Kosmetyki Essence - część XI - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-10-22, 17:23   #1321
anonyme
Zadomowienie

Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Kupiłam dziś kolejny lakier. Hypnotic Poison C&G.
Dobry wybór Niedawno sobie o nim przypomniałam i
Cytat:
Napisane przez Badzynka Pokaż wiadomość
skoro zgęstniały Wam lakiery, to użyjcie rozcieńczalnika do lakierów, np z deli za całe 5 zł. kilka kropel i lakier jak nowy
Nie wiedziałam, że Delia ma coś takiego w swojej ofercie, muszę się rozejrzeć

Kończy się mój ulubiony błyszczyk z Into the wild Heart Chakra, czy Candy Bar z serii Stay with me daje podobny kolor na ustach?
anonyme jest offline  
Stary 2011-10-22, 17:46   #1322
jyyli
Zakorzenienie

GG do jyyli

Ja ostatnio dolałam zmywacza do lakieru C&G, który mam już długo i który od nowości był glutem, raz go użyłam i zmyłam. Teraz jest całkiem fajny, chociaż i tak nie znoszę lakierów z tej serii.

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest teraz online  
Stary 2011-10-22, 18:22   #1323
emememsik
po prostu Em :)

Obiecana notka z porównaniem szminek 52 In The Nude i 54 Honey Bee. Przy okazji zrobiłam po prostu notkę ze swatchami wszystkich pomadek Essence, jakie posiadam (czyli dodatkowo 44 Almost Famous, 45 This Is Me i 53 All About Cupcake).

Udało mi się nawet zrobić całkiem niezłe zdjęcia ze swatchami na ustach, więc jak ktoś zastanawia się nad jakimś odcieniem - zapraszam.

http://lusterko-em.blogspot.com/2011...44-almost.html
Stary 2011-10-22, 19:01   #1324
adzia2223
Zadomowienie

Widziałam dzisiaj w Naturze (w CH Molo) płytkę z geometrycznymi wzorkami i w końcu nie wzięłam Nie wiem w sumie dlaczego, bo chciałam ją i marudziłam, że nigdzie nie ma. Nie wiem czy bym umiała odbić taki wzorek bo mam dość zaokrąglone paznokcie i nawet zwykłe wzorki mi się ciężko odbijają.

adzia2223 jest offline  
Stary 2011-10-22, 20:47   #1325
Inkarnatka
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez britnay Pokaż wiadomość
dziewczyny, czy żółty lakier mellow yellow jest matowy, czy perłowy. Bo na blogach jedne dziewczyny mają perłowy a inne matowy? I teraz już sama nie wiem?
Są dwa różne jasnożółte lakiery o tej samej nazwie Jeden (starszy, ten co wszedł z wiosennymi nowościami) jest matowy (w sensie, że bez perły i drobinek, bo wykończenie jest normalne, nie matowe), a drugi (ten nowszy) jest ciut jaśniejszy i perłowy.

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Obstawiam, iż pomyśleli, że nikt się zorientuje
Na początku pomyślałam, ze to mi się coś pomyliło i mam omamy wzrokowe, ale któregoś razu zobaczyłam w Daglasie 2 zupełnie różne Yellow Mellow Oglądałam buteleczki ze wszystkich stron, żeby upewnić się, że to nie ja, tylko Essence coś ma coś nie tak z głową

Cytat:
Napisane przez zaslonka Pokaż wiadomość
E tam, mniejszością. Przejmiemy władzę nad światem!
Przypomniał mi się Pinky i Mózg...

Inkarnatka jest offline  
Stary 2011-10-22, 20:52   #1326
zaslonka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez anonyme Pokaż wiadomość
Kończy się mój ulubiony błyszczyk z Into the wild Heart Chakra, czy Candy Bar z serii Stay with me daje podobny kolor na ustach?

Candy Bar jest ciemniejszy i bardziej jaskrawy niż Heart Chakra, ale w podobnej tonacji. Można go trochę przygasić mieszając pół na pół z Favourite Milkshake, wtedy robi się bardziej podobny do Heart Chakra.
Stary 2011-10-22, 21:32   #1327
dzolls
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez plineczka003 Pokaż wiadomość
Za tego posta powinnyśmy Cię ukamieniować

Cytat:
Napisane przez britnay Pokaż wiadomość
miałam kiedyś ten rozcieńczalnik, ale teraz migdzie nie mogę go dostać
inglot?

Cytat:
Napisane przez madzia0007 Pokaż wiadomość
za kazdym razem jak widze jakies wyprzedarze z essence autentycznie mysle "ale by essencomaniaczki mialy uzywanie". szkoda, ze przesylka do polski taka droga i nie oplaca sie wysylac. na pocieszenie powiem, ze urban messages w holandii nie ma i nie bedzie. Szkoda, bo chcialam brzoskwiniowa szminke, bardzo lubie szminki z essence, sa takie niezobowiazujace wole mocno podkreslac oczy.Na standzie straszy I <3 ktorego juz mam dosc, to co chcialam z nowosci, to kupilam (lakiery, blyszczyk) i do widzenia, wampirza limitka jakos mi sie juz odwidziala, ale wiem, ze jak zobacze stand to na pewno nie wyjde z pustymi rekami.

liner sam w sobie jest oliwkowy ale po przyjrzeniu sie widac, ze ma bladoniebieski(?) shimmer ktory dodaje ten niebieskawy polysk, na niektorych swatchach to widac, ale moim zdaniem kolor i tak jest wart uwagi, ladniejszy niz ten drugi liner, brazowo-zloty, chociaz wolalabym gdyby byl matowy. Szczerze to liner ze stalej oferty jakos bardziej mi przypadl do gustu

przez Ciebie jeszcze bardziej chcę, ja strasznie zachorowałam na te linery, ten brązoworóżowy (?) mi się odwidział praktycznie po pierwszych swatchach, ale ten drugi im więcej czytam tym bardziej mam ochotę obrazić się na wszystkie, które o nich piszą

curl it, baby!
dzolls jest offline  
Stary 2011-10-22, 21:37   #1328
Myszołapka
Zakorzenienie

Z ciekawostek http://www.temptalia.com/deborah-lip...watches#image1 idealny dupe dla C&G Blue Addicted Cena Deborah Lippmann - 18$, cena Essence 1,5$ Ciekawe kto od kogo zżynał
Stary 2011-10-22, 22:03   #1329
lele
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez babcia_miecia Pokaż wiadomość
Być może to trochę oczywista oczywistość, ale ze swojej strony polecam szklane pilniczki. Nie zużywają się i naprawdę łatwo nimi piłować, do tego polerka i gotowe.
Oh tak, są genialne! Jedyną możliwością zepsucia go jest stłuczenie, o co też jest ciężko. I można je swobodnie myc
lele jest offline  
Stary 2011-10-22, 22:06   #1330
Sadunia
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Charmain Pokaż wiadomość
aaa!!! takie piekne szafy i taaaakie pelne!!! moj puder
Sadunia jest offline  
Stary 2011-10-22, 22:09   #1331
Anesthesia
Wtajemniczenie

Nigdzie się jeszcze nie spotkałam z rozcieńczalnikiem do lakieru, niestety.
Hypnotic Poison również kupiłam na przecenie, zachwyca mnie ten kolor, ale u mnie trzyma się masakrycznie krótko, niezależnie jaką bazę i top przy tym użyję Potrafi odprysnąć już po 2h po pomalowaniu!
Anesthesia jest offline  
Stary 2011-10-23, 08:18   #1332
Aimee_J
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Anesthesia Pokaż wiadomość
Jeżeli masz mozliwość to zajrzyj do inglota - albo drogerii, które mają inglot w swoim asortymencie
Aimee_J jest offline  
Stary 2011-10-23, 10:13   #1333
alevE
Wiecznie niezdecydowana

Cytat:
Napisane przez Anesthesia Pokaż wiadomość
ja zawsze dolewam odrobinę zmywacza
`Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie.`

Mój skromny kosmetyczny blożek
alevE jest offline  
Stary 2011-10-23, 10:46   #1334
Aimee_J
Zakorzenienie

Kiedyś też tak robiłam, dopóki moja Mama nie uparła się na zmywacz bezacetonowy z Avon. Skończyło się to u mnie tak, że lakier zmienił się w kulki pomiędzy, którymi pływał zmywacz
Więcej nie próbowałam, przerzuciłam się na rozcieńczalnik i prawdę mówiąc lepiej chyba na tym wychodzę, bo lakiery gęstnieją na powrót dużo wolniej i nie zmienia się ich trwałość na paznokciu, a przy zmywaczach to różnie bywało.
Aimee_J jest offline  
Stary 2011-10-23, 12:24   #1335
adzia2223
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Myszołapka Pokaż wiadomość
Z ciekawostek http://www.temptalia.com/deborah-lip...watches#image1 idealny dupe dla C&G Blue Addicted Cena Deborah Lippmann - 18$, cena Essence 1,5$ Ciekawe kto od kogo zżynał
O, właśnie kupiłam Blue Addiced, piękny jest

adzia2223 jest offline  
Stary 2011-10-23, 12:44   #1336
enn_
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Myszołapka Pokaż wiadomość
Ooooooh, nigdy nie zwróciłam uwagi na Blue Addicted!
Właśnie oblukałam swatche i po prostu

edit: http://spektorsnails.blogspot.com/20...-universe.html

Edytowane przez enn_
Czas edycji: 2011-10-23 o 12:49
enn_ jest offline  
Stary 2011-10-23, 15:30   #1337
adzia2223
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
Ooooooh, nigdy nie zwróciłam uwagi na Blue Addicted!
Właśnie oblukałam swatche i po prostu

edit: http://spektorsnails.blogspot.com/20...-universe.html
Ja go mam właśnie na paznokciach i siedzę i się w nie wgapiam

adzia2223 jest offline  
Stary 2011-10-23, 15:34   #1338
Germini
Zakorzenienie

Sama kupiłam ostatnio Blue Addicted, cudowny jest; w ogóle wszelkie brokaty i drobinki wielbię Tyle że musiał być macany, bo w domu okazał się jednym wielkim niezdatnym do użytku glutem
Mówicie, że zmywacz pomoże? Koniecznie musi być acetonowy czy może być bez? (Nie wiem, bo nigdy się do takich metod nie uciekałam ).
Stary 2011-10-23, 16:12   #1339
enn_
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Germini Pokaż wiadomość
Sama kupiłam ostatnio Blue Addicted, cudowny jest; w ogóle wszelkie brokaty i drobinki wielbię Tyle że musiał być macany, bo w domu okazał się jednym wielkim niezdatnym do użytku glutem
Mówicie, że zmywacz pomoże? Koniecznie musi być acetonowy czy może być bez? (Nie wiem, bo nigdy się do takich metod nie uciekałam ).
Ja już się nauczyłam, że jeśli nie ma testerów to jak już podejmę decyzję o zakupie to zawsze wcześniej sprawdzam czy lakier to nie glut albo - tak jak ostatnio - czy wysuwana kredka nie jest połamana. Jeśli jest ok to to kupię, więc nikomu nie zaszkodzę, a jeśli było macane... no to cóż.
Stary 2011-10-23, 16:18   #1340
NioseWamPicie
Zadomowienie

Cytat:
Ja już się nauczyłam, że jeśli nie ma testerów to jak już podejmę decyzję o zakupie to zawsze wcześniej sprawdzam czy lakier to nie glut albo - tak jak ostatnio - czy wysuwana kredka nie jest połamana. Jeśli jest ok to to kupię, więc nikomu nie zaszkodzę, a jeśli było macane... no to cóż.
Ja robię tak samo - jeśli jestem w 100% zdecydowana - sprawdzam sztukę którą chcę kupić.
NioseWamPicie jest offline  
Stary 2011-10-23, 16:51   #1341
Aimee_J
Zakorzenienie

Cytat:
Radzę z doswiadczenia opisanego w poprzednim poście: acetonowy
Aimee_J jest offline  
Stary 2011-10-23, 17:25   #1342
mjju
Przyczajenie

Dziewczyny, to mój pierwszy post tutaj, więc proszę o wyrozumiałość.
Otóż teściowa mi od kilku miesięcy zachwalała Naturę, to w końcu wyciągnęłam Lubego na zakupy, gdyż kilka dni temu właśnie Essence mi polecała.
Zakupiłam podkład stay all day i co do niego pytanie, czy rzeczywiście długo się trzyma. Wcześniej używałam też rzekomego 16h bourjois i trzymał się max. 5h. Dodatkowo sprawia wrażenie bardzo wydajnego, więc to na jego plus.
Do tego tusz 2in1. Jak się u Was sprawdza? Jestem maniaczką nawalania takich ton tuszu, że ledwo otwieram oczy, więc oczekiwania bardzo grube i długie mam.
Ach, idę chyba przetestować zaraz, bo nie wytrzymam do jutra.
mjju jest offline  
Stary 2011-10-23, 17:26   #1343
czuprynka
Zakorzenienie

Cytat:
Cytat:
Napisane przez NioseWamPicie Pokaż wiadomość
Ja robię tak samo - jeśli jestem w 100% zdecydowana - sprawdzam sztukę którą chcę kupić.

Ja też już mam nauczkę po jakimś zakupionym, a wcześniej zmacanym kosmetyku. od teraz robię dokładnie tak samo jak enn.
Raz nawet miałam taką sytuację, że szłam do kasy z produktem i otworzylam go własnie w celu sprawdzenia zawartości i nagle pojawiła się pani ekspedientka z ogromnym wyrzutem że nie wolno otwierać kosmetyków nie zakupionych. Moja mina musiała być chyba bezcenna bo pani lekko się zmieszała Nie wytrzymałam i wygarnęłam, że na pewno z powodu tak pilnej obserwacji towarów większość kosmetyków jest pootwierana i zmacana przez klientki i zapewne z tego samego powodu klientki zdecydowane na zakup konkretnego produktu, nauczone doświadczeniem, sprawdzają przed zakupem czy nie inwestują pełnej ceny w niepełnowartościowy towar... Po minie pani wywnioskowałam, że chyba nie za bardzo zrozumiała moją wypowiedź, a już na pewno nie ironię w niej ukrytą
Tak, że Dziewczynki, radzę się nie szczypać i nie bawić w konwenanse tylko sprawdzać przed zakupem czy nie dostajemy kota w worku
czuprynka jest offline  
Stary 2011-10-23, 17:50   #1344
Germini
Zakorzenienie

Dość często sprawdzam kosmetyki przed zakupem, ale tym razem była nowa dostawa, cały rządek lakierów i myślałam, że się wycwanię i że wystarczy, jeśli wezmę któryś ze środka. Mam nauczkę

Cytat:
Napisane przez Aimee_J Pokaż wiadomość
Radzę z doswiadczenia opisanego w poprzednim poście: acetonowy
W sumie to nie chce mi się biegać teraz po sklepach za acetonowym, dolałam bez-. Zobaczę, co się będzie działo; najwyżej kupię drugi egzemplarz, aż tak drogie w końcu nie są

Btw, Blue Addicted musi ślicznie wyglądać pokryty jedną warstewką Make It Golden, tak sobie myślę
Stary 2011-10-23, 18:01   #1345
Aimee_J
Zakorzenienie

Nie dziwię się Generalnie sama polubiłam rozcieńczalnik do lakieru i raczej do dolewania zmywacza nie wrócę. Chyba, ze w ekstremalnej sytuacji
Aimee_J jest offline  
Stary 2011-10-23, 18:03   #1346
Lungo
Rozeznanie

Cytat:
Ten lakier tak już ma. On jest właśnie taki glutowaty. Wiem, bo mam, a kupiłam raczej nie używany.
Też go uwielbiam. Aplikacja jest masakryczna, ale ten cudowny brokat . Jak go mam na paznokciach to cały czas obracam dłonie pod różnym kątem, żeby móc go lepiej podziwiać ;P.
A na nim ostatnio
Wycofywane produkty Essence
Wycofywane produkty Catrice
Nowości Catrice
Lungo jest offline  
Stary 2011-10-23, 19:01   #1347
adzia2223
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Lungo Pokaż wiadomość
Ten lakier tak już ma. On jest właśnie taki glutowaty. Wiem, bo mam, a kupiłam raczej nie używany.
Też go uwielbiam. Aplikacja jest masakryczna, ale ten cudowny brokat . Jak go mam na paznokciach to cały czas obracam dłonie pod różnym kątem, żeby móc go lepiej podziwiać ;P.
Mój nie jest glutowaty, nakłada się przyjemnie nawet i fakt, wygląda cudnie

adzia2223 jest offline  
Stary 2011-10-23, 19:04   #1348
Fufka
Zakorzenienie

Witajcie Jedna z Was pytała o pędzelek z limitki 50's. Otóż moim zdaniem jest całkiem ok i jak już zostało napisane faktycznie można wykonać nim niezbyt skomplikowany makijaż całego oka. Szerszą częścią można nałożyć cień na całą powiekę, następnie w kącik ciemniejszy cień, następnie rozetrzeć. Mniejszą częścią można nałożyć cień w wewnętrznym kąciku, pod łukiem brwiowym oraz na dolnej powiece. Jeżeli możecie kupić go za cenę do 10 zł myślę, że warto w niego zainwestować, powyżej tej sumy to się raczej nie opłaca

Ja ostatnio odpuściłam sobie nieco lakiery z E. bo znalazłam śliczny pomarańczowo-rudy brokatowy lakier z wibo(chyba nr 87), cudny na jesień
Fufka jest offline  
Stary 2011-10-23, 19:20   #1349
Germini
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Lungo Pokaż wiadomość
Mam z tej serii złoty i czerwony i absolutnie nie są glutowate, więc zakładam, że i niebieski nie powinien. Poza tym na bank trafiłam na macany, bo lakier był przyschnięty przy szyjce.

Gdzie można dostać rozcieńczalnik, ten z Delii np? W sieciówkach czy raczej małych osiedlowych drogeriach?
Stary 2011-10-23, 19:31   #1350
adzia2223
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Fufka Pokaż wiadomość
Witajcie Jedna z Was pytała o pędzelek z limitki 50's. Otóż moim zdaniem jest całkiem ok i jak już zostało napisane faktycznie można wykonać nim niezbyt skomplikowany makijaż całego oka. Szerszą częścią można nałożyć cień na całą powiekę, następnie w kącik ciemniejszy cień, następnie rozetrzeć. Mniejszą częścią można nałożyć cień w wewnętrznym kąciku, pod łukiem brwiowym oraz na dolnej powiece. Jeżeli możecie kupić go za cenę do 10 zł myślę, że warto w niego zainwestować, powyżej tej sumy to się raczej nie opłaca

Ja ostatnio odpuściłam sobie nieco lakiery z E. bo znalazłam śliczny pomarańczowo-rudy brokatowy lakier z wibo(chyba nr 87), cudny na jesień
można liczyć na jakieś swatche? Bo z opisu mnie zaciekawił

---------- Dopisano o 19:31 ---------- Poprzedni post napisano o 19:27 ----------

Cytat:
Mam z tej serii złoty i czerwony i absolutnie nie są glutowate, więc zakładam, że i niebieski nie powinien. Poza tym na bank trafiłam na macany, bo lakier był przyschnięty przy szyjce.

Gdzie można dostać rozcieńczalnik, ten z Delii np? W sieciówkach czy raczej małych osiedlowych drogeriach?
Raczej w osiedlowych, ja u siebie widziałam Delię w drogerii maczek, muszę się przejść i zapytać o rozcieńczalnik

adzia2223 jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości