Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > Fryzury - Pytania do fryzjerki > Piel璕nacja w這s闚

Notka

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2011-09-19, 13:14   #1
鑿irka
Moderator

Wiadomo軼i: 10 685
Zabieg keratynowy na w這sy zniszczone, matowe i suche (nie prostowanie!)

Witam

Jaki czas temu mia豉m robiony zabieg keratynowy na w這sy. Od razu zaznacz, 瞠 nie chodzi這 o prostowanie, ale o odbudowanie i nab造szczenie. Najpierw fryzjerka my豉 mi w這sy jakim specjalnym szamponem, kt鏎y podobno bardzo otwiera 逝ski w這sa, potem nak豉da豉 dwie r騜ne od篡wki, kt鏎e we w這s wnika造.

Efekt by fantastyczny!

Czy kto zna mo瞠 nazwy przyk豉dowych kosmetyk闚, kt鏎ych si u篡wa do tego zabiegu? Chcia豉bym spr鏏owa zrobi to w domu, bo w salonach w Warszawie w granicach 180z kosztuje na d逝gie w這sy.
W internecie pod has貫m "zabieg keratynowy" same wyniki dotycz帷e prostowania...

Edit: fryzjerka robi豉 mi zabieg kosmetykami firmy Joico.

Moje zam闚ienia: KLIK!

Moje ksi捫ki na wymian: KLIK!

Edytowane przez 鑿irka
Czas edycji: 2013-06-23 o 18:08
鑿irka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-09-19, 13:29   #2
Espoir91
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 931
Dot.: Zabieg keratynowy na w這sy zniszczone, matowe i suche (nie prostowanie!)

Cytat:
Napisane przez 鑿irka Poka wiadomo嗆
Witam

Jaki czas temu mia豉m robiony zabieg keratynowy na w這sy. Od razu zaznacz, 瞠 nie chodzi這 o prostowanie, ale o odbudowanie i nab造szczenie. Najpierw fryzjerka my豉 mi w這sy jakim specjalnym szamponem, kt鏎y podobno bardzo otwiera 逝ski w這sa, potem nak豉da豉 dwie r騜ne od篡wki, kt鏎e we w這s wnika造.

Efekt by fantastyczny!

Czy kto zna mo瞠 nazwy przyk豉dowych kosmetyk闚, kt鏎ych si u篡wa do tego zabiegu? Chcia豉bym spr鏏owa zrobi to w domu, bo w salonach w Warszawie w granicach 180z kosztuje na d逝gie w這sy.
W internecie pod has貫m "zabieg keratynowy" same wyniki dotycz帷e prostowania...
a to nie by豉 czasem rekonstrukcja w這sa? S na rynku r騜ne reconstructory np joico. Polega to na tym 瞠 myje sie w這sy szamponem, p騜niej nak豉da co ( nie wiem do豉dnie co to jest) a na ko鎍u hydrator. Ja sama mam reconstructor chenice(szampon + olejek + maska) w這sy s po tym mega.

cel jest

Nie musisz by perfekcyjna na starcie, ale musisz wystartowa, 瞠by by perfekcyjn!
Espoir91 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-09-19, 13:40   #3
鑿irka
Moderator

Cytat:
Napisane przez Espoir91 Poka wiadomo嗆
a to nie by豉 czasem rekonstrukcja w這sa? S na rynku r騜ne reconstructory np joico. Polega to na tym 瞠 myje sie w這sy szamponem, p騜niej nak豉da co ( nie wiem do豉dnie co to jest) a na ko鎍u hydrator. Ja sama mam reconstructor chenice(szampon + olejek + maska) w這sy s po tym mega.
No w豉郾ie odbudowa/rekonstrucja to o by豉
Gdzie kupowa豉 sw鎩 zestaw? Masz jakis link?

Stary 2011-09-19, 15:58   #4
kayorina
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

hej zabieg na kt鏎ym by豉 to moim zdaniem rekonstrukcja JOICO
Sama kiedy tego pr鏏owa豉m, jest ca趾iem niez造, na allegro mo積a kupi ca造 taki komplet w ma造ch buteleczkach, bo te du瞠 butle, kt鏎e maj fryzjerzy kosztuj ju du穎 wi璚ej...

Profesjonalny zabieg trwa w zale積o軼i od stopnia zniszczenia w這s闚 od 30 do 90 minut. W salonach JOICO fryzjerzy zach璚aj do przeprowadzenia rekonstrukcji w這sa 陰cznie z zabiegami chemicznymi. Na przyk豉d z koloryzacj - wyd逝瘸 trwa這嗆 koloru i znacznie poprawia kondycj w這sa. Doskonale zabezpiecza r闚nie w這sy przed negatywnymi skutkami trwa貫j ondulacji.

· Pierwszy etap zabiegu oczyszcza w這sy, otwiera 逝ski w這sa i przygotowuje go tym samym na dog喚bne przyj璚ie QUADRAMINE COMPLEX.
· Drugi etap wyr闚nuje porowato嗆 w這sa.
· Trzeci etap to intensywna odbudowa i ochrona w這s闚. Podczas tego etapu, na Twoje w這sy zostaje na這穎ny K-PAK rekonstruktor, kt鏎y wnika g喚boko a do rdzenia w這sa, silnie go regeneruj帷.
· Ostatni, czwarty etap zabiegu polega na wyg豉dzeniu, nab造szczeniu i poprawie elastyczno軼i Twoich w這s闚.
kayorina jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-09-19, 16:05   #5
klara2011
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 11

a gdzie mia豉s robiony ten zabieg tzn w jakim salonie konkretnie ?
klara2011 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-09-19, 16:42   #6
Espoir91
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez 鑿irka Poka wiadomo嗆
No w豉郾ie odbudowa/rekonstrucja to o by豉
Gdzie kupowa豉 sw鎩 zestaw? Masz jakis link?
Ja mam akurat Chenice bo jestem zakochana w jego zapachu kupuj na allegro, seria KeraBond(szampon + olejek witaminowy + maska) jestem baaaardzo zadowolona z efekt闚 moje rozja郾iane w這sy trzyma w dobrej kondycji. Ale na allegro jest te joico(szampon + reconstructor + hydrator). Wiem, 瞠 jest reconstructor lanza. S one drogie ale warto dla takiego efektu

cel jest

Stary 2011-09-19, 17:21   #7
wiolka162
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

Cytat:

Od niedawna na rynku w firmie ARTEGO jest KERATYNOWY ZABIEG ODBUDOWY WΜS紟. Jest swietny do wlosow farbowanych, rozjasnianych, prostowanych.
Myjemy 2x szamponem odbudowywuj帷ym
Nakladamy czyst KERATYN w g豉b w這sa, nast瘼nie suszymy nie sp逝kujemy aby KERATYNA weszla w glab wlosa po czym splukujemy wysuszone w這sy.
Nak豉damy mask regeneruj帷a na 10 min
I w這sy jak odrodzone
SERDECZNIE POLECAM
Taki zabieg mo積a wykona w salonie firmy ARTEGO, kosztuje od 25 -50 zl lub zakupi w sklepie fryzjerskim, przy czym caly zestaw jest drogi, wiec polecam jednak w profesjonalnym salonie jako us逝ga
wiolka162 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-09-19, 19:10   #8
karmazynka99
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 10 605
Wpisy w blogu: 3

Cytat:
Ja mam akurat Chenice bo jestem zakochana w jego zapachu kupuj na allegro, seria KeraBond(szampon + olejek witaminowy + maska) jestem baaaardzo zadowolona z efekt闚 moje rozja郾iane w這sy trzyma w dobrej kondycji. Ale na allegro jest te joico(szampon + reconstructor + hydrator). Wiem, 瞠 jest reconstructor lanza. S one drogie ale warto dla takiego efektu
mam aktualnie saszetki z kera bond nprawde taki super efekt?

Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie w這s闚 z wiza瞠m : 65cm completed

Moja piel璕nacja w這s闚
karmazynka99 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-09-19, 20:07   #9
anngeli
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 316

Czy podczas tej "domowej rekonstrukcji" trzeba tylko i wy陰cznie u篡wa szamponu, od篡wki i tego hydratora(?) z joico?
Czy mo積a na zmian z innymi kosmetykami, szamponami i od篡wkami, wcierkami jakie mamy w domu?
Bo chyba 幢e zrozumia豉m to co opisuj na aukcjach allegro, 瞠 to si stosuje ca造 czas czy jak?
My郵a豉m, 瞠 slu篡 to do jednorazowych zabieg闚 raz na jaki okre郵ony czas, a pomi璠zy zabiegami mo積a stosowa to co si stosowa這 do tej pory.
Ale chyba si myl, ja wiem, 瞠 rekonstrukcja to nie to samo co prostowanie keratynowe, ale tam po zabiegu stosowa這 si specjaln piel璕nacj o ile dobrze pami皻a, czy tutaj te tak jest?

Chcia豉bym sobie kupi albo jako pomys na prezent na 鈍i皻a taki ma造 zestaw (tam s 4 buteleczki chyba po 100ml)
Dlatego tak dopytuj, nie chc pope軟i gafy.

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-09-20, 08:48   #10
Espoir91
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Poka wiadomo嗆
mam aktualnie saszetki z kera bond nprawde taki super efekt?
ja jestem bardzo zadowolona mam rozjasniane w這sy i ci瞛ko mi o uzyskanie blasku i g豉dko軼i, a po tym moje w這sy sa takie jakbym nigdy nie nara瘸豉 ichna zniszczenia i ma boski zapach

---------- Dopisano o 08:48 ---------- Poprzedni post napisano o 08:42 ----------

Cytat:
Napisane przez anngeli Poka wiadomo嗆
Czy podczas tej "domowej rekonstrukcji" trzeba tylko i wy陰cznie u篡wa szamponu, od篡wki i tego hydratora(?) z joico?
Czy mo積a na zmian z innymi kosmetykami, szamponami i od篡wkami, wcierkami jakie mamy w domu?
Bo chyba 幢e zrozumia豉m to co opisuj na aukcjach allegro, 瞠 to si stosuje ca造 czas czy jak?
My郵a豉m, 瞠 slu篡 to do jednorazowych zabieg闚 raz na jaki okre郵ony czas, a pomi璠zy zabiegami mo積a stosowa to co si stosowa這 do tej pory.
Ale chyba si myl, ja wiem, 瞠 rekonstrukcja to nie to samo co prostowanie keratynowe, ale tam po zabiegu stosowa這 si specjaln piel璕nacj o ile dobrze pami皻a, czy tutaj te tak jest?

Chcia豉bym sobie kupi albo jako pomys na prezent na 鈍i皻a taki ma造 zestaw (tam s 4 buteleczki chyba po 100ml)
Dlatego tak dopytuj, nie chc pope軟i gafy.
ja to Ci powiem,瞠 robie tak: reconstructor stosuje na zmian z inn mask. Czyli jedno mycie tym a drugie tym innym. ALE do tej innej maski(aktualnie mam Leo kokosow) dodaj kilka kropel keratyny hydrolizowanej(ok. 6) i kilka wit.B (ok. 5) i zawsze jestem zadowolona,widz stopniow popraw.

cel jest

Stary 2011-09-20, 22:58   #11
ishtar
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 367

Tez potwoerdzam, 瞠 chodzic mog這 o joico. Ja kupuj na allegro zestawy miniaturek - po 100 ml szampon, od篡wka, rekonstruktor i hydrator. Koszt to ok 80-90 zl. Przy moich 鈔edniej dlugo軼i w這s闚 wystarcza na 7-8 razy, a nie mam cienkich w這s闚.
Ale mam je bardzo bardzo zniszczone, i chyba tylko ta kuracja powoduje, ze si nie lami w po這wie. Zawsze wykonuj pe貫n zabieg (4 stopnie), a w tygodniu stosuje normalnego waxa.

Ja Ci moge poleci jeszcze te z joico - wprowadzanie keratyny na ciep這, tak specjaln prostownic: http://www.joicopolska.pl/nowosci.php?new=4.
Te to mia豉m - uratowa這 to moje w這sy po spaleniu (mialam 3 zabiegi).
ishtar jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-09-21, 08:19   #12
letito
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 90

A mnie zastanawia ju od jakiego czasu, czy mo積a zamiast drogich firmowych specyfik闚 zastosowa po prostu sam hydrolizowan keratyn, kt鏎 w przeciwie雟twie do hiper profesjonalnych kosmetyk闚, mo積a kupi za par z這tych na mazid豉ch [interesuje mnie te to czy mo積a tak keratyn w celu jej wnikni璚ia w g陰b w這sa przyprasowa prostownic nie niszcz帷 w這s闚 (wiem wiem wiem, 瞠 nie ma prostownicy nie niszcz帷ej w這s闚, ale pytam, bo by mo瞠 hydrolizowana keratyna przyczyni si do wi瘯szego zniszczenia... cho intuicja mi podpowiada, ze mo瞠 by wr璚z przeciwnie i keratyna raczej ochroni)]. Ale kto pyta nie b陰dzi

Zadaj te pytania, dlatego 瞠 nie zawsze super zaawansowane i przy okazji drogie kosmetyki (typu szampony, od篡wki) sprawdza造 si lepiej ani瞠li te o wiele ta雟ze [przynajmniej na moich w這sach]. Czasem okazywa這 si, 瞠 te ta雟ze by造 r闚nocze郾ie zdrowsze dla moich w這s闚. Mam tu na my郵i przede wszystkim produkty naturalne - oleje i mas豉, a tak瞠 kosmetyki naturalne w wi瘯szo軼i pozbawione chemii, w tym tak bardzo kiedy uwielbianych a dzi niemal znienawidzonych silikon闚, etc. Mo瞠 takim niedrogim, ale skutecznym rozwi您aniem dla odbudowy struktury w這sa i nawil瞠nia b璠zie sama "zwyk豉" keratyna?

letito jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-09-21, 12:21   #13
Espoir91
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez letito Poka wiadomo嗆
A mnie zastanawia ju od jakiego czasu, czy mo積a zamiast drogich firmowych specyfik闚 zastosowa po prostu sam hydrolizowan keratyn, kt鏎 w przeciwie雟twie do hiper profesjonalnych kosmetyk闚, mo積a kupi za par z這tych na mazid豉ch [interesuje mnie te to czy mo積a tak keratyn w celu jej wnikni璚ia w g陰b w這sa przyprasowa prostownic nie niszcz帷 w這s闚 (wiem wiem wiem, 瞠 nie ma prostownicy nie niszcz帷ej w這s闚, ale pytam, bo by mo瞠 hydrolizowana keratyna przyczyni si do wi瘯szego zniszczenia... cho intuicja mi podpowiada, ze mo瞠 by wr璚z przeciwnie i keratyna raczej ochroni)]. Ale kto pyta nie b陰dzi

Zadaj te pytania, dlatego 瞠 nie zawsze super zaawansowane i przy okazji drogie kosmetyki (typu szampony, od篡wki) sprawdza造 si lepiej ani瞠li te o wiele ta雟ze [przynajmniej na moich w這sach]. Czasem okazywa這 si, 瞠 te ta雟ze by造 r闚nocze郾ie zdrowsze dla moich w這s闚. Mam tu na my郵i przede wszystkim produkty naturalne - oleje i mas豉, a tak瞠 kosmetyki naturalne w wi瘯szo軼i pozbawione chemii, w tym tak bardzo kiedy uwielbianych a dzi niemal znienawidzonych silikon闚, etc. Mo瞠 takim niedrogim, ale skutecznym rozwi您aniem dla odbudowy struktury w這sa i nawil瞠nia b璠zie sama "zwyk豉" keratyna?

ja dodaj keratyn hydrolizowan do masek. Samej keratyny nie mo積a na這zyc bezpo鈔ednio na w這s, poniewa ma za wysokie st篹enie,kt鏎e mo瞠 zaszkodzi w這som.

cel jest

Stary 2011-09-21, 13:53   #14
_cornelia_
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 097

ja mia豉m taki zabieg robiony w Shinatai. O salonie i zabiegu napisa豉m tu. Tam u篡wali produkt闚 H-Zone
Stary 2011-09-21, 22:02   #15
monika_wiss
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 521

Keratynowa rekonstrukcja w這sa (nie prostowanie) jest tez w υdzi w salonie Good Time Day Spa w cenie 150z.
Nie pracuj na Joico na pewno.

Wymiana ciuch闚:
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=558820
monika_wiss jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-09-24, 16:43   #16
patrycja350
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 326

Joico wprowadzi這 prostownice do ktorej dodaje sie keratyny

,,cz這wiek jest najwi瘯szym drapie積ikiem na 鈍iecie''

15.06.2009- FRYZJERKA

patrycja350 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-10-29, 17:04   #17
kleopatra125
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 15

Cytat:
Napisane przez wiolka162 Poka wiadomo嗆
Od niedawna na rynku w firmie ARTEGO jest KERATYNOWY ZABIEG ODBUDOWY WΜS紟. Jest swietny do wlosow farbowanych, rozjasnianych, prostowanych.
Myjemy 2x szamponem odbudowywuj帷ym
Nakladamy czyst KERATYN w g豉b w這sa, nast瘼nie suszymy nie sp逝kujemy aby KERATYNA weszla w glab wlosa po czym splukujemy wysuszone w這sy.
Nak豉damy mask regeneruj帷a na 10 min
I w這sy jak odrodzone
SERDECZNIE POLECAM
Taki zabieg mo積a wykona w salonie firmy ARTEGO, kosztuje od 25 -50 zl lub zakupi w sklepie fryzjerskim, przy czym caly zestaw jest drogi, wiec polecam jednak w profesjonalnym salonie jako us逝ga
hejj a jak dlugo efekty tego zabiegu sie utrzymuj?
kleopatra125 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-10-30, 10:36   #18
Joskelyn
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 318

Na stronie mojego fryzjera jest ten zabieg opisany w taki sposob:

Cytat:
S這鎍e, woda i wiatr latem, czapki zim, cz瘰te zmiany koloru, uprzednie odbarwianie, baleyage, a tak瞠 trwa豉 ondulacja oraz stosowane do utrwalenia fryzury 瞠le, pianki i lakiery wysuszaj, zlepiaj, a w konsekwencji uszkadzaj w這sy. Po pewnym czasie takiego traktowania trac one po造sk, staj si 豉mliwe, rozdwajaj si na ko鎍ach. To nie tylko kwestia estetyki: w takim stanie s bardziej podatne na niszcz帷e dzia豉nie mrozu, promieni UV, sztucznego ogrzewania, suszarki, lok闚ki, chlorowanej wody i zanieczyszcze w powietrzu.
Zabieg sk豉da si z
1. dog喚bne oczyszczanie sk鏎y g這wy oraz w這sa
2. mycie szamponem odbudowuj帷ym
3. dok豉dne rozprowadzenie keratynowej k徙ieli w這sa
4. wch豉nianie keratyny przez w這sy- suszenie
5. p逝kanie
6. zamykanie 逝sek w這sa za pomoc kwa郾ej maski regeneruj帷ej – spa (pod kopu陰))
7. modelowanie
Po dog喚bnym oczyszczeniu w這s闚 i sk鏎y g這wy, zastosowaniu od篡wki oraz maski regeneracyjnej przyjdzie czas na pokrycie mieszk闚 w這sowych keratyn. Bia趾o, b璠帷e podstawowym budulcem w這s闚, odpowiada za ich kondycj i zdrowy wygl康. Niestety, pod wp造wem czynnik闚 zewn皻rznych i codziennych zabieg闚 piel璕nacyjnych ulega sta貫j redukcji. Uzupe軟ienie keratyny odbuduje struktur w這s闚 i je wzmocni. Przywracaj帷 w豉軼iwy poziom nawil瞠nia sk鏎y g這wy, zlikwiduje jej stany zapalne i ochroni przed nadmiernym wysychaniem. Zniszczone, 豉mliwe w這sy odzyskaj obj皻o嗆, po造sk, odpowiedni spr篹ysto嗆, elastyczno嗆 i mi瘯ko嗆. Dodatkowo keratyna ochroni je przed dzia豉niem 鈔odk闚 chemicznych i toksyn – farb, rozja郾iaczy, dymu, spalin i promieniowania ultrafioletowego.
Zabieg jest 豉godny, naturalny i przeznaczony do ka盥ego rodzaju w這s闚. Warto go zastosowa zw豉szcza po koloryzacji – barwa stanie si bardziej intensywna.

A ze mam zni磬 na nastepny zabieg 50% to chyab sie skusze na to - zwlaszcza, ze cena kolo 90 z, czyli niezle

Perfumowe szale雟two

Filmowy blog
Perfumowy blog

Szukam koreczka do Aury Loewe 80 ml!
Joskelyn jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-11-15, 11:52   #19
Vilqa
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 550

By豉m, robi豉m (Artego) i jestem wniebowzi皻a . Rewelacja! W這sy mi瘯kie, b造szcz帷e, g豉dkie (nie farbuj, nie wiem, jaki jest efekt na farbowanych). Id w pi徠ek kolejny raz si dopieszcza (robi raz na miesi帷).

Minus, takie, 瞠 troch schnie maska i godzin z hakiem trzeba po鈍i璚i na wszystko, ale potem...bajka.

Ja p豉c 70 z za d逝gie w這sy - prawie do pasa (mo瞠 to cena promocyjna?)

Vilqa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-11-15, 12:56   #20
astra85
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 685

Cytat:
Napisane przez Vilqa Poka wiadomo嗆
By豉m, robi豉m (Artego) i jestem wniebowzi皻a . Rewelacja! W這sy mi瘯kie, b造szcz帷e, g豉dkie (nie farbuj, nie wiem, jaki jest efekt na farbowanych). Id w pi徠ek kolejny raz si dopieszcza (robi raz na miesi帷).

Minus, takie, 瞠 troch schnie maska i godzin z hakiem trzeba po鈍i璚i na wszystko, ale potem...bajka.

Ja p豉c 70 z za d逝gie w這sy - prawie do pasa (mo瞠 to cena promocyjna?)
Mog豉bys opisac na czym polegl ten zabieg? co Ci nak豉dali na w這ski?

Ja jestem zainteresowana takim zabiegiem,u mnie u fryzjera jest zabieg pod nazwa "keratynowa odbudowa w這sow" tez Artego w cenie 80z. Chcia豉bym sie dowiedziec czegos wiecej zanim sie zdecyduje poddac takiemu zabiegowi moje wlosy.
astra85 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-12-05, 20:28   #21
pauluuus90
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 36

Hej dziewczyny, ja mam pytanie do tego zestawu z artego keratyna jest te tej firmy? Bo ja na allegro nie widzia豉m? Czy to chodzi o jakies serum? A mo瞠 bedzie dobry taki zestaw? http://allegro.pl/joico-k-pak-zestaw...957648040.html
pauluuus90 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-12-05, 20:35   #22
ishtar
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 367

Cytat:
Napisane przez pauluuus90 Poka wiadomo嗆
Hej dziewczyny, ja mam pytanie do tego zestawu z artego keratyna jest te tej firmy? Bo ja na allegro nie widzia豉m? Czy to chodzi o jakies serum? A mo瞠 bedzie dobry taki zestaw? http://allegro.pl/joico-k-pak-zestaw...957648040.html
Ja od lipca korzystam z tych 4ro pak闚 (jestem chyba juz po 3cim opakowaniu), wg mnie dzia豉ja swietnie - zw豉szcza, ze robi w domu - te opakowanie starczaja mi na 4-5 zabieg闚 - a koszt taki jak jednego w salonie.
Ja trzymam nieco d逝zej na w這sach ni jest napisane na opakowaniu. Rekonstruktora i hydratora trzymam po 20 minut.

Mam popalone w這sy i ten zestaw pplus olejowanie i odzywianie od wenatrz poprawi這 kondycj moich w這s闚.
ishtar jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-01-11, 12:02   #23
czarnula30
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 6

Kosmetyki firmy Artego. Najpierw myjemy je szampon odbudowuj帷y w這sy DREAM REPAIR, potem nakladamy keratynowy fluid odbudowuj帷y K- fluid DREAM REPAIR, i suszymy w這sy i na sam koniec nak豉damy maska odbudowuj帷a w這sy DREAM REPAIR. Koszt takiego zestawy oko這 200z
Stary 2012-06-26, 09:39   #24
DoDoo
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 041

Dziewczyny zastanawia豉m si ostatnio nad keratynow odbudow w這s闚, w jednym z salon闚 fryzjerskich robi takie cuda na produktach Artego i tu w豉郾ie moje pytanie, czy kt鏎a z Was to robi豉?
S efekty juz po pierwszy zabiegu???
DoDoo jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-09-19, 18:20   #25
kicius140
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 18

Kupi豉m sobie w豉郾ie ma造 zestawik w saszetkach Kerabond chenice tylko sie zastanawiam jak zrobie sobie zabieg tym zestawikiem to po幡iej musze my szamponem tej firmy czy juz takim jak dotychczas, nie zniszczy to efekt闚? prosz odpowiedzcie bo nie wiem 瞠bym sobie nie zepsu豉 efektu po tej keratynizacji.
kicius140 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-09-19, 18:31   #26
DoDoo
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 041

Cytat:
Napisane przez kicius140 Poka wiadomo嗆
Kupi豉m sobie w豉郾ie ma造 zestawik w saszetkach Kerabond chenice tylko sie zastanawiam jak zrobie sobie zabieg tym zestawikiem to po幡iej musze my szamponem tej firmy czy juz takim jak dotychczas, nie zniszczy to efekt闚? prosz odpowiedzcie bo nie wiem 瞠bym sobie nie zepsu豉 efektu po tej keratynizacji.
Z tego co wiem, to sk豉dnik jaki jest w 90% szampon闚 to sls, kt鏎y w豉snie wyp逝kuje keratyn. A wi璚 wg mnie powinna u篡wa szampon闚 z keratyn itp.
DoDoo jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-10-04, 13:35   #27
misiaDG
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5

Hej dziewczyny, czy mog造by軼ie poleci jaki zestaw z allegro do tego zabiegu? Wiadomo, nie za drogi
misiaDG jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-10-29, 08:09   #28
anetus77
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 193

reklama.

Edytowane przez nika135
Czas edycji: 2012-10-29 o 20:41
anetus77 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-11-04, 15:34   #29
sillke29
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 157

jaka jest r騜nica mi璠zy joico, a artego? bo widzia豉m z obu firm zestawy. Kt鏎y jest lepszy?

W豉郾ie widz jeszcze odbudow firmy GLOBAL, kto korzysta?

Edytowane przez sillke29
Czas edycji: 2012-11-04 o 15:37
sillke29 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-11-05, 08:58   #30
鑿irka
Moderator

Cytat:
Napisane przez sillke29 Poka wiadomo嗆
jaka jest r騜nica mi璠zy joico, a artego? bo widzia豉m z obu firm zestawy. Kt鏎y jest lepszy?

W豉郾ie widz jeszcze odbudow firmy GLOBAL, kto korzysta?
Pisa豉m na ten temat z Modk, kt鏎a zna si na sk豉dach i Joico ma po prostu lepszy sk豉d, adekwatny do ceny

Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum Piel璕nacja w這s闚

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:52.

Wizaz.pl - Polityka poufno軼i - Warunki dost瘼u - G鏎a