Kosmetyki Essence - część XI - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-11-13, 18:18   #1951
siwa anka
Rozeznanie

Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez Adka1989 Pokaż wiadomość
no peewnie, też bym napisała do nich! Przecież to jest pracownik! To jej powinno zależeć, żebyś kupiła produkt, a tymczasem ona okazuje Ci ŁASKĘ, że w ogóle zwróciła na Ciebie uwagę i w dodatku w bardzo chamski sposób komentuje Twoje wątpliwości.

Może ona sama się czaiła na ten produkt :P

Ludzie są złośliwi niestety, ale w tej sytuacji to Ty jesteś "górą" bo możesz w każdym momencie napisać maila i tym samym sprawić, że chociażby kolejne klientki nie natkną się na tego babsztyla ;/
Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Ja bym napisała e-maila do Natury i opisała tę sytuację... To niedopuszczalne.

Ona się nie maluje. Dzięki dziewczyny za dobry pomysł, bardzo poważnie się nad tym zastanowię.

---------- Dopisano o 18:17 ---------- Poprzedni post napisano o 18:14 ----------

Cytat:
siwa anka, NIE STRASZ! :P
ale w sumieee... jakoś się nie boję :P lepiej uzależnić się od czegoś niedrogiego i dobrego niż od firmy, której jeden kosmetyk kosztuje 200 złotych
Dziękuję za wsparcie, oto argument nie do podważenia.
W sumie , gdyby Essence było droższe to połowy produktów bym jednak nie kupiła...

---------- Dopisano o 18:18 ---------- Poprzedni post napisano o 18:17 ----------

Cytat:
jamapi, ale faajnyy! Takiego szukałam a tymczasem ja załapałam się na 34 walk of fame ...bardziej w brąz...
Cytat:
Napisane przez jamapi Pokaż wiadomość
lakier colour&go 70 nude it! KLIK

Uwielbiam te niby brązowo -beżowe lakierki! Czaję się na nude it!, ale dlaczego u mnie w szafie Essence go nie ma?

- Jakie to ma znaczenie, jeśli pomożesz tylko jednemu?
- To ma znaczenie dla tego, którego uratuję.
siwa anka jest offline  
Stary 2011-11-13, 18:22   #1952
jamapi
Zakorzenienie

GG do jamapi

Cytat:
Napisane przez siwa anka Pokaż wiadomość
Uwielbiam te niby brązowo -beżowe lakierki! Czaję się na nude it!, ale dlaczego u mnie w szafie Essence go nie ma?
u mnie nie było problemu z jego zakupem ... kilka razy się zamierzałam do zakupu, aż w końcu kupiłam
od tego czasu też go widziałam w szafie

chciałabym sobie kupić, jakieś 3-4 kolorki ... jakie polecacie?
Stary 2011-11-13, 18:26   #1953
nicRu
maszyna, nie człowiek

Ja dziś zakupiłap niebieską krdkę long lasting i lakier icy princess. Całkiem fajny lakier Ah i Stay With Me w kolorze koralowym, też fajny, na pewno jeszcze jakiś kupię, z kredek też coś dobiorę

Этой холодной ночью
Мне одиноко очень
Ну почему я не усну?
Жить без тебя не могу…
nicRu jest offline  
Stary 2011-11-13, 18:33   #1954
siwa anka
Rozeznanie

Cytat:
u mnie nie było problemu z jego zakupem ... kilka razy się zamierzałam do zakupu, aż w końcu kupiłam
od tego czasu też go widziałam w szafie

chciałabym sobie kupić, jakieś 3-4 kolorki ... jakie polecacie?

To teraz ja się czaję na niego... a polecić? hm...
choose me! 38 - turkusowo-niebiesko-zielony, masa drobinek, ale nie brokatowych
hard to resist 76 - ostatnio wszedł, ciemny granat, niemalże czerń, pięknie się mieni w sztucznym świetle

to moje ulubnione

Cytat:
Napisane przez nicRu Pokaż wiadomość
Ja dziś zakupiłap niebieską krdkę long lasting i lakier icy princess. Całkiem fajny lakier Ah i Stay With Me w kolorze koralowym, też fajny, na pewno jeszcze jakiś kupię, z kredek też coś dobiorę
Kredki kuszą.... ja się zastanawiam nad zakpem czarnej, chociaż od late wierna jestem tej z Pierre Rene - temperuje się idealnie, tak mnie naszło coś na wysuwaną....

siwa anka jest offline  
Stary 2011-11-13, 19:24   #1955
jamapi
Zakorzenienie

GG do jamapi

Cytat:
To teraz ja się czaję na niego... a polecić? hm...
choose me! 38 - turkusowo-niebiesko-zielony, masa drobinek, ale nie brokatowych
hard to resist 76 - ostatnio wszedł, ciemny granat, niemalże czerń, pięknie się mieni w sztucznym świetle

to moje ulubnione
dzięki kochana
hard to resist to mnie dawno kusi, ale boję się ciemnych kolorków ... ale może wypróuję

pytam się, ponieważ przd szafą dostaje oczopląsu i głupieję i nic mi się nie podoba za dużo tego po prostu
a poitem czytam o kolejnych fajnych kolorkach i się zastanawiam, dlaczego ja go nie widziałam
Stary 2011-11-13, 20:08   #1956
siwa anka
Rozeznanie

Cytat:
dzięki kochana
hard to resist to mnie dawno kusi, ale boję się ciemnych kolorków ... ale może wypróuję

pytam się, ponieważ przd szafą dostaje oczopląsu i głupieję i nic mi się nie podoba za dużo tego po prostu
a poitem czytam o kolejnych fajnych kolorkach i się zastanawiam, dlaczego ja go nie widziałam
Też się bałam, ale że kocham niebieski kolor, a niebowych lakierów mam 2-3 sztuki to zaszalałam, jest cudny naprawdę.

A przed szafą to ja mam ochotę kupić wszystkie, czasem kupię nawet takie kolory co leżą nieużywane i normalnie puszczam je na allegro, bo szkoda, żeby się marnowały. Ot nakupię bo ładne są, a potem nie wiem po co takie odcienie mi....w stemple konada chyba muszę zainwestować....

siwa anka jest offline  
Stary 2011-11-13, 20:13   #1957
jamapi
Zakorzenienie

GG do jamapi

Cytat:
Też się bałam, ale że kocham niebieski kolor, a niebowych lakierów mam 2-3 sztuki to zaszalałam, jest cudny naprawdę.

A przed szafą to ja mam ochotę kupić wszystkie, czasem kupię nawet takie kolory co leżą nieużywane i normalnie puszczam je na allegro, bo szkoda, żeby się marnowały. Ot nakupię bo ładne są, a potem nie wiem po co takie odcienie mi....w stemple konada chyba muszę zainwestować....
ja nie potrafię się obsługiwać stempelkami essencowymi i skutecznie mnie to zniechęciło przed zainwestowaniem w lepsiejszy zestaw
Stary 2011-11-13, 20:17   #1958
siwa anka
Rozeznanie

Cytat:
ja nie potrafię się obsługiwać stempelkami essencowymi i skutecznie mnie to zniechęciło przed zainwestowaniem w lepsiejszy zestaw

Choose me! jest podobny do tego co masz na blogu z Avonu.... więc nie wiem czy warto inwestować w podobny, popatrz na blogach jak Essence wygląda.

A Konad? nie miałam z tą płytką styczności, kupiłam jakieś chińskie, potem oddałam. Konad mnie boli, bo płytka jednak jest droga i boję się, że jak nic mi nie wyjdzie to wywalę kasę tylko.... a 4 płytki od kilku lat za mną chodzą.

siwa anka jest offline  
Stary 2011-11-13, 20:22   #1959
jamapi
Zakorzenienie

GG do jamapi

Cytat:
Choose me! jest podobny do tego co masz na blogu z Avonu.... więc nie wiem czy warto inwestować w podobny, popatrz na blogach jak Essence wygląda.

A Konad? nie miałam z tą płytką styczności, kupiłam jakieś chińskie, potem oddałam. Konad mnie boli, bo płytka jednak jest droga i boję się, że jak nic mi nie wyjdzie to wywalę kasę tylko.... a 4 płytki od kilku lat za mną chodzą.
już poszukałam w necie tego choose me! i stwierdziłam właśnie, że właściwie taki sam ...

a jak u niego ze zmywaniem i trwalością? bo ten avonowy, co mam na blogu, to masakra ... barwi płytkę, skórki itp. i cięzko w ogóle się zmywa. ..
ale kolor mi się bardzo podoba, wiec jakby z essence miałby być pod tymi względami lepszy, to może kupię
Stary 2011-11-13, 20:59   #1960
siwa anka
Rozeznanie

Cytat:
już poszukałam w necie tego choose me! i stwierdziłam właśnie, że właściwie taki sam ...

a jak u niego ze zmywaniem i trwalością? bo ten avonowy, co mam na blogu, to masakra ... barwi płytkę, skórki itp. i cięzko w ogóle się zmywa. ..
ale kolor mi się bardzo podoba, wiec jakby z essence miałby być pod tymi względami lepszy, to może kupię
Mam prównanie z Avon'owymi lakierami, więc:
ten z Essence jest tańszy, dłużej się trzyma, nie odpryskuje, ale po 3 dniach wielu prac domowych starł się lekko na końcach - ale nie odprysł!, i nie zostawia żółtej płytki, a zmywa się ładnie - jak zwykły lakier. Myślałam, że będzie trzeba w folię owijac paznokcie przez te piękne drobinki, ale daje radę z normalnym zmywaniem. Także z tego pkt. widzenia: kup

siwa anka jest offline  
Stary 2011-11-13, 20:59   #1961
kejtigda
Wtajemniczenie

Dziewczyny szukałam wątku i błagam o pomoc

Zakupilam przepiękny lakier circus confetti z serii special effect topper. Nie znam się za dobrze na tej serii, ale mam zamiar wykupic wszystkie kolory jakie tylko będą więc mam nadzieję że jest ich dużo. Mam tylko jeden problem, przed chwilą spędziłam 40 minut na zmywaniu go z paznokci, to był istny horror Możecie mi polecić jakiś zmywacz który zmywa to w miarę szybko bo planuje go często używać a to naprawdę ciężka sprawa I powiedzcie czy to stałe lakiery czy jakaś limitowana edycja?
Stary 2011-11-13, 21:04   #1962
buffy249
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez kejtigda Pokaż wiadomość
Możecie mi polecić jakiś zmywacz który zmywa to w miarę szybko bo planuje go często używać a to naprawdę ciężka sprawa I powiedzcie czy to stałe lakiery czy jakaś limitowana edycja?
Najlepiej użyć do zmywania brokatów tej metody:
http://kosme-tiki.blogspot.com/2011/...-sposob-z.html

Te lakiery są w stałym asortymencie.
buffy249 jest offline  
Stary 2011-11-13, 21:12   #1963
jamapi
Zakorzenienie

GG do jamapi

Cytat:
Mam prównanie z Avon'owymi lakierami, więc:
ten z Essence jest tańszy, dłużej się trzyma, nie odpryskuje, ale po 3 dniach wielu prac domowych starł się lekko na końcach - ale nie odprysł!, i nie zostawia żółtej płytki, a zmywa się ładnie - jak zwykły lakier. Myślałam, że będzie trzeba w folię owijac paznokcie przez te piękne drobinki, ale daje radę z normalnym zmywaniem. Także z tego pkt. widzenia: kup
dziękuję
się skuszę .. chyba
Stary 2011-11-13, 21:16   #1964
kejtigda
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez buffy249 Pokaż wiadomość
Najlepiej użyć do zmywania brokatów tej metody:
http://kosme-tiki.blogspot.com/2011/...-sposob-z.html

Te lakiery są w stałym asortymencie.
Dziękuję, nawet nie wiesz jak mi pomogłaś:roza :
Stary 2011-11-14, 11:07   #1965
siwa anka
Rozeznanie

Cytat:
dziękuję
się skuszę .. chyba

Proszę ;-).
Skuś się....za taką cenę w sumie...

siwa anka jest offline  
Stary 2011-11-14, 15:25   #1966
coco_kiciusia
Zadomowienie

a mi metoda foliowa nie wychodzi
pozłaziła mi folia z paznokci, a to co miało niejako samo się zmyć, było nadal na swoim miejscu... tylko się wkurzyłam
Stary 2011-11-14, 17:43   #1967
buffy249
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
a mi metoda foliowa nie wychodzi
pozłaziła mi folia z paznokci, a to co miało niejako samo się zmyć, było nadal na swoim miejscu... tylko się wkurzyłam
Waciki muszą być naprawdę mocno zmoczone zmywaczem, do tego dobrze jest potrzymać to wszystko na palcach ok 10 minut - u mnie działa bezbłędnie, nawet najgorszy brokat tą metodą schodzi bez problemów
buffy249 jest offline  
Stary 2011-11-14, 18:43   #1968
Kluska20
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez buffy249 Pokaż wiadomość
Waciki muszą być naprawdę mocno zmoczone zmywaczem, do tego dobrze jest potrzymać to wszystko na palcach ok 10 minut - u mnie działa bezbłędnie, nawet najgorszy brokat tą metodą schodzi bez problemów
Ja również wtrącę się w dyskusję bo u mnie metoda foliowa sprawdza się idealnie i polecam ją z czystym sumieniem
Słusznie zauważyłaś,że waciki muszą być dobrze nasączone zmywaczem i trzeba je trzymać na placach dobre 10 minut bo zauważyłam,że jak trzyma się krócej,to lakier słabiej schodzi.U mnie też nawet najgorszy brokat schodzi po zastosowaniu tej metody
Kluska20 jest offline  
Stary 2011-11-14, 19:57   #1969
jamapi
Zakorzenienie

GG do jamapi

Cytat:
Proszę ;-).
Skuś się....za taką cenę w sumie...
kupiłam ten choose me! hard to resist nie znalazłam ale pocieszyłam się lakierami z catrice i adosa

na stronie essence znowu pojawiła się wampirza limitka i jest napisane, że będzie w listopadzie 2011
czyżby znowu z pominięciem natur?? ktoś coś wie??
Stary 2011-11-14, 21:06   #1970
magda1302
Zadomowienie

Cytat:

zmywa sie rewelacyjnie! bylam gotowa na masakre, ale baardzo milo sie rozczarowalam.
ja jutro mam w planach zakup wysuwanej kredki w koncu !
magda1302 jest offline  
Stary 2011-11-14, 21:34   #1971
Charmain
Zakorzenienie

Cytat:
kupiłam ten choose me! hard to resist nie znalazłam ale pocieszyłam się lakierami z catrice i adosa

na stronie essence znowu pojawiła się wampirza limitka i jest napisane, że będzie w listopadzie 2011
czyżby znowu z pominięciem natur?? ktoś coś wie??
Wg moich wieści miało jej nie być, pani od Essence pisała mi, że nie przewidują w listopadzie premier a te wyprzedaże o których pisałam. W listopadzie w Douglasach nadal I love, więc może jednak te Natury

Edytowane przez Charmain
Czas edycji: 2011-11-14 o 21:36
Charmain jest offline  
Stary 2011-11-15, 11:54   #1972
Dunka
Rozeznanie

GG do Dunka

Cytat:
Napisane przez Charmain Pokaż wiadomość
Wg moich wieści miało jej nie być, pani od Essence pisała mi, że nie przewidują w listopadzie premier a te wyprzedaże o których pisałam. W listopadzie w Douglasach nadal I love, więc może jednak te Natury
Czyli nie będzie wampirzej limitki w Naturach?(
Dunka jest offline  
Stary 2011-11-15, 12:14   #1973
siwa anka
Rozeznanie

[QUOTE=jamapi;30503876]kupiłam ten choose me! hard to resist nie znalazłam ale pocieszyłam się lakierami z catrice i adosa

QUOTE]

to maluj paznokietki ;-), bo on jest nparwdę super w noszeniu!

Adosa masz w Naturze?... ja za nimi nie przepadam.

siwa anka jest offline  
Stary 2011-11-15, 12:16   #1974
jamapi
Zakorzenienie

GG do jamapi

Cytat:
Adosa masz w Naturze?... ja za nimi nie przepadam.
nie, na mojej wiosce
ja mam dwa sprzed roku i mi pasują, ale czy te będą, to się okaże
Stary 2011-11-15, 12:36   #1975
dzolls
Zakorzenienie

Macie może porównanie tego Choose me! z Aloha z CA?

curl it, baby!
dzolls jest offline  
Stary 2011-11-15, 12:39   #1976
siwa anka
Rozeznanie

Cytat:
nie, na mojej wiosce
ja mam dwa sprzed roku i mi pasują, ale czy te będą, to się okaże
Aaaa, ja nakupiłam raz pierwszy chyba z 6 sztuk i wszystkie oddałam, ale aż mi głupio było. Dużow warstw trzeba do pokrycia i odpryskuja dość szybko.

Edytowane przez siwa anka
Czas edycji: 2011-11-15 o 13:17
siwa anka jest offline  
Stary 2011-11-15, 12:41   #1977
jamapi
Zakorzenienie

GG do jamapi

Cytat:
Aaaa, ja nakupiłam raz pierwszy chyba z 6 sztuk i wszystkie oddałam, ale aż mi głupio było. Dużow warstw trzeba do pokrycia i odpryskuja dość szybko.
dlatego na początek wzięłam dwa tylko jakby co to polecę po więcej ( o ile jeszcze będą ...);
Stary 2011-11-15, 13:26   #1978
siwa anka
Rozeznanie

Cytat:
dlatego na początek wzięłam dwa tylko jakby co to polecę po więcej ( o ile jeszcze będą ...);
Dobrze zrobiłaś

siwa anka jest offline  
Stary 2011-11-15, 13:30   #1979
Charmain
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Dunka Pokaż wiadomość
Czyli nie będzie wampirzej limitki w Naturach?(
Skoro napisałam, że w Douglasach nadal będzie I love sugeruje to, że jeśli wampirza faktycznie się pojawi to w Naturach
Jednak jak napisałam, wg Essence na listopad nie są przewidziane premiery- czyli jak zwykle nic nie wiadomo
Charmain jest offline  
Stary 2011-11-15, 13:46   #1980
Maqda
Zakorzenienie

GG do Maqda Send a message via Skype™ to Maqda

Cytat:
Napisane przez Charmain Pokaż wiadomość
Skoro napisałam, że w Douglasach nadal będzie I love sugeruje to, że jeśli wampirza faktycznie się pojawi to w Naturach
Jednak jak napisałam, wg Essence na listopad nie są przewidziane premiery- czyli jak zwykle nic nie wiadomo
Ale według naszego dystrybutora czy niemieckiego?

Melanie Laurent w avku?

Serialowo:
Obsesyjnie powtarzając: Sherlock
Na bieżąco: AHS, VD, Boardwalk Empire, Dexter, OUaT, Arrow, Elementary, TBBT, Merlin, Downton Abbey, Fringe, Hunted.
Nadrabiając: The Hour, The Prisoner
Maqda jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości