Kosmetyki Essence - część XI - Strona 80 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-11-22, 11:03   #2371
Charmain
Zakorzenienie

Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Właśnie dostałam paczkę i stwierdzam przez mój zakatarzony nos, że perfumy z Circusa są całkiem przyjemne, no i to śliczne opakowanie
Mam też cienie w kremie- swatche niedługo
Charmain jest offline  
Stary 2011-11-22, 11:53   #2372
irsin
Zakorzenienie

GG do irsin

Cytat:
Napisane przez Charmain Pokaż wiadomość
Właśnie dostałam paczkę i stwierdzam przez mój zakatarzony nos, że perfumy z Circusa są całkiem przyjemne, no i to śliczne opakowanie
Mam też cienie w kremie- swatche niedługo
juz jest?
irsin jest offline  
Stary 2011-11-22, 11:57   #2373
Charmain
Zakorzenienie

W PL jeszcze nie, nie wiem jak u zachodnich sąsiadów
Charmain jest offline  
Stary 2011-11-22, 12:21   #2374
AnnaVanDort
Czerwonousty Mod

Ja zaraz jadę do Galerii Echo, bo jak czytam Wasze zachwyty to zaraz się posikam Jednak z różem dam sobie spokój, bo udało mi się upolować z Paese na dodatek z opakowaniem w tylu retro Ehh, co opakowania robią z ludźmi
Ciekawa jestem tych błyszczyków.

AnnaVanDort jest offline  
Stary 2011-11-22, 12:31   #2375
Iwoka
Zakorzenienie

Wróciłam przed chwilką z mojej Natury. Wparowałam do niej jak szalona, stanęłam przy szafie i nic... Na szczęście ekspedientka od razu do mnie podeszła i zapytała czy szukam nową limitkę. Okazało się, że doszła, ale dopiero co zaczęli ją odpakowywać. Na szczęście przynieśli mi paletkę z zaplecza

Jeszcze jej nie użyłam, bo mam to dostać ją Mikołajki, ale napaliłam się na nią strasznie i mam nadzieję, że mnie nie zawiedzie
Iwoka jest teraz online  
Stary 2011-11-22, 12:46   #2376
agnieszka k
Zakorzenienie

Send a message via Skype™ to agnieszka k

A mi się jakoś nic nie podoba z tej limitki.

Essence mania trwa

agnieszka k jest offline  
Stary 2011-11-22, 13:19   #2377
irsin
Zakorzenienie

GG do irsin

Cytat:
W PL jeszcze nie, nie wiem jak u zachodnich sąsiadów
a gdzie sa?
irsin jest offline  
Stary 2011-11-22, 13:27   #2378
Charmain
Zakorzenienie

U dystrybutora
Charmain jest offline  
Stary 2011-11-22, 13:40   #2379
Kluska20
Zakorzenienie

Toruń-Zieleniec-jest już limitka
Toruń-Starówka-nie ma i nie wiadomo kiedy będzie

I przez Was poprosiłam o odłożenie lip staina w kolorze czerwonym Dopiero w piątek go odbiorę i już się nie mogę doczekać
Kluska20 jest offline  
Stary 2011-11-22, 13:44   #2380
irsin
Zakorzenienie

GG do irsin

Cytat:
U dystrybutora
irsin jest offline  
Stary 2011-11-22, 14:43   #2381
lele
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Arrianna Pokaż wiadomość
ja mam właśnie na pazurach tej jasny szary lakier z limitki (nie mogłam się mu oprzeć bo wyglądem przypomina mi beton XD) i na to położyłam matowy top coat i wygląda jak beton XD yeeaaaah!
a lip tint porównałam z tym z yourock i z moim z the body shopu i ten jest zdecydowanie najczerwońszy i najbardziej napigmentowany. Zrobiłabym notę o tym ale dzisiaj już nie ma światła na foty a jutro będzie zły dzień, bardzo zły dzień - może potem...

Różu na razie nie dotykam bo ciągle mam nadzieje że wygram wewnętrzną walkę i go sobie nie zostawię ale jest ciężko... bardzo cieżko
Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Jaka jedna? Są trzy.
Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość

Mam obecnie dwa tusze [tak, tylko dwa ] i zastanawiałam się, który wybrać. W grę wchodził pomarańczowy MA, ten 1-2 step [nie pamiętam nazwy] i właśnie I love.
Ostatecznie teraz chyba kupię właśnie I love, choć i tak pewnie przetestuję wszystkie trzy
u mnie ten 1-2 się kruszy pod koniec dnia

Cytat:
Napisane przez Cucuma Pokaż wiadomość

Ja w chwili obecnej mam 12 nabłyszczaczy...
a jakie masz?

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Toruń-Zieleniec-jest już limitka
Toruń-Starówka-nie ma i nie wiadomo kiedy będzie
brakuje mi tego spokojnego kupowoania limitek w Toruniu, bo odczułam krakowski bój o eccence i catrice

W Solvay można kupic fioletowe pomadki z limitki i lakiery, perfumy i paletki. Z Catrice wszystkie kolory lakierów jeszcze są.

Pod Pocztą Główną godzinę temu były jeszcze perfumy, żadnych pomadek, jeden Gold buffy czy jakoś tak i jeszcze kilka lakierów (nie pamiętam). Catrice jeszcze nie było
lele jest offline  
Stary 2011-11-22, 14:49   #2382
201605020943
Konto usunięte

Wrocławianki, w Magnolii jest limitowanka, prawie nietknięta Nie ma jeszcze naklejonych cen. Ja osobiście nie kupiłam nic, jakoś na żywo mi się wszystko brzydkie wydało
201605020943 jest offline  
Stary 2011-11-22, 15:03   #2383
mejaczek
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez V like Victoria Pokaż wiadomość
[/COLOR]
witamy
Mam ten puder i nie odczułam nic takiego. Albo jestem nieczułą krową, albo inaczej nakładam
Tak, to mozliwe, że masz lepsza technike niż ja . Jakoś słabo radzę sobie z kosmetykami tego typu... A jeśli mogę wiedzieć to postępujesz zgodnie z instrukcja na opakowaniu (nakładasz tusz, zamykasz oko, pociagasz szczoteczką z pudrem i znowu nakładasz tusz), czy opatentowałaś jakiś lepszy sposób ? [/QUOTE]
Robię tak jak napisali na opakowaniu, ale nie wtykam całej szczoteczki na raz tylko delikatnie ja obtaczam w produkcie.

---------- Dopisano o 15:03 ---------- Poprzedni post napisano o 15:02 ----------

Cytat:
Że ja mam dwa?
Ja mam 13, a do przedwczoraj jeszcze 14.

W Solvay Parku.

Ja też.
Nie, nie ty. Podejrzewam, że ty jesteś bogato wyposażona w rozswietlacze jak ja To była odpowiedź do wcześniejszego postu, ale tamto okienko gdzieś mi się zamknęło, a ja zwierze leniwe i nie chciało mi się szukać

Czyli nie tylko ja zwariowałam na punkcie tej kredki

---------- Dopisano o 15:03 ---------- Poprzedni post napisano o 15:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Mnie ona w tajemniczy sposób znikneła.... W łapkach mojej kochanej córci. Podobnie jak ta niebieska.... Ech
Zostań moja mamą i kupuj mi kosmetyki

wymianka:
http://wizaz.pl/forum/showthread.php...6#post23505256
Nowe dorzuty

Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline  
Stary 2011-11-22, 15:10   #2384
Śniegowa
Oby do wiosny

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość

Zostań moja mamą i kupuj mi kosmetyki
Hahaha . Wiesz, wolę jej kupować i mieć kontrolę nad tym czego używa, by nie wyglądała jak 15 letnia ulicznica. Kiedyś nie lubiła tych kredek, ale teraz innych nie używa
Śniegowa jest offline  
Stary 2011-11-22, 15:13   #2385
coco_kiciusia
Zadomowienie

Cytat:
Dziewczyny, czy wy się ze mnie nabijacie? Dajcie spokój, jakie kursy... Przecież moje zdjęcia nie umywają się do wielu świetnych fotek na innych blogach... Staram się tylko, żeby wszystko było jak najlepiej widoczne.

Robię zdjęcia pod oknem, kładę białą kartką, ustawiam aparat na tryb makro i tyle. Robię jedno zdjęcie, jak widzę, że kolory są przekłamane, grzebię w ustawieniach i próbuję jeszcze raz.

Bardzo chciałabym, żeby moje zdjęcia były dobrej jakości, ale nigdy nie patrzyłam na nie w ten sposób... Naprawdę dobrze wszystko przedstawiają?
Tak chciałabym, żeby mi takie wychodziły. nie ogarniam robienia zdjęć kosmetyków i makijaży.
Bardzo podobają mi się tez zdjęcia Obsession
Cytat:
Próbuj, ja kiedyś kombinowałam z lipstainami z You Rock!, a one były mniej napigmentowane i efekt wyszedł mniej wiecej taki http://3.bp.blogspot.com/-BCG6Y1N9fN...irl+swatch.JPG Niezła tafla (aż tak dobrze tego nie widać na zdjęciu). True Love ma bardzo mocny kolor, więc jeśli dobierzesz odpowiedni błyszczyk, może wyjść fajnie.
Dziekuję no to dzisiaj jadę po lipstaina, nie ma bata
Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Kupiłam rozświetlacz z VL
Nieważne, że mam ich już mnóstwo, rozświetlaczy nigdy za dużo
Hehe proste każdy jest inny. VL tez się wyróżnia, taki trochę jasny herbatnikowy ze złotymi drobinkami. Mam go dziś na sobie
Policzyłam swoje i mam 8 różnych rodzajów (chyba że o którymś zapomniałam ) + 4 w zapasie.
Stary AOH już świeci denkiem mocno...
Cytat:
Napisane przez Anesthesia Pokaż wiadomość
A ja tak bardzo nie mogłam doczekać się VL, że pojechałam dziś do krakowskiej natury Kupiłam niemal wszystko, co chciałam, nie dostałam jedynie liptintów, ale nad nimi nie płaczę, upoluję je innym razem.
W moje łapki wpadły:
- rozświetlacz
- perfumy (Em mnie skusiła, nie planowałam ich kupować :P)
- 2 lakiery: Gold Old Buffy i The Dawn Is Broken.
Hehe. kupiłam to samo, i planuję kupić to samo
Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Wpadłyśmy sobie w małe rozważania z Buffy na temat kosmetyków, muszę mieciów i nie muszę mieciów i doszłyśmy doszłyśmy do zaskakującego wniosku.
Ale od początku. Zaczęło się do tego, że polowanie na limitki jest naszym pierwotnym instynktem. Jedni polują na zwierzyne, my na kosmetyki.
Najpierw polujemy na kosmetyki, a potem je zbieramy. Jak przodkowie runo leśne, czy tam jagody. I teraz pytanie do czego zbiera się jagody jak idzie się do lasu? Np. do koszyka
W drogeriach dostajemy koszyki zamiast wózków
Oni grają nam na pierwotnych instynktach.
I taka jest prawda. Dranie
Mejaczku wygrałaś
Genialne
Stary 2011-11-22, 15:18   #2386
goooosienka
KosModerator

Cytat:
Hahaha . Wiesz, wolę jej kupować i mieć kontrolę nad tym czego używa, by nie wyglądała jak 15 letnia ulicznica. Kiedyś nie lubiła tych kredek, ale teraz innych nie używa
Bardzo mądre podejście

dyplomowana wizażystka
magister kosmetologii
mikroREKLAMA
Gabinet kosmetologii profesjonalnej w Zabrzu
Gabinet kosmetologii profesjonalnej. Zabiegi pielęgnacyjne twarzy, makijaż, manicure, pedicure.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 335 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
goooosienka jest offline  
Stary 2011-11-22, 15:19   #2387
hooliganka184
Rozeznanie

Poznań Pestka: brak rozświetlaczy, lipstainów i róży.

Ja osobiście mam co chciałam z tej limitki, czyli rozświetlacz. Po szybkim uzyciu w domu stwierdzam, że mogłabym bez niego żyć, ale kupowanie rozświetlaczy z limitek jest tradycją, której nie zamierzam narazie zmieniać.

Dla zainteresowanych jest też limitka Catrice Big City Life. Jak byłam przed godziną były wszystkie lakiery i paletki (3 London, 2 Berlin), Sydney i New York nie ma i nie będzie, bo nie ma na nie miejsca. Wg mnie są słabo napigmentowane i nie warte tych 29.90. Pudełko ładne ale dla pudełka nie kupię.

Moje chomiczki:
Tusia [*]
Orzeszek [*]
Misia
Tosia
Lusia
Zuzia
hooliganka184 jest offline  
Stary 2011-11-22, 15:23   #2388
Ł@siczk@
Zakorzenienie

GG do Ł@siczk@

U mnie nadal brak VL

GOSIA [13.08.2015]

Dzięki Ci Boże za korektor pod oczy i Dębowe Mocne

BLOG
Ł@siczk@ jest offline  
Stary 2011-11-22, 15:26   #2389
Kluska20
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Ł@siczk@ Pokaż wiadomość
U mnie nadal brak VL
U mnie VL pojawiła się dopiero dzisiaj więc pewnie i u Ciebie niedługo się pojawi

---------- Dopisano o 15:26 ---------- Poprzedni post napisano o 15:24 ----------

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość

brakuje mi tego spokojnego kupowoania limitek w Toruniu, bo odczułam krakowski bój o eccence i catrice
Masz rację iż w Toruniu nie ma walki o limitowanki ani z Essence,ani z Catrice ale ja i tak zawsze wolę zadzwonić i poprosić o odłożenie kosmetyku,który mnie interesuję niż później się rozczarować
Kluska20 jest offline  
Stary 2011-11-22, 15:31   #2390
kufajka
Raczkowanie

GDAŃSK - Galeria Przymorze DN - Essence Vampire's Love dziś wystawiona - z tego co widziałam około godziny12, to były chyba wszystkie lipstainy, lakiery, paletki cieni i perfumy, znaczne ubytki jedynie w rozświetlaczach i różach

w tej samej Naturze jest też Catrice BIG CITY LIFE - brakowało palet Berlin i London, lakiery były wszytskie

Edytowane przez kufajka
Czas edycji: 2011-11-22 o 15:33
kufajka jest offline  
Stary 2011-11-22, 15:40   #2391
buffy249
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez hooliganka184 Pokaż wiadomość
Poznań Pestka: brak rozświetlaczy, lipstainów i róży.
To samo miałam pisać, bo też byłam tam koło 14 były jeszcze 3 perfumy, a z lakierów brakowało fioletowego i lakieru nazwanego moim imieniem (Gold old Buffy), oprócz tego jeszcze dwa pudry do rzęs i 3 paletki

Cytat:
Napisane przez hooliganka184 Pokaż wiadomość
Dla zainteresowanych jest też limitka Catrice Big City Life. Jak byłam przed godziną były wszystkie lakiery i paletki (3 London, 2 Berlin),
Po mojej wizycie brakuje jednego lakieru Berlin
buffy249 jest offline  
Stary 2011-11-22, 15:44   #2392
lele
Zakorzenienie

Cytat:
dobre podejście w sumie

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość

Masz rację iż w Toruniu nie ma walki o limitowanki ani z Essence,ani z Catrice ale ja i tak zawsze wolę zadzwonić i poprosić o odłożenie kosmetyku,który mnie interesuję niż później się rozczarować
No jak jest taka możliwość to czemu nie. Ja tylko jestem pod wrażeniem walki w Krakowie. Mi cudem udało się uzyskać to co chciałam i nie wiem czy będę miała checi by dalej tak o limitki walczyć bo jednak wolałam zdecydować się pod szafą co chcę, a czego nie.. A tu nie bardzo jest czas, aby rozmyślać CHociaż to w sumie można też uznawać jako dziedzinę sportu
lele jest offline  
Stary 2011-11-22, 15:47   #2393
Kluska20
Zakorzenienie

Cytat:

No jak jest taka możliwość to czemu nie. Ja tylko jestem pod wrażeniem walki w Krakowie. Mi cudem udało się uzyskać to co chciałam i nie wiem czy będę miała checi by dalej tak o limitki walczyć bo jednak wolałam zdecydować się pod szafą co chcę, a czego nie.. A tu nie bardzo jest czas, aby rozmyślać CHociaż to w sumie można też uznawać jako dziedzinę sportu
Dziedzina sportu jak się patrzy Zawsze możesz poprosić o pomoc koleżanki z innych miast w Polsce gdzie nie ma walki o kosmetyki i one mogą Ci coś zakupić i wysłać
Kluska20 jest offline  
Stary 2011-11-22, 15:49   #2394
elizka1987
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

A jak ? Zastanawiam się nad lipstainem i jednym lakierem.

elizka1987 jest offline  
Stary 2011-11-22, 15:53   #2395
coco_kiciusia
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
Bardzo mądre podejście
Zgadzam się
Ja w czasach gimnazjum nakładałam brązer na całą buzię używałam niebieskich cieni a'la pani Gienia, i takie tam
Moja mama mnie krytykowała, ale nie kupowała mi kosmetyków czy też nie doradzała jakie kupić, bo sama niewiele się maluje

Charmain, powiedz coś więcej o perfumach Circus
Stary 2011-11-22, 15:56   #2396
Hosenka*
Moderator KWC

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
Zgadzam się
Ja w czasach gimnazjum nakładałam brązer na całą buzię
[...]

Nakładam brązer na całą twarz
No ale żeby nie było - jest delikatny, bez drobinek i nakładany na puder, który mi wybiela twarz

10.12 - Kosmetyczne nowości listopada

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2011-11-22 o 16:00
mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane
24.11 - ostatni dzień darmowej dostawy do paczkomatów na Allegro - sprawdź aukcje i skorzystaj!

Ta reklama pokazywana jest pod 46 848 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Hosenka* jest teraz online  
Stary 2011-11-22, 16:07   #2397
emememsik
po prostu Em :)

Zrobiłam dziś makijaż paletką VL i bardzo fajnie to wyszło. Z cieniami o dziwo pracuje się lepiej, niż przypuszczałam. Pędzlem nakładają się lepiej niż przy robieniu swatchy palcem na ręce.

Jako bazę nałożyłam cień w kremie Stay All Day 04 Stars&Stories: http://3.bp.blogspot.com/-OQa4nEo0GL...hic+swatch.JPG
Jako bazę na dolną powiekę srebrną kredkę z Metallics.
I z paletki VL: http://4.bp.blogspot.com/-Hx8dN41xoj...rst+Bite+2.JPG
fiolet na całą powiekę, grafit w załamaniu, czerń na zewnętrzny kącik, różowy pod łuk brwiowy
a na dolną powiekę: srebrny od wewnętrznego kącika do połowy i grafitowy od połowy do końca

Niestety nie zdążyłam zrobić zdjęć jak jeszcze było światło, ale do teraz cienie wyglądają dobrze.
Stary 2011-11-22, 16:11   #2398
nieznajoma19
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez Caramel1 Pokaż wiadomość
Wrocławianki, w Magnolii jest limitowanka, prawie nietknięta Nie ma jeszcze naklejonych cen. Ja osobiście nie kupiłam nic, jakoś na żywo mi się wszystko brzydkie wydało
Byłam o 15:30 w Magnolii i nie było już błyszczyków i różu. Kupiłam ostatni lakier true love. Zostały 2 pudry rozświetlające, 1 puder do rzęs, i reszta lakierów prawie nie ruszona.
- Zoeva Bamboo

wymianka
nieznajoma19 jest offline  
Stary 2011-11-22, 16:49   #2399
Cucuma
Rozeznanie

Cytat:
No pewnie! Ale ja też tych z ciepłym efektem nie lubię. Marzy mi sie teraz chłodne złoto z efektem tafli- nie drobinkowe. Dawał mi taki efekt pewien cień ale sie skończył .
Bardzo lubię ten "rajski" różowawy rozświetlacz.

polecam rozświetlacz Paese Wiosenna Mgła Pudrowa - mocna tafla bez drobinek i te opisane tutaj, starałam się wyczerpać temat

http://glitterinmyhead.blogspot.com/...wietlaczy.html

http://glitterinmyhead.blogspot.com/...tlaczy_22.html

---------- Dopisano o 16:49 ---------- Poprzedni post napisano o 16:40 ----------

Cytat:
u mnie ten 1-2 się kruszy pod koniec dnia

a jakie masz?

W Solvay można kupic fioletowe pomadki z limitki i lakiery, perfumy i paletki. Z Catrice wszystkie kolory lakierów jeszcze są.

Pod Pocztą Główną godzinę temu były jeszcze perfumy, żadnych pomadek, jeden Gold buffy czy jakoś tak i jeszcze kilka lakierów (nie pamiętam). Catrice jeszcze nie było

różne, różniste... essence, manhattan, the body shop, paese, sally hansen, jessica simpson, avon, loreal, victoria's secret.... nabłyszczanie ciała to moja absolutna obsesja... a na temat: nie mogę się doczekać aż mi przyjdzie wampirzy róż z żelu! obawiam się go bardzo, bo nigdy nie używałam różu innego niż w kamieniu, nie mam pojęcia jak się obsługuje sztyfty, kremy, musy itp........ mam nadzieję, że jakoś dam radę
Cucuma jest offline  
Stary 2011-11-22, 17:32   #2400
mamm
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
A jak ? Zastanawiam się nad lipstainem i jednym lakierem.
, czyli Łódź - limitka w GŁ wyłożona dzisiaj, brak róży i rozświetlaczy.
Po 2 lipstainy, sporo pudrów do rzęs, paletek i lakierów.
Stan z godziny ok. 16
mamm jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości