Kosmetyki Essence - część XI - Strona 82 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-11-22, 22:03   #2431
mejaczek
Wtajemniczenie

Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Nie ma sprawy
Czemu aż tak bardzo obawiacie się tego różu? Ja dostałam go dzisiaj od pewnej przemiłej wizazanki(Melya-dziękuję jeszcze raz) i jak na razie podoba mi się.Przetestowałam go na dłoni.Wystarczyła niewielka ilość żeby uzyskać ładny kolor,bardzo ładnie się rozciera i chyba będzie trwał bo zmyłam go z palca dopiero pumeksem Miałam podobny do niego róż w żelu z Revlonu-Pinch me ale był bardzo kiespki,a te z Essence zapowiada się bardzo dobrze Dopiero w piątek przetestuję go na policzkach.
Też się dziwię, ale wiele dziewczyn ma wahania do żelowych, bo można sobie bardziej krzywdę zrobić niż tym w pudrze.
Znam dziewczyny, które mają problem z tymi w kamieniu, a jak mówię o żelowym to patrzą na mnie jak na kretynkę

---------- Dopisano o 22:03 ---------- Poprzedni post napisano o 22:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Hadassah Pokaż wiadomość
Ja też mam najbliżej do GŁ za to ze szkoły całkiem niezły dojazd na teofilów. Macie może jakiś cynk, kiedy rozkładają ?
Kochanie na Plantową i Rydzowa nic nie doszło. Takie mam info. Jutro znowu dzwonie i będę zdawać relację na bieżąco. Jak chcecie to jak któregoś dnia dojdzie i bardzo Wam będzie zależeć to moge coś odłożyć w kasie.

---------- Dopisano o 22:03 ---------- Poprzedni post napisano o 22:03 ----------

Cytat:
Napisane przez mortish Pokaż wiadomość

do łodzi le też dotarła

Gorsza wiadomość dla mnie, gdyż jeszcze nigdy nie zostawiłam w naturze tyle pieniędzy
w gł?

wymianka:
http://wizaz.pl/forum/showthread.php...6#post23505256
Nowe dorzuty

Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline  
Stary 2011-11-22, 22:04   #2432
jyyli
Zakorzenienie

GG do jyyli

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość

brakuje mi tego spokojnego kupowoania limitek w Toruniu, bo odczułam krakowski bój o eccence i catrice
Olsztyn niby nieduży, a bój też jest zwykle, pudry z Blossoms wszystkie pierwszego dnia wyszły, ja ostatni złapałam

Dziś kupiłam dwa lakiery, Gold Old Buffy i True Love Psiknęłam się perfumami i chyba je kupię, bo są świetne, szczególnie początkowe nuty, na mnie takie ciastkowe Potem rzeczywiście troszkę przypominają Amor Amor jak już ktoś zauważył.
Ale każdy może mieć inne odczucia, więc najlepiej się samemu popsikać

Dodam, że u mnie są bardzo trwałe, psikałam się o 15 i to na wierzchniej części dłoni, myłam ręce kilka razy i jeszcze czuć

I dodam, że w Olsztynie w Polonii rozdziewiczyłam limitkę Także jutro pewnie spokojnie będzie wszystko

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline  
Stary 2011-11-22, 22:10   #2433
Hadassah
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość

Kochanie na Plantową i Rydzowa nic nie doszło. Takie mam info. Jutro znowu dzwonie i będę zdawać relację na bieżąco. Jak chcecie to jak któregoś dnia dojdzie i bardzo Wam będzie zależeć to moge coś odłożyć w kasie.

Mejaczek jak zawsze najlepiej poinformowana . Ja jeszcze nie jestem pewna bo mam wahania połowa limitki/tylko lipstain/cała limitka, ale dzięki wielkie .

Moją nową miłością jest tusz I Love, uwielbiam jego szczotę. I dostaje dodatkowego plusa za to że da się go zmyć bez szkody dla rzęs, w przeciwieństwie to (z resztą też świetnego) pomarańczowego MA.
Hadassah jest offline  
Stary 2011-11-22, 22:23   #2434
hooliganka184
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Kumiho Pokaż wiadomość
Uprzedzałam, że idę zrobić zapas lipstainów
Nie szkodzi i tak nie chciałam kupić

Moje chomiczki:
Tusia [*]
Orzeszek [*]
Misia
Tosia
Lusia
Zuzia
hooliganka184 jest offline  
Stary 2011-11-22, 23:02   #2435
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor

Cytat:
u mnie ten 1-2 się kruszy pod koniec dnia
Dzięki za informację, czyli kolejny argument za I Love
Cytat:
No jak jest taka możliwość to czemu nie. Ja tylko jestem pod wrażeniem walki w Krakowie. Mi cudem udało się uzyskać to co chciałam i nie wiem czy będę miała checi by dalej tak o limitki walczyć bo jednak wolałam zdecydować się pod szafą co chcę, a czego nie.. A tu nie bardzo jest czas, aby rozmyślać CHociaż to w sumie można też uznawać jako dziedzinę sportu
Ładujesz wszystko co jest do koszyka, uciekasz do kącika i rozpoczynasz filozoficzne rozważania
Co nie pasuje, wraca na półeczkę
Cytat:
Napisane przez harajuku-fish Pokaż wiadomość
też jestem ciekawa tego Vegas

pomyliłam się-miałam 3 a razem z wampirowym wychodzi że 4-ciekawe kiedy to wszystko zużyję
Odwieczne pytanie rozświetlaczo-maniaczki
Tylko hardkory zobaczyły w rozświetlaczach denko. Ja się do nich nie zaliczam
Cytat:
Napisane przez nikiii Pokaż wiadomość
Witajcie Poczytam sobie nieco o tych kosmetykach, bo co przechodzę obok szafy, to ledwo się powstrzymuję, żeby czegoś nie kupić. Zerknę sobie co piszecie na ich temat i może w końcu się ośmielę i coś kupię
Nie powstrzymuj się, nie powstrzymuj
Tylko uważaj, bo nim się obejrzysz, to w nałóg wpadniesz, jak my wszystkie

'Estelle' jest offline  
Stary 2011-11-22, 23:07   #2436
lele
Zakorzenienie

Cytat:
[COLOR=Blue]Mnie też możesz kontrolować, tylko kupuj Dlaczego moja mama nie może mieć walnięcia na punkcie kosmetyków??:p
Oj, moja mama lubi zarówno kosmetyki kolorowe, pielęgnacje jak i perfumy.. I jak tylko jej wspominam, zę coś do mnie leci czy coś od razu słyszę:"to może coś dla mnie też tam będzie?", albo jaki masz ładny lakier, zostaw go, gdy będziesz wyjeżdżać lub jak ostatnio:
- piękny ten czerwony lakier od ciebie (czerwień z limitowanki catrice, która zostałą podstępem wyłudzona ode mnie. Musisz mi kupić na zapas. No i kup tez A. (moja bratowa).
- no ale to była limitka, zdobyta dawno, nie ma już szans..
- oj tam, Ty i tak znajdziesz... I kup jeszcze jakieś ładne mi lakiery z tego Catrice.
- jakie
- no różne

I tak zakupione dziś lakiery z catrice może znajdą się w bucie mojej mamy, o ile wcześniej nie wpadną w rączki Mamusi. Ale żeby nie było- z Mamą nie mieszkam, ale gdy przyjeżdżam mama z niecierpliwością dziecka czeka co jej ciekawego przywiozłam

Cytat:
Nie ma sprawy
Czemu aż tak bardzo obawiacie się tego różu? Ja dostałam go dzisiaj od pewnej przemiłej wizazanki(Melya-dziękuję jeszcze raz) i jak na razie podoba mi się.Przetestowałam go na dłoni.Wystarczyła niewielka ilość żeby uzyskać ładny kolor,bardzo ładnie się rozciera i chyba będzie trwał bo zmyłam go z palca dopiero pumeksem Miałam podobny do niego róż w żelu z Revlonu-Pinch me ale był bardzo kiespki,a te z Essence zapowiada się bardzo dobrze Dopiero w piątek przetestuję go na policzkach.
Właśnie widziałam, że ładnie się rozprowadza. Ale po pierwszym teście policzkowym nic nie było u mnie widać, ale może zbyt mało nałożyłam.

Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość
a ja dzisiaj widzialam jakas lakierowa limitke u mnie w berlinie, ale nie wiem co to bylo nawet..
oo, ona mi się marzy.. Zwłaszcza ten przyciemniacz..

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Olsztyn niby nieduży, a bój też jest zwykle, pudry z Blossoms wszystkie pierwszego dnia wyszły, ja ostatni złapałam
w Olsztynie to w porównaniu z Krakowem to spokojnie jest. (wiem z doświadczenia). A z Blossoms tak było, bo i ja wtedy kupowałam w Olsztynie, no i udało mi się zakupić wcześniej ale ciii
lele jest offline  
Stary 2011-11-22, 23:08   #2437
mejaczek
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Hadassah Pokaż wiadomość
Mejaczek jak zawsze najlepiej poinformowana . Ja jeszcze nie jestem pewna bo mam wahania połowa limitki/tylko lipstain/cała limitka, ale dzięki wielkie .

Moją nową miłością jest tusz I Love, uwielbiam jego szczotę. I dostaje dodatkowego plusa za to że da się go zmyć bez szkody dla rzęs, w przeciwieństwie to (z resztą też świetnego) pomarańczowego MA.
Mejaczek chory, mejaczek musi się uczyć na piątek to znajduje wymówki
Ja obstawiam na wersję numer trzy
Kurde następna kusi tym tuszem

wymianka:
Nowe dorzuty

Blogujemy
mejaczek jest offline  
Stary 2011-11-22, 23:10   #2438
lele
Zakorzenienie

Estelle, ale trzeba najpierw dopaść ten towar na półeczce, aby wsadzić go do koszyka
lele jest offline  
Stary 2011-11-22, 23:17   #2439
mejaczek
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość

Ładujesz wszystko co jest do koszyka, uciekasz do kącika i rozpoczynasz filozoficzne rozważania

Metoda na limitkę według Estelle

Ja zobaczyłam w jednym rozświetlaczu Niedługo zacznę psa malować żeby je zużyć

---------- Dopisano o 23:17 ---------- Poprzedni post napisano o 23:15 ----------

Cytat:
Oj, moja mama lubi zarówno kosmetyki kolorowe, pielęgnacje jak i perfumy.. I jak tylko jej wspominam, zę coś do mnie leci czy coś od razu słyszę:"to może coś dla mnie też tam będzie?", albo jaki masz ładny lakier, zostaw go, gdy będziesz wyjeżdżać lub jak ostatnio:
- piękny ten czerwony lakier od ciebie (czerwień z limitowanki catrice, która zostałą podstępem wyłudzona ode mnie. Musisz mi kupić na zapas. No i kup tez A. (moja bratowa).
- oj tam, Ty i tak znajdziesz... I kup jeszcze jakieś ładne mi lakiery z tego Catrice.
- jakie
- no różne

I tak zakupione dziś lakiery z catrice może znajdą się w bucie mojej mamy, o ile wcześniej nie wpadną w rączki Mamusi. Ale żeby nie było- z Mamą nie mieszkam, ale gdy przyjeżdżam mama z niecierpliwością dziecka czeka co jej ciekawego przywiozłam
Zazdraszczam mamy. Moja pozwala mi się dorwać tylko przy jakiś wyjściach czy imprezach rodzinnych
A lakiery podprowadza tylko czerwone i różowe.
Wiecie jaka miałam frajdę jak ją zdybałam przy weselu siostry

wymianka:
Nowe dorzuty

Blogujemy
mejaczek jest offline  
Stary 2011-11-22, 23:26   #2440
Kluska20
Zakorzenienie

Cytat:
Też się dziwię, ale wiele dziewczyn ma wahania do żelowych, bo można sobie bardziej krzywdę zrobić niż tym w pudrze.
Znam dziewczyny, które mają problem z tymi w kamieniu, a jak mówię o żelowym to patrzą na mnie jak na kretynkę
Ja,jak wspominam o różu w żelu,to słyszę:"jak to wygląda?","to takie coś w ogóle istnieje?"

---------- Dopisano o 23:26 ---------- Poprzedni post napisano o 23:24 ----------

Cytat:
- jakie
- no różne

Właśnie widziałam, że ładnie się rozprowadza. Ale po pierwszym teście policzkowym nic nie było u mnie widać, ale może zbyt mało nałożyłam.

oo, ona mi się marzy.. Zwłaszcza ten przyciemniacz..

w Olsztynie to w porównaniu z Krakowem to spokojnie jest. (wiem z doświadczenia). A z Blossoms tak było, bo i ja wtedy kupowałam w Olsztynie, no i udało mi się zakupić wcześniej ale ciii
Może musisz nałożyć kilka warstw żeby kolor odpowiadał Twoim oczekiwaniom
Kluska20 jest offline  
Stary 2011-11-22, 23:32   #2441
Anesthesia
Wtajemniczenie

Perfumy dzisiaj mi się utrzymaly od rana do wieczora, są świetne! Rozświetlacz też się dzielnie spisuje, daje bardzo ładny satynowy efekt, bardzo subtelny.
Zaglądnęłam dzisiaj do Super-Pharmu w Futurze i całe szczęście, że wczoraj pofatygowałam się do Natury - w SP nadal panuje I Love... Mam nadzieję, że kiedy w końcu zagości tam VL to uda mi się dopaść lipstaina....
Anesthesia jest offline  
Stary 2011-11-22, 23:41   #2442
e_myszka
Zakorzenienie

Ja dziś byłam przy wykładaniu VL w GŁ... najpierw Panie przyniosły limitkę - wróciły do swojego zaplecza - po czym jedna wybiegła i zabrała po 1 kosmetyku każdego typu z limitki i zabrała na zaplecze. Zdąrzyłam się zapytać czy robi może testery ale tylko spojrzała złowrogo...

w rezultacie nic nie wzięłam bo róż wydaje się być nie pasujący do mojej cery, rozświetlacz mam, nie lubię cieni z essence i tylko lakiery kusiły...
Stary 2011-11-22, 23:54   #2443
mamm
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez e_myszka Pokaż wiadomość
Ja dziś byłam przy wykładaniu VL w GŁ... najpierw Panie przyniosły limitkę - wróciły do swojego zaplecza - po czym jedna wybiegła i zabrała po 1 kosmetyku każdego typu z limitki i zabrała na zaplecze. Zdąrzyłam się zapytać czy robi może testery ale tylko spojrzała złowrogo...

w rezultacie nic nie wzięłam bo róż wydaje się być nie pasujący do mojej cery, rozświetlacz mam, nie lubię cieni z essence i tylko lakiery kusiły...
Pani pewnie odkładała dla kogoś limitkę
Cytat:

do Łodzi LE też dotarła

gorsza wiadomość dla mnie, gdyż jeszcze nigdy nie zostawiłam w Naturze tyle pieniędzy
Czyżby to co wyżej tyczyło się Ciebie?
mamm jest offline  
Stary 2011-11-22, 23:58   #2444
paniKA88
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez e_myszka Pokaż wiadomość

mam nadzieje ze jutro wieczorem jeszcze coś będzie
Stary 2011-11-23, 00:01   #2445
mamm
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez paniKA88 Pokaż wiadomość
mam nadzieje ze jutro wieczorem jeszcze coś będzie
Niestety róży już nie było a rozświetlacz capnęłam ostatni...
mamm jest offline  
Stary 2011-11-23, 00:07   #2446
paniKA88
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez mamm Pokaż wiadomość
To dobrze, bo kusiły ale nie byłam do końca przekonana Najbardziej zależy mi na perfumach i lipstainie czerwonym.
Stary 2011-11-23, 00:10   #2447
telbuh
Wtajemniczenie

Cytat:
Byłam wieczorem i zastałam praktycznie pustki na standzie-nie ma róży, rozświetlaczy, czerwonych lakierów, czerwonych lipstainów.
Zostały po ok 2 kolory pozostałych lakierów, kilka paletek, buteleczek perfum, dużo pudrów do rzęs i 2 jagodowe lipstainy.
Jak Wam idzie dodzwanianie się do GŁ? Ja próbowałam kilkanaście razy w ciągu całego dnia - bez skutku:/
edit:zatrzymałam się na chilę przy limitce catrice - jest wszystko - ale nic nie wzięłam - lakiery wtórne, a paletki kiepsko napigmentowane

Edytowane przez telbuh
Czas edycji: 2011-11-23 o 00:13
telbuh jest offline  
Stary 2011-11-23, 00:14   #2448
mamm
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez paniKA88 Pokaż wiadomość
To dobrze, bo kusiły ale nie byłam do końca przekonana Najbardziej zależy mi na perfumach i lipstainie czerwonym.
Wydaje mi się, że 'perfumy' dostaniesz bez problemu
mamm jest offline  
Stary 2011-11-23, 00:18   #2449
mortish
Zakorzenienie

Cytat:

w gł?

Cytat:
Pani pewnie odkładała dla kogoś limitkę

Czyżby to co wyżej tyczyło się Ciebie?

dzwoniłam w sprawie odłożenia, ale nie chciałam wszystkiego więc pewnie nie o mnie chodzi

bloguję i ja
olalicious.blogspot.com - nowy wpis
mortish jest offline  
Stary 2011-11-23, 00:26   #2450
mamm
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez telbuh Pokaż wiadomość
Byłam wieczorem i zastałam praktycznie pustki na standzie-nie ma róży, rozświetlaczy, czerwonych lakierów, czerwonych lipstainów.
Zostały po ok 2 kolory pozostałych lakierów, kilka paletek, buteleczek perfum, dużo pudrów do rzęs i 2 jagodowe lipstainy.
Jak Wam idzie dodzwanianie się do GŁ? Ja próbowałam kilkanaście razy w ciągu całego dnia - bez skutku:/
edit:zatrzymałam się na chilę przy limitce catrice - jest wszystko - ale nic nie wzięłam - lakiery wtórne, a paletki kiepsko napigmentowane
Z trudem, ale dodzwoniłam się. Dobijałam się na numer komórkowy, bo na ten drugi po chwili łapał mnie chyba faks
Cytat:
dzwoniłam w sprawie odłożenia, ale nie chciałam wszystkiego więc pewnie nie o mnie chodzi
To ktoś inny zaszalał
mamm jest offline  
Stary 2011-11-23, 00:54   #2451
mortish
Zakorzenienie

Cytat:
Z trudem, ale dodzwoniłam się. Dobijałam się na numer komórkowy, bo na ten drugi po chwili łapał mnie chyba faks

To ktoś inny zaszalał
ktoś nawet odłożył sobie po 3 szt każdej (tzn chyba każdej) rzeczy, bo jak byłam odebrać to pani się mnie pytała czy to ja

bloguję i ja
olalicious.blogspot.com - nowy wpis
mortish jest offline  
Stary 2011-11-23, 02:14   #2452
mejaczek
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez telbuh Pokaż wiadomość
Na Plantowa dodzwaniam się bez problemu. Jutro znów zadzwonię, ale wątpię żeby jutro była. Dostawa jest w czwartek, więc jak coś koło piątku wyłożą. W poniedziałkowej dostawie nic nie doszło. Tak samo na Rydzowej.

---------- Dopisano o 02:14 ---------- Poprzedni post napisano o 02:13 ----------

Cytat:
ktoś nawet odłożył sobie po 3 szt każdej (tzn chyba każdej) rzeczy, bo jak byłam odebrać to pani się mnie pytała czy to ja
I tak właśnie znika limitka

wymianka:
Nowe dorzuty

Blogujemy
mejaczek jest offline  
Stary 2011-11-23, 07:18   #2453
aanneett
rroozzddwwoojjoonnaa

został jakiś rozświetlacz na śląsku? (Będzin, Sosnowiec, Katowice, Chorzów)
is back

Jeśli Ci nie odpisuje, to najwidoczniej nie chce mi się strzępić klawiatury. Szanuje swój czas.
aanneett jest offline  
Stary 2011-11-23, 08:21   #2454
maneo444
Zakorzenienie

GG do maneo444

Rozdziewiczaylam kolejna limitke VL, w naturze na placu w kielcach Tz kupilmi cienie cos nie chca w kielcach tych limitek

maneo444 jest offline  
Stary 2011-11-23, 10:14   #2455
AnnaVanDort
Czerwonousty Mod

Cytat:
Napisane przez maneo444 Pokaż wiadomość
Rozdziewiczaylam kolejna limitke VL, w naturze na placu w kielcach Tz kupilmi cienie cos nie chca w kielcach tych limitek
Tym lepiej dla nas

AnnaVanDort jest offline  
Stary 2011-11-23, 10:29   #2456
tenebra
Zakorzenienie

Warszawa Kabaty:

wczoraj nie była jeszcze limitka wyłożona, ale dzisiaj już ma być

P.S. Ja dostałam swoje zdobycze z zaplecza Pani kierowniczka tej Natury - młodziutka (a przynajmniej młodziutko wyglądająca) przesympatyczna kobitka. Sobie pogadałyśmy jeszcze wczoraj o limitkach razem z inną panią ekspedientką Moja najulubieńsza Natura ever

tenebra jest offline  
Stary 2011-11-23, 10:29   #2457
nadi111
Zakorzenienie

Cytat:

Jestem hardkorem (jakkolwiek to nie brzmi)
Właśnie zużywam 3 AOH (malutko zostało), ale na swoje usprawiedliwienie mam, że to także mój ulubiony cień bazowy, więc zawsze ląduje też na całej powiece
nadi111 jest offline  
Stary 2011-11-23, 11:48   #2458
maneo444
Zakorzenienie

GG do maneo444

Cytat:
Napisane przez AnnaVanDort Pokaż wiadomość
Tym lepiej dla nas
ja juz kupilam co chcialam perfumy cienie i 3 lakiery czaje sie jeszcze na lipstain i rozswietlacz ale nie jestem pewna czy chce a Ty juz bylas?

---------- Dopisano o 11:48 ---------- Poprzedni post napisano o 11:27 ----------

a ja testowalam wczoraj juz i moze jestem dziwna ale na mojej twarzy on przpomina cute as hell po roztarciu jest taki rozowutki i jest super trwaly, wtrzmal 12 godzin

Edytowane przez maneo444
Czas edycji: 2011-11-23 o 11:30
maneo444 jest offline  
Stary 2011-11-23, 11:59   #2459
Zanthia
Zadomowienie

Biegnę na kabaty zatem !

Edit: nic nie kupiłam, gdyż nie było wystawione wciąż, aczkolwiek udało mi się zarezerwować te rzeczy na których mi zależało najbardziej

Edytowane przez Zanthia
Czas edycji: 2011-11-23 o 12:54
Zanthia jest offline  
Stary 2011-11-23, 12:12   #2460
tenebra
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez plineczka003 Pokaż wiadomość
Wzięłam lipstain 02, róż i puder, który wykreśliłam z listy, ale w związku z tym, że to TŻ płacił postanowiłam go nabyć :rolleyes: Efekt jest bardzo fajny, drobinki nie są nachalne, a bardzo bałam się efektu kuli dyskotekowej
Cytat:
Napisane przez Anesthesia Pokaż wiadomość
Perfumy dzisiaj mi się utrzymaly od rana do wieczora, są świetne! Rozświetlacz też się dzielnie spisuje, daje bardzo ładny satynowy efekt, bardzo subtelny.
Zaglądnęłam dzisiaj do Super-Pharmu w Futurze i całe szczęście, że wczoraj pofatygowałam się do Natury - w SP nadal panuje I Love... Mam nadzieję, że kiedy w końcu zagości tam VL to uda mi się dopaść lipstaina....
No dla mnie niestety te drobinki są zbyt widoczne i właśnie z lekka nachalne, ale trzeba brać pod uwagę to, że ja nie lubię w ogóle drobinek w rozświetlaczach. Lubię właśnie taką satynkę/perłę.
Oczywiście nie jest to taki efekt bombki jak w tym pudrze z limitki Eclipse, drobinki są maluteńkie, ale chciałabym żeby wreszcie ktoś wyprodukował rozświetlacz bez drobinek

Cytat:
Ja właśnie tak robię
Cytat:
Estelle, ale trzeba najpierw dopaść ten towar na półeczce, aby wsadzić go do koszyka
No z tym bywa trudno, ale jak już zobaczę limitkę i jak stoi przy niej kilka klientek to lecę jak szalona ładuję do koszyka to co zostało i szczęśliwa przemyśliwuję sobie w kąciku właśnie. No bo to jest nie do przyjęcia dla mnie, że ktoś mi zwinie coś nad czym się zastanawiam sprzed nosa

Cytat:
- jakie
- no różne

Moja mama jest niemalująca, ale za to ma bzika na punkcie ubrań sama ma mnóstwo i jak tylko wspominam, że muszę sobie kupić coś do ubrania to jest "no kup, kup, przecież potrzebujesz" A jak jesteśmy razem w sklepie to juz w ogóle łolaboga, zamiast wstręciucha mnie odciągnąć od wydania fortuny na szmatki to jeszcze namawia

Ja jak nałożyłam to też nic nie widziałam, to nałożyłam jeszcze jedną warstę i nic... stwierdziłam że do bani i że ogarnę go w dzień. Za 5 minut spojrzałam w lustro a tam taaaki różowy polik nie wiem czy ten róż tak działa z opóźnieniem ogólnie czy tylko na mnie, ale będę musiała przez to się nauczyć nim posługiwać

Cytat:
Praktyka czyni mistrza Ja też kiedyś obawiałam się róży w musie,kremie i żelu bo myślałam, tak samo jak Ty,że nie będę umiałam się z nimi należycie obchodzić i że zrobię sobie placki na twarzy i takie tam.Teraz mogę powiedzieć,że chyba bardziej wolę róże właśnie w "mokrej" formie(żel,mus czy krem) niż te prasowane/pudrowe.Jeszcze nigdy mi się nie zdarzyło(nawet za pierwszym razem) zrobić sobie plam czy jakoś nierówno rozprowadzić "mokry" róż.Trzeba zacząć od niewielkiej ilości i później jeśli uznasz,że jest za mało,to dokładasz aż do momentu kiedy stwierdzisz,że intensywność koloru Ci odpowiada.Uważam,że nie masz czego się bać i nie taki wilk straszny jak go malują(czy jak tam to leciało).Ja wszelkie "mokre" produkty(róże czy rozświetlacze) aplikuję za pomocą swoich paluszków ale ostatnio wpadłam na pomysł iż wykorzystam pędzel z Inglota 6SS("puchacz") właśnie do aplikacji takich produktów i sprawdza się wyśmienicie
Jak już użyjesz różu,to daj znać jakie masz odczucia itd.
Też dużo bardziej wolę, jak to określiłaś, mokre róże. Mim zdaniem można uzyskać bardziej naturalny efekt niż pudrowym bez rezygnacji z widocznego koloru. I ja nakładam palcami, a potem rozcieram pędzlem którego tego dnia używałam do podkładu.

Cytat:
Napisane przez maneo444 Pokaż wiadomość
a ja testowalam wczoraj juz i moze jestem dziwna ale na mojej twarzy on przpomina cute as hell po roztarciu jest taki rozowutki i jest super trwaly, wtrzmal 12 godzin
Właśnie, kolor na policzkach jest różowiutki, a w opakowaniu potrafi nieźle wystraszyć

tenebra jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości