Kosmetyki Essence - część XI - Strona 160 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-12-22, 16:07   #4771
NioseWamPicie
Zadomowienie

Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
ROZŚWIETLACZ
Jak nie będzie u nas tej limitki, to chyba się załamię
różnie może być niestety Wrocław notorycznie daje d***
NioseWamPicie jest offline  
Stary 2011-12-22, 16:14   #4772
Lungo
Rozeznanie

Ekhm

Drogerie Natura
Jak tylko pojawi się informacja o tym czy Essence CrystalIced pojawi się w naszych drogeriach, natychmiast o tym napiszemy

Trzeba trzymać kciuki
A na nim ostatnio
Wycofywane produkty Essence
Wycofywane produkty Catrice
Nowości Catrice
Lungo jest offline  
Stary 2011-12-22, 16:31   #4773
czuprynka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez bonnefoy Pokaż wiadomość
(czy mnie naprawdę zjada posty na tym forum, czy jak? :| )

Essencomaniaczki, mam do was pytanie: czy błyszczyk Stay With Me #03 (Candy Bar) jest w cieplejszej, czy chłodniejszej tonacji? Czaję się na niego jakiś czas, oglądałam swatche, i nadal nie jestem pewna, a skoro testera nie ma, to nowym egzemplarzem paćkać nie będę...

Candy bar to zdecydowanie ciepła tonacja Tu masz swatch poglądowy trzaśnięty na szybko. Kolor w rzeczywistości jest ciut intensywniejszy, ale poza tym wygląda mniej więcej właśnie tak
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg i (Kopiowanie).jpg (13,9 KB, 29 załadowań)
czuprynka jest offline  
Stary 2011-12-22, 16:36   #4774
zlotqo
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Lungo Pokaż wiadomość
Ekhm

Drogerie Natura
Jak tylko pojawi się informacja o tym czy Essence CrystalIced pojawi się w naszych drogeriach, natychmiast o tym napiszemy

Trzeba trzymać kciuki
mniej więcej też mi tak odpisali na ich fanPage'u. eh miejmy nadzieję że koło lutego się pojawi

szczęśliwa mężatka od 3.09.11

zapraszam na mój blog o tematyce urodowej -
http://merczens.blogspot.com
zlotqo jest offline  
Stary 2011-12-22, 16:38   #4775
bonnefoy
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Candy bar to zdecydowanie ciepła tonacja Tu masz swatch poglądowy trzaśnięty na szybko. Kolor w rzeczywistości jest ciut intensywniejszy, ale poza tym wygląda mniej więcej właśnie tak
O, dziękuję To chyba już nie mam wątpliwości i wybiorę się po niego tuż po Świętach
Stary 2011-12-22, 17:46   #4776
plineczka003
Zadomowienie

Raport Mała Natura Centrum ok. 17:00
Mieli dostawę VL
-2 pudry do rzęs
-2 pudełka perfum
-5 paletek
-1 lipstain fioletowy
-dużo lakierów, tylko true love nie widziałam
plineczka003 jest offline  
Stary 2011-12-22, 18:05   #4777
natalenka89
Raczkowanie

Primo,
jakby ktoś chciał mogę kupić rozświetlacz z LV bo u mnie są 4.
Secundo,
pani Naturzanka z mojej N. powiedziała że dostała już aktualizację odnośnie cenówek z nowej limitki (nie wiadomo jakiej ale nowej). Więc może po świętach można spodziewać się czegoś...

ja też bloguję, ja, ja

http://wizaz.pl/forum/showthread.php...8#post31139018

Natalkowa wymianka
natalenka89 jest offline  
Stary 2011-12-22, 18:06   #4778
ola_gie
Zakorzenienie

Kraków,
dzisiaj ok 13. na Floriańskiej było wszystko z CC

Tak właśnie.
ola_gie jest offline  
Stary 2011-12-22, 18:07   #4779
dzolls
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Ale jesteś niedobra:c ry::c ry: Rozświetlaczy mam mało....
ILE?
Cytat:
Napisane przez punk666girl Pokaż wiadomość
Dobrze jest mieć jakieś hobby

Ochłonęłam chwilę po rozświetlaczu crystalliced i stwierdzam, że... nie podobają mi się lakiery [ na razie ]
No ale wtedy co najlepsze to podbiera nam!
Cytat:
Napisane przez nicRu Pokaż wiadomość
a ja dziś upchnęłam moje wszystkie lakiery do jednego pudełka i chyba mogę powiedzieć, że je kolekcjonuję, bo mam koło 40 i jednak wciąż zanosi się na więcej ba, nawet mam kilka upatrzonych z c&g
tyyyyylko ok 40? Ja od ostatniego liczenia zapewne przekroczyłam 60
Cytat:
Napisane przez minthema Pokaż wiadomość
Bardzo chętnie przyjmę
a co jest z nim nie halo że nie używasz?
Kupiłam, żeby oddzielić użycie moonlight - jednym chciałam nakładać rozświetlacz, drugim róż, ale zdecydowanie mocniej mi moonlight pasuje więc chętnie wymienię na coś fajnego ten do różu, bo leży nieużywany
Cytat:
Napisane przez Ingeborg Pokaż wiadomość
No i masz ci babo placek :/
Dobrze, że piszesz, bo już zaczęłam planować zakupy w Silesii (które miały być pretekstem do odwiedzenia douglasa ).

Z lotniczej limiotwanki póki co nic ze zdjęć mi się nie podoba, za to rozświetlacz z kryształowej budzi we mnie pragnienie posiadania
Masz CI babo niosewamplacki lalalalaaaaa
Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Szczerze i niekoniecznie bezboleśnie

Trzeba zrobić słowniczek dla nieogarniętych
me he heee
1. nie dziś, tak mi się dzień niechcący rozciągnął i teraz jestem zajęta meczem więc nie da rady :P
2. Słowniczek w pierwszym poście, dla nowych

Kupiłam dziś kredkę metallics fioletową (bo sobie uświadomiłam, że obok tej tragicznej kredki avonowej nie mam innego fioletu ) i na wyprzedaży wykopałam fioletową ll za 4,99
to się nazywają święta!

edit: jeszcze coś - dziś otwierali nową galerię u mnie i tam jest m.in. 'polskie drogerie' i stały lakiery do paznokci moonlight (nie VL, moonlight), jakby jakaś chciała

curl it, baby!

Edytowane przez dzolls
Czas edycji: 2011-12-22 o 18:09
dzolls jest offline  
Stary 2011-12-22, 18:37   #4780
Inkarnatka
Wtajemniczenie

Cytat:
Hehe Tylko, że standardowy worek cementu waży 25 kg), ale i tak baaardzo chciałabym być "takim workiem jak Ty"
(wiem bo w budowlanych rzeczach jestem zaprawiona
Cytat:

Co do wyczucia to ja czasami też potrafię walnąć coś takiego, że nie wiadomo czy płakać czy się śmiać. Np. mojej kumpeli na początku studiów powiedziałam, że ma rzęsy jak krowa- oczywiście miał to być szczery komplement bo jak wiadomo w przyrodzie to krowa ma najdłuższe i najpiękniejsze rzęsy, a kumpela strzeliła mi focha pancernika. Do dziś na hasło: "masz rzęsy jak krowa" kwiczymy ze śmiechu

No właśnie też mi się wydawało, że te worki ważą 25 kg... Ale ja się na cemencie nie znam, więc nie chciałam się wymądrzać W każdym razie miało to oznaczać, że jestem lekka - niestety przekroczyłam już wagę "tego" worka z cementem :/ Ale powiedzonko już zostało i tak się utarło w moim otoczeniu, że usłyszeć to od kogoś to prawdziwy komplement

A z krową to prawda, ja bym chciałam mieć rzęsy jak krowa (a oczy jak cielak )

A wiadomo coś o LotS? Czy ma ktoś jakieś wieści od dystrybutora czy cóś? Bo o crystalliced wiadomo, że ma się gdzieś pojawić - ale jeszcze nie zlokalizowano jej w czasie i przestrzeni (N czy D i niesieciówki, po CC, koniec stycznia, lutego... )

Edytowane przez Inkarnatka
Czas edycji: 2011-12-22 o 18:39
Inkarnatka jest offline  
Stary 2011-12-22, 18:38   #4781
Cucuma
Rozeznanie

swatche crystalliced! ho hoooo.... już nie chcę lakierów i toppera do rzęs a co do rozświetlacza to dziś zanabyłam prawie identyczny rozświetlacz pewnej polskiej marki, bo w drugi dzień świąt muszę być wylansowana na maksa Prawie identyczny, bo essence wydaje mi się gęstszy niż ten mój... Na essenciaka zapoluję, a jakże ale jak się nie uda to płakuniać bardzo nie będę
Cucuma jest offline  
Stary 2011-12-22, 18:41   #4782
dzolls
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Cucuma Pokaż wiadomość
swatche crystalliced! ho hoooo.... już nie chcę lakierów i toppera do rzęs a co do rozświetlacza to dziś zanabyłam prawie identyczny rozświetlacz pewnej polskiej marki, bo w drugi dzień świąt muszę być wylansowana na maksa Prawie identyczny, bo essence wydaje mi się gęstszy niż ten mój... Na essenciaka zapoluję, a jakże ale jak się nie uda to płakuniać bardzo nie będę
że eeeee? Szczegóły, prosze, błagam

curl it, baby!
dzolls jest offline  
Stary 2011-12-22, 18:43   #4783
Noodle Soup
Zadomowienie

Cytat:
Oh, a zdradzisz nam tajemnice, jaka to 'pewna polska marka'? Bo coś wątpię, żeby udało mi się upolować rozświetlacz z essencowej limitki, jak tu taki szał, a we Wrocławiu bieda z tymi limitkami ( CC nadal brak...)

Ale za to dziś kupiłam rozświetlacz wampirzy i... sama nie wiem. w świetle dziennym nie widać nic, prócz jakiś drobinek co jakiś czas, trochę lepiej w sztucznym. Popróbuje jeszcze, ale coś mam przeczucie, że pójdzie dalej w świat...
Noodle Soup jest offline  
Stary 2011-12-22, 18:48   #4784
czuprynka
Zakorzenienie

Cytat:

Wżerając świątecznego piernika i zapijając zieloną herbatą, niedyskretnie zapytowuję jakiż to? Cucumuś szepnij no słówko i nie bądź taka tajemnicza
czuprynka jest offline  
Stary 2011-12-22, 18:52   #4785
Cucuma
Rozeznanie

Kobity, ten
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,34...la.html&next=1
nr 61, najjaśniejszy w gamie, kosztował 33 zł (!), ale naprawdę jestem zachwycona efektem, jutro postaram się opisać go na blogu
Cucuma jest offline  
Stary 2011-12-22, 18:56   #4786
czuprynka
Zakorzenienie

Cytat:
Kobity, ten
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,34...la.html&next=1
nr 61, najjaśniejszy w gamie, kosztował 33 zł (!), ale naprawdę jestem zachwycona efektem, jutro postaram się opisać go na blogu

Hehe aleśmy się rzuciły wszystkie
A ja właśnie po cichu obstawiałam ten, bo w sumie nic innego o tej konsystencji nie przychodziło mi do głowy
Ja też mam z tej serii tyle że nr 66- ciepły złoty brązik. Fajny gadżet, zwłaszcza na lato. Twój kolorek pewnie będzie w modzie cały rok
czuprynka jest offline  
Stary 2011-12-22, 19:03   #4787
buffy249
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
A wiadomo coś o LotS? Czy ma ktoś jakieś wieści od dystrybutora czy cóś? Bo o crystalliced wiadomo, że ma się gdzieś pojawić - ale jeszcze nie zlokalizowano jej w czasie i przestrzeni (N czy D i niesieciówki, po CC, koniec stycznia, lutego... )
Też by mnie to interesowało... bo jakoś LotS kręci mnie kolorystycznie o wiele bardziej od Crystalliced, z której chcę jedynie (suprise, surprise) rozświetlacz. Ale coś wątpię, żeby nas obdarzyli obiema limitkami...
buffy249 jest offline  
Stary 2011-12-22, 19:13   #4788
Cucuma
Rozeznanie

Cytat:
Hehe aleśmy się rzuciły wszystkie
A ja właśnie po cichu obstawiałam ten, bo w sumie nic innego o tej konsystencji nie przychodziło mi do głowy
Ja też mam z tej serii tyle że nr 66- ciepły złoty brązik. Fajny gadżet, zwłaszcza na lato. Twój kolorek pewnie będzie w modzie cały rok

ja z wymian mam jeszcze 64, 66, 67, ale te numery zawsze oprócz błysku dają też kolor, dlatego stosuję je tylko na ciało i tak łaziłam i łaziłam koło tego biało-srebrzysto-perłowego 61 aż w końcu go dziś kupiłam, bo jak już wspomniałam muszę w święta wygladać olśniewająco a ten płynny fluidzik po pierwsze mocniej błyszczy niż pudry, po drugie lepiej się trzyma buźki, więc to były dobrze wydane pieniążki
Cucuma jest offline  
Stary 2011-12-22, 19:33   #4789
plineczka003
Zadomowienie

Kochana a ten Inglotowy cudak to czysta perełka czy ma w sobie jakieś drobiny? Od jakiegoś czasu czaję się na róż z tej serii... Czyli jak do nas nie dotrze Crystalliced albo jak wszystko wymieciecie, to zapłacę te trzy razy tyle ale muszę mieć takie cudo
plineczka003 jest offline  
Stary 2011-12-22, 19:41   #4790
jyyli
Zakorzenienie

GG do jyyli

OLSZTYN
Na Pieniężnego dokładka VL, ok. 13 było wszystko (wzięłam czerwony lipstain), CC brak.

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline  
Stary 2011-12-22, 19:47   #4791
Cucuma
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez plineczka003 Pokaż wiadomość
Kochana a ten Inglotowy cudak to czysta perełka czy ma w sobie jakieś drobiny? Od jakiegoś czasu czaję się na róż z tej serii... Czyli jak do nas nie dotrze Crystalliced albo jak wszystko wymieciecie, to zapłacę te trzy razy tyle ale muszę mieć takie cudo

rozświetlacz wygląda identycznie jak ten crystalliced na swatchach, nie ma dużych ani mniejszych kawałków brokatu, tyle że jest bardziej płynny, bo ten Essence mi wygląda na taką gęstą pastę a róże nie wiem jak wygladają a też się nimi zainteresuję, bo dziś już nie miałam czasu żeby je zmacać a odkąd poznałam wampirzy róż tak kocham żelowo/płynną formułę róży
Cucuma jest offline  
Stary 2011-12-22, 19:51   #4792
dzolls
Zakorzenienie

Dziewczynki, trochę ot, ale o tym była cała rozmowa - kredki wysuwane kobo mają analnie umieszczoną temperówkę

curl it, baby!
dzolls jest offline  
Stary 2011-12-22, 20:44   #4793
Kluska20
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
ILE?
Tylko 10 więc proszę mi tu więcej nie "naskakiwać" na mnie,że jestem AŻ taką maniaczką bo...nie jestem
Kluska20 jest offline  
Stary 2011-12-22, 20:50   #4794
dzolls
Zakorzenienie

Cytat:
Tylko 10 więc proszę mi tu więcej nie "naskakiwać" na mnie,że jestem AŻ taką maniaczką bo...nie jestem
Ty mi jeszcze zdjecie róży wisisz, więc zrobisz dwa

curl it, baby!
dzolls jest offline  
Stary 2011-12-22, 20:52   #4795
Kluska20
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
Ty mi jeszcze zdjecie róży wisisz, więc zrobisz dwa
Patrzcie Państwo jaka pamiętliwa ta Nasza dzolls:p : Zrobię jak będę miała czym,ot co
Kluska20 jest offline  
Stary 2011-12-22, 20:57   #4796
jyyli
Zakorzenienie

GG do jyyli

Zapomniałabym napisać, że rano (chyba) kot zbił mi lakier True Love Więc próbowałam znaleźć zamiennik (jeszcze wtedy nie widziałam, że w Naturze dołożyli limitkę). Kupiłam lakier z jakiejś bezimiennej firmy (albo nie mogę znaleźć nazwy). W buteleczce wygląda na jeszcze ładniejszy niż True Love Zobaczymy, jak pomaluję. Jutro postaram się wstawić zdjęcia

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline  
Stary 2011-12-22, 20:59   #4797
dzolls
Zakorzenienie

Cytat:
Patrzcie Państwo jaka pamiętliwa ta Nasza dzolls:p : Zrobię jak będę miała czym,ot co
Ja Ci nie odpuszczę

Ej, śliczna ta kredka fioletowa z metalics

curl it, baby!
dzolls jest offline  
Stary 2011-12-22, 21:35   #4798
zoila
Klientka w krawacie

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
Nawet róż???

Przez Was tez go chcę. I pomyśleć, że ja nigdy nie używałam rozświetlaczy!
Ja też nie

Cytat:
Napisane przez NioseWamPicie Pokaż wiadomość
różnie może być niestety Wrocław notorycznie daje d***
Cicho, co mi psujesz humor przed Świętami

WYMIANA KSIĄŻKOWA

zoila jest teraz online  
Stary 2011-12-22, 21:38   #4799
nicRu
maszyna, nie człowiek

dzolls, ale ja intensywnie maluje paznokcie dość krótko nie martw się, do 60 też dobiję

Этой холодной ночью
Мне одиноко очень
Ну почему я не усну?
Жить без тебя не могу…
nicRu jest offline  
Stary 2011-12-22, 21:43   #4800
dzolls
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez nicRu Pokaż wiadomość
dzolls, ale ja intensywnie maluje paznokcie dość krótko nie martw się, do 60 też dobiję
Daję Ci góra 2 miesiące do setki

curl it, baby!
dzolls jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości