałam go, bo uznałam, że taki sam złoty, to kiepsko będzie na oku wyglądać, ale w sumie jakbym nałożyła najpierw zwykły czarny, a na to złoty to było by ślicznie
On sam ma ogromne krycie. nie jest to taki typowy liner z brokatem (jak np. te z my secret). U mnie przy jednym pociągnięciu zasłonił niebieską kreskę zrobioną kredką. Wyobrażam sobie takie ciemne brązowe smokey i do tego taka złota kreseczka Kuszę bo piękny jest
Stary 2011-12-13, 18:14   #3999
Katarynka92
Rozeznanie

Ale mnie wkurza coś takiego. Dobra, niech już weźmie wszystko, ale co to jest za odkładanie?! Jasne, doskonale rozumiem jedną sztukę, ale 4!?
Katarynka92 jest offline  
Stary 2011-12-13, 18:15   #4000
emememsik

Cytat:
Napisane przez Katarynka92 Pokaż wiadomość
Ale mnie wkurza coś takiego. Dobra, niech już weźmie wszystko, ale co to jest za odkładanie?! Jasne, doskonale rozumiem jedną sztukę, ale 4!?
Ja tam nikogo tłumaczyć nie będę, ale może to produkty nie tylko dla jednej osoby? Ja często kupuję limitowanki dla znajomych wizażanek.
Stary 2011-12-13, 18:21   #4001
Emilia 25
404 Not Found

Cytat:
Z ust mi to wyjełyście.. pan ochroniarz w Jasmine jest boski!! Sprawdził mi ceny wszystkich kosmetyków, które chciałam i pomógł wybrać lakier do paznokci

Stan na 14.30
Zostały jedynie 2 czarne cienie , 2 złote linery, 1 błyszczyk czerwony, 4 złote topy, lakiery wszystkie, a naklejek nawet nie zauważyłam. Wkurzyłam się, bo to czego najbardziej chciałam (cień i rozświetlacz) nie było, na pocieszenie złapałam czarny liner i czerwony błyszczyk(i czerwony lakier do paznokci, ale to już nie essence).

Aha, powąchałam perfumy i jak dla mnie kiepskie... jakieś takie dziwne, ni to dziewczęce, bardziej babcine, ale też niezupełnie. Niby kwiatowe, jednak takie otulające i na tą porę roku też by mogły być, sama nie wiem . W każdy razie nie w moim guście
Stan na 16.00:
2 linery, błyszczyków zero ()
rozświetlaczy zero, naklejek dużo, lakierów dużo, toppery cztery (ale mi się zrymowało). Ale mają tka nachalne złote drobinki, że się nie skusiłam.
Perfumy wąchałam, są troszkę duszące, ale bardzo podobne do Hugo Boss Woman, jeśli kojarzycie.
Próbuję jeszcze coś wyniuchać, ale po dwóch godzinach nie ma po nich śladu na nadgarstku.
Kupiłam Mgłę Pudrową na pocieszenie, tylko nie wiem czy wzięłam najlepszy dla siebie odcień (upalny dzień), bo tak na chybcika wybierałam ponieważ pani gnała na kasę. Jutro się maznę i zobaczę w świetle dziennym co i jak.
I niestety brak brązów z poczwórnych cieni Hean.

Cytat:
Rozświetlaczy już brak.

Edytowane przez Emilia 25
Czas edycji: 2011-12-13 o 18:24
Emilia 25 jest offline  
Stary 2011-12-13, 18:28   #4002
nikiii
Zadomowienie

GG do nikiii

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
Stan na 16.00:
2 linery, błyszczyków zero ()
rozświetlaczy zero, naklejek dużo, lakierów dużo, toppery cztery (ale mi się zrymowało). Ale mają tka nachalne złote drobinki, że się nie skusiłam.
Perfumy wąchałam, są troszkę duszące, ale bardzo podobne do Hugo Boss Woman, jeśli kojarzycie.
Próbuję jeszcze coś wyniuchać, ale po dwóch godzinach nie ma po nich śladu na nadgarstku.
Kupiłam Mgłę Pudrową na pocieszenie, tylko nie wiem czy wzięłam najlepszy dla siebie odcień (upalny dzień), bo tak na chybcika wybierałam ponieważ pani gnała na kasę. Jutro się maznę i zobaczę w świetle dziennym co i jak.
I niestety brak brązów z poczwórnych cieni Hean.

Rozświetlaczy już brak.
Kurde Może nie był mi pisany :/
nikiii jest offline  
Stary 2011-12-13, 18:38   #4003
Hosenka*
Moderator KWC

Kupiłam cień nr 22 Blockbuster - jaśniutki matowy krem. Macie go?
Z Circus Circus jakoś nic mnie nie kręci, ale chciałabym i tak zobaczyć na żywo

mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane
24.11 - ostatni dzień darmowej dostawy do paczkomatów na Allegro - sprawdź aukcje i skorzystaj!

Ta reklama pokazywana jest pod 46 839 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Hosenka* jest offline  
Stary 2011-12-13, 18:39   #4004
Emilia 25
404 Not Found

Cytat:
Kurde Może nie był mi pisany :/
Najwyraźniej tak właśnie jest.
Ciekawe, czy mijałam się z jakąś Wizażanką?
Stary 2011-12-13, 18:40   #4005
plineczka003
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Ja tam nikogo tłumaczyć nie będę, ale może to produkty nie tylko dla jednej osoby? Ja często kupuję limitowanki dla znajomych wizażanek.
Ale dziewczyny pisały... http://allegro.pl/essence-circus-cir...995913588.html
Myślisz, że to zbieg okoliczności, że też Kraków? Bo mi się wydaje, że nie
Do tego perfumy za 45 zł
Stary 2011-12-13, 18:43   #4006
emememsik

Nie wiem, czy zbieg okoliczności czy nie. Ale tak jak było napisane - kto pierwszy ten lepszy, tak to działa... Jeśli pierwsza była osoba, która wykupiła najlepsze rzeczy, żeby wystawić je na allegro... trudno.

Poza tym lele pisała, że w drogerii po drugiej stronie ulicy jeszcze wszystko jest.
Stary 2011-12-13, 18:46   #4007
Anesthesia
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
Wieści z Karmelickiej- prosze się przyznać, której Tż zarezerwował wszystkie pudry???? No cóż, dostanie 3 a nie 4, bo byłam szybsza :P Ale w Krakowie widzę, że limitowanki to się hurtem kupuje..

No ale może fajny prezent, któraś z Was dostanie :P

Ale w Kefirku jest chyba wszytsko (widziałam przez szybkę)

W drogerii tej po drugiej stronie ulicy- nie ma pudrów i jednego złotego cienia

Byłam tam 30 minut temu
Aaaa, jakbym wiedziała, że CC będzie na Karmelickiej to bym tam popędziła dzisiaj na okienku Totalnie zapomniałam, że tam też może trafić limitka... A jutro nie za bardzo mam jak tam podjechać. Pozostaje mi mieć nadzieję, że jutro w SP dopadnę limitkę... W końcu.

Edytowane przez Anesthesia
Czas edycji: 2011-12-13 o 18:47
Anesthesia jest offline  
Stary 2011-12-13, 18:46   #4008
plineczka003
Zadomowienie

Cytat:
Nie wiem, czy zbieg okoliczności czy nie. Ale tak jak było napisane - kto pierwszy ten lepszy, tak to działa... Jeśli pierwsza była osoba, która wykupiła najlepsze rzeczy, żeby wystawić je na allegro... trudno.

Poza tym lele pisała, że w drogerii po drugiej stronie ulicy jeszcze wszystko jest.
Chodziło mi kto pierwszy ten lepszy z przyjściem do sklepu a nie z odkładaniem, bo moim zdaniem to zupełne chamstwo i wolałabym już nie mieć tej rzeczy niż dorabiać jaką złodziejkę i oszustkę. Bo tę osobę już kojarzę, zawsze wystawia limitki w 'super' cenach.
Ale jak to mówią pazerny 2 razy traci i mam nadzieję, że to się sprawdzi.
Stary 2011-12-13, 18:48   #4009
emememsik

Cytat:
Chodziło mi kto pierwszy ten lepszy z przyjściem do sklepu a nie z odkładaniem
Ale dlaczego? Jaka jest różnica?

Poza tym pisanie o takiej osobie złodziej i oszust to według mnie spora przesada... Tak się dzieje ze wszystkimi rzeczami, których jest mało a na które jest duży popyt! Mnie to nie oburza, jakbym sama nie dała rady kupić limitowanki przed taką osobą też bym nic do niej nie miała, tylko stwierdziłabym... "trudno". Choć oczywiście cieszę się, że mam już wszystko co chciałam.

Edytowane przez emememsik
Czas edycji: 2011-12-13 o 18:50
emememsik jest offline  
Stary 2011-12-13, 18:48   #4010
HulaGirl
Zakorzenienie

GG do HulaGirl

Cytat:

nie ma perfum może ta osoba z aukcji wykupiła wszystkie po obu stronach karmelickiej
i zostały tylko 2 rozświetlacze i jeden złoty cień
reszta jest w miare cała

ja wziełam ze standu rozświetlacz i 2 złote cienie bo przyjaciółce mojej zależało na tych rzeczach bardzo

Cytat:
Napisane przez Anesthesia Pokaż wiadomość
Aaaa, jakbym wiedziała, że CC będzie na Karmelickiej to bym tam popędziła dzisiaj na okienku Totalnie zapomniałam, że tam też może trafić limitka... A jutro nie za bardzo mam jak tam podjechać. Pozostaje mi mieć nadzieję, że jutro w SP dopadnę limitkę... W końcu.
limitka przyszła do drogerii dopiero koło godziny 15

Edytowane przez HulaGirl
Czas edycji: 2011-12-13 o 18:50
HulaGirl jest offline  
Stary 2011-12-13, 18:51   #4011
emememsik

Poza tym pamiętajcie, że gdyby tych produktów nikt nie kupował, nie spotykalibyśmy takich aukcji. Patrząc na to z innej strony... taki sprzedawca wyświadcza przysługę osobie, której NAPRAWDĘ na czymś zależy.
Stary 2011-12-13, 18:52   #4012
antii
Zakorzenienie

Cytat:

Poza tym pisanie o takiej osobie złodziej i oszust to według mnie spora przesada... Tak się dzieje ze wszystkimi rzeczami, których jest mało a na które jest duży popyt! Mnie to nie oburza, jakbym sama nie dała rady kupić limitowanki przed taką osobą też bym nic do niej nie miała, tylko stwierdziłabym... "trudno". Choć oczywiście cieszę się, że mam już wszystko co chciałam.
u mnie nie chcą odkładać
mam już dosyć łażenia za limitkami ...

antii jest offline  
Stary 2011-12-13, 18:55   #4013
plineczka003
Zadomowienie

Cytat:

Poza tym pisanie o takiej osobie złodziej i oszust to według mnie spora przesada... Tak się dzieje ze wszystkimi rzeczami, których jest mało a na które jest duży popyt!
Jak już chce zarobić to niech ruszy dupę i przyjdzie kupi, a nie odkłada. Jestem w stanie zrozumieć, że panie odkładają komuś jedną sztukę bo ok nie może teraz przyjść czy coś. Ale gdzie tu marketing jak odkładają wszystko? W tym czasie zanim ona przyjdzie przyszedłby ktoś inny i od ręki kupił.
Może dla Ciebie to przesada, ale dla mnie sprzedawanie za ponad 20 zł czegoś co kosztowało 8.99 to złodziejstwo inaczej tego nie umiem nazwać, a tak było np. z lipstainami, w pewnym momencie chyba po 23 zł miała. Oczywiście jak ktoś nie chcę nie kupuję, proste.
Tak samo jest z odzieżą. Latem na wyprzedażach z Zarze jakiś facet brał wszystkie rozmiary i kolory dużo przecenionych bluzek. Dzień później na allegro 2 razy tyle.
Stary 2011-12-13, 19:08   #4014
emememsik

Cytat:
Jak już chce zarobić to niech ruszy dupę i przyjdzie kupi, a nie odkłada. Jestem w stanie zrozumieć, że panie odkładają komuś jedną sztukę bo ok nie może teraz przyjść czy coś. Ale gdzie tu marketing jak odkładają wszystko? W tym czasie zanim ona przyjdzie przyszedłby ktoś inny i od ręki kupił.
Tak jak pisałam, według mnie odkładanie jest jak najbardziej ok, właśnie dlatego że nie każdy może od razu przyjechać, za to prawie każdy może zadzwonić. Myślę, że sprzedawcom jest wszystko jedno kto ile kupuje sztuk, chcą po prostu jak najszybciej wszystko sprzedać.
Stary 2011-12-13, 19:12   #4015
LadyHoneyy
Raczkowanie

kobitki który tusz do rzęs polecacie?
bo aktualnie kończy mi się mój, używam Wibo, Extreme lashes, taki różowy z Rossmana za dychacza
bardzo mi odpowiada aaaale chciałam sprawdzić jakiś z Essence.
pomocy
LadyHoneyy jest offline  
Stary 2011-12-13, 19:15   #4016
emememsik

Cytat:
Napisane przez LadyHoneyy Pokaż wiadomość
bo aktualnie kończy mi się mój, używam Wibo, Extreme lashes, taki różowy z Rossmana za dychacza
pomocy
I Love Extreme albo Multi Action. Dwa moje ulubione tusze.
Stary 2011-12-13, 19:20   #4017
plineczka003
Zadomowienie

Cytat:
Tak jak pisałam, według mnie odkładanie jest jak najbardziej ok, właśnie dlatego że nie każdy może od razu przyjechać, za to prawie każdy może zadzwonić. Myślę, że sprzedawcom jest wszystko jedno kto ile kupuje sztuk, chcą po prostu jak najszybciej wszystko sprzedać.
Nie mówię, że odkładnie to zło. Mówię o takim hurcie.
Oj ale weź pomyśl jakby panie Naturzanki zamiast wyłożyć limitke kupowały by wszystko i wstawiały na aukcje za 2 razy tyle, bo przecież jako komuś zależy to kupi i mu przysługę wyświadczają. Przecież to chore by było

No ale dobra nieważne
Trzeba się cieszyć, że limitka wchodzi Swoją drogą ciekawi mnie tak ten cały liptopper na ustach wygląda. Ale nigdzie nie mogę znaleźć ;/
Stary 2011-12-13, 19:25   #4018
cochonnetta
Wtajemniczenie

Cytat:
On sam ma ogromne krycie. nie jest to taki typowy liner z brokatem (jak np. te z my secret). U mnie przy jednym pociągnięciu zasłonił niebieską kreskę zrobioną kredką. Wyobrażam sobie takie ciemne brązowe smokey i do tego taka złota kreseczka Kuszę bo piękny jest
Wyobraziłam sobie to smokey ze złotą kreską.... i musi być mój , ale chyba sobie poczekam aż się pojawią w douglasie, bo do czwartku już pewnie nic nie zostanie.

Co do all, dla mnie to też oszustwo, ktoś kupuje wszystkie rzeczy jakie są z limitki i wystawia na allegro 2 razy drożej, przez co inna osoba nie może kupić za normalną cenę, a już nie licząc kwestii moralnych to zwyczajnie nie jest to zgodne z prawem. Chyba, że ta osoba ma swoją firmę i działa jako sklep. Wystarczy, że ktoś taką osobę podkabluje i może mieć kłopoty.
cochonnetta jest offline  
Stary 2011-12-13, 19:29   #4019
plineczka003
Zadomowienie

Cytat:
Wyobraziłam sobie to smokey ze złotą kreską.... i musi być mój , ale chyba sobie poczekam aż się pojawią w douglasie, bo do czwartku już pewnie nic nie zostanie.

Co do all, dla mnie to też oszustwo, ktoś kupuje wszystkie rzeczy jakie są z limitki i wystawia na allegro 2 razy drożej, przez co inna osoba nie może kupić za normalną cenę, a już nie licząc kwestii moralnych to zwyczajnie nie jest to zgodne z prawem. Chyba, że ta osoba ma swoją firmę i działa jako sklep. Wystarczy, że ktoś taką osobę podkabluje i może mieć kłopoty.
Z tego co dziewczyny pisały już go nie ma Nie wiem czemu ale jakoś dziwnie mnie kusi ten różowy lakier. Już go nawet dzisiaj w rękach miałam, ale stwierdziłam, że to już będzie za dużo.
Zgadzam się z Tobą. Po nicku sądzę, że ona ma 18 lat, więc wątpię żeby to jakaś firma była.
Stary 2011-12-13, 19:42   #4020
Emilia 25
404 Not Found

Cytat:
Napisane przez LadyHoneyy Pokaż wiadomość
pomocy
I Love Extreme

Cytat:
Nie mówię, że odkładnie to zło. Mówię o takim hurcie.
Oj ale weź pomyśl jakby panie Naturzanki zamiast wyłożyć limitke kupowały by wszystko i wstawiały na aukcje za 2 razy tyle, bo przecież jako komuś zależy to kupi i mu przysługę wyświadczają. Przecież to chore by było

No ale dobra nieważne
Trzeba się cieszyć, że limitka wchodzi Swoją drogą ciekawi mnie tak ten cały liptopper na ustach wygląda. Ale nigdzie nie mogę znaleźć ;/
Tak było swego czasu z produktami Tchibo, niezła była aferka (pracowałam tam). Sprzedawcy ze sklepów brali wszystko i opylali na allegro.

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości