Kosmetyki Essence - część XI - Strona 136 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-12-13, 22:47   #4051
PieceOfMoris
Raczkowanie

Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez asqua92 Pokaż wiadomość
A ja już miałam płakać, że u mnie nie ma a to w Naturze nie było w czwartek zobaczę, jak się ma sprawa w Tarnowie w Douglasie

i ogólnie to hej
Heeej Nie płakaj, nie płakaj Sprawdzaj w Douglasie w Tarnowie jak masz okazję, albo przyłącz się do nas czyhających nad szafą w Tesco
przegląd kredek na linię wodną

Jak ja lubię się śmiać... to takie ciekawe doświadczenie
PieceOfMoris jest offline  
Stary 2011-12-13, 22:49   #4052
asqua92
Zakorzenienie

GG do asqua92

Cytat:
Napisane przez PieceOfMoris Pokaż wiadomość
Heeej Nie płakaj, nie płakaj Sprawdzaj w Douglasie w Tarnowie jak masz okazję, albo przyłącz się do nas czyhających nad szafą w Tesco
U mnie nie ma Tesco extra chyba, przynajmniej o takim nie słyszałam Douglasy mam dwa, w jednym będę w czwartek jest nadzieja, że znajsę :P

"Ponieważ jeśli wyleczy się pan,to znaczy,że nie było to warte zachodu.
Zamurowało mnie. Patrząc na mnie badawczo,zadeklarowała wzniosłym tonem:
Z wielkiej miłości nie da się wyleczyć."
Éric-Emmanuel Schmitt
asqua92 jest offline  
Stary 2011-12-13, 22:51   #4053
cochonnetta
Wtajemniczenie

Cytat:
Hahahahha to u Ciebie sytuacja poszła krok dalej Powinni nas chyba pozatrudniać, jesteśmy świetne w pilnowaniu terminów szajkę mamy rozsianą po całej Polsce i wszystko wiemy, co się kiedy gdzie pojawia.
Ja nie wiem kogo oni zatrudniają w tych Naturach, sama składałam kiedyś CV, ale nie oddzwonili, a mogę się założyć, że jestem 1000 razy bardziej zorientowana od pań, które tam pracują ( o cokolwiek się zapytam to nic nie wiedzą), zwłaszcza w kwestii Essence

a co do Pana Ochroniarza, to jeszcze rozwalił mnie po sprawdzeniu cen kosmetyków tekstem "że to prawdziwa okazja cenowa i żal nie brać" , nie mogłam Pana rozczarować i oczywiście wzięłam
cochonnetta jest offline  
Stary 2011-12-13, 22:52   #4054
Inkarnatka
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
Heheh, nie wiedziałam że on taki zorientowany. A ja szłam po panią do kasy, bo nie mogłam znaleźć mgły wiosennej. A taki skarb był pod ręką!
A Creamy Nude gdzie kupiłaś i za ile??
Creamy Nude dorwałam w Douglasie w Złotych Tarasach Potwierdzam, ze brak testera do tego koloru, ale pomadek było chyba z 5 sztuk (minus jedna )
Kosztowała 8,99 zł.

Zastanawiam się nad czerwienią 48 Red Carpet Testera nie było :/ Ciekawa jestem czy jest podobna do Almost Famous (czy to ten sam kolor a tylko inna nazwa) czy jednak różni się odcieniem i kryciem - AF jest półtransparentna. 49 Like a Lady to bardziej róż niż czerwień, taki matowy, żywy różyk, lekko malinowy. A 51 Fift Avenue ma drobinki i to ją dla mnie od razu dyskwalifikuje.

Inkarnatka jest offline  
Stary 2011-12-13, 22:54   #4055
PieceOfMoris
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez asqua92 Pokaż wiadomość
U mnie nie ma Tesco extra chyba, przynajmniej o takim nie słyszałam Douglasy mam dwa, w jednym będę w czwartek jest nadzieja, że znajsę :P
Jeeejciuuu, przepraszam , pomajtało mi się, że jesteś Olexandrą i jesteś z Lublina.

Nie wiem czy wiecie, ale w Tesco, akurat w okolicy tego stoiska z kosmetykami jest hotspot, wiec jak któraś lublinianka zastanie w szafie CC to proszę krzyczeć nam tu Ja na pewno napiszę spod samiuśkiej szafy i zapytam czy ktoś coś chce koniecznie.
przegląd kredek na linię wodną

Jak ja lubię się śmiać... to takie ciekawe doświadczenie

Edytowane przez PieceOfMoris
Czas edycji: 2011-12-13 o 23:06
PieceOfMoris jest offline  
Stary 2011-12-13, 22:59   #4056
paniKA88
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez hanusia505 Pokaż wiadomość
Kupilam sobie dzis czarny liner, powiedzcie w jaki sposob go zmywacie? Ja przecieralam go plynem micelarnym wlasnej roboty ktory zwykle radzi sobie ze zmyciem makeupu bez problemu ale w tym wypadku tragedia, teraz piecze mnie skora wokol oczu od tego tarcia Czy dwufazowka lepiej sobie radzi? Bo ja nie lubie takich tlustych plynow i zawsze uzywam miceli
A oprocz tego upolowalam sredni cien z circusa, dwie sztuki przecenione kredek LL almost famous i jakas przeceniona szminke z Catrice pewnie z jakiejs starej limitki
Ja zmywałam lorealem dwufazowym, bez problemu sobie poradził z fioletowym linerem. Dzisiaj przetestuje zmywanie płynem do demakijażu z ziaji, zobaczymy czy da radę
Stary 2011-12-13, 23:01   #4057
hanusia505
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Maqda Pokaż wiadomość
Do zmycia to jest on koszmarny, ale "coś za coś" Ja nakładam trochę nivei czy innego tłustego kremu na powiekę, zostawiam na trochę i ścieram wacikiem, schodzi bez problemu
Dwufazy nie próbowałam więc nie wiem, nie lubię ich.
No tak wlasnie myslalam o uzyciu kremu Nivea do tego celu, nastepnym razem tak sprobuje, dzieki za rade

Mam jeszcze jedno pytanko czy ktoras z Was ma porownanie pedzelkow doo linera Essence i Catrice? Mam ten catricowy i ugieta koncowka jest ok ale sciety ukosnie wydaje mi sie zbyt miekki, zeby narysowal dokladna kreske bo wywija sie na boki. czy ten z Essence jest moze twardszy?

Kosmetyki i inne produkty nietestowane na zwierzętach!
klik
hanusia505 jest offline  
Stary 2011-12-13, 23:01   #4058
Emilia 25
404 Not Found

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
Creamy Nude dorwałam w Douglasie w Złotych Tarasach Potwierdzam, ze brak testera do tego koloru, ale pomadek było chyba z 5 sztuk (minus jedna )
Kosztowała 8,99 zł.

Zastanawiam się nad czerwienią 48 Red Carpet Testera nie było :/ Ciekawa jestem czy jest podobna do Almost Famous (czy to ten sam kolor a tylko inna nazwa) czy jednak różni się odcieniem i kryciem - AF jest półtransparentna. 49 Like a Lady to bardziej róż niż czerwień, taki matowy, żywy różyk, lekko malinowy. A 51 Fift Avenue ma drobinki i to ją dla mnie od razu dyskwalifikuje.
Sold!
Stary 2011-12-13, 23:02   #4059
lele
Zakorzenienie

Cytat:
Hahahahha to u Ciebie sytuacja poszła krok dalej Powinni nas chyba pozatrudniać, jesteśmy świetne w pilnowaniu terminów szajkę mamy rozsianą po całej Polsce i wszystko wiemy, co się kiedy gdzie pojawia.
no i płatności w najbardziej porządanych elementach z limitek
Cytat:
Kupilam sobie dzis czarny liner, powiedzcie w jaki sposob go zmywacie? Ja przecieralam go plynem micelarnym wlasnej roboty ktory zwykle radzi sobie ze zmyciem makeupu bez problemu ale w tym wypadku tragedia, teraz piecze mnie skora wokol oczu od tego tarcia Czy dwufazowka lepiej sobie radzi? Bo ja nie lubie takich tlustych plynow i zawsze uzywam miceli
A oprocz tego upolowalam sredni cien z circusa, dwie sztuki przecenione kredek LL almost famous i jakas przeceniona szminke z Catrice pewnie z jakiejs starej limitki
używam 9 to 5 Lusha i nie znam nic lepszego do zmywania tego eyelinera
lele jest offline  
Stary 2011-12-13, 23:03   #4060
emememsik
po prostu Em :)

Czarny eyeliner jest fantastyczny, u mnie przetrwał wczoraj 24h w tym koncert kapeli metalowej i nocną podróż pociągiem. Kiedy wróciłam dziś rano do domu po całej reszcie makijażu nie było śladu, a kreska była TAKA SAMA jak w momencie nałożenia.

Ja zmywam go zwykłym micelem, najlepiej robić to za pomocą patyczków higienicznych.
Stary 2011-12-13, 23:15   #4061
hanusia505
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez paniKA88 Pokaż wiadomość
Ja zmywałam lorealem dwufazowym, bez problemu sobie poradził z fioletowym linerem. Dzisiaj przetestuje zmywanie płynem do demakijażu z ziaji, zobaczymy czy da radę
Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
no i płatności w najbardziej porządanych elementach z limitek
używam 9 to 5 Lusha i nie znam nic lepszego do zmywania tego eyelinera
Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Czarny eyeliner jest fantastyczny, u mnie przetrwał wczoraj 24h w tym koncert kapeli metalowej i nocną podróż pociągiem. Kiedy wróciłam dziś rano do domu po całej reszcie makijażu nie było śladu, a kreska była TAKA SAMA jak w momencie nałożenia.

Ja zmywam go zwykłym micelem, najlepiej robić to za pomocą patyczków higienicznych.

Dziekuje slicznie za rady

Kosmetyki i inne produkty nietestowane na zwierzętach!
klik
hanusia505 jest offline  
Stary 2011-12-13, 23:16   #4062
Inkarnatka
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez lejka Pokaż wiadomość
Aaaaa, widziałam Cię! Stałaś z perfumami w ręku przed stoiskiem Paese. Od razu wiedziałam, że Wizażanka - śliczna dziewczyna z Essence w ręku, to kto inny mógłby to być?!

Kiedyś słyszałam jak szkolił tego młodego ochroniarza (bo jest ich teraz dwóch), co mówić klientkom o lakierach. I żeby być w ogóle miłym, orientować się co jest na sklepie, umieć pomóc itd...
OMG! Normalnie się aż zaczerwieniłam Zostałam zdemaskowana A ja taka "niezrobiona i mało reprezentacyjna" byłam - wypadłam z domu tak jak stałam, bo i tak ciemno, nikt nie będzie zwracał na mnie uwagi to po co mam się szykować?
I koszyka też nie brałam, bo i po co jak ja tylko po "perfium" wpadłam?

A co do Pana Ochroniarza, to nie zauważył jak jakaś dziewczyna "testowała" sobie lakier C&G przy szafie Essence :/ Nie odezwałam się, bo naprawdę już nie mam siły ciągle zwracać uwagi i być tą "kłótliwą babą", co się wszystkiego czepia... Zawsze jak zwracałam "testerce" uwagę, to każdy się patrzył na mnie jak na dziwoląga, łącznie z obsługą, która nigdy nie interweniowała w takim momencie :/

Inkarnatka jest offline  
Stary 2011-12-13, 23:27   #4063
buffy249
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
"Widoczne na meblu"?
To sformułowanie też wywołało mój śmiech

Tak a propos - przejechałam się jednak dziś do Tesco Extra (nie wytrzymałam) no i niestety póki co nic nie jest "widoczne na meblu" a pani zrobiła wielkie oczy, jak powiedziałam, że dostaną nową limitkę... no ale przynajmniej dostałam numer do nich,więc mogę dzwonić
buffy249 jest offline  
Stary 2011-12-13, 23:57   #4064
punk666girl
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez buffy249 Pokaż wiadomość
To sformułowanie też wywołało mój śmiech

Tak a propos - przejechałam się jednak dziś do Tesco Extra (nie wytrzymałam) no i niestety póki co nic nie jest "widoczne na meblu" a pani zrobiła wielkie oczy, jak powiedziałam, że dostaną nową limitkę... no ale przynajmniej dostałam numer do nich,więc mogę dzwonić
Czyli nie mam co jutro jechać... Podasz numer na PW?
punk666girl jest offline  
Stary 2011-12-13, 23:58   #4065
mejaczek
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez antii Pokaż wiadomość
u mnie nie chcą odkładać
mam już dosyć łażenia za limitkami ...
Jak to Ci nie chcą ? Mów mi szybko gdzie, bo mi odkładają, zrobię burdel, oj będą wióry leciały. Ja tam już mam z nimi taktykę.

A co odkładania, to jakby tego nie robiły to bym nie miała wielu rzeczy z E, tylko to jest już tak ze dzwonię, jak jest to szybko sie zbieram i jadę. Raz tylko przetrzymały mi do następnego dnia, bo nie miałam jak podjechać, ale ogólnie wiem, że jak z paniami z D sie umówisz, na konkretny dzień np. za trzy dni to też odłożą.

---------- Dopisano o 23:58 ---------- Poprzedni post napisano o 23:58 ----------

Cytat:
I Love Extreme albo Multi Action. Dwa moje ulubione tusze.
Em, i ty brutusie przeciwko mnie ?
co MA sie zgodzę

wymianka:
http://wizaz.pl/forum/showthread.php...6#post23505256
Nowe dorzuty

Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline  
Stary 2011-12-14, 00:32   #4066
Inkarnatka
Wtajemniczenie

Któraś tam się skarżyła, ze flakonu z CC razem z "pompkowym"atomizerem nie można schować w całości do pudełka, bo się nie mieści?
Mieści się calutki Trzeba tylko wyjąć ze środka opakowania ten fioletowy kartonik i wtedy cały flakon z pompką ładnie się mieści

Inkarnatka jest offline  
Stary 2011-12-14, 07:20   #4067
antii
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Jak to Ci nie chcą ? Mów mi szybko gdzie, bo mi odkładają, zrobię burdel, oj będą wióry leciały. Ja tam już mam z nimi taktykę.

A co odkładania, to jakby tego nie robiły to bym nie miała wielu rzeczy z E, tylko to jest już tak ze dzwonię, jak jest to szybko sie zbieram i jadę. Raz tylko przetrzymały mi do następnego dnia, bo nie miałam jak podjechać, ale ogólnie wiem, że jak z paniami z D sie umówisz, na konkretny dzień np. za trzy dni to też odłożą.

---------- Dopisano o 23:58 ---------- Poprzedni post napisano o 23:58 ----------

Em, i ty brutusie przeciwko mnie ?
co MA sie zgodzę
w GŁ Naturze
powiedziała że nie ma mowy
Kasiu jakbyś wiedziała kiedy i gdzie pojawi się Circus to daj cynk

antii jest offline  
Stary 2011-12-14, 09:16   #4068
Śniegowa
Oby do wiosny

Cytat:
Napisane przez plineczka003 Pokaż wiadomość
Dokładnie. Fakt że mają 2 szafy E to dla mnie kolejny powód by nie zaglądać do Natury. Jedyne co mnie tam przyciąga to Catrice. Chociaż ostatnio panie w tej małej Naturze w Centrum pozytywnie mnie zaskakują, bo w tej na górze to porażka.
No właśnie dziwne to... Te na "dole" jakieś takie bardziej ludzkie są....

Cytat:
Jakoś nie popieram tego całego rezerwowania i sama tak nie robie. Jak ktoś coś chce to nich idzie i kupi, wiadomo kto pierwszy ten lepszy Zawsze można kogoś poprosić
Cytat:
No właśnie, kto pierwszy ten lepszy. Dlatego lepiej odłożyć sobie spokojnie przez telefon a potem dopiero kupić wiedząc, że nie jedzie się na darmo.
Ja też uważam, że w przypadku edycji limitowanych, taka rezerwacja jest nie w porządku. Zwłaszcza gdy rezerwowane były 4 takie same produkty. Obstawiam, że to na sprzedaż allegrową. Po takiej rezerwacji może się okazać, że dla nas jedyną możliwością będzie zakup z narzutem na allegro.
Nie jest to "dobra dusza" tylko zachłanna dusza.

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Ciekawa jestem czy ten Pan Ochroniarz jest świadomy tego, że został wizażową gwiazdą Pewnie by się chłopisko z zadowolenia zarumieniło A tak na serio to szczerze Wam zazdroszczę i oficjalnie żądam takiego Pana ochroniarza w rzeszowskiej naturze (w której notabene nie ma żadnej ochrony)
To nie jest jeden ochroniarz, ich musi być kilku na zmiany.Ale fakt, nieźli są

Cytat:
A ja po prostu żelem do mycia FlosLek
Śniegowa jest offline  
Stary 2011-12-14, 10:27   #4069
Acabar
Raczkowanie

Cytat:
Mam jeszcze jedno pytanko czy ktoras z Was ma porownanie pedzelkow doo linera Essence i Catrice? Mam ten catricowy i ugieta koncowka jest ok ale sciety ukosnie wydaje mi sie zbyt miekki, zeby narysowal dokladna kreske bo wywija sie na boki. czy ten z Essence jest moze twardszy?
Nie mam pędzelka Catrice, ale mam Hakuro oraz Essence i z tych dwóch do linera używam Hakuro, bo Essence jest dla mnie zbyt twardy. Dlatego myślę, że dla Ciebie mógłby być dobry; wszystko zależy od indywidualnych potrzeb Pędzelkiem Essence świetnie mi się rysuje cieniami na mokro kreski albo inne wymagające precyzyjności eksperymentalne dziwadła
Acabar jest offline  
Stary 2011-12-14, 10:55   #4070
plineczka003
Zadomowienie

Cytat:
No tak wlasnie myslalam o uzyciu kremu Nivea do tego celu, nastepnym razem tak sprobuje, dzieki za rade
A w jakim stężeniu robisz ten płyn? Przy 5% P-4C powinno zmywać wszystko, więc może warto pokombinować. Z 2 fazówką trzeba było się pomęczyć. U mnie ładnie zmywa go żel micelarny z Biedrony, który kosztuje kosmiczne 4,99

---------- Dopisano o 10:55 ---------- Poprzedni post napisano o 10:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
No właśnie dziwne to... Te na "dole" jakieś takie bardziej ludzkie są....

Ja też uważam, że w przypadku edycji limitowanych, taka rezerwacja jest nie w porządku. Zwłaszcza gdy rezerwowane były 4 takie same produkty. Obstawiam, że to na sprzedaż allegrową. Po takiej rezerwacji może się okazać, że dla nas jedyną możliwością będzie zakup z narzutem na allegro.
Nie jest to "dobra dusza" tylko zachłanna dusza.

To nie jest jeden ochroniarz, ich musi być kilku na zmiany.Ale fakt, nieźli są

A ja po prostu żelem do mycia FlosLek
Ta na górze ostatnio nie chciała mi powiedzieć czy przyszła dokładka limitki, powiedziała, że dużo tego i nie chce jej się szukać i wieczorem dopiero coś może być wiadomo. Zeszłam na dól i mi z zaplecza wyniosły te babeczki.

Zgadzam się z Tobą w 100%

Jak ja zawszę przychodzę to jest taki po 50 łysy, innego tam nie widziałam.
plineczka003 jest offline  
Stary 2011-12-14, 11:08   #4071
pierniczkowa
Zadomowienie

czlowiek kilka dni odciety od internetu i tyle stron do nadrobienia i.. Limitka
Stary 2011-12-14, 11:10   #4072
Anesthesia
Wtajemniczenie

Od dzisiaj obowiązuje nowa gazetka SP, więc mam nadzieję, że oznacza to dostawę i w końcu dołożą Essence. Zaglądnę sprawdzić co i jak po zajęciach, mam nadzieję, że CC już będzie, bo powoli nudzi mi się ta zabawa w kotka i myszkę...
Anesthesia jest offline  
Stary 2011-12-14, 11:17   #4073
nicRu
maszyna, nie człowiek

Cytat:
Napisane przez pierniczkowa Pokaż wiadomość
czlowiek kilka dni odciety od internetu i tyle stron do nadrobienia i.. Limitka
Dokładnie! Ale jedyne co mnie kręciło to lakiery, a odkrylam drogeryjkę, w ktorej kupię multum lakierów aż do poziomu bankructwa, więc nie bede plakać za limitką

Этой холодной ночью
Мне одиноко очень
Ну почему я не усну?
Жить без тебя не могу…
nicRu jest offline  
Stary 2011-12-14, 11:22   #4074
cypressangel
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Anesthesia Pokaż wiadomość
Od dzisiaj obowiązuje nowa gazetka SP, więc mam nadzieję, że oznacza to dostawę i w końcu dołożą Essence. Zaglądnę sprawdzić co i jak po zajęciach, mam nadzieję, że CC już będzie, bo powoli nudzi mi się ta zabawa w kotka i myszkę...
Nowa gazetka SP jest od jutra.

cypressangel jest offline  
Stary 2011-12-14, 11:35   #4075
paniKA88
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez antii Pokaż wiadomość
w GŁ Naturze
powiedziała że nie ma mowy
Kasiu jakbyś wiedziała kiedy i gdzie pojawi się Circus to daj cynk
mi perfumy z VL odłożyli, pani naturzanka tylko zastrzegła że mam je odebrać do końca dnia

Cytat:
A w jakim stężeniu robisz ten płyn? Przy 5% P-4C powinno zmywać wszystko, więc może warto pokombinować. Z 2 fazówką trzeba było się pomęczyć. U mnie ładnie zmywa go żel micelarny z Biedrony, który kosztuje kosmiczne 4,99 [COLOR="Silver"]
ten HydroEffect?
Wczoraj przetestowałam Ziaje niestety nie poradziła, kreska została nienaruszona.
Stary 2011-12-14, 11:47   #4076
tenebra
Zakorzenienie

Cytat:
Wczoraj przetestowałam Ziaje niestety nie poradziła, kreska została nienaruszona.
Cytat:

Jak macie problem z linerem to proponuję zwykłą oliwę z oliwek na wacik i jazda nie oszukujmy się, oleje najlepiej sobie radzą z trudnymi do zmycia kosmetykami

Cytat:
Napisane przez Acabar Pokaż wiadomość
Nie mam pędzelka Catrice, ale mam Hakuro oraz Essence i z tych dwóch do linera używam Hakuro, bo Essence jest dla mnie zbyt twardy. Dlatego myślę, że dla Ciebie mógłby być dobry; wszystko zależy od indywidualnych potrzeb Pędzelkiem Essence świetnie mi się rysuje cieniami na mokro kreski albo inne wymagające precyzyjności eksperymentalne dziwadła
Hanusia co do pędzelka to ja używam tego z Essence do robienia kresek cieniem, tak jak Acabar, do linerów wolę używać mojego pędzelka z Maybelline...

tenebra jest offline  
Stary 2011-12-14, 11:51   #4077
plineczka003
Zadomowienie

Cytat:
mi perfumy z VL odłożyli, pani naturzanka tylko zastrzegła że mam je odebrać do końca dnia

ten HydroEffect?
Zależy jak wykonujesz demakijaż, bo u mnie od biedy to Ziaja dawała radę. Tylko, że trzeba przyłożyć wacik do oka i poczekać 30-60s i dopiero wtedy zetrzeć, bo samym tarciem to sobie można rzęsy powyrywać. Tak, mówię o Hydro Effect (biało-błękitna tubka). Tylko tu też trzeba sposobem. Na suchą twarz suchymi dłońmi nakładam ten żel, masuję - szczególną uwagę zwracając na oczy. Jeśli makijaż jest delikatny to biorę trochę wody na ręce, masuje wodą i zmywam. Jak mam mocniejszy makijaż to zanim włączę wodę w to wszystko to biorę wacik, przykładam do oka, chwilę czekam i ściągam wszystko. Jak coś zostało to wyciskam na wacik odrobinę żelu znowu przykładam, czekam i ściągam. I dopiero potem woda. U mnie zmywa wszystko prócz wodoodpornej mascary, której nie zmywa nic

Dzisiaj robię wielkie testy CC
plineczka003 jest offline  
Stary 2011-12-14, 11:55   #4078
jamapi
Zakorzenienie

GG do jamapi

the down is broken z wampirzej limitki
klik
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1010501.jpg (27,0 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1010502.jpg (30,5 KB, 44 załadowań)
Stary 2011-12-14, 12:09   #4079
Śniegowa
Oby do wiosny

Cytat:
Napisane przez jamapi Pokaż wiadomość
the down is broken z wampirzej limitki
klik
Taaak, cudny jest. Świetnie drobinki uchwyciłaś. Uwieeeeelbiam go
Śniegowa jest offline  
Stary 2011-12-14, 12:29   #4080
Hosenka*
Moderator KWC

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Taaak, cudny jest. Świetnie drobinki uchwyciłaś. Uwieeeeelbiam go
W buteleczce bardzo mi się podoba, ale nie pasuje do moich dłoni i nie podoba mi się na moich poznakciach

10.12 - Kosmetyczne nowości listopada
mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane
24.11 - ostatni dzień darmowej dostawy do paczkomatów na Allegro - sprawdź aukcje i skorzystaj!

Ta reklama pokazywana jest pod 46 848 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Hosenka* jest teraz online  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości